МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А як смокчуть-то, як смокчуть!!!

02/01/2003 | Shooter
ПРОЕКТ П О С Т А Н О В И ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про звернення до Конгресу і Президента Сполучених Штатів Америки з приводу розповсюдження на весь світ неперевіреної та такої, що не відповідає дійсності інформації, в якій звинувачено Україну і Президента України у постачанні Іраку систем «Кольчуга»

В міжнародних засобах масової інформації, з посиланням на Державний департамент США, розповсюджено неправдиве, наклепницьке повідомлення, в якому Україну, державу, яка першою у світі добровільно відмовилася від ядерної зброї, на створення якої наші батьки, діди і всі народи країн СНД протягом сотні років віддавали все, навіть своє життя, бездоказово звинувачено у постачанні Іраку оборонного засобу – системи «Кольчуга». Враховуючи, що Міністерство закордонних справ направило відповідну ноту протесту і звернулося з відповідними матеріалами в ООН з проханням провести розслідування і поставити крапку у цьому питанні та керуючись інтересами нашої держави, Верховна Рада України постановляє:

1. Звернутися до Конгресу і Президента США з пропозицією терміново надати Парламенту і Президенту України інформацію про наявність та зміст документів, на підставі яких Держдепартаментом США була розповсюджена неперевірена неправдива інформація, в якій Україна звинувачується в постачанні Іраку систем «Кольчуга», а також оприлюднити рішення американо-британської комісії, яка перевіряла в Україні це питання, а в разі відсутності такого рішення – комісійно підготувати його на підставі виявлених ними фактів.

2. З урахуванням тієї обставини, що замість оприлюднення справжніх результатів перевірки, американо-британська комісія вимагає від України технологічних та комерційних таємниць, що стосуються унікальної української системи захисту «Кольчуга», вважати за необхідне вимагати від Конгресу і Президента США вибачення перед Україною через світові засоби масової інформації за недопустиме у міжнародних відносинах намагання шляхом сили і шантажу отримати цілком таємну інформацію про технології систем «Кольчуга».

3. У випадку, якщо Президент і Конгрес США не виконають цих вимог, запропонувати Президенту України та Міністерству закордонних справ України оголосити Посла США персоною нонграта, зобов’язавши його протягом 24 годин залишити територію України за цинічне втручання у внутрішні справи нашої держави. Одночасно відізвати Посольство України зі Сполучених штатів Америки і припинити з ними дипломатичні відносини, як з країною, котра застосовує у міжнародних відносинах силу, шантаж, цинічний наклеп і погрози. Негайно заборонити використання повітряного простору України військово-повітряними силами НАТО і США.

4. Негайно припинити будь-які знищення ядерного запасу України та забезпечити зберігання стратегічного озброєння, придатного для використання або реалізації на міжнародному ринку озброєнь.

5. Виконуючи волю українського народу з почуттям власної гідності, Європу будувати в Україні, а не в інших країнах і намагатися потрапити туди злиденними попрошайками.

Звернутися до Державної Думи ї Президента Росії про надання Україні допомоги:

- в добудові енергоблоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС;

- у введенні в дію третього енергоблоку Чорнобильської АЕС, який у робочому стані потребує витрат значно менших, ніж законсервований а також набагато безпечніший;

- у негайному поверненні і розміщенні на території України ядерної зброї, яка була вивезена до Росії і поверненні Україні статусу міцної, незалежної ядерної держави.

6. Рекомендувати Кабінету Міністрів України розпочати широкомасштабний переговорний процес, спрямований на забезпечення виконання ядерними країнами світу, в тому числі і США, в повному обсязі взятих перед Україною зобов’язань у зв’язку з відмовою України від ядерної зброї.

Проект вноситься народним депутатом України
В.П.Нечипоруком (фракція СДПУ(0))

_____________________________


:hot:

ух, які мачовиті моськи...як зараз всі перелякаються...і не уявити

абрєзані (Мудведчук) продовжують створювати конфлікти для їх "успішного вирішення".

Відповіді

 • 2003.02.01 | Рюген

  Перенимай опыт! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.01 | Shooter

   Твій опит? то виключно твої проблеми (-)

 • 2003.02.01 | AST

  Карліка жалко...

  >запропонувати Президенту України та Міністерству закордонних справ України оголосити Посла США персоною нонграта, зобов’язавши його протягом 24 годин залишити територію України за цинічне втручання у внутрішні справи нашої держави.

  Карлік тут насправді абсолютно ні причому. Під час головної кольчужної прес-конференції був дуже показовий момент.

  Пітер задав йому запитання про запис від 22 червня 2000 р., де Деркач інформує Кучму про візит представника ЦРУ, якій цікавився "нашими справами з Іраком та Іраном" та начебто не заперечував проти цього. Пітер запитав в Паскуаля, чи не було би доречно в руслі висунутих проти Україні звинувачень, звернути увагу і на решта записів (які, можливо ще не оприлюднено) стосовно Іраку?

  У відповідь на це, Карлік на мить завагався, прошепотів щось на вухо англійському послу Брінклі, а потім демонстративно взяв офіційний папір з Вашингтону і зачитав по тексту:

  - США досліджували запис розмови Кучма-Малєв від 10 липня і впевнені в її автентичності... і т.д.

  Це виглядало ніби Паскуаль підкреслив, що не хоче додати ні слова до того, що надіслали йому згори.


  Раніше, в той самий день коли я розшифрував запис про Ірак від 22.06.2000 і викинув його на "Майдан", Пітер надіслав цей транскрипт в політичний відділ посольства США.

  Взагалі все вирішується в Вашингтоні, а Паскуаль лише озвучує геніальні ходи своїх босів в Держдепі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.02 | Andrij

   Re: Вам СДПУ(о) не шкода?

   Якось вони хутко гублять свій "європейський імідж".
 • 2003.02.01 | Andrij

  Пуутін, дай Україні "статус міцної, незалежної ядерної держави"!

  Гумор від подонків.
 • 2003.02.02 | Правник

  Це взагалі вар'ятство якесь

  Shooter пише:
  > ПРОЕКТ П О С Т А Н О В И ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
  >
  > ...Україну, державу, яка першою у світі добровільно відмовилася від ядерної зброї, на створення якої наші батьки, діди і всі народи країн СНД протягом сотні років віддавали все, навіть своє життя
  Всі, курва дошка, народи СНД споконвіку те й робили, що віддавали життя, а також "все" для створення держави Україна. Нехило бовкнув Нечипорук.

  > 4. Негайно припинити будь-які знищення ядерного запасу України та забезпечити зберігання стратегічного озброєння, придатного для використання або реалізації на міжнародному ринку озброєнь.
  Якого запасу? Ні, звичайно я дуже сильно сподіваюся, що в період Кравчуковського роззброєння кілька прапорщиків Петренків про всяк випадок заникали десятки зо три ядерних снарядів і після кучмозою збираюся порушити перед Нашою владою питання про винагородження таких героїв ї надання звання хорунжого в Українському війську, але про що Нечипорук? Офіційно ми все знищили-віддали. Хіба що сам Нечипорук, яко оспіваний попсою підпільник Кіндрат, щось там на рівному місті сховав ;):

  > 5. Виконуючи волю українського народу з почуттям власної гідності, Європу будувати в Україні, а не в інших країнах і намагатися потрапити туди злиденними попрошайками.
  Класний пасаж. Особливо він розчулює у поєднанні з наступним.

  > Звернутися до Державної Думи ї Президента Росії про надання Україні допомоги:

  > - в добудові енергоблоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС;
  > - у введенні в дію третього енергоблоку Чорнобильської АЕС, який у робочому стані потребує витрат значно менших, ніж законсервований а також набагато безпечніший;
  > - у негайному поверненні і розміщенні на території України ядерної зброї, яка була вивезена до Росії і поверненні Україні статусу міцної, незалежної ядерної держави.
  Угу, і у наданні для цілодобового цілування точної копії путинської гепи.

  > 6. Рекомендувати Кабінету Міністрів України розпочати широкомасштабний переговорний процес, спрямований на забезпечення виконання ядерними країнами світу, в тому числі і США, в повному обсязі взятих перед Україною зобов’язань у зв’язку з відмовою України від ядерної зброї.
  Уявляю собі Януковича, що ціпляється до Кондолізи з пропозицією попереговорити ;):

  > Проект вноситься народним депутатом України
  > В.П.Нечипоруком (фракція СДПУ(0))
  Дать єму сельодкі! (с)


  > :hot:

  Ще і яке :hot:

  > абрєзані (Мудведчук) продовжують створювати конфлікти для їх "успішного вирішення".
 • 2003.02.02 | Andrij

  Re: Слухайте, а може це Жиріновскій писав?

  Дуже близький стиль. Пацанам з СДПУ(о) треба в Росію. Ну в крайньому випадку в Білорусь. Хоча там і своїх вистачає, звичайно. До речі, чи освічували цей монументальний документ в державно-бандитських ЗМІ?
 • 2003.02.02 | Чучхе

  Ах, який поворот теми!

  Записи Мельниченка можуть тепер стати одною з офіційних причин удару всієї міці американської воєнної машини по Іраку...

  Як слушно писала Леся Українка, "слово -- зброя"

  Нам нє дано прєдугадать, чем Кучми слово атзовьотся...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua