МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин вирішив "зблизитися" з "Нашою Україною"

01/29/2003 | Shooter
Литвин вирішив "зблизитися" з "Нашою Україною"

www.ПРАВДА.com.ua, 29.01.2003, 18:28

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що його погляди на розв'язання питання про стабілізацію роботи Верховної Ради співпадають з поглядами лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка.

В інтерв'ю журналістам в середу у Києві Литвин повідомив, що у нього відбулися бесіди з Ющенком і його колегами у Трускавці, де він пробув сім днів. Обговорювалися, з його слів, "проблеми в українському політикумі і суспільстві".

З його слів, з Ющенком він говорив про те, "щоб парламент був стабільним, і ухвалював рішення, які необхідні Україні". При цьому Литвин підкреслив, що "не обов'язково тлумачити якусь зустріч з кимсь як зустріч проти когось".

Він також зазначив, що проблема українських політиків сьогодні полягає не у тому, що не співпадають підходи і точки зору на більшість проблем, а у тому, що у політиків різне бачення реалізації цих позицій. Спікер виступив за те, щоб "шукати те, що зближує, а не те, що віддаляє".

Разом з тим Литвин зазначив, що зустрічався і з іншими політиками, однак про це ніхто з них не повідомляв.

Інтерфакс-Україна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua