МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шкода іракців. Чому б США Саддама просто не викрасти?

01/30/2003 | Nemo
http://ukr.for-ua.com/news/2003/01/30/110321.html

На півночі Іраку знаходиться «незначна» кількість американських військовослужбовців. Про це в середу на брифінгу в Пентагоні повідомив голова Об’єднаного комітету начальників штабів (ОКНШ) Збройних сил США генерал Річард Майєрс. Тим самим Пентагон фактично вперше офіційно визнав факт знаходження американських військовослужбовців на іракській території. Раніше, згідно з витоками з військового відомства США, було відомо, що в ряді районів Іраку, зокрема, на сході і півночі, знаходяться загони американського спецназу.

Голова ОКНШ відмовився надати яку-небудь інформацію про орієнтовне місцезнаходження американських військовослужбовців на території Іраку і про виконувані ними завдання, повідомляє «Newsru.com.» Однак інформоване джерело в Пентагоні, коментуючи повідомлення генерала Річарда Майєрса, повідомило, що невеликі групи американського спецназу і загони оперативних співробітників ЦРУ, які знаходяться на півночі Іраку, здійснюють зв’язок з лідерами місцевого курдського населення.

Відповіді

 • 2003.01.31 | Сергій

  Чому б США Саддама не викрасти?

  Мені здаеться що тут дуже велике бажання
  провести педагогічну акцію для всього загалу.
  Щоб на майбутнє мати відповідну позицію, для діпломатів це
  суттєва допомога діпломатам в різноманітних питаннях.
  Тут багато натяків і Росії доречі. Гадаю це видно неозброєним оком.
 • 2003.01.31 | Mary

  Re:Чому б США Саддама просто не викрасти?

  З тої самої причини, що бомбили Афганістан замість того, щоб Осаму просто "вкрасти". Тобто справа тут не в Саддамі, а в Американських бомбах.
 • 2003.02.01 | Andrij

  Re: Може воно трохи егоїстично, але мені більш шкода українців

  Хто би викрав купку остогидлих бандитів при владі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua