МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що це таке пищить? Це наш генпрокурор хоче стати монополістом!

01/24/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Тов. Піскун, схоже тримає всіх за ідіотів, та хоче одним пострілом вбити 2-х зайців - 1. забезпечити щоби проти Кучми та інших високопоставлених кучманоїдів
неможливо було більше відкрити кримінальну справу в принципі 2. під цим приводом надати прокуратурам (і собі, коханому, теж звичайно ) надзвичайно вигідне в матеріальному плані, монопольне становище в т.зв. корпорації "Правосуддя".


Бо саме до прокурора у випадку прийняття такого закону буде в першу чергу спрямовуватись щедрий хабарний потік, який зараз розподілено між іншими
гравцями цього тіньового ринку "правосудних" послуг - тільки для того, щоб прокурор не давав дозвіл відкривати справу (або навпаки, давав - якщо справа проти вашого ворога/конкурента).

----------------------------------
Піскун виступає за надання прокурорам права дозволяти порушення кримінальних
справ

Генеральний прокурор Святослав Піскун виступає за надання прокурорам виключного права дозволяти порушення кримінальних справ. Про це Піскун заявив на колегії в Генеральній прокуратурі. За його словами, Генпрокуратура проситиме Верховну Раду залишити це положення в
проекті закону "Про прокуратуру", який вона зараз розробляє. "Всі кримінальні справи тепер, що будуть порушуватися в Україні, мають порушуватися тільки за згоди прокурора", - сказав він. (Це що, у Піскуна вже ВР в кишені? - М-І )
Піскун на колегії зазначив, що правоохоронні органи для високих показників статистики часто порушують кримінальні справи по малозначних порушеннях. "Дії, що якимось чином обмежують конституційні права громадян, повинні обов'язково відбуватися за згодою прокурора", - сказав він.
(це безумовно, допомогло б тим звичайним людям, проти яких незаконно порушують справи - але за однієї умови: люди в прокурорські формі повинні бути всі як один справедливими та безкорисливими янголами - в що віриться якось не дуже - М-І)

Зараз, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, кримінальні справи може порушувати прокурор, суддя, слідчий або орган дізнання.

Піскун на колегії Генпрокуратури 25 жовтня минулого року заявив про необхідність реформування прокуратури, розширення її функцій, підвищення ролі й авторитету. Піскун створив для розробки законопроекту робочу групу на чолі з першим заступником Генерального прокурора Сергієм Винокуровим. Діючий закон "Про прокуратуру" був прийнятий у листопаді 1991 року, і з того часу до нього неодноразово вносилися зміни.


Українські новини
----------------------------------

Народні депутати від "четвірки" та ті що вміють думати з "більшості"!

Не піддавайтесь на дурнуваті провокації піскунів-маляренків, як це ви зробили з нещодавним голосуванням по суддям, навіть з ними не познайомившись, і не ускладнюйте собі життя на майбутнє!

Все дуже просто - за пропонований Піскуном варіант голосувати не можна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua