МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гукайте Кирдягу !

01/29/2003 | Lzhezek

Шановне панство, нещодавно будучі Кирдягою, я для цікавості просив вас оцінити мої літературні здібності. Взявши один із найзнайоміших уривків для тих, хто й справді має відношення до української культури, я видав його за свій. Це була "Fata morgana " Коцюбинського. Я очікував, що плагіатора буде відразу викрито, а заразом із тим і його плагіаторське ім"я. Але...

Знайшлося панство, що почало критикувати Кирдягу за недоліки лексіки та недостатню оптимістичність. Потім знайшовся Вуйко, що потім викрив негідника. Але найсмішніше було те, що Кирдяга яростно відстоював своє, знайшлись і добрі люди, що йому допомогали. :)
Але на ім"я ніхто не звернув уваги - Кирдяга кошовий з Бульби залишився невідомим,що правда той же Вуйко потім на іншому форумі його впізнав.

Перли :

І я ото так думаю. І де ж ті радощі???!!!
Дорогий ви наш Кирдяго, ви написали прекрасний нарис.
Але.
У нормальної людини в пам"яті залишаються хороші, добрі, найкращі спогади. Мені дуже шкода ваше село, якщо те, що ви пишете є найкращим у його історії...
Спробуйте знати натхнення у спражній радості, справжньому щасті. Чи не забагато було у вас втоми, щоб нею "програмувати" ще й душі нащадків, які читатимуть ваш талановитий твір?

Дякую пан Уколов. :)


Гарно але надто вилизані зі словником слова! Штучність є(-) (2) Oryshka . 27-01-2003 17:47Мені так сподобався той гарний, чистий сміх, що я планую продовжити жарти, звісно під іншим ім"ям.

Пишить, радійте.
З повагою. Єжи.
:)

Відповіді

 • 2003.01.29 | Уколов

  Дякую за вдалий жарт! Продовжуйте писати про культуру (-)

 • 2003.01.29 | Sergey2

  Re: Гукайте Кирдягу !

  Пиши,пиши.Коцюбинский тоже не сразу в писатели выбился.
 • 2003.01.29 | vujko

  воно звичайно втiшно, що Ви нас тут розважаeтe,

  алe найсмiшнiшого Ви щe i нe помiтили.

  Щоб паньству било зрозумiло, хай глянe допис http://maidan.org.ua/n/about/1043772996
  з наступним пiддакуванням нашого кло... пeрeпрошую, жартуна, i порiвняe з "Тарасом Бульбою": був Кирдяга бородатим, чи нi.

  Ото такe, жартун "Бульбу" пeвно останнього разу два роки тому пeрeчитував, як в школi вчив. В якому класi його тeпeр вивчають?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.01.29 | vujko

   А, сeбe - тeж. То значить - покликання. Профeсiя нeвдячна, алe

   будeтe нeсти радiсть дiтям.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua