МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Малоімовірна популярність есдеків серед молоді :-)

02/03/2003 | Nemo
http://www.pravda.com.ua/archive/2003/february/1/1.shtml
Наступним президентом України стане чоловік, професійний політик, близько 40 років, "зелений" або соціал-демократ. Проте такий прогноз справдиться, якщо на виборі піде молодь...

Далі таку туфту читати не хочеться. Наведу приклад "популярності" СДПУ(о) в КДУ ім. Шевченка. На виборах 2002 року ректор Університету балотувався до ВРУ у першій п"ятірці ЗаЄдУ, а соціал-демократи просто не вилазили з гуртожитків. Результат пропорційних виборів - на 4 виборчих дільницях, де голосували студенти КДУ: ні СДПУ(о), ні ЗаЄдУ не пойшли 4% бар"єр. Зелені ж набради менше 2%.

Так от мені цікаво - кому вони там п**здять? І як Олена Притула може друкувати такі матеріали без протилежної точки зору і результатів більш об"єктивних досліджень?

Пропоную фонд "Демократичні ініціативи" тепер називати фондом "Соціал-демократичні ініціативи".

Відповіді

 • 2003.02.03 | Роман ShaRP

  Щира правда.

  Багато купити грошей не хватить. Та й багато хто у таких і не візьме.
 • 2003.02.03 | ilia25

  Так то ж КДУ... А в середньому по госпіталю -- то зовсім інше(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.03 | Nemo

   Боюсь помилитися, точніше скажу завтра, але така ж

   ситуація, принаймні щодо СДПУ(о), була в Лінгвистичному (ін-яз), Сільськогоподарській академії і навіть у колишньому колишньому харчовому:-), чиї гуртожитки на проспекті Науки.
   Панове, я веду мову про Голосіївський (колишній Московський) округ №216, де студенти складають не 5%,а 15% виборців, тобто 35 000 осіб. І в цьому окрузі СДПУ(о) не пройшла 4% бар"єр за загальним підрахунками.
   Я не вірю, що погляди можуть отак раптово за один рік змінитись від мінусу на плюс. Хіба-що опитування проводили тільки в нархозі, де СДПУ(о) під керівництвом такого собі Гугіна процвітає, як та свіріпа, яку не виполов лінивий господар.

   Коротше були "Демократичні ініціативи", поки отримували гранти "Freedom Hause", а тепер стали "Соціал-демократичні іціативи", бо мають фінансування... вгадайте чиє? Привіт грантоборцю Скачку.
 • 2003.02.03 | Andrij

  Re: Соціал-демократичні ініціативи (o)

  В дужках - то результат "ініціатив".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua