МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НТВ - репортаж Романа Соболя "на Украине".

01/28/2003 | Nemo
НТВ і зокрема цей "колега" вчергове були вражаюче тенденційними. Навіть "картинку" для прямого включення було обрано навмисне невиграшну - в кадрі музей колишній Леніна. Зрештою можна було б і на тлі хрущовок зніматись. Пояснення чому символом Києва обрана бути та незгарбна споруда так і не було:-)
Про пікет ані слова. Зате переказ статті "Ізвестій" з акцентом на пассажі "Кремль пытается закрепиться на булижниках Крещатика" майже повний. Короткий зміст: Путін обговорює з Кучмою кандидатуру майбутнього українського президента, вже відомо, що це буде колишній губернатор Донбасу, а тепер прем"єр Янукович.
Ну і звичайно ж репортаж був "на Украине". Я собі уявляю "на Росії", "на Польщі" або "на Великобританії". Але для росіян природньо звучить "на Кубани", "на Украине".

1. Путіна ніхто не запрошував обговорювати з Кучмою "кандидатуру майбутнього президента";
2. Путін може обговорювати з Кучмою "кандидата на президента від влади", а це, на відміну від Росії, в Україні лише один з кандидатів на виборах 2004 року. "Междусобойчика" типу виборів Путіна тут не буде. Принаймні, поки ми ще живі.

Відповіді

 • 2003.01.28 | Helga

  Re: НТВ - репортаж Романа Соболя "на Украине".

  Nemo пише:
  > НТВ і зокрема цей "колега" вчергове були вражаюче тенденційними. Навіть "картинку" для прямого включення було обрано навмисне невиграшну - в кадрі музей колишній Леніна. Зрештою можна було б і на тлі хрущовок зніматись. Пояснення чому символом Києва обрана бути та незгарбна споруда так і не було:-)
  > Про пікет ані слова. Зате переказ статті "Ізвестій" з акцентом на пассажі "Кремль пытается закрепиться на булижниках Крещатика" майже повний. Короткий зміст: Путін обговорює з Кучмою кандидатуру майбутнього українського президента, вже відомо, що це буде колишній губернатор Донбасу, а тепер прем"єр Янукович.
  > Ну і звичайно ж репортаж був "на Украине". Я собі уявляю "на Росії", "на Польщі" або "на Великобританії". Але для росіян природньо звучить "на Кубани", "на Украине".
  >
  > 1. Путіна ніхто не запрошував обговорювати з Кучмою "кандидатуру майбутнього президента";
  > 2. Путін може обговорювати з Кучмою "кандидата на президента від влади", а це, на відміну від Росії, в Україні лише один з кандидатів на виборах 2004 року. "Междусобойчика" типу виборів Путіна тут не буде. Принаймні, поки ми ще живі.

  Абсолютно вірно!
  Сподіваюсь, непрофесіоналізм окремих телевізійників з НТВ - ще не привід ДУЖЕ ображатися на Росію, але у наші справи нехай носа не сує, "любопитна Варвара"...
 • 2003.01.28 | Nemo

  Ленін! Його "велич" так засліпила вам очі, що заснув і розум.

  Почитайте краще "Как реорганизовать рабкрин", але не відкривайте "Империализм и империокритицизм" - може бути повне затьмарення...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua