МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Big mouth" Васільєв продовжує розсилати темники

02/05/2003 | Майдан-ІНФОРМ


Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко вчергове звернувся до генерального прокурора Святослава Піскуна, вибачте, до шевальє генерального прокурора Святослава "ХочуБутиЯкНєрон" Піскуна з вимогою порушити кримінальну справу за статтею 171 кримінального кодексу України відносно перешкоджання Адміністрацією Президента України професійній діяльності журналістів.

Сьогодні, виступаючи з трибуни Верховної Ради України, Томенко зауважив, що він вважав що після прийняття Парламентською Асамблеєю Ради Європи рекомендацій щодо недопущення фактів втручання АПУ в діяльність журналістів, ситуація покращиться. Він вважав, що після цього Адміністрація Президента України припинить надсилати інструкції, як необхідно висвітлювати ті чи інші події. Разом з тим, керівники телекомпаній нещодавно передали Томенку "чергову серію" "темників". Голова профільного комітету звернув увагу на те, що в "темниках" в "чорному списку" вже опинилися не лише опозиційні фракції, а практично вся Верховна Рада. Він зачитав один з "темників" від 17 січня, в якому "знову розписується те, що необхідно говорити журналістам, а що непотрібно". Зокрема, згідно з "темником", коментарі про підсумки другої сесії ВР журналістам рекомендувалося брати лише у Олександра Зінченка, Богдана Губського, Олександра Волкова, Ігоря Шарова, Миколи Оніщука та Михайла Погребинського. Томенко навів і інші приклади.

Завершуючи свій виступ, Томенко висловив сподівання, що генеральний прокурор виконає обіцянку, дану ним на парламентських слуханнях з проблем свободи слова та цензури в Україні 4 грудня 2002 року, та відкриє кримінальну справу по "темниках".

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua