МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До Кучми приїжджає начальство.

01/27/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, у понеділок, 27 січня, президент Росії Володимир Путін починає свій офіційний робочий візит в Україну, під час якого він візьме участь в церемонії відкриття Року Росії в Україні. Планується також зустріч з Леонідом Кучмою, в ході якої буде обговорено ряд питань і підписані двосторонні документи. Прибуття Путіна очікується близько другої години дня.

На вівторок, 28 січня, заплановані переговори з Президентом України Леонідом Кучмою, в ході яких будуть порушені важливі питання двосторонніх відносин.
У адміністрації президента Росії завіряють, що, незважаючи на церемоніальний і протокольний характер перебування Володимира Путіна в Україні, зміст його візиту буде серйозним.
Очікується, що в ході переговорів у вівторок, 28 січня, Володимир Путін і Леонід Кучма зосередять увагу на посиленні зв'язків в економічній сфері, об'єми яких за минулий рік скоротилися.

Російське інформагенство РИА "Новини" передає з посиланням на джерела в Кремлі, що під час зустрічі глав двох держав може бути порушенн питання про повний і остаточний вступ в ЕврАзЕС України, яка зараз має статус спостерігача в цій регіональній організації,


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua