МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

main kampf

02/01/2003 | main kampf
Усім, хто вважає Медвдечука антихристом - поглянте на Януковича

http://maidan.org.ua/n/free/1037389839

Та Медвдечук в порівнянні з Януковичем -- це ж Європа! Партію парламентьску будує, бо хоче парламент політичним центром зробити. Публічний політик, пресконференції влаштовує, на обвинувачення відповідає. Його ж усі за цю публічність і пинають, сміливих багато.
А Янукович -- він з вами взагалі розмовляти не буде. В ПРИНЦИПІ. Яка там партія, яка демократія, чи хоча б бажання демонструвати прихильність до неї! "Мы умеем быть убедительными", "Донецк порожняк не гонит" -- оце наша віра.
От я хочу подивитись, чи в нашого найпринциповішого борця з кланами вистачить сміливості не промовчати в тряпочку.
-------------

Ще про різницю -- Медвдечук не планує стати Президентом

http://maidan.org.ua/n/free/1037395113

Медвдечук ставить на демократію, як засіб захисту своїх інтересів.

-------------

А що? Демократія Медведчука влаштувала б..

http://maidan.org.ua/n/free/1037396963

Він журналіснам голову не рубав. ЗМІ в нього є, впливова пратія -- є. Чого ще потрібно бізнесмену для спокійного життя, окрім гарантій, що його якийсь Президента не може опустити на раз-два, як це сталось з Лазаренко, або Тимошенко?

------------

Она его и сейчас устроила бы. Но он же не может чудо сотворить.

http://maidan.org.ua/n/free/1037403511

Гура пише:
> Может он по ночам демократ, и только днем - душитель свободы слова?

Душителем свободы слова является не лично Медвдечук, авторитарная система. Которую, кстати, не он строил и отлаживал. Эту систему можно развалить как снаружи -- что безуспешно пытается сделать оппозиция, -- так и изнутри.

Есть очень много фактов, указывающих на то, что Медвдечук именно и хочет развалить систему изнутри. Но он никогда не сможет это сделать, не оставаясь частью этой системы до самого ее конца. И не выглядя при этом в глазах многих людей "душителем свободы".

Интересно, что многие защитники Ющенко пользовались подобной аргументацией -- некорректно, разумеется, ведь Ющенко к тому времени давно уже не был частью системы. Разве что давал ей собою пользоваться, что далеко не тоже самое.

----------

Систему можно развалить политическими реформами

http://maidan.org.ua/n/free/1037406792

... да я тут чуть не каждый день пишу про изменеия Конституции, про парламентскую республику, про ограничения полномочий Президента. И про то, что Медведчук пытается в меру сил эти реформы проталкивать, не имея никакой помощи от оппозиции, которая должна была бы быть в этих реформах кровно заинтересована.

----------

Не кажіть дурниць

http://maidan.org.ua/n/free/1037400902

Andrij пише:
> > Тоді вам в один прекрасний момент доведеться вибирати -- або ви за демократію, або за те, щоб "М-уку копнули під зад".
>
> Власне, чому? Медведчук є нероздільний з демокртією? :)

Власне тому, що це різні речі. Тому, що борячись проти Медвдечука, ви зовсім не обов"язково боретесь за демократію. Може, зовсім навпаки, будете боротись проти неї.

> ЯКІЙ демократії? Де ви її побачили? Підтасовка виборів, цензура, вбивства, брехня посадовців, шантаж, -- це для вас "демократія"?

Я її бачу в парламентській республіці, в політичних реформах, що їх лобіює Медведчук.

------------

Я дійсно додав мою статтю у "Розробки" сам. Забув, буває. Адже вже майже 10 місяців минуло.

Але тоді виходить, що ви -- ІДИОТ.

ТОМУ, ЩО ДОБАВЛЯТИ СТАТТІ В "РОЗРОБКИ" МОЖЕ БУДЬ ХТО!

Для цього навіть реєструватись не треба. Так що ваше твердження, що добавляти статті в цей розділ можуть лише модератори, є неправдою. Але я не думю, що ви це свідомо брехали, це ви просто дурень.

А що я є "підпільним" модератором Майдану -- за це твердження ви залишаєтесь БРЕХЛОМ. Доки не доведете його, або доки не вибачитесь за брехню.

БРЕХЛОМ ви залишаєтесь і за ваше друге твердження. Ніби я десь писав, чи натякав, чи якось іншим чином дав зрозуміти, що демократію нам "зорганізує" ТІЛЬКИ Медведчук.

Або -- спрощую завдання -- що я певен, що Медведчук взагалі здатен сам це зробити. Або -- ще спрощую -- покажіть де я писав, що Медведчук взагалі потрібен, щоб "зорганізувати" демократію.

А ще краще -- йдіть лікувати параною. Бажано електрошоком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua