МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти почали готувати схему президентської кампанії

01/24/2003 | Майдан-ІНФОРМ
"Російські політтехнологи у майбутній президентській кампанії в Україні прораховують кілька варіантів її ведення, один з яких – "відмова у реєстрації головного претендента на президентську посаду Віктора ЮЩЕНКА, або зняття його із реєстрації як кандидата", - заявив в інтерв'ю УНІАН голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО під час робочої поїздки на Буковину.

М.ТОМЕНКО зазначив, що говорив із багатьма російськими політтехнологами, які працюють в Україні та розробляють два варіанти президентської виборчої кампанії на користь Віктора МЕДВЕДЧУКА та Віктора ЯНУКОВИЧА. За його словами, у першому варіанті, В.ЮЩЕНКО передбачається учасником виборчих перегонів, а у другому - ні.

На думку М.ТОМЕНКА, "люди, які будуть готувати варіант зняття В.ЮЩЕНКА з реєстрації, мають усвідомлювати, що тоді в Україні настане революція, український народ вийде на вулиці, і, поки Ющенко не зареєструють кандидатом у президенти, вони не повернуться до своїх домівок". "Якщо вони не розуміють "ціни" такої акції, - зазначив М.ТОМЕНКО, - то підуть на це, а якщо розуміють - мусять мислити категоріями президентської виборчої кампанії, у якій В.ЮЩЕНКО буде її учасником".

За словами М.ТОМЕНКА, існує також інша, значно складніша схема ведення президентської виборчої кампанії. Оскільки, на його думку, єдиного кандидата від широкої опозиції не буде, і "очевидно, що Петро СИМОНЕНКО йтиме на вибори окремо", залишається проблема з Олександром МОРОЗОМ і Юлією ТИМОШЕНКО. За словами М.ТОМЕНКА, "участь Ю.ТИМОШЕНКО у президентській кампанії буде найбільше використовуватись владою, робитиметься все для того, щоб лідер БЮТ зайняла четверте місце, "допомігши" В.ЮЩЕНКУ зайняти третє". У цьому випадку, на думку М.ТОМЕНКА, "ідеальний" сценарій влади є таким: "П.СИМОНЕНКО проти єдиного кандидата від влади, а проти Ющенка виставляється чоловік десять нібито від правого електорату плюс Ю.ТИМОШЕНКО, які б обрізали електорат лідера Нашої України, зробивши його третім". Додатковим підстрахуванням, за словами голови комітету з питань свободи слова та інформації, має стати "часткова фальсифікація бюлетенів".

Відповіді

 • 2003.01.24 | Augusto

  Російський Пі(сю)Ар це рулез!

  Вони забезпечили, приголомшливу для дурної тю-гоппазиції, скажену кількість голосів відданих за "За ЄБУ!" по тюрмах та дурдомах, безпощадну компанію безпощадного штангіста-гопника, з результатами якої він ховався від озлоблених кредіторів доки "папік" не допоміг, та ін. Формування успішної, непереможної вельветовокальсонної "рівалюції" більшовиків. Це добра справа, взагалі-то.
 • 2003.01.24 | ilia25

  Ой, розмішив!.. "В Україні настане революція!"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На думку М.ТОМЕНКА, "люди, які будуть готувати варіант зняття В.ЮЩЕНКА з реєстрації, мають усвідомлювати, що тоді в Україні настане революція, український народ вийде на вулиці, і, поки Ющенко не зареєструють кандидатом у президенти, вони не повернуться до своїх домівок". "Якщо вони не розуміють "ціни" такої акції, -


  Про революцію Ющенко мав думати тоді, коли підписував "заяву трьох". А коли його будуть знімати з регістрації, мусить пам"ятати, що він є системним політиком. А яка система, така й політика :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.24 | franko

   Януковича в прeзидeнти - вiн заяву трйох нe пiдписав

   або Кучму.

   Про революц?ю Ющенко мав думати тод?, коли п?дписував "заяву трьох"

   Iлля, в тeбe пунктик, сeрйозно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.01.24 | ilia25

    Ти отим усім, хто на вулиці НЕ вийде поясниш, що в них "пунктик"

    Я не знаю, яким треба бути ділетантом у політиці, щоб мріяти як отак усі просто візьмуть, і вийдуть.

    В опозиції вже один раз відібрали перемогу на парламентських виборах -- ну й що? З чого ви взяли, що в наступний раз цим аматорам вдасться організувати щось грандіозніше за осінні акції?

    Подивіться на Югославію. Ото приклад авторитарної країни, де розуміли, що опозиція не може перемогти на виборах. Що ту перемогу треба буде видирати -- масовими вуличними акціями та загальнодержавним страйком. Тому саме до цього з самого початку й готувались.

    А Ющенко поки довів, що вміє найкраще вгамувати народне обурення, коли влада вже хиталася. А що він зуміє його організувати -- так не смішіть.

    Та він хай спочатку розмовляти навчиться так, щоб в його словах якийсь зміст можна було знайти. Системний політик, блін...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.01.24 | franko

     Re: Ти отим ус?м, хто на вулиц? НЕ вийде поясниш, що в них "пунктик"

     Розмовляти з Iллeю - цe захоплюючий спорт.

     Ну ОК, скажи, -- 25% людeй, що повнiстю довiряють Ющeнку, цe що, 10-мiльйоннe стадо мудакiв? I чому в омрiяного штангiста дiда мороза рeйтинг нижчe пeйджeра?

     Ющeнко нe мeсiя, а людина, просто найкращe з наявного. Блiн, ця тeма вжe пeрeмeлeна триста разiв...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.24 | ilia25

      Так каращий Ющенко, кращий. Але на вулиці за нього не вийдуть.

      franko пише:
      > Ну ОК, скажи, -- 25% людeй, що повнiстю довiряють Ющeнку, цe що, 10-мiльйоннe стадо мудакiв?

      Ну не 10, а лише 5. Але в принципі...

      > I чому в омрiяного штангiста дiда мороза рeйтинг нижчe пeйджeра?

      А чому в Путіна рейтинг за 80 зашкалює? Це ж совок, ви що, не в курсі?..

      >
      > Ющeнко нe мeсiя, а людина, просто найкращe з наявного. Блiн, ця тeма вжe пeрeмeлeна триста разiв...

      Так про це й мова -- для перемоги на президентських виборах в цих умовах потрібен месія, а маємо "найкраще з наявного".
    • 2003.01.24 | Navigator

     Тодi ще раз буде:"Мотузки для повiшення принести, чи профсоюз

     видасть?
     Профсоюз росiйського ВПК.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.01.24 | ilia25

      Є багато шляхів уникнути чергової поразки

      1) Політична реформа та перехід до парламентської республіки.
      2) Сепаратизм.
      2) Утворення дійсно масової опозиції, на кшталт сербського "Опору".

      Але мріяти, що у цій країні можна отак просто взяти, і виграти президентські вибори -- це маразм. Назва є "Україна", а не "Швейцарія", якщо хто не в курсі.
 • 2003.01.24 | Богдан

  Ну і сволоти ж вони

  Коли Гію Гонгадзе вбили, вони закликали сидіти вдома і не псувати стабільності татуньові. А коли месію з реєстрації будуть знімати, то їм бачте революцію подавай. Межі нема їхньому цинізму.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua