МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нарадився...

01/27/2003 | Serhiy Hrysch
Тигіпко: "Що б зробити? Що б зробити? Що б зро...?..."


Тигіпко не буде відміняти гривню


ForUm

Україна не має наміру приєднуватися до рубльової зони і не отримувала ніяких відповідних пропозицій від Росії. Про це заявив глава Національного банку України Сергій Тигіпко в Москві. Так він прокоментував переговори з главою Центробанку Сергієм Ігнатієвим, що пройшли в цей день і повідомлення про очікуваний перехід Росії і Білорусії з 2005 року на єдину валюту - російський рубель.

«Проблему спільної валюти ми не обговорювали. Я не думаю, що Росія навіть в перспективі думає про приєднання України до рубльової зони. Нам подобається своя валюта. Вона достатньо стабільна», - сказав С. Тигіпко.

Як передає «Newsru.com», він зазначив, що обговорив з С. Ігнатьєвим можливості поліпшення фінансового обслуговування зовнішньо-торгівельних операцій між країнами. С. Тигіпко нагадав, що Росія є найбільшим торговим партнером України, а рубель посідає друге місце після долара в структурі валютного ринку країни, дещо випереджаючи євро.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua