МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська влада нарешті визнає факти геноциду проти українців.

01/29/2003 | Майдан-ІНФОРМ

12 лютого Верховна Рада України проведе слухання з приводу проблеми штучних голодоморів в Україні, які були спровоковані тодішньою владою у 1933 та 1947 роках. Про це повідомив народний депутат Левко Лук’яненко на прес-конференції з нагоди оприлюднення Відкритого листа української інтелігенції з приводу проведення “Року Росії в Україні”.

Очікується що нарешті на рівні вищих державних установ буде визнано сам факт здійснення геноциду проти українськогоь народу і таким чином створені передумови для початку роботи по відновленню історичної справедливості та подолання негативних наслідків цього геноциду.

Лук”яненко повідомив, що за результати цих слуханнь будуть прийняті Звернення до міжнародної громадськості стосовно штучних голодоморів, які здійснювалися в Україні у 20 столітті.

Прийняті документи на думку Лук"яненка повинні прискорити прийняття “Закону про акти геноциду проти українського народу”, на основі якого можна на державному рівні проводити програми по подоланню наслідків геноциду українського народу, який проводився у 20 столітті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua