МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МОЛОДЬ БОРОТИМЕТЬСЯ ЗА ДОСТУПНІ ДЛЯ КИЯН ЦІНИ НА ВОДУ ТА ТЕПЛО

02/04/2003 | ukflxer


6 лютого 2003 року о 14.00 Всеукраїнське молодіжне об’єднання "Молодь – надія України" розпочинає збір підписів серед киян під вимогами скасувати розпорядження голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченко “Про впорядкування розрахунків за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню та першочергових заходах по покращенню фінансового стану ОАО “АК “Водоканал”, недопущення встановлення нових драконівських розрахунків за тепло у кубічних метрах.
За словами лідера ВМО "Молодь – надія України" Вадима Гладчука, заплановане встановлення приборів обліку споживання води не у кожній квартирі, а у будинках взагалі призведе до 1,5 – 2-х кратного зростання ціни за послуги водопостачання. Заощадливі незаможні кияни платитимуть за своїх багатеньких сусідів, що тричі на добу купаються у джакузі. "Столична влада багато базікає про соціальну справедливість, і щоб слово не розходилося з ділом, говорити про зміну порядку розрахунків можливо лише у випадку встановлення за рахунок мерії лічильників у кожній оселі" – вважає Вадим Гладчук.
Омельченківське ноу – хау платити за тепло у квартирі за кубічні метри, замість нинішніх квадратних – ніщо інше як нагла та зухвала спроба замаскованого підвищення ціни на послуги теплопостачання. За прогнозами аналітиків ВМО "Молодь – надія України" ціна за тепло зросте у кілька разів – саме на стільки скільки дорівнюватиме висота стелі у оселі киянина.
ВМО "Молодь – надія України" також щодня з 12.00 до 15.00 на Хрещатику збиратиме підписи серед киян, що підтримують вимогу відставки з посади голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua