МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

США - Україна, відступний для гаранта.

01/28/2003 | Сергій
Путін має намір під час візиту у Києві на саміті СНД запропонувати на посаду головуючого у керівництві цього кравчуковського утворення кандидатуру Л.Кучми. Така підтримка людини, яка з кожною миттю втрачає авторитет не лише в Світі, але й на Україні, виглядає як
акт рятування, розрахунку за "патріотичну" зраду національним інтересам України. Також це є першим кроком-спробою ввести в гру чергового троянського коня. В цей період напевно йдеться про зміну слабих фігур на шахових дошках Світу.
Spravdi USA vyrishuyut' svoe nacionalne zavdannya i nikogo ni pro zho ne zapytayut'... Nafta, hroshy, pryklad syly... Bezperechno Ukraina z ii geopolitychno-strategichnym polozhennyam opynylas' na koni velykoi politychnoi gry. Ale ne stav by stverzhuvaty zho na cyomu istorychnomu etapi USA zajmae vorozhu pozyciyu do Ukrainy. Bilsh vorozhoyu dlya nacionalnoi bezpeky Ukrainy bezumovno e same Rosiya. Navpaky, USA dovodyat' svoim vidnoshennyam do komunobandytskoi administracii kychmy, zho nashij kraini potribni ne kosmetychni zminy. Systema rezhymu chervonoho teroru povynna buty zasudzhenoyu i pokaranoyu.
Stara systema halmue 11 rokiv nezalezhnist' Ukrainy. Same cya systema i e pereponoyu u vidnoshennyah mizh USA i Ukrainoyu. Z zlochynnym rezhymom kuchmy ne hochut' maty spravu USA, a ne z Ukrainoyu. Same cherez takyh dyktatoriv i strazhdayut' lyudy v bahatyoh krainah Svitu.

А Україні потрібен український президент ! ! !Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!!!А Україні потрібен український президент!

Відповіді

 • 2003.01.28 | R-Zet

  І не набридло,

  тобі, Андрійку, писати дурниці на різні форуми? Може краще таки більше зосередитися на боротьбі із ненависним Боделаном за гурвіцівський рай у Одесі? ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.29 | Petro

   До Насті, з

   Андрійкою. Може Настю твій Андрійко дійсно вже втомився встромляти, може й дійсно ті "копійки" трохи погнуті. Але то ваші з ним особисті справи.
   А ось що 90 відсоткам українцям дійсно набридло жити в болоті брехні і ліцемірства зросійщеного кумобандитського режиму, який під дахом кучмівської адміністрації хвестивалить всі 11 років в Україні, то факт! Чим може ти з своїм Андрійкою з інших відсотків? І отримуєте свої СБУшні продпайки до мізерних 1000 гривень зарплатні?
   Боделани без деркачів і кравчуків, без гиренок і щербитських, вітренок і зюганових не розкрали би БЛАСКО, не вивозили б зброю і валюту за кордон. Тому не існує проблеми Одеси чи Житоміра - існує
   проблема безпокараного існування системи державного терору. Систкми
   комунобандитського режиму кучмаків.
   Доки ця система з всім її ідеологічним підгрунтям, "завоюваннями",
   теоріями поетапного та еволюційного розвитку не буде засуджена за всі злочини проти України і її Народу - буде велика проблема.

   Її треба вирішувати негайно. Ця система немає права на існування, як антилюдська і антидержавна.

   Ось так, Настусю і передай своєму Андрійкові, як що ти тільки не помилилася адресою.
  • 2003.01.30 | Сергій

   Які Андрії, Насті?


   Конспирація і секрет?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua