МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КВУ оголосив про початок кампанії проти депутатів-сумісників

02/04/2003 | Майдан-ІНФОРМ
КВУ оголосив про початок кампанії проти депутатів-сумісників

Комітет виборців України обурений небажанням народних депутатів-сумісників складати свої повноваження і розпочинає широку кампанію, метою якої є припинення порушень Конституції України депутатами-сумісниками.

Про це йдеться у заяві КВУ

Кампанія передбачатиме як юридичні кроки, так і публічні заходи для привернення уваги громадськості до цієї проблеми, організацію масових звернень виборців тощо.

Як зазначається в заяві, 4 лютого розпочала свою роботу третя сесія ВР ІV скликання. Однак серед депутатів і досі залишаються 7 парламентаріїв, які продовжують відверто ігнорувати чинне законодавство та Конституцію України, суміщаючи статус народного депутата з іншими посадами. Йдеться про

Володимира Щербаня,
Анатолія Кукобу,
Олександра Бандурку,
Василя Онопенка,
Дмитра Табачника,
Івана Кириленка,
Валентина Мельничука,
Сергія Ківалова.

Комітет виборців України сподівався, що звернення до депутатів Голови ВР стане вагомим аргументом для дотримання ними українських законів. Натомість, голови Чернігівської та Сумської обласних державних адміністрацій цинічно заявили, що навіть не збираються складати з себе повноваження народних депутатів, підкреслюють автори заяви.

Характерним також, за їх словами, залишається той факт, що, окрім двох голів облдержадміністрацій, закон порушують двоє віце-прем‘єрів, а також троє професійних юристів. Ігнорування ними елементарних норм свідчить або про низький рівень їх компетенції, або про свідоме небажання діяти в українському законодавчому полі. В останньому випадку вони не мають морального права вимагати дотримання законодавства іншими громадянами,
заявляють автори заяви.

Комітет виборців не вважає вагомим аргументом, що суміщення посад дозволяєцим особам краще виконувати свої обов‘язки. Дані моніторингу діяльності цих депутатів протягом року в парламенті свідчать, що більшість з них не є активними законотворцями, а деякі з них взагалі не беруть участь у роботі парламенту, йдеться в заяві.

У зв'язку з цим КВУ і розпочинає кампанію з метою припинення порушень Конституції України депутатами-сумісниками.


УНІАН

Відповіді

 • 2003.02.04 | Роман ShaRP

  Вимагаю справедливості, ля.

  Зазначений депутат Олександр Бандурка, є "законотворцем".
  Саме він є одним з фундатрів проекту ганебного "переоформлення" прописки у законі “Про порядок реєстрації фізичних осіб за місцем проживання”.
  http://maidan.org.ua/n/free/1042967616
  Класні у нас законотворці -- самі не виконують законів, а для інших -- будьласка, та ще й які.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua