МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радченко--лицарплаща і кінжала став лицарем"SS"?

02/05/2003 | CACTUS
Коли службовці НАТО та Європарламенту переконались, що в Україні таки дійсно існує масонськка організація "SS" вони врешті збагнули наскільки корумпована влада в Україні. І члени одену і сам орден ніщо інше, як організоване кримінально-корумповане угруповання. Добре що Мороз оприлюднив їх списки. На заході тепер більш точно знатимуть членів українського кримінального клану. А у суботу в сатиричній програмі" Бесплатный сыр" на російському телеканаi НТВС буде показана хохма. ті кавалки що мені перегналим мої колеги з Москви готують дійснсно "SS" Sатиру Sатир!

Відповіді

 • 2003.02.06 | СACTUS

  Re: Радченко--лицар плаща і кінжала став лицарем"SS"?

  Радченку таки цей орден і його масонська ложа "SS" пасує! Бо "SS" в абревіатурі -- це "STATE SECURITY" ?Державна Безпека! (Читай "небезпека")!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Пыслямова. Якось одного і того ж дня Шевалье Кучма в Маріїнському палаці нагородив одночасно кавалєра Сашу Волкова і кавалєра Євгена Марчука якимсь там орденами. То вони також масони? Бл...я ! Загадка!

  Але Їден і Другий ті брякальці прийняв! В дуеті! Перший мафіозо уголовнік , а другий борець з мафійов! Знова ребус! Бл...Я!

  Августо ! Прошу тебе! Проясни , ЧТО ЗА ТАЄМНІ СВІЯЗІ? ЧИ ТО ПРОСТО КУЧМА ЗАХТІВ ПОПАРИКАЛУВАТИСЬ.
  АЛЕ тєма овпен!!! В Брюсселі вже ХУЄ...ТЬ!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.06 | Вівчар

   Re: Марчук - не шевальє і не баронет

   СACTUS пише:
   > Радченку таки цей орден і його масонська ложа "SS" пасує! Бо "SS" в абревіатурі -- це "STATE SECURITY" ?Державна Безпека! (Читай "небезпека")!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   > Пыслямова. Якось одного і того ж дня Шевалье Кучма в Маріїнському палаці нагородив одночасно кавалєра Сашу Волкова і кавалєра Євгена Марчука якимсь там орденами. То вони також масони? Бл...я ! Загадка!
   >
   > Але Їден і Другий ті брякальці прийняв! В дуеті! Перший мафіозо уголовнік , а другий борець з мафійов! Знова ребус! Бл...Я!
   >
   > Августо ! Прошу тебе! Проясни , ЧТО ЗА ТАЄМНІ СВІЯЗІ? ЧИ ТО ПРОСТО КУЧМА ЗАХТІВ ПОПАРИКАЛУВАТИСЬ.
   > АЛЕ тєма овпен!!! В Брюсселі вже ХУЄ...ТЬ!!!
   )))

   На жаль, CACTUS помиляється і даремно ХУЄ...ТЬ. Євген Марчук - не шевальє, бо селюк, та ще й до того колись прочитав "Дванадцять стільців" Ільфа і Петрова" (російською), "Королі і капуста" О'Генрі (англійською), "Барон Мюнхгаузен" Распе (німецькою), "Аристократ із Вапнярки" Чорногуза (українською). Йому дійсно надходила пропозиція від Ордену через певних орденоносців дати згоду на присвоєння "лицарства". Ознайомившись із статутом Ордену і ритуалом, він трохи посміявся, а потім запропонував представникам Ордену прочитати вказані книжки та вигадати щось оригінальніше, аніж "Союз меча і орала".
   Поставимо крапку. Але CACTUS мусить повідомити, коли він має вийти із стану, в який свідомо чи не свідомо впав. Не треба ХУ...ЄТЬ, треба уважно читати першоджерела, щоб знову таки самому не втрапити в ситуацію, в яку втрапили наші достойні "лицарі" із наведених списків орденоносців, у яких Марчука немає, не було і ніколи не буде. Бо селюк. Марчук має орден Богдана Хмельницького Y ст. Щодо цього ордену і Маріїнського палацу заперечень він, зрозуміло, не міг мати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.06 | Augusto

    Він просто дегенерал КГБ, ловець "націоналістів".

    З ним розмова буде інша.:):

    "Любовная лодка разбілась об бит, нішто нє забито, ніхто нє забит!"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.06 | Вівчар

     Re: Він генерал і має честь, але ж не є "шевальє"

     Augusto пише:
     > З ним розмова буде інша.:):
     >
     > "Любовная лодка разбілась об бит, нішто нє забито, ніхто нє забит!"
     )))

     О! Це вже інтелектуально вищий рівень обговорення! Зразу ж понесло ароматом з відомої "фабрики"!!!
     Шановний добродію, не забудьте повідомити результати вашої "іншої ромови з ним", цікаво.
     А тим часом вкажіть прізвища "націоналістів", яких ви маєте на увазі. А також, чи ви особисто не входите в ті списки "націоналістів" або ж "шевальє"? З генералом Піночетом вас поєднує тільки ім'я чи й діагноз? Самі придумали віршик, чи у когось списали? Якщо ви автор, то після такого креативу чи пустілісь ви в пляс і чи вигукували при цьому: "Ай да Augusto, ай да сукін син!"?
     Тільки, коли будете відповідати чи вдаватися до "іншої розмови", не жуйте той продукт, який виробляє ваша "фабрика".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.06 | Augusto

      О?!

      Цей віршик (першу частину) написав савецький поет Владімір Маяковський перед тим, як застрілився. Чи танцював він від радощів перед самовбиство не знаю. Друга частина це савіцьке гасло. Разом їх зібрав Ігорь Іртєнєв, чи хтось інший з постмодерністів. З Аугусто Піночетом я тезка, але не родич і не однодумець, старечим маразмом на відміну від нього не страждаю. Коли прийде час розмови, тоді все буде ясно, не починайте їжу з десерта, зіпсуєте апетит.

      Аугусто "Дейзі Каттер" Гладіо
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.06 | Вівчар

       Re: О! О! О!

       Augusto пише:
       > Цей віршик (першу частину) написав савецький поет Владімір Маяковський перед тим, як застрілився. Чи танцював він від радощів перед самовбиство не знаю. Друга частина це савіцьке гасло. Разом їх зібрав Ігорь Іртєнєв, чи хтось інший з постмодерністів. З Аугусто Піночетом я тезка, але не родич і не однодумець, старечим маразмом на відміну від нього не страждаю. Коли прийде час розмови, тоді все буде ясно, не починайте їжу з десерта, зіпсуєте апетит.
       >
       > Аугусто "Дейзі Каттер" Гладіо
       )))
       І все?! А де ж інші відповіді, чому уникаєте?
       Списки "націоналістів", постраждалих від Марчука, маєте?
       Не маєте, тому що багато хто з націоналістів, інших дисидентів публічно, в пресі висловили своє ставлення до роботи Марчука в КГБ, а саме: добре, що такі люди, як Марчук, працювали в КГБ (на форумі вашої "фабрики" були вже розміщені матеріали, але ви злякались і швидко їх прибрали). Від себе додам: судячи з ваших методів, роблю висновок, що якби такі люди, як ви, працювали в КГБ, то повторився б 1937-й рік. Чи таки працювали (співпрацювали)? Доноси ви й зараз робить вмієте, коли і де навчились?
       Нічого, крім того "десерту", який виробляє ваша "фабрика" і який називається лайном, ви спродукувати не можете. Чи ви гадаєте, що крім вас, хтось його споживає? Але ви робите потрібну справу - час іде, ваш продукт стає добривом. Натужуйтесь ще більше. Як казав поет Маяковський: "Нє дєлайтє под Іртєнєва, дєлайтє под себя".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.06 | Augusto

        Смаки відносно десерта в нас розійшлися.

        Вівчар пише:

        > Нічого, крім того "десерту", який виробляє ваша "фабрика" і який називається лайном, ви спродукувати не можете.

        Але добре, я не батько, щоб турбуватися, що їдять на десерт інши. Не забувайте чистити зуби. Я прекидаю цю розмову до іншого часу та місця.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.06 | Олекса

         Re: Смаки відносно десерта в нас розійшлися.

         Мсье женераль Евгену Украинский народ уже сказал "Спасибо" за "каневские" успехи ( классическая профессиональная схема : внедрен, легализован, миссия успешно выполнена..)

         ... по поводу что принимать и чего не принимать в дар - Омар Хайам (ХІ век) "Рубайат" :

         "...из рук у друга выпей чашу с ядом !
         ...из рук врага - не трогай и воды ! "
       • 2003.02.06 | пес Бровко

        так це наш любий генерал все так красиво

        зробив? всіх замазав руцями екс-колеги по Каневу, а сам знову весь у білому мундирі.
        признавайтеся!
       • 2003.02.06 | Богдан

        Виявляється ми повинні подякувати Гебістам, за те що вони є!!!

        Бо коли їх би не було нам би було набагато гірше!!! Треба ж таке :-))

        Звучить майже як "Спасіба таваріщу Сталіну за наше счастлівоє дєтсво"

        Сподіваюся цьому виродку Марчуку в пеклі добре подякують.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.06 | Вівчар

         Re: Виявляється ми повинні подякувати Гебістам, за те що вони є!!!

         Богдан пише:
         > Бо коли їх би не було нам би було набагато гірше!!! Треба ж таке :-))
         >
         > Звучить майже як "Спасіба таваріщу Сталіну за наше счастлівоє дєтсво"
         >
         > Сподіваюся цьому виродку Марчуку в пеклі добре подякують.
         )))
         Шановний Богдане, гірше вам би не було. Такі, як ви писали доноси завжди - і в 37-му, і в 77-му. І зараз ви пишете звичайнісінькі доноси. Я цитую шановних людей, які сказали наступне: "Якби не Марчук, а такі людці, як "Augusto" чи "Богдан" (тобто ви) працювали в КГБ, то було б гірше, ніж було у 37-му". Я просив вашого колегу з вашої задрипаної "фабрики" назвати хоч один конкретний факт, кому і що зробив поганого Марчук. Те чмо обдристалося і вмовкло. Тепер прошу вас. Тільки без жування соплів.
         Це по-перше. По-друге, на сабжекті було допущено помилку: заявлено, що Марчук нібито теж був "шевальє". Я цю помилку виправив. Чого ж ви лізете із своїм варняканням у розмову, яка ні вас, ні теми не стосується?
         Свербить у жопі, що ваш "шеф" пошився у дурні, а Марчук ні? Свербить у жопі, що Марчука не вдалося опаплюжити, попри усі намагання усієї челяді, і не вдасться? Свербить у жопі, що є в Україні чесні генерали?
         Отже, чекаю інформації, чому ви забронювали собі місце в "раю", а Марчукові в "пеклі"? Ну? Тільки, повторюю, не жуйте соплі і не видавайте продукт вашої "фабрики" - він усім давно відомий. Або ж замовкніть і більше не варнякайте.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.07 | Augusto

          Вірний Руслан!

          Я людина толерантна, але про свою палку любов до Марчука порозмовляй краще з цінителями такої любви між панами, я ж не оціню!
          Можна, б.л. списочок тих, хто так клявся та так був вдячний дегенералу Єбену (КГБ) Марчуку, людожеру на службі КПСС, "караючому дрючку СССР"?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.08 | Вівчар

           Re: Вірний Руслан!

           Augusto пише:
           > Я людина толерантна, але про свою палку любов до Марчука порозмовляй краще з цінителями такої любви між панами, я ж не оціню!
           > Можна, б.л. списочок тих, хто так клявся та так був вдячний дегенералу Єбену (КГБ) Марчуку, людожеру на службі КПСС, "караючому дрючку СССР"?
           )))
           Шановний Augusto, який, з його слів, не страждає маразмом, як його тезка Піночет,
           ПОВТОРЮЮ: на сабжекті було допущено помилку, а саме - було заявлено, що Марчук нібито теж є "орденоносцем" "Союзу меча і орала", створеного новітнім Остапом Бендером - В'яловим. Я цю помилку виправив. Ви ж, нацькований своїм шефом "шевальє" командою "фас" на прізвище Марчук, в якому контексті воно б не згадувалось, почали варнякати в типовій манері стукачка КГБ щось недостойне про Марчука (тобто абсолютно не за заявленою CACTUSом тему). Я поставив перед вами ряд запитань, ви обдристались, заткнулись, тепер знову починає варнякати про "людожерство, службу КПСС, караючий дрючок" тощо.
           ПОВТОРЮЮ: ви нічого, крім "явок" з вашим шефом із КГБ і своїх "агентурних донєсєній", про КГБ нічого не знаєте (CACTUS - той говорить реальні і правильні речі, я йому відповім). Зараз, в інших умовах, ви працюєте в тій же манері і тими ж методами, якими ви користувались, коли співпрацювали з КГБ, тобто, за допомогою доносів, оббріхувань, паплюження тощо, якими користувались такі ж стукачі, як ви у 37-му (повірте мені, я професійно знаю проблему).
           Я попросив вас сказати щось конкретне про Марчука. Ви знову про "дрючок, КПСС" і т.д. Нещодавно в прямому ефірі на "Радіо "Свобода" ведуча Ірина Халупа в якомусь контексті, який не прийнятий в професійному середовищі радіожурналістики і зовсім не до ладу, згадала прізвище Марчука. Учасник передачі Борис Соболєв взяв на себе мужність дати різку відповідь Халупі. Він сказав: "Я був свідком роботи Марчука на посаді міністра з питань оборони, безпеки і надзвичайних ситуацій в останньому уряді УРСР, я був свідком, як вів себе Марчук в ситуації заколоту ГКЧП, я бачив, як працював Марчук головою СБУ і Прем'єр-міністром України. Марчук - один із небагатьох політиків, який був чесним до 1991 року, залишився чесним і після 91-го". Потім під час дискусії, аргументуючи свої позиції в процесі обговорення теми передачі, Соболєв навів конкретні приклади діяльності Марчука, а також справжні підстави, чому Марчука було увільнено з посади Прем'єр-міністра. Ніхто із учасників передачі, у тому числі Халупа, не заперечили йому. А також із тих слухачів, хто телефонував у студію під час передачі.
           Чому викликає таку ненависть Марчук? Тому що він один із небагатьох політиків і державних діячів - чесний, некорумпований, незаплямований. Він заважає дуже багатьом, тому і став о'єктом гавкання таких, як ви. Ви хочете знищити Марчука? Не вдасться.
           Я за Марчука ручаюсь. Готові ви ручатись за хоч одного із "шевальє", чи за будь-кого із інших політиків? Олександр Мороз не був завідувачем відділу Київського обкому КПУ, того "дрючка СССР"? Деркачі були дисидентами, а не служили в КГБ (обидва: старший, який, якби його не зупинили, створив би для України 37-й рік, молодший, - обдриставшись, втік із Збройних Сил України, за допомогою тата влаштувався в Вищу школу КГБ, після 91-го залишився курсантом Академії Міністерства безпеки Росії, закінчив її у 93-му, попрацював декілька місяців в СБУ під орудою тата, знову обдристався і пішов драти український народ під орудою тата і хрещеного тата)?
           Я просив вас надати хоч один негативний факт, ФАКТ, а не дрисню, про Марчука. Ви знову дрищете (Маяковський - великий, талановитий, трагічний російський поет, не рівня улюбленим вами Іртєнєву та Губерману, якось сказав: "Нє дєлайтє под Євгєнія, дєлайтє под сєбя", -я ж вам нагадував!!!).
           Ви називаєте мене "Русланом"? Не заперечую. Один мудрий чоловік сказав: "Коли я все більше вдивляюсь в людей, мені все більше подобаються собаки". Ви гірше собаки, навіть тих шавок, яких називають "нишковими".
           Марчук - не "шевальє", але він вихований в аристократичних традиціях свого древнього селянського роду. Він має ВИХОВАННЯ, МОРАЛЬНІ принципи, грунтовну, европейського рівня ОСВІТУ. Ви і ваші шефи-"шевальє" (чи колишні партапаратники, чи "новиє русскіє укрАінци") нічого цього не мають. Вам цього не зрозуміти, ви - були челяддю, нею і залишились. Ви можете тільки пздукнути в інеті, отримати від цього задоволення та шмат ковбаси від свого шефа. З такими, як ви, не варто дискутувати. Я втрачаю час для відповіді таким, як ви. Але я взяв на себе моральний обов'язок бити по тім'ю кожного, хто гавкне на Марчука. І буду бити кожного разу.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.02.08 | Augusto

            Вірний Руслан! Я маю, мабуть, злякатися?

            Ви мені напишіть хоч на що розраховуєте.
            Бо окрім порожнього струшення ефіру жодного призвіща "шановних людей", що аж стрибають на місті від палкого бажання прислужити дегенералу Єбену "КГБ" Марчуку!
            Дегенералу Єбену "КГБ" Марчуку великодушним та справедливим до нестями народом України був представлений найостанній шанс в його собачому житті свині (це таке життя зрадлівій повії), але він, як належиться зрадливій гиєні, за недопалок, шмат гнилой ковбаси побіг зраджувати знов, аж курява знялася. Останній раз шанований мною пан М.С. побачив дегенератські писульки дегенерала Єбена "КГБ" Марчука до його хазяїна, алкоголіка та дегенерата SS-вця Q-чма про те, як члени опозиції з Ірпеня чайними ложками копають тонель в напрямку Бомбея.
            Ця потвора сповнена по вінця "спокійною хамською нахабністю безкарного дегенерата" ще думає, що її руки, до коліна вимазані кровю кращих синів та доньок свободолюбивого народа України не видні нікому?
            Привіт від В. Стуса та їнших закатованих!
           • 2003.02.08 | Самбодь Іван

            "Золотий курок розстрільного кулемета"

            - була така стаття колишнього дисидента Василя Овсієнка про Є.Марчука. Блискуча була стаття. На жаль, десь вона в мене в архівах. Як знайду - засканую і втулю. Мораль така: золотий Марчук = прекрасна, безвідмовна деталь "чудової зброї" (КҐБ), якою вбивали "націоналістів".
         • 2003.02.08 | Богдан

          Сегодняшняя политика действующей власти цинична относител народа

          Це Марчук сам про себе каже.

          Нарахунок звинувачення мене в тому, що я працював в КГБ, то можете не напрягатись. Аргумент типу "сам дурак". На такі аргументи не відповідають, а крутять пальцем біля виска.

          Нарахунок доносів, то ваш шеф написав їх немало. В цьому і полягала кар"єра КГБіста. Чи може ви будете нас запевняти, що чергове звання та підвищення в ієрархії КГБ надавалися виключно за любов до України? Ні шановний вівчар. Ціна всіх цих благ - засуджені та замордовані українські патріоти, доноси на інтелегенцію, боротьба з крамольною літературою і т.д. І імітувати цю діяльність було неможливо, бо що-що, а КГБисти не були ідіотами. Тому Марчук все це робив на совість.

          Що стосується теперішніх "заслуг" Марчука, то це:

          1) прикривання вбивць Чорновола
          2) прикривання вбивць Гонгадзе
          3) торгівля зброєю в обхід санкцій ООН
          4) прикривання злодіїв, які обкрадають Україну

          в обмін на тепленькі містечка біля корита.

          і т.д. Перераховувати можна довго і нудно. Я тут на Майдані публікував два виступи Марчука з різницею в 2 роки. Прочитавши ці виступи одразу чітко і ясно видно, яка це двулична сволота. Лєнь шукити посилання, тому наводжу ще раз текст

          Марчук 2001 года, чиновник. Угрозы национальной безопасности есть... И должны быть адекватные меры власти, чтобы нейтрализовать эти угрозы. Исходя из концепции национальной безопасности, которая является действующим нормативным актом, угрозами являются, в частности, вмешательство во внутренние дела со стороны других государств.
          Марчук 1999 года, оппозиционер. Ныне чрезвычайно популярна идея внешней агрессии против Украины. Все наши проблемы поясняются действием злой внешней воли... На самом деле ситуация гораздо хуже – система власти деградировала и превратилась в свою разрушительную противоположность, создав тем самым условия для действия всех негативных факторов, как внешних, так и внутренних. Главнейшей причиной всех общественных бед и системной разрухи в Украине есть кризис власти. И в первую очередь – кризис наивысших ее слоев.
          Марчук-01. Сегодня есть действия групп, которые прямым образом входят в сферу, которая определена концепцией национальной безопасности: неисполнение или ненадлежащее исполнение законных решений органов государственной власти и местного самоуправления. Публичные акции, которые проходят, показали, что организаторы нарушали правила проведения этих акций... Применялись силовые методы, провоцировались столкновения с органами правопорядка. Только этого уже достаточно, чтобы задать вопрос: это политическая борьба или в процесс политической борьбы вмонтированы акции специального характера?
          Марчук-99. В поисках виноватых наиактивнейшее участие принимают высшие должностные лица Украины. Если верить их заявлениям, конкретных "винуватців" сегодняшнего положения очень много... В том числе "деструктивные политические силы", под которыми подразумеваются те, кто не стоит на позициях безусловной поддержки нынешнего Президента... Шумная кампания "охоты на ведьм" имеет лишь одну цель: предупредить распространение в народе понимание того, что... основную ответственность за катастрофическое социально-экономическое положение Украины, за развал экономики, скачок общества в прошлое, безденежье и обнищание жизни простых людей несет нынешний Президент Украины...
          Марчук-01. Угрозой в информационной сфере считается информационная экспансия со стороны других государств. Имеем ли мы сегодня признаки, что против Украины ведется информационная экспансия других государств? Да... У нас есть сегодня абсолютно точные данные, что в этот процесс включены некоторые механизмы извне, то есть из-за пределов Украины... СМИ некоторых государств уже не столько освещают положение дел в Украине, а ведут, по сути, я бы сказал, политическую работу на стороне одной из конфликтующих сторон... Есть и другие элементы специальных психологических методов...
          Марчук-99. В Украине власть использует методы постоянной психологической войны против собственного населения в полном объеме... Сегодняшняя политика действующей власти цинична относительно народа... Нет границ лжи и лицемерия, которыми целенаправленно и ежедневно зомбируется общественное сознание всеми доступными пропрезидентским СМИ способами... Нет таких запрещенных способов и незаконных методов, которые бы не использовала действующая власть, чтобы власть сберечь. Подконтрольные президенту СМИ распространяют нереальные, виртуальные образы "хорошего" Президента и "ужасной" оппозиции...
          Марчук-01. Публичные акции, которые проводятся в последние дни, продемонстрировали очень опасные составляющие... В процесс подтянуты "ультра" (слева или справа – это не важно), которые ни за что не отвечают... Они за деньги искусственно включены в этот процесс.
          Марчук-99. У населения целенаправленно формируется страшный образ неблагодарной, умственно неполноценной и сплошь криминальной политической оппозиции. А нынешний Президент становится "заботливым опекуном" народа, доведенного его политикой до обнищания. Это открывает качественно новые возможности для манипулирования массовым сознанием.
          Марчук-01. То, что происходит в Украине, те личности и функционеры, которые вышли на улицы и вывели людей, в ряде случаев подталкивая их к столкновениям с органами правопорядка – это не совсем та оппозиция, о которой говорят на политическом языке. В этих акциях не принимают участия ведущие политические партии Украины – кстати, совсем разные в политическом спектре, и коммунисты, и Рух, и некоторые другие. И я бы не сказал, что это конфликт между властью и оппозицией в классическом политическом смысле.
          Марчук-99. Сохраняя верность своей искривленной логике, действующая власть отвечает на вызовы времени прямо противоположным образом... Давая таким образом ответ на вызовы времени, действующая власть обрекает своих граждан на жалкое существование и унижение не только сегодня, но и в обозримом будущем.
          Марчук-01. Убежден, что это кипение, которое создала небольшая группа людей, включив в такие политические эксцессы силовые аспекты – это все отойдет. Но всему этому надо дать очень серьезную оценку -–и правовую, и политическую.
          Марчук-99. В условиях деградации власти, которая наблюдается в Украине, любое государственное действие (либо бездействие) губительно... Разрушить сети, которые накинули на украинское общество творцы антимира, можно. Для этого необходимо объединение Правды, Мужества, Патриотизма и честного понимания необходимых действий, как срочных, так и на перспективу... Без смены власти с помощью конституционного механизма выборов – достойной перспективы у Украины нет...
          Марчук-01. Эта ситуация очень хорошо показала, кто есть кто.
          Марчук-99. Те, для кого мундир власти оказался не по размеру, должны сойти с политической сцены. И они сойдут.
          Говорит радио "Свобода": Хочется спросить. Пан Марчук, скажите, пожалуйста, когда вы говорили правду, а когда вы обманывали свой народ?"
          Оба Марчука, хором: Есть логика предвыборной борьбы. А есть другая логика...

          А що до того, що Марчук - не шевальє. То тут ви праві. Марчук - це холоднокровний розумний виродок, який дуже добре знає що робить. А ці шевальє - це дурні злодюжки з комплексом неповноцінності.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.08 | Богдан

           Гей, вівчар, якого Марчука підтримуєте? Марчука-01 чи Марчука-99

           А то ви всім відповіли про своє драматичне дитинство, а мені - ні. Трохи дивно, правда. Вам про Марчука, а ви про своє дитинство. Але нехай.

           Ви так фактів просили, що я розчулився і вирішив вам допомогти. Написав слова самого Марчука. Я розумію, що ви трохи розгубилися: будеш кучмістом не вгодиш Марчуку-99, а якщо будеш опозиціонером, то підеш проти Марчука-01. А вони всі такі хороші оті марчуки, що аж очі розбігаються кого вибрати. Але ви не здавайтеся, вибирайте раз звалили на себе цю тяжку ношу захисту цього комуністичного гестапівця.
         • 2003.02.08 | С.....

          Re:Перепрошую. Богдан писавґдоноси у 83-84 роках

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.08 | Богдан

           Чого ж ви так конкретизуєте? Скажіть одразу:

           "Всі противники Марчука - некро-зоо-педо-філи".

           І все всім стане ясно. Цією одною фразою ви переможете всіх своїх опонентів по дискусії одразу :-))

           Всі зрозуміють, що ви чесний і благородний, збудували кусок лікарні. Все решта в Україні збудував Марчук. І всенародна любов до Марчука заб"є ключем. Тільки навряд чи це йому пригодиться. Кучма другий раз вже цю проститутку використовувати не буде. Для того, щоб втриматися при владі він придумає щось інше.
          • 2003.02.09 | С....

           Re:Перепрошую. Богдан писавґдоноси у 83-84 роках

           ТАК! "Богдан " писав у 83- 84 роках "доноси". Вартість їх "КОРИСНОЇ" дії -- відставка трьох офіцерів КДБ. Я кщо ми про одного й того самого "Богдана" говоримо!
        • 2003.02.07 | franko

         Марчук - eкс-ГiБi-цiонiст (-)

   • 2003.02.06 | CACTUC

    Re: Марчук - не шевальє і не баронет

    Пане ,Вівчар дуже вдячний за розтлумачення. Але дозвольте попросити уточнень стосовно слова , аби"знову" не .....що Ви маєте наувазі пишучи мені "знову". Я щось не пригадую ,що портрапляв у таку кумедну ситуацію. Щоправда стилісти кажуть ,що "ситуація" -- це русисзм.
    Я потрапляв у ситуацію коли мене зраджували , обдурювали, робили поза моєю спиною свої справи прикриваючись мною, підставляли,тощо...
    Цих двох людей я рахував друзями. Сумно! Але ж таке воно - оте "се ля ві". Але в такі анекдотичні халепи ще бог милував я не потрапляв! А ху...єю, бо з тих кловунів вчора ху...єла ісміялась вся журналістська братія після прес-конференції Солани і Робертсона! НТВ(Рома Соболь) зробив такі сюжети що можна не те ,що оху..єть можна від сміху вкакатись. Особливо класний знімок Шкідченка(вилитий придурок вояк Швейк), а яка пика в Деркача стасршого вдоволена, наче бузини об"ївся. Чому б тут не по..хуєть,кайф не зловити. А Кравчук "арристократ" бля. Хоча теж селюк з рівенських селян.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.06 | СACTUS

     Re: Хав"єр Солана матиме честь повечеряти з масонами України

     Шкода, що не мав змоги показати фотографії наших "аристократів" -- "фрі мейзенс" Солані. Він був дуже вчора зайнятий а вранці з Європейською трійкою вилетів до Києва! А мо Солана тож "мейзен"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.06 | СACTUS

      CACTUS Вівчару! Сказати "а" і не сказати "б" це порядно?

      Селюк так не зробить! А от фабрикантам, як два пальця обісцять!
      А відносно "Брюссель хує...є зарано", то тільки що оху ...їв високопосадовець НАТО Марк Леті! Його реакція від Шкідченка в мантії(цитую):"Шит!крейзі піпел", ітс інкредібіл!!!".
      Попросив ін-адреси, хоче показати шефові!Тобто Робертсону!
    • 2003.02.06 | Вівчар

     Re: Марчук - не шевальє і не баронет

     CACTUC пише:
     > Пане ,Вівчар дуже вдячний за розтлумачення. Але дозвольте попросити уточнень стосовно слова , аби"знову" не .....що Ви маєте наувазі пишучи мені "знову". Я щось не пригадую ,що портрапляв у таку кумедну ситуацію. Щоправда стилісти кажуть ,що "ситуація" -- це русисзм.
     > Я потрапляв у ситуацію коли мене зраджували , обдурювали, робили поза моєю спиною свої справи прикриваючись мною, підставляли,тощо...
     > Цих двох людей я рахував друзями. Сумно! Але ж таке воно - оте "се ля ві". Але в такі анекдотичні халепи ще бог милував я не потрапляв! А ху...єю, бо з тих кловунів вчора ху...єла ісміялась вся журналістська братія після прес-конференції Солани і Робертсона! НТВ(Рома Соболь) зробив такі сюжети що можна не те ,що оху..єть можна від сміху вкакатись. Особливо класний знімок Шкідченка(вилитий придурок вояк Швейк), а яка пика в Деркача стасршого вдоволена, наче бузини об"ївся. Чому б тут не по..хуєть,кайф не зловити. А Кравчук "арристократ" бля. Хоча теж селюк з рівенських селян.
     )))

     Шановний пане CACTUS, "знову" - я мав на увазі лише "вдруге"; якщо я невдало висловився, вибачте. За Марчука, його вчинки, його честь я особисто можу ручатися у будь-яких ситуаціях, колізіях і перед будь-ким, навіть перед колишніми стукачами, які наразі рвуть сорочку на своїх тхорячих грудях і щось кричать про КГБ. Крім "явок" і своїх доносів,- про КГБ вони нічого не знають (та й про СБУ теж). Не стільки їх, скільки їхніх власників муляє, що у цьому світі і у цій країні є нормальні, чесні, незаплямовані люди (ручаюсь). Це для них загроза, от вони і навісніють. Якими методами працює їхня челядь - ми тут побачили.
     Втім, я вдячний Вам за Вашу помилку, - читачі дізнались, що Марчук таки не "шевальє"; на форумі проявилось "чмо" із відомої "фабрики" у всій своїй гидоті і, ясна річ, обдристалось.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.06 | DevRand

      вау, які корисні можуть бути знайомства!

      так вам треба не "вівчар" ("вівці" - то всі інші прості смертні, я так припускаю?) прозиватись, а як небудь "Надмарчукомсвічкутримайченко"!
      ;)))))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.06 | Абу

       ))))(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.06 | CACTUS

        Re:Брюссель продовжує оху...вати!

        Знайшов серед масонів України фотку А.Зленка! Розіслав в усі міжнародні кантори ЄС і В НАТО! Відгукнулось 32 респонденти з проханням прокоментувати! Зленко несе високий імідж України!!!
        Слава "SS"!!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.06 | Augusto

         Я не жартую, підв'язуй!

         Почнеш спокутувати чужі гріхи. Ти образиш пристойних людей (не SS-манів) від власної розумової покаліченості. Тобі, як старому совку мабуть здається, що ти робиш все класно?
         Дивись згори виступ з піною самого главного SS-вця (трохи) В'ялого.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.06 | СACTUS

          Re: Я не жартую, підв'язуй!

          Ніхера піни не бачу! Бачу Seверное Sозвездие! Також "SS"!!!!
      • 2003.02.06 | Вівчар

       Re: вау, які корисні можуть бути знайомства!

       DevRand пише:
       > так вам треба не "вівчар" ("вівці" - то всі інші прості смертні, я так припускаю?) прозиватись, а як небудь "Надмарчукомсвічкутримайченко"!
       > ;)))))

       Припускайте, дозволяю, - якщо у Вашому житті немає людей, яких Ви поважаєте, бо знаєте їх; яким Ви довіряєте, бо маєте на це підстави; про яких Ви можете сказати добре слово, хоч вони цього і не просять чи не будуть знати; у ставленні до яких відсутнє поняття "користь" і т.д. Якщо є, оберіть інший варіант. Хоча вказаного Вами я не заперечую. Це - не мої проблеми. То - Ваші комплекси. Тож припускайте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.06 | СACTUS

        Re: вау, які корисні можуть бути знайомства!

        DevRand не СACTUS. DevRand -- орденоносець-фабрикант! Прошу не плутати і не вплутуватись. Я вас пане масоне в адвокати не просив! Я сам собі і адвокат і конвой , а суддя мені -- Господь.Не коси дурочку Дуркачок! А який вумний абревіатурщик. Кинути тінь закортіло? Ліпше метай ікру,Русалка!
 • 2003.02.07 | Чучхе

  Шевальє Кравчук про обов"язки володарів ордену СС))))

  З http://glavred.info/?art=67998978

  -Что означает его (ордена Станіслава- Чучхе) ношение?
  -То, что его обладатель исповедует высокие принципы – он вежливый, толерантный, гоноровый, не является хамлюгой в отношениях с людьми, в том числе и в политике.


  Так і хочеться добавить слова ще одного шевальє "зачем вам жида, блядь"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.07 | СACTUS

   Re:Стукайте і Вам відчинять !Або достукаєтесь! Вівчару!

   "Вівчара в садочку в тихому куточку ждедівчина жде..." Коли моя, тоді ще п"ятилітня донька почула в авті на касеті цю пісню, то спитала:
   -Тату а чому ту дівчину в куток поставили ? Вона що була не чемна?
   Це приамбула!

   А я про стукачів про яких щось пробував натякнути Вівчар! Є стукачі і "стукачі". Приміром один із студентських стукачів підполковник Волошин (не знаю може вже й полковник)служить зараз в центральному апараті СБУ на Володимирській. Вчився зі мною на ін"язі, на курс молодший. Той стукав і йому відкрили двері в КДБ УРСР! Герой, бл...я! І вісі інші які активно стукали, наприклад Михайло Крижанівський з Коломиї , теж ін"яз -- курсом старший -- нині начальник відділу франківського СБУ! Коли я накивав п"ятами із совка і вже досягнув того, що створив проект "Радіо Довіра" і транслювався. Цей ублюдок Волошин зі своїм колегою довідавшись що моя дружина одержала запрошщення до Великобританії явились на роботу до неїі заявили:"Ні паспорта ні візи не дістанеш доки не напишеш під нашу диктовку лист до Кардинала Любачівського і написати там, що чоловік моральнодеградований, курвар(блядун), картяр, пияка і т.п.". Жінка втратила свідомість.Це був 1991-й рік. І ось несподівана радість -- Україна незалежна! Дружина одержала і паспорт і візу й приїхала до мене. Волошин і Крижанівський -- це одна категорія стукачів. А були ще й "стукачі", яких шантажували їх переконаннями і вільнодумством і змушували стукати. Проте ці "стукачі" найо...ували КГБ-істів як Канаріс Гітлєра і домовлялись між собою хто і що на кого писатиме. Там такі куралєсії... Підходить якось однокурсник з французького віділенні і каже Славіку Кисилюку пи...дець!!! Знайшли в шуфляді й вкрали книгу "Русини ,а москалі" (видання хрен знати яких років). "Він мені її давав читати.Що будем казати? Бо просять писати ,що він наче нав"язував студентам її читати!",- каже товариш.
   Домовились! В гуртожитку побачили цю книгу в нього на ліжку й самі зацікавились. Але не дочитали ,бо вона десь зникла! А Славік Киселюк сказав що книгу йому хтось підкинув!І КГБ розй...бувало цю справу два роки. І так "канаріси" робили завжди. А ще один "стукач - канаріс" одержав запрошення до Норвегії. Паспорт в ОВІРІ видали, а по дорозі в тролейбусі вкрали. Але на щастя не закордонний а внутрішній. Дістав і візу! Підполковнику КГБ Вакарчуку сказав що буде їхати через Польщу(Гданськ) паромом, а сам ти часом рванув попрощатись з сестрою , що проживала в Москві. А потім нелегально перейшов з одним рюкзачком Радянсько-Фінський кордон! Цей рюкзачок і досі зберігається , як реліквія. Як символ свободи.
   КГБ ж того "канаріса" чекало в іншому місці!Мабуть хтіли щось напаскудити.Але прокол. Після цього як кажуть на своєму жаргоні гебісти, полковнику Вакарчуку розпороли лампаси. 1990-й це не ті роки коли КДБ УРСР керували благородні і честолюбиві генерали?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.08 | Вівчар

    Re:Стукайте і Вам відчинять !Або достукаєтесь! Вівчару!

    Шановний пане-добродію CACTUSе, подаю (як поки що прЕамбулу до своєї відповіді Вам) Re Augusto на його "Руслана". Вам я відповім.

    Augusto пише:
    > Я людина толерантна, але про свою палку любов до Марчука порозмовляй краще з цінителями такої любви між панами, я ж не оціню!
    > Можна, б.л. списочок тих, хто так клявся та так був вдячний дегенералу Єбену (КГБ) Марчуку, людожеру на службі КПСС, "караючому дрючку СССР"?
    )))
    Шановний Augusto, який, з його слів, не страждає маразмом, як його тезка Піночет,
    ПОВТОРЮЮ: на сабжекті було допущено помилку, а саме - було заявлено, що Марчук нібито теж є "орденоносцем" "Союзу меча і орала", створеного новітнім Остапом Бендером - В'яловим. Я цю помилку виправив. Ви ж, нацькований своїм шефом "шевальє" командою "фас" на прізвище Марчук, в якому контексті воно б не згадувалось, почали варнякати в типовій манері стукачка КГБ щось недостойне про Марчука (тобто абсолютно не за заявленою CACTUSом тему). Я поставив перед вами ряд запитань, ви обдристались, заткнулись, тепер знову починає варнякати про "людожерство, службу КПСС, караючий дрючок" тощо.
    ПОВТОРЮЮ: ви нічого, крім "явок" з вашим шефом із КГБ і своїх "агентурних донєсєній", про КГБ нічого не знаєте (CACTUS - той говорить реальні і правильні речі, я йому відповім). Зараз, в інших умовах, ви працюєте в тій же манері і тими ж методами, якими ви користувались, коли співпрацювали з КГБ, тобто, за допомогою доносів, оббріхувань, паплюження тощо, якими користувались такі ж стукачі, як ви у 37-му (повірте мені, я професійно знаю проблему).
    Я попросив вас сказати щось конкретне про Марчука. Ви знову про "дрючок, КПСС" і т.д. Нещодавно в прямому ефірі на "Радіо "Свобода" ведуча Ірина Халупа в якомусь контексті, який не прийнятий в професійному середовищі радіожурналістики і зовсім не до ладу, згадала прізвище Марчука. Учасник передачі Борис Соболєв взяв на себе мужність дати різку відповідь Халупі. Він сказав: "Я був свідком роботи Марчука на посаді міністра з питань оборони, безпеки і надзвичайних ситуацій в останньому уряді УРСР, я був свідком, як вів себе Марчук в ситуації заколоту ГКЧП, я бачив, як працював Марчук головою СБУ і Прем'єр-міністром України. Марчук - один із небагатьох політиків, який був чесним до 1991 року, залишився чесним і після 91-го". Потім під час дискусії, аргументуючи свої позиції в процесі обговорення теми передачі, Соболєв навів конкретні приклади діяльності Марчука, а також справжні підстави, чому Марчука було увільнено з посади Прем'єр-міністра. Ніхто із учасників передачі, у тому числі Халупа, не заперечили йому. А також із тих слухачів, хто телефонував у студію під час передачі.
    Чому викликає таку ненависть Марчук? Тому що він один із небагатьох політиків і державних діячів - чесний, некорумпований, незаплямований. Він заважає дуже багатьом, тому і став о'єктом гавкання таких, як ви. Ви хочете знищити Марчука? Не вдасться.
    Я за Марчука ручаюсь. Готові ви ручатись за хоч одного із "шевальє", чи за будь-кого із інших політиків? Олександр Мороз не був завідувачем відділу Київського обкому КПУ, того "дрючка СССР"? Деркачі були дисидентами, а не служили в КГБ (обидва: старший, який, якби його не зупинили, створив би для України 37-й рік, молодший, - обдриставшись, втік із Збройних Сил України, за допомогою тата влаштувався в Вищу школу КГБ, після 91-го залишився курсантом Академії Міністерства безпеки Росії, закінчив її у 93-му, попрацював декілька місяців в СБУ під орудою тата, знову обдристався і пішов драти український народ під орудою тата і хрещеного тата)?
    Я просив вас надати хоч один негативний факт, ФАКТ, а не дрисню, про Марчука. Ви знову дрищете (Маяковський - великий, талановитий, трагічний російський поет, не рівня улюбленим вами Іртєнєву та Губерману, якось сказав: "Нє дєлайтє под Євгєнія, дєлайтє под сєбя", -я ж вам нагадував!!!).
    Ви називаєте мене "Русланом"? Не заперечую. Один мудрий чоловік сказав: "Коли я все більше вдивляюсь в людей, мені все більше подобаються собаки". Ви гірше собаки, навіть тих шавок, яких називають "нишковими".
    Марчук - не "шевальє", але він вихований в аристократичних традиціях свого древнього селянського роду. Він має ВИХОВАННЯ, МОРАЛЬНІ принципи, грунтовну, европейського рівня ОСВІТУ. Ви і ваші шефи-"шевальє" (чи колишні партапаратники, чи "новиє русскіє укрАінци") нічого цього не мають. Вам цього не зрозуміти, ви - були челяддю, нею і залишились. Ви можете тільки пздукнути в інеті, отримати від цього задоволення та шмат ковбаси від свого шефа. З такими, як ви, не варто дискутувати. Я втрачаю час для відповіді таким, як ви. Але я взяв на себе моральний обов'язок бити по тім'ю кожного, хто гавкне на Марчука. І буду бити кожного разу.
   • 2003.02.08 | Вівчар

    Re:Стукайте і Вам відчинять !Або достукаєтесь! Вівчару!

    СACTUS пише:
    > "Вівчара в садочку в тихому куточку ждедівчина жде..." Коли моя, тоді ще п"ятилітня донька почула в авті на касеті цю пісню, то спитала:
    > -Тату а чому ту дівчину в куток поставили ? Вона що була не чемна?
    > Це приамбула!
    >
    > А я про стукачів про яких щось пробував натякнути Вівчар! Є стукачі і "стукачі". Приміром один із студентських стукачів підполковник Волошин (не знаю може вже й полковник)служить зараз в центральному апараті СБУ на Володимирській. Вчився зі мною на ін"язі, на курс молодший. Той стукав і йому відкрили двері в КДБ УРСР! Герой, бл...я! І вісі інші які активно стукали, наприклад Михайло Крижанівський з Коломиї , теж ін"яз -- курсом старший -- нині начальник відділу франківського СБУ! Коли я накивав п"ятами із совка і вже досягнув того, що створив проект "Радіо Довіра" і транслювався. Цей ублюдок Волошин зі своїм колегою довідавшись що моя дружина одержала запрошщення до Великобританії явились на роботу до неїі заявили:"Ні паспорта ні візи не дістанеш доки не напишеш під нашу диктовку лист до Кардинала Любачівського і написати там, що чоловік моральнодеградований, курвар(блядун), картяр, пияка і т.п.". Жінка втратила свідомість.Це був 1991-й рік. І ось несподівана радість -- Україна незалежна! Дружина одержала і паспорт і візу й приїхала до мене. Волошин і Крижанівський -- це одна категорія стукачів. А були ще й "стукачі", яких шантажували їх переконаннями і вільнодумством і змушували стукати. Проте ці "стукачі" найо...ували КГБ-істів як Канаріс Гітлєра і домовлялись між собою хто і що на кого писатиме. Там такі куралєсії... Підходить якось однокурсник з французького віділенні і каже Славіку Кисилюку пи...дець!!! Знайшли в шуфляді й вкрали книгу "Русини ,а москалі" (видання хрен знати яких років). "Він мені її давав читати.Що будем казати? Бо просять писати ,що він наче нав"язував студентам її читати!",- каже товариш.
    > Домовились! В гуртожитку побачили цю книгу в нього на ліжку й самі зацікавились. Але не дочитали ,бо вона десь зникла! А Славік Киселюк сказав що книгу йому хтось підкинув!І КГБ розй...бувало цю справу два роки. І так "канаріси" робили завжди. А ще один "стукач - канаріс" одержав запрошення до Норвегії. Паспорт в ОВІРІ видали, а по дорозі в тролейбусі вкрали. Але на щастя не закордонний а внутрішній. Дістав і візу! Підполковнику КГБ Вакарчуку сказав що буде їхати через Польщу(Гданськ) паромом, а сам ти часом рванув попрощатись з сестрою , що проживала в Москві. А потім нелегально перейшов з одним рюкзачком Радянсько-Фінський кордон! Цей рюкзачок і досі зберігається , як реліквія. Як символ свободи.
    > КГБ ж того "канаріса" чекало в іншому місці!Мабуть хтіли щось напаскудити.Але прокол. Після цього як кажуть на своєму жаргоні гебісти, полковнику Вакарчуку розпороли лампаси. 1990-й це не ті роки коли КДБ УРСР керували благородні і честолюбиві генерали?
    )))
    >>>
    Шановний пане-добродію CACTUSе,
    даю прЕамбулу стосовно Вашого цього посту.
    У 5-літньому віці я пас гуси і вчився у 1-у класі початкової школи (батько після війни повернувся інвалідом 1-ї групи, мати втратила здоров'я, працюючи у "ланці"). У 3-річному віці я бачив, як пухли і вмирали люди від голоду, нашу сім'ю врятували два мішки буряків, які бабуся приховала у вибалку за 2 кілометри від нашого обійстя. У 10-літньому віці я пас вівці, пасти вівці - важка і професійно відповідальна робота, треба добре знати характер поведінки овець, уміти їх оберігати, любити цю роботу (я б не хотів вживати якихось метафор стосовно роботи вівчара, гаразд?). Коли настає негода, дме сильний вітер і ллє дощ, вівцями управляти дуже важко чи й неможливо. Вони скупчуються і йдуть проти вітру і дощу поти, поки негода не вщухне. Якось чабан, якому я допомагав, змушений був йти до суду у зв'язку із судовою справою проти нього за те, що він не захотів за хрущовським указом віддавати свій город. Я з отарою лишився один. Під вечір раптово почалася злива, вівці пішли проти вітру і йшли супроти в одному напрямку кілометрів двадцять аж до ранку. Я біг за отарою, падав боляче, плакав, але овець не залишив. Під обід мене і отару розшукали, старшого чабанf (мого родича) було засуджено, він невдовзі загинув.
    Коли я згадую того хлопчика, який вночі біг за отарою, мені хочеться погладити його.
    Я вмію будувати шляхи, споруджувати будинки, вмію зробити будь-яку "столярку" і не забув, як це робити. До сих пір є дорога, яку я будував у 14-річному віці, і лікарня, яку я споруджував у 16-18-річному віці. Я пишаюся своєю освітою, своїми знаннями, які я здобув потім, я мучуся за помилки, які робив. Але заповіді Христові я не порушував, чи намагався не порушувати, чи спокутував свої гріхи, дуже боляче і, скажемо так, - катарсисно.
    Я міцно стояв і стою на землі, це - моя земля, я буду відстоювати свої погляди на своє місце на цій землі і цю землю. Я багато знаю, у тому числі і щодо тих шавок, які тут гавкають на Марчука, чи про тих, хто дає команди цькувати Марчука, чи стосовно дуже багатьох достойників, які дуже багато говорять про КГБ. Здається, в Еклезіасті сказано: "Знання примножують печаль". Але так воно й є. Печальний я.
    Тепер щодо Вашого посту.
    Ви, гадаю, говорите все правильно, сумніватися я не маю ніяких підстав.
    Але:
    у 1991 році, коли Марчука було призначено першим Головою Служби національної безпеки України (так вона тоді називалась), він вивів увесь склад колишнього КГБ поза штатом, ініціював перед Верховною Радою питання про створення відповідної Комісії із впливових народних депутатів (у Києві і на місцях), яка б перевірила кожного кандидата для роботи у створюваній СНБУ (після 25.03.92 - СБУ). До комісії увійшли із надзвичайно широкими повноваженнями Михайло Горинь, Степан Хмара, Дмитро Павличко, Юрій Костенко, Олександр Ємець, Лариса Скорик та інші впливові депутати, у роботі комісії часом брав участь В'ячеслав Чорновіл. Марчук на роботу комісії не впливав, участи у її роботі взагалі не брав (керівництво СНБОУ представляв Василь Горбатюк).
    Отже:
    Усі питання стосовно тих, хто під час роботи в КГБ заплямував себе негідними методами, шановний CACTUSе, у тому числі щодо названих Вами прізвищ, не до Марчука, а до Комісії. За часів КГБ ті методи, про які Ви говорите, і категорії стукачів, на яких Ви вказуєте, використовувались. Марчук, гарантую, їх не використовував. Їх відродили у найгіршому варіянті за часів, коли головою СБУ став Леонід Деркач. Їх не викорінено до цього часу, у цьому Ви маєте можливість переконатися, аналізуючи хоча б діяльність челяді Деркача в інеті і на цьому сабжекті.
    Щодо "стукачів".
    Напевне, можна було у свій час прийняти закон про люстрацію. Наскільки мені відомо, Марчук особисто був проти цього закону. Він мав резон: Україна - не Естонія, чи Чехія. Прийняття закону призвело б, це і моя думка, до таких втрат, які б унеможливили у складних умовах 92-93 років будувати незалежну Україну. Гарантую, що українське суспільство не витримало б прогнозованих потрясінь. Але то була особиста думка Марчука. Що заважало Верховній Раді прийняти закон про люстрацію? Гарантую, що депутати із числа партпаратників КПРС тоді б не перешкоджали, агентів КГБ серед них не було (вербовку партапаратників чи їх розробку було заборонено; коли я наразі прочитав загалом правдиве і душевне інтерв'ю колишнього секретаря Київського міськкому КПУ Тамари Главак, де вона, зокрема, каже, що на неї була маса матеріалів в КГБ, я подумки сказав: "Бреше - жодного рядка інформації про неї, чи таких апаратників, як вона, в КГБ не було і не могло бути".
    КГБ, як і кожна спецслужба за всіх часів і народів, не міг працювати без агентури. Їх використання залежить не тільки від професіоналізму агентуриста, але й у багатьох випадках від моральних засад співпраці цього необхідного для виконання завдань спецслужби тандему. Аморальність у цьому плані працівників, з одного боку, та агентів, з иншого, виявлялась. Рано чи пізно. Те, про що Ви говорите, є одним із проявів цього виявлення; погано, що запізно, і що Ви багато потерпіли від цієї аморальності.
    Я не гарантую, що такі випадки, після того, що зробив Деркач із Службою безпеки, не повторяться.
    Стосовно Марчука.
    Я в своєму компутері склав усю "компру", яку злила челядь Деркача (майже винятково тільки вона) на Марчука; у деяких випадках, коли челядники намагались гавкнути, спростовував її (чомусь на цілком певного визначення сайтах мої відповіді адміни прибирали, вимагаючи платити гроші "за розміщення реклами Євгену Кириловичу", - питається, а хто ж їм платить гроші за розповсюдження наклепів на Є.К.?). Готовий дати відповідь на кожну ескападу, тільки ж знову попереджаю: не жуйте соплі Деркачів, які у свою чергу жують соплі Стрешинського та натужно намагаються виперднути якесь інше лайно, а говоріть конкретно, як це зробив CACTUS, якому я бажаю щастя і добра.
    Вівчар.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.08 | CACTUS

     Re:Стукайте і Вам відчинять !Або достукаєтесь! Вівчару!

     Thanкs! Go Ahead! Cozza we gonna!
    • 2003.02.08 | vujko

     говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

     пeрeдвиборчу кампанiю Вашого гeнeрала?

     Вівчар пише:
     > а говоріть конкретно, як це зробив CACTUS, якому я бажаю щастя і добра.
     > Вівчар.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.08 | CACTUS

      Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

      Вуєк! Ти,раптом не та вівця,що заблудилсася! Вуйку в мене якось випадково Ваш факс прийшов з банківським разунком в США! Твої колєги вже дещо розколупали!
      Аревідерче Рома! "Хочешь Спрыгнуть?". Пізнувато! Пиздуй собі на Фльориду і гарної тобі погоди! І більш не плутайся під ногами. А відповісти тобі таки доведеться, Хоч де? В Празі чи на "Фльориді".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.08 | vujko

       Шановна фльоридська рослино,

       прошу пeрeслати всi грошi з мого флоридського рахунку факсом на рахунок товариства любитeлiв кактусiв в Украiнi.
       А також повiдомтe, дe Ви бeрeтe таку траву, бо в пiв-майдану вжe на закупи до Бруссeлю зiбралися, а дe ii там шукати нiхто нe знаe. Як будeтe щe палити ту траву, то нe забувайтe видихати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.08 | CACTUS

        Re: Шановна фльоридська рослино,

        Ну так перешли! І люде пягом потягнуться за тобою.Визволителе!І ти станеш благодійником "SS"!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.08 | CACTUS

         Re: Шановна фльоридська рослино. Додам!

         Раніше, пане Ви пропонували переслати факсом сперму! Тепер ... Щось змінилося у Вашому житті?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.08 | vujko

          А посиланнячко на пiдтвeрджeння Ваших слiв нe навeдeтe? Чи трави

          Чи травичка ужe всe застила?
        • 2003.02.08 | vujko

         Re: Шановна фльоридська рослино,

         Я нe маю факсу. До того ж Ви знаeтe номeр "мого" рахунку, а я - нi. Тож - впeрeд, за роботу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.08 | CACTUS

          Re: Однак Ромчик стиривожився!

          Це вже я не роблю.Це роблять інші дяді "шахтарі"! Тож хутчій пересилай. Не по Факсу ,а по "канту"!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.08 | vujko

           O! щось таки Ви з сeбe видусили, мeнe звуть Ромчик, виявляeться.

           Нe зупиняйтeсь, на чeрзi - "моe" прiзвищe, номeр рахунку i назву банку, хто такi шахтарi i що старий Кант маe спiльного з Фахом. Нe барiться - трава вивiтриться, i ми нiц нe взнаeмо!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.02.08 | CACTUS

            Re: Неврожайний рік! Трава не росте. Обійшовся без трави!!!

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.02.08 | СACNUS

             Re: Неврожайний рік! Трава не росте. Обійшовся без трави!!!

             Ромік! Гробиш Тему? Ну-ну!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.02.08 | vujko

              I то всьо!!! Ви мeнe допeкли! Дe прiзвища, рахунок?

              У мeнe зароджуeться страшна пiдозра: у Вас тeж нeмаe факсу. I з Робeртсоном Ви нe спiлкувалися. То всьо трава навiяла. А що Вам факс у компанii спeрми привидiвся - то Вам пeвно нe лишe Робeртсонового спiлкування нe вистачаe. I цe - в Бруссeлi!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.02.08 | С...

               Re: I то всьо!!! Ви мeнe допeкли! Дe прiзвища, рахунок?

               Слухай , Ромцю читай, але не звизди! Якщо я ВАЛИТИМУ , ТО ВАЛИТИМУ. Пиздуй на фльоридсбкий пляж! Вульгарно прошу!
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2003.02.08 | vujko

                В Бруссeлi повний мiсяць.

                Послухайтe чоловiчe, я Вас нe зачiпав. Ви мeнi Вiвчара спужeли, вiн чи то проти вiтру, чи то до вiтру побiг, овeчок бiдних кинув. Тож тeпeр ВАЛIТь, або вибачтeся, бо будe Вам назвисько на цьому форумi: факс зi спeрмою, поки своe псeвдо нe помiняeтe.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2003.02.09 | С......

                 Re: В Бруссeлi повний мiсяць.

                 Я тебе Валитиму! Пробач! Совість пеоред тобою не бажає вибачатись. Вівіці йдуть проти вітру. А я йду за совістю!!!

                 Аревідерче , Рома!!!! Гарної тобі погоди нап "Фльориді".
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2003.02.09 | vujko

                  Тiльки одна людина можe бути такою тупою. Тeпeр я знаю хто Ви

                  Ви - Мeдвeдчук.

                  Розбирайтeся з своiми Ромами дe хочeтe, лиш дайтe мeнi спокiй на цьому форумi.
     • 2003.02.08 | Вівчар

      Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

      vujko пише:
      > пeрeдвиборчу кампанiю Вашого гeнeрала?
      >
      > Вівчар пише:
      > > а говоріть конкретно, як це зробив CACTUS, якому я бажаю щастя і добра.
      > > Вівчар.
      )))
      Шановний вуйку, ви не говорите, ви запитуєте, різниця є.
      На декількох форумах (УК, Форум тощо)і своєму сайті (grani.org.ua) Воротніков, шеф-редактор газети "Грані", який перейшов від Мороза до Деркача, торік розмістив наступне оголошення: "Я, московский журналист Сергей Романовский, собираю компру на Марчука для написания о нем книги. Прошу направлять мне известные вам материалы на Марчука". За півроку прийшло дві месаги (якщо хтось хоче прочитати, то можна цей сабжект, а також біля десятка инших кампаній збирачів "компри" на Марчука знайти на форумі cripo.com.ua, це десь липень-листопад минулого року).
      На Марчука ніякої компри немає.
      Це - перше.
      Друге, шановний вуйку, - щодо вашого запитання. Зверніться насамперед у ЦВК, фінансовий звіт там. Потім в СБУ - там про виборчу кампанію Марчука є десятки томів, хто проводив спецоперації і провокації проти Марчука - відомо, особисте керівництво здійснював колишній голова СБУ Леонід Деркач. Гарантую, що жодної брудної копійки на вибори Марчук не взяв. Були кілька провокацій підсунути йому шахраїв з обіцянками на мільйони $, але хлопці з виборчого штабу вираховували їх швидко і відсилали назад прямою адресою на Володимирську, 33 до деркачистів (назвати прізвища безпосередніх організаторів і виконавців?). Якби було щось навіть на міліграм, "тєлєграф" (той, що з тупим знаком "на лице и на конце") роздвонив би вже давно.
      Як мені говорили, фінансові можливості у Марчука під час виборів були обмежені, у виборчих поїздках його, наприклад, супроводжували не більше 4-5 чоловік, він не хотів від когось бути фінансово залежним. Добре це чи погано, - не знаю.
      Якщо ви маєте якусь інформацію, вуйку, поділіться, посміємося над деркачистами-провокаторами усім форумом.
      А ті теми щодо Марчука на форумі "УК" ви таки прочитайте. Гаразд? А потім ще поговоримо. Тільки - без дубляжа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.08 | vujko

       Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

       Вівчар пише:
       >
       > Шановний вуйку, ви не говорите, ви запитуєте, різниця є.

       Рiзниця e, алe ж для захисту чeстi трeба нe лишe спростовувати, алe i вiдповiдати на запитання.

       > На декількох форумах (УК, Форум тощо)і своєму сайті (grani.org.ua) Воротніков, шеф-редактор газети "Грані", який перейшов від Мороза до Деркача, торік розмістив наступне оголошення: "Я, московский журналист Сергей Романовский, собираю компру на Марчука для написания о нем книги. Прошу направлять мне известные вам материалы на Марчука". За півроку прийшло дві месаги (якщо хтось хоче прочитати, то можна цей сабжект, а також біля десятка инших кампаній збирачів "компри" на Марчука знайти на форумі cripo.com.ua, це десь липень-листопад минулого року).

       Якщо цeй журналiст рeтeльно пeрeвiряe iнформацiю, мeнe нe обходить як вiн ii збираe, лиш би закон нe порушував. А як нe пeрeвiряe - то знов жe ж, нe обходить.

       > На Марчука ніякої компри немає.
       > Це - перше.
       > Друге, шановний вуйку, - щодо вашого запитання. Зверніться насамперед у ЦВК, фінансовий звіт там.

       А Ви нe могли би навeсти iстотнi мiсця з цього звiту? Зауважтe, що ця робота - на користь iмiджу Вашого гeнeрала.


       >Потім в СБУ - там про виборчу кампанію Марчука є десятки томів, хто проводив спецоперації і провокації проти Марчука - відомо, особисте керівництво здійснював колишній голова СБУ Леонід Деркач. Гарантую, що жодної брудної копійки на вибори Марчук не взяв. Були кілька провокацій підсунути йому шахраїв з обіцянками на мільйони $, але хлопці з виборчого штабу вираховували їх швидко і відсилали назад прямою адресою на Володимирську, 33 до деркачистів (назвати прізвища безпосередніх організаторів і виконавців?). Якби було щось навіть на міліграм, "тєлєграф" (той, що з тупим знаком "на лице и на конце") роздвонив би вже давно.

       А от до цiei органiзацii звeртатися нe буду. Старi забобони, знаeтe. Знов жe ж, як можeтe допомогти - будь ласка.

       > Як мені говорили, фінансові можливості у Марчука під час виборів були обмежені, у виборчих поїздках його, наприклад, супроводжували не більше 4-5 чоловік, він не хотів від когось бути фінансово залежним. Добре це чи погано, - не знаю.
       > Якщо ви маєте якусь інформацію, вуйку, поділіться, посміємося над деркачистами-провокаторами усім форумом.
       > А ті теми щодо Марчука на форумі "УК" ви таки прочитайте. Гаразд? А потім ще поговоримо. Тільки - без дубляжа.

       Щодо тeм на форумах - сутужно з часом, цe ж вишукувати трeба. Мeнi цього форуму вистачаe. Спробуeмо поспiлкуватися бeз попeрeднього читання?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.09 | Вівчар

        Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

        vujko пише:
        > Вівчар пише:
        > >
        > > Шановний вуйку, ви не говорите, ви запитуєте, різниця є.
        >
        > Рiзниця e, алe ж для захисту чeстi трeба нe лишe спростовувати, алe i вiдповiдати на запитання.
        >
        > > На декількох форумах (УК, Форум тощо)і своєму сайті (grani.org.ua) Воротніков, шеф-редактор газети "Грані", який перейшов від Мороза до Деркача, торік розмістив наступне оголошення: "Я, московский журналист Сергей Романовский, собираю компру на Марчука для написания о нем книги. Прошу направлять мне известные вам материалы на Марчука". За півроку прийшло дві месаги (якщо хтось хоче прочитати, то можна цей сабжект, а також біля десятка инших кампаній збирачів "компри" на Марчука знайти на форумі cripo.com.ua, це десь липень-листопад минулого року).
        >
        > Якщо цeй журналiст рeтeльно пeрeвiряe iнформацiю, мeнe нe обходить як вiн ii збираe, лиш би закон нe порушував. А як нe пeрeвiряe - то знов жe ж, нe обходить.
        >
        > > На Марчука ніякої компри немає.
        > > Це - перше.
        > > Друге, шановний вуйку, - щодо вашого запитання. Зверніться насамперед у ЦВК, фінансовий звіт там.
        >
        > А Ви нe могли би навeсти iстотнi мiсця з цього звiту? Зауважтe, що ця робота - на користь iмiджу Вашого гeнeрала.
        >
        >
        > >Потім в СБУ - там про виборчу кампанію Марчука є десятки томів, хто проводив спецоперації і провокації проти Марчука - відомо, особисте керівництво здійснював колишній голова СБУ Леонід Деркач. Гарантую, що жодної брудної копійки на вибори Марчук не взяв. Були кілька провокацій підсунути йому шахраїв з обіцянками на мільйони $, але хлопці з виборчого штабу вираховували їх швидко і відсилали назад прямою адресою на Володимирську, 33 до деркачистів (назвати прізвища безпосередніх організаторів і виконавців?). Якби було щось навіть на міліграм, "тєлєграф" (той, що з тупим знаком "на лице и на конце") роздвонив би вже давно.
        >
        > А от до цiei органiзацii звeртатися нe буду. Старi забобони, знаeтe. Знов жe ж, як можeтe допомогти - будь ласка.
        >
        > > Як мені говорили, фінансові можливості у Марчука під час виборів були обмежені, у виборчих поїздках його, наприклад, супроводжували не більше 4-5 чоловік, він не хотів від когось бути фінансово залежним. Добре це чи погано, - не знаю.
        > > Якщо ви маєте якусь інформацію, вуйку, поділіться, посміємося над деркачистами-провокаторами усім форумом.
        > > А ті теми щодо Марчука на форумі "УК" ви таки прочитайте. Гаразд? А потім ще поговоримо. Тільки - без дубляжа.
        >
        > Щодо тeм на форумах - сутужно з часом, цe ж вишукувати трeба. Мeнi цього форуму вистачаe. Спробуeмо поспiлкуватися бeз попeрeднього читання?
        )))>>>
        Шановний вуйку:
        1) Я вказав і ви зголосилися, що фактів, які б потребували спростування, у вас немає; ви вибрали метод запитань. Мудрий чоловік сказав, що один дурень може поставити стільки запитань, що на них і сто професорів не зможуть відповісти. І справа не тільки в кількості запитань, а в тому що дурень ставить дурні запитання, прочитавши (вислухавши) які, можна тільки розвести руками. Але цей же мудрий чоловік також сказав, що не буває дурних запитань, бувають дурні відповіді. Така от дихотомія. Тому, виходячи з останнього постулату, я намагаюсь вести з вами розмову. Ви поставили запитання щодо фінансового забезпечення, я вам відповів. СБУ (Управління "Т") під керівництвом двох генералів, прізвища яких закінчуються однаково на -ський і які мають спільне луганське походження, керували досить значною групою шавок із СБУ (після виборів вони отримали дуже солідні заохочення), які уважно моніторингували усю виборчу кампанію Марчука, щоденно у визначені ЗМІ запускали різну дезу про Марчука, яка вироблялась безпосередньо в СБУ, а також в так званому Центрі оцінки політичних ризиків Деркача-юніора. Крім відвертої дези, нічого в тих публікаціях не було. Ніяких фінансових порушень, у тому числі і морального плану, у виборчій кампанії Марчука допущено не було.
        На підтвердження я надав вам адреси додаткових джерел. Ви відмовляєтесь від моєї пропозиції, отже вас не цікавить істина, ви звичайнісінький ПРОВОКАТОР. Які там "забобони", про що ви варнякаєте? У чому смисл "забобону"? Ви були стукачем? Зараз ви стукач чи "списаний в архів" і за старою звичкою займаєтесь провокаціями? Вам щось неприємне зробили органи (КГБ, СБУ?). Що конкретно?
        2) Віктор Воротніков (Сєргєй Романовскій) - ніякий не журналіст (хто мені заперечить??????????!!!!!!!!!), він не збирає інформацію. Працюючи в Центрі оцінки політичних ризиків Дерк.-юн. після невдалого виконання завдання стосовно розвалу газети "Грані" (вона переєструвалась на "Грані+"), він виконує завдання Деркача щодо дискредитації Марчука за новим місцем фінансування. Який же з нього журналіст? Якщо вам ліньки клікнути два рази мишкою і прочитати ту "інформацію", яку отримав Воротніков по інету на свою фальшиву e-mail і свої звернення, розкажу, що там були два пости глюковатого плану: перша щось про студентів Львова, друга про те, що член виборчого штабу Марчука Василь Сітар нібито допускав якісь фінансові порушення. Сітар під час виборчої кампанії 1999 р. працював далеко за кордоном у нашому представництві, єдине, що він міг зробити на користь Марчука, то проголосувати за нього.
        І крапка. Ніякої компри на Марчука немає. Є соплі Деркача та його челяді, які жують соплі Стрешинського, а також намагаться ще пережувати ті соплі, які майже чотири року тому продукували під час виборчої кампанії. Запитайте про "канівську четвірку", а ще краще про сімейне життя Марчука. Я плюну вам у вашу погану провокаторську морду. І все.
        3) У нас з вами різні уявлення про те, що значить спілкуватись.
        З провокаторами не спілкуються, а б'ють їх (по тім'ячку, по морді, стусаном під зад тощо).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.09 | Предсказамус

         Неясный вопрос.

         Так сложилось, что я не отслеживал внимательно избирательные перепетии 1999 года. Поэтому мой вопрос прошу воспринимать именно как вопрос и ответить по мере сил.
         Что же все-таки случилось с позицией Марчука в 1999? Помнится, он был настроение очень антипрезидентски, а потом вдруг оказался в лагере ЛДК. Лично для меня это гораздо более существенная проблема в восприятии Марчука, чем его чекистское прошлое.
         Спасибо за ответ.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.09 | Вівчар

          Re: Неясный вопрос.

          Предсказамус пише:
          > Так сложилось, что я не отслеживал внимательно избирательные перепетии 1999 года. Поэтому мой вопрос прошу воспринимать именно как вопрос и ответить по мере сил.
          > Что же все-таки случилось с позицией Марчука в 1999? Помнится, он был настроение очень антипрезидентски, а потом вдруг оказался в лагере ЛДК. Лично для меня это гораздо более существенная проблема в восприятии Марчука, чем его чекистское прошлое.
          > Спасибо за ответ.
          )))>>>
          Шановний Предсказамусе:
          1) Політичні сили і організації, які підтримували Марчука (і які також були настроєні, як Ви кажете, "антипрезидентски"), після 1-го туру виборів попросили Є.К., щоб він звернувся до прихильних стосовно нього виборців проголосувати у 2-му турі за Кучму (щоб не переміг лідер Компартії Симоненко). З двох зол вибирають або ж одне, або ж обидва, або ж третє. Альтернативи у Марчука не було. Він пішов назустріч прохачам. Текст політичної заяви Марчука можна знайти.
          2) Кучма запропонував Марчуку посаду секретаря РНБОУ. У відповідь Марчук заявив, що він дасть згоду лише в тому випадку, якщо він буде мати можливість на цій посаді (і з урахуванням визначених Конституцією і Законом про РНБОУ і секретаря РНБОУ можливостей посади) втілювати положення своєї виборчої програми. Кучма відповів ствердно.
          3) У спортивних поєдинках двоє б'ються доти, доки пролунає гонг. Після цього суперникам треба потиснути один одному руки і забути про бій. Будь-які інвективи переможеного на адресу переможця заборонено навіть у спорті. Народ вибрав Кучму? Така його воля. Марчук допоміг Кучмі одержати перемогу у 2-му турі? В якійсь мірі так, але стати на бік КПУ чи самоусунитися від процесу Марчук не міг. Людина, як відомо, істота суспільна.
          4) Життя коротке. Можна його згаяти на мітингах (нічого не досягнувши), у вічній опозиції до всього і вся, у роздумах про "вічне" (etc), а можна (гадаю, і треба) працювати, тобто плуга перти. Під час виборів Марчук заявляв, що президенство не є його самоціллю. Він виклав свою мету у програмі і книгах, від яких після виборів не відмовився, тому що в них головне - не персоналії, а мета. Десь на 10-15 %, вважав Марчук, на посаді секретаря РНБОУ він зможе це зробити.
          5) І він це зробив. Дуже зашкодила йому автокатастрофа (17.02.2001), у якій його врятувало чудо, а ще більше гігантський спротив тих кланів, інтереси яких він зачепив. І все ж за три роки роботи (за винятком часу, проведеного у шпиталі) Марчук зробив дуже багато. Повторюю, не дивлячись на шалений спротив і ще більш шалену кампанію оббріхування. Для доказовості прошу (якщо Ви не vujko, а дійсно хочете дізнатися правди) взяти із сайту "Законодавство" (ВР, АП, "Ліга" тощо) хоча б укази Президента, якими оголошувалися рішення Ради нацбезпеки (або ж продивитися сайти rainbow.gov.ua чи marchuk.kiev.ua).
          6) Марчук є одним із небагатьох чесних політиків і держслужбовців у нашій країні. Марчук муляє дуже багатьом. Подивіться, скільки за цей час певні ЗМІ його "знімали з посади", скільки доносів на нього написано, у тому числі і гнидами, які вважаються в Україні журналістами (!), у тому числі Президенту, СБУ, Генпрокуратурі тощо, скільки бруду на нього намагались вилити. Без толку. Але ніхто не знає, навіть його рідні і найближчі друзі, чого це йому коштувало.
          7) Ви вважаєте, що в "таборі ЛДК" усі повинні бути негідниками і корупціонерами? Що не може в нашій країні людина, займаючи державну посаду, вести себе чесно? Ні таке може бути.
          В крайньому випадку пошлюсь на постулат про те, що у кожному правилі може бути (чи повинен бути) виняток.
          Дякую Вам за людяність.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.09 | Адвокат ...

           Re: Неясный вопрос.

           Вівчар пише:

           > 7) Ви вважаєте, що в "таборі ЛДК" усі повинні бути негідниками і корупціонерами? Що не може в нашій країні людина, займаючи державну посаду, вести себе чесно? Ні таке може бути.

           Так,-- повинні. І,-- зовсім не тому,-- що вони се такими уродили. Ку-чмо та ментально близькі до нього "достойники", що наближені "до тіла", вправно опанували майстерність "розмазувати гівно тоненьким шаром, але великими площами". Це в них такий спосіб тримати своїх васалів у покорі та залежності. Якщо людина не бажає бути вигівняною,-- хоч і тоненьким шаром,-- але по самі вуха,-- вона йде з твєї "команди". Способів піти є декілька. Але усі вони, так, чи інакше,-- передбачають смерть. І, як не хвізичну,-- то політичну, але з ґарантією. Певен, що прикладів Ви й самі можете навести достаньо: від Лазарена до Бакая включно.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.02.09 | Вівчар

            Re: Неясный вопрос.

            Адвокат ... пише:
            > Вівчар пише:
            >
            > > 7) Ви вважаєте, що в "таборі ЛДК" усі повинні бути негідниками і корупціонерами? Що не може в нашій країні людина, займаючи державну посаду, вести себе чесно? Ні таке може бути.
            >
            > Так,-- повинні. І,-- зовсім не тому,-- що вони се такими уродили. Ку-чмо та ментально близькі до нього "достойники", що наближені "до тіла", вправно опанували майстерність "розмазувати гівно тоненьким шаром, але великими площами". Це в них такий спосіб тримати своїх васалів у покорі та залежності. Якщо людина не бажає бути вигівняною,-- хоч і тоненьким шаром,-- але по самі вуха,-- вона йде з твєї "команди". Способів піти є декілька. Але усі вони, так, чи інакше,-- передбачають смерть. І, як не хвізичну,-- то політичну, але з ґарантією. Певен, що прикладів Ви й самі можете навести достаньо: від Лазарена до Бакая включно.
            )))

            Шановний Адвокате,
            Марчук не є васалом, нічого спільного у нього з васалами, у тому числі із особами, названими Вами, у нього немає. Він не є держслужбовцем, політиком, який одночасно є "удатливим підприємцем". Ви самі можете назвати дуже багато народних депутатів чи держслужбовців, які жодного дня не попрацювали у бізнес-структурах, але в інтерв'ю, не соромлячись і з прицілом на придуркуватість споживачів їхнього фуфла, пояснюють наявність власного великого капіталу своїм "талантом бізнесмена", - Деркач-юн., наприклад.
            Марчук ж ніколи не займався ніякими видами бізнесдіяльності, у цьому плані йому боятися нічого. Смерті Марчук не боїться - ні фізичної (17.02.2000 він майже побував на тому світі), ні політичної (йому на це плювать, по-перше, а по-друге, його намагалися уже багато разів "оховати".
            Але стосовно того, що способів "вигівняти" будь-кого, у тому числі і чесних службовців, існує безліч, тут Ви маєте рацію. Приклад того ж Марчука: усі розуміють, що війну проти нього ведуть цілком визначені особи - Деркачі, усі розуміють - усе, що виливається на Марчука підконтрольними Деркачу-юн. виданнями, має на меті єдине - усунути з посади Марчука і посадити на його місце зручну людину, тобто людину, яка хоча б не заважала їм грабувати народ. Але усі або ж мовчать (мовляв, хай Марчук сам розбирається з Деркачами), або ж підгавкують. І перші, й другі сприяють "обгівненню".
            Марчук сам довго мовчав - ніякої війни Деркачам особисто він не оголошував, йому на них плювати, ні часу, ні можливостей особисто "розбиратися з Деркачами" у Марчука немає. Але врешті-решт терпець у нього урвався і він змушений кілька разів пояснити людям ситуацію. Урвався терпець і в мене. Я не є штатним чи позаштатним іміджмейкером Марчука, я є його однодумцем. Гадаю, що не тільки я. Якщо я помиляюсь, то хай так і буде. Комусь подобається жити в гівні - на здоров'я.
            Але не прикладайте свою матрицю на всіх. Світ не чорно-білий, вододіл не завжди може проходити по лінії "Влада vs. Опозиція". Дайте можливість людині обирати власний шлях, власну позицію, власну долю, незалежну від конкретної персони чи персоналізованого добра або ж зла.
            Я тут волаю декілька днів, уже голос зірвав: "Що і кому поганого зробив Марчук?! Наведіть хоча б один конкретний приклад?!". Мовчать, або ж починають знову бздіти бздом 4-річної давности.
            Скажіть, можливо, комусь Марчук не подобається за те, що не став "шевальє", не вмазався в инші брудні чи смішні історії, має гідність і честь, що він є інтеліґентною людиною?
            Але ж це не проблема Марчука. Марчук не червонець, щоб усім подобатися. То проблема конкретної особи, яка визначає своє місце у цьому світі і на цій землі, своє ставлення (відношення) до світу і землі згідно з власними критеріями і уподобаннями. На здоров'я.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.02.09 | Адвокат ...

             Невеличкі коментарі до Ваших пояснень.

             Вівчар пише:

             > Шановний Адвокате,

             Шановний Вівчаре!


             > Марчук не є васалом, нічого спільного у нього з васалами, у тому числі із особами, названими Вами, у нього немає. Він не є держслужбовцем, політиком, який одночасно є "удатливим підприємцем". Ви самі можете назвати дуже багато народних депутатів чи держслужбовців, які жодного дня не попрацювали у бізнес-структурах, але в інтерв'ю, не соромлячись і з прицілом на придуркуватість споживачів їхнього фуфла, пояснюють наявність власного великого капіталу своїм "талантом бізнесмена", - Деркач-юн., наприклад.

             Із хвормальної точки зору, Ви,-- абсолютно праві. Ґенераль Мар-чук ніколи охвіційно жодним бізнесом ся не обтяжнював. Однак має певні хвінансові ресурси, що не дають йому бути "бідним державним службовцем". І в тім, що ґенераль є людиною більш мудрою, аніж "нєдомєрок" Дрюкач(м),-- я те ж із Вами ся погоджую.


             > Марчук ж ніколи не займався ніякими видами бізнесдіяльності, у цьому плані йому боятися нічого. Смерті Марчук не боїться - ні фізичної (17.02.2000 він майже побував на тому світі), ні політичної (йому на це плювать, по-перше, а по-друге, його намагалися уже багато разів "оховати".

             А отут, не будучи власне ґенеральом Мар-чук-ом, я не можу се солідаризувати із Вашою його апольоґією.
             Принаймі, мої власні спостережння за сплесками політичної активности пана ґенераля свідчать протилежне: він за усяку ціну намагає се уникнути політичної смерти.


             > Але стосовно того, що способів "вигівняти" будь-кого, у тому числі і чесних службовців, існує безліч, тут Ви маєте рацію. Приклад того ж Марчука: усі розуміють, що війну проти нього ведуть цілком визначені особи - Деркачі, усі розуміють - усе, що виливається на Марчука підконтрольними Деркачу-юн. виданнями, має на меті єдине - усунути з посади Марчука і посадити на його місце зручну людину, тобто людину, яка хоча б не заважала їм грабувати народ. Але усі або ж мовчать (мовляв, хай Марчук сам розбирається з Деркачами), або ж підгавкують. І перші, й другі сприяють "обгівненню".

             Ви знаєте, я не певен, що на своїй посаді пан Мар-чук аж так багато зробив, аби припинити грабунок держави. І навіть більше,-- грабувати стали більше. Тіко не Дрюкачі.
             І хоча Мар-чук особисто є більш привабливим, аніж Дрюкачі разом, я ся тримаю тієї позиції, що з двох кґб-івців не вибирають. Оби вони два, чи три,-- варті оде одне.


             > Марчук сам довго мовчав - ніякої війни Деркачам особисто він не оголошував, йому на них плювати, ні часу, ні можливостей особисто "розбиратися з Деркачами" у Марчука немає. Але врешті-решт терпець у нього урвався і він змушений кілька разів пояснити людям ситуацію. Урвався терпець і в мене. Я не є штатним чи позаштатним іміджмейкером Марчука, я є його однодумцем. Гадаю, що не тільки я. Якщо я помиляюсь, то хай так і буде. Комусь подобається жити в гівні - на здоров'я.

             Ну що Ви таке кажете! Якщо я се не помиляю, то "кишнути" Дрюкача(с) з СБУ,-- то й була "державницька" ідея ґенераля.


             > Але не прикладайте свою матрицю на всіх. Світ не чорно-білий, вододіл не завжди може проходити по лінії "Влада vs. Опозиція". Дайте можливість людині обирати власний шлях, власну позицію, власну долю, незалежну від конкретної персони чи персоналізованого добра або ж зла.

             Бога ради! Але, копирсаючи сь у ку-чмо-владі, не варто очикувати іншого, окрім неґативного до себе ставлення. І, відверто кажучи, не є для мене достатньо переконливими Ваші тези про білого та пухнастого Мар-чука в оточенні лайна, ґієн та Дрюкачів.


             > Я тут волаю декілька днів, уже голос зірвав: "Що і кому поганого зробив Марчук?! Наведіть хоча б один конкретний приклад?!". Мовчать, або ж починають знову бздіти бздом 4-річної давности.

             Може Ви знов зневажливо незвете те "бздом 4-річної давности", однак для мене Мар-чук остаточно став ку-чмо-ноїдом, коли шляхом розвалу Канівської четвірки не пустив Мороза у другий тур.
             До речі, мені особисто пан Мар-чук утнув величезну "как"! Я так любив час від часу читати ґазету "День", що мав величезні душевні муки, коли та газета ( після призначення ґенераля на серретаря РНБОУ ) спочатку перетворила се на "бзДень", а згодом,-- на "пизДень".             > Скажіть, можливо, комусь Марчук не подобається за те, що не став "шевальє", не вмазався в инші брудні чи смішні історії, має гідність і честь, що він є інтеліґентною людиною?

             Ви знаєте, те що пан Мар-чук грає на роялі та володіє кількома мовами,-- мені дуже імпонує. Що надсміяв се над "кобєлєрственими дамами" та всіляким "швальйом",-- теж. А от його політична та державна діяльність жодної симпатіє в мені не викликає...


             > Але ж це не проблема Марчука. Марчук не червонець, щоб усім подобатися. То проблема конкретної особи, яка визначає своє місце у цьому світі і на цій землі, своє ставлення (відношення) до світу і землі згідно з власними критеріями і уподобаннями. На здоров'я.

             Дякую. На взаєм!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.02.09 | Вівчар

              Re: Невеличкі коментарі до Ваших пояснень.

              Адвокат ... пише:

              > Шановний Вівчаре!
              >
              >
              > Із хвормальної точки зору, Ви,-- абсолютно праві. Ґенераль Мар-чук ніколи охвіційно жодним бізнесом ся не обтяжнював. Однак має певні хвінансові ресурси, що не дають йому бути "бідним державним службовцем". І в тім, що ґенераль є людиною більш мудрою, аніж "нєдомєрок" Дрюкач(м),-- я те ж із Вами ся погоджую.
              > > А отут, не будучи власне ґенеральом Мар-чук-ом, я не можу се солідаризувати із Вашою його апольоґією.
              > Принаймі, мої власні спостережння за сплесками політичної активности пана ґенераля свідчать протилежне: він за усяку ціну намагає се уникнути політичної смерти.)))

              Це Ваше звинувачення Марчукові, чи що? Чому Вас муляє "сплески політичної активности Марчука? Вони конкретно заважають Вам чи комусь із Ваших близьких?


              > Ви знаєте, я не певен, що на своїй посаді пан Мар-чук аж так багато зробив, аби припинити грабунок держави. І навіть більше,-- грабувати стали більше. Тіко не Дрюкачі.
              > І хоча Мар-чук особисто є більш привабливим, аніж Дрюкачі разом, я ся тримаю тієї позиції, що з двох кґб-івців не вибирають. Оби вони два, чи три,-- варті оде одне.)))

              Щоб бути певним, треба володіти ситуацією та інформацією. У Вас на стелі, куди Ви позираєте час від часу, формуючи пост, цього немає. Джерела я тут уже надав, прочитайте і Ви. Щодо Вашої позиції вибору, я вже сказав: на здоров'я, ніхто і нікого Вам не нав'язує. Тільки уточніть, кого Ви вибрали? Колишнього задрипаного компартапартника Мороза? Одним із чільних слоганів його виборчої кампанії-99 був: "Мороз - це надовго" (див. нотатки Цибулька). То не серйозно. Наприклад, я не хочу, щоб соціаліст Мороз (прихований комуніст, в його ідеології нічого від класичного, тобто невідомого в СССР соціалізму немає, а є той же марксізм-лєнінізм) був в Україні "надовго".
              >
              >
              > Ну що Ви таке кажете! Якщо я се не помиляю, то "кишнути" Дрюкача(с) з СБУ,-- то й була "державницька" ідея ґенераля.)))

              Ви що, не знаєте, коли і за що кишнули Деркача? Ви були проти?
              >

              > Бога ради! Але, копирсаючи сь у ку-чмо-владі, не варто очикувати іншого, окрім неґативного до себе ставлення. І, відверто кажучи, не є для мене достатньо переконливими Ваші тези про білого та пухнастого Мар-чука в оточенні лайна, ґієн та Дрюкачів.)))

              Не передьоргуйте щодо "білого і пухнастого", адвокатові так не личить. Це заборонений прийом. Я ж до Вас ставлюсь як до порядного співрозмовника.
              >

              > Може Ви знов зневажливо незвете те "бздом 4-річної давности", однак для мене Мар-чук остаточно став ку-чмо-ноїдом, коли шляхом розвалу Канівської четвірки не пустив Мороза у другий тур.)))

              Знову ж таки - Ви нічого не знаєте, а співаєте з чужого голосу. Щодо Мороза у чині Президента я вище сказав. Ви хотіли Мороза? Будь ласка. Але чому Ви впевнені, що, крім Вас, усій Україні був потрібен Мороз? Це по-перше.
              По-друге, канівську четвірку розвалив саме Мороз. Ткаченко і Олійник довели Морозу, доводили впродовж 10 годин, аж до 4-ї ранку, що у нього ніяких шансів немає, з Іванченком він вляпався по самісінькі вуха, провокація то була в Кривому Розі, чи ні, але Мороз жодним конкретним фактом не довів протилежне і власними діями не захистив свого члена партії і керівника регіонального виборчого штабу. Так? Під час перемовин Мороз вискакував для консультацій разів десять, кому він дзвонив - відомо, та хай Бог його простить. О 4-й ранку він приєднався до пропозиції Ткаченка і Олійника. У штабі Марчука з 6-ї ранку уже почали працювати в контексті рішення четвірки (трійки) про те, що Марчук залишився єдиним кандидатом. І раптом десь о 9-й годині, як сніг на голову, з'являється заява Мороза про те, що він йде далі окремо. Підніміть матеріали преси, якщо мені не вірите, прочитайте, хто зробив заяву першим. А далі вже була заява Ткаченка на підтримку Симоненка. І поїхало.

              > До речі, мені особисто пан Мар-чук утнув величезну "как"! Я так любив час від часу читати ґазету "День", що мав величезні душевні муки, коли та газета ( після призначення ґенераля на серретаря РНБОУ ) спочатку перетворила се на "бзДень", а згодом,-- на "пизДень".)))

              Справа смаку, але наведіть конкретні матеріали, які колись Вам подобалися, і матеріали, які тепер не подобаються? Ви зосередилися на "Сранях"? На здоров'я. Якщо Ви зараз не читаєте "День", багато втрачаєте. Її читає Ліна Костенко. "День" зібрав бібліотеку для музею Сковороди, Ліна Костенко прийшла в редакцію і передала частину своєї книгозбірні. А втім, Бог з Вами, читайте "Срані".
              >
              >
              > Ви знаєте, те що пан Мар-чук грає на роялі та володіє кількома мовами,-- мені дуже імпонує. Що надсміяв се над "кобєлєрственими дамами" та всіляким "швальйом",-- теж. А от його політична та державна діяльність жодної симпатіє в мені не викликає...)))

              Немає проблем, я Вас не агітую. Подобається Мороз - на здоров'я.
              >

              > Дякую. На взаєм!)))

              Я теж дякую, але насамкінець скажіть мені, кого Ви так вдало пародіюєте оцими надмірними проривними "ґ": "ґазета, Ґенераль, апольоґія" тощо? За походженням у цих та инших словах звук "г" завжди був глухим. Українська мова м'яка, милозвучна, крім декількох десятків питомих слів із проривним "ґ" (наприклад, "ґанок") та ще запозичених, звук "г" вимовляється глухо. "Ґекання" абсолютно не властиве укр. мові. Але деякі наші видатні інтелектуали, які укр. мову почали вивчати років 10-12 тому, а до цього її зневажали, уважають, що чим більше вони ґекають, чи мавпують під галичанина, тим більше враження своїм "знанням мови" справлять на слухача.
              Деякі з них навіть поміняли прізвище, щоб бути більш святими, аніж папа (наприклад, з "СкуратОвського" на "СкуратІвського").
              Це Ви з "нового СкуратІвського" смієтеся? Я в захваті. Але не передавайте куті меду, Ви ж, здається, порядкуєте на мовному Майдані? Скрипалю на волосянці не личить грати, навіть жартома. Та й галичанин з Вас, як з одного Вашого органу, мірошник.
              А втім, вправляйтесь, якщо отримуєте задоволення.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.02.09 | Адвокат ...

               Re: Re: Невеличкі коментарі до Ваших пояснень.

               Вівчар пише:

               > Це Ваше звинувачення Марчукові, чи що? Чому Вас муляє "сплески політичної активности Марчука? Вони конкретно заважають Вам чи комусь із Ваших близьких?

               Це, як Ви самі розумієте,-- не є звинувачення. Мені просто смішно: Ви кажете, що ґенеральові його політична доля є байдужою, а я бачу "сплески політичної активности Марчука", що се викликані саме,-- спробами ту політичну долю "поховати". Тож: Ви стверджуєте одне, але він робить,-- своє...

               ... Сміх,-- він нікому не заважає, хіба що гіркий...               > Щоб бути певним, треба володіти ситуацією та інформацією. У Вас на стелі, куди Ви позираєте час від часу, формуючи пост, цього немає. Джерела я тут уже надав, прочитайте і Ви. Щодо Вашої позиції вибору, я вже сказав: на здоров'я, ніхто і нікого Вам не нав'язує. Тільки уточніть, кого Ви вибрали? Колишнього задрипаного компартапартника Мороза? Одним із чільних слоганів його виборчої кампанії-99 був: "Мороз - це надовго" (див. нотатки Цибулька). То не серйозно. Наприклад, я не хочу, щоб соціаліст Мороз (прихований комуніст, в його ідеології нічого від класичного, тобто невідомого в СССР соціалізму немає, а є той же марксізм-лєнінізм) був в Україні "надовго".

               Я Вас добре розумію: Ку-чмо,-- значно ліпший,-- і для Вас особисто, і для України! X(:


               > Ви що, не знаєте, коли і за що кишнули Деркача? Ви були проти?

               Чому ж?! Я був,-- "за". Однак, це не змінює мого ставлення до його колєґи, Мар-чука.


               > Не передьоргуйте щодо "білого і пухнастого", адвокатові так не личить. Це заборонений прийом. Я ж до Вас ставлюсь як до порядного співрозмовника.

               Перепрошую! Я добре пам'ятаю предвиборчу риторику ґенераля, тому, можливо, й передав куті меду. Хоча патос його передвиборчої кампанії, для мене особисто, й виглядав: "Мар-чук є білий та пухнастий, а всі останні,-- кака!"

               > Знову ж таки - Ви нічого не знаєте, а співаєте з чужого голосу. Щодо Мороза у чині Президента я вище сказав. Ви хотіли Мороза? Будь ласка. Але чому Ви впевнені, що, крім Вас, усій Україні був потрібен Мороз? Це по-перше.

               Чом же,-- з чужого? Я уважним чином слідкував за тими прегонами. І не тіко за Мар-чук-ом. :): Стосовно ж того, чи був би Мороз добрим Україні президентом,-- нам вже не дізнати...


               > По-друге, канівську четвірку розвалив саме Мороз. Ткаченко і Олійник довели Морозу, доводили впродовж 10 годин, аж до 4-ї ранку, що у нього ніяких шансів немає, з Іванченком він вляпався по самісінькі вуха, провокація то була в Кривому Розі, чи ні, але Мороз жодним конкретним фактом не довів протилежне і власними діями не захистив свого члена партії і керівника регіонального виборчого штабу. Так? Під час перемовин Мороз вискакував для консультацій разів десять, кому він дзвонив - відомо, та хай Бог його простить. О 4-й ранку він приєднався до пропозиції Ткаченка і Олійника. У штабі Марчука з 6-ї ранку уже почали працювати в контексті рішення четвірки (трійки) про те, що Марчук залишився єдиним кандидатом. І раптом десь о 9-й годині, як сніг на голову, з'являється заява Мороза про те, що він йде далі окремо. Підніміть матеріали преси, якщо мені не вірите, прочитайте, хто зробив заяву першим. А далі вже була заява Ткаченка на підтримку Симоненка. І поїхало.

               Таке я теж чув. До речи: а кому телехвонував тоді Мороз? Бо мене там не було.


               > Справа смаку, але наведіть конкретні матеріали, які колись Вам подобалися, і матеріали, які тепер не подобаються? Ви зосередилися на "Сранях"? На здоров'я. Якщо Ви зараз не читаєте "День", багато втрачаєте. Її читає Ліна Костенко. "День" зібрав бібліотеку для музею Сковороди, Ліна Костенко прийшла в редакцію і передала частину своєї книгозбірні. А втім, Бог з Вами, читайте "Срані".

               Та й Ґрані" я не читаю... І сварка двох колишніх подруг ( через ґенераля ) мене доволі свого часу потішила, перепрошую. :):


               > Немає проблем, я Вас не агітую. Подобається Мороз - на здоров'я.

               Дякую, що не аґітуєте! То була би марна праця.


               > Я теж дякую, але насамкінець скажіть мені, кого Ви так вдало пародіюєте оцими надмірними проривними "ґ": "ґазета, Ґенераль, апольоґія" тощо? За походженням у цих та инших словах звук "г" завжди був глухим. Українська мова м'яка, милозвучна, крім декількох десятків питомих слів із проривним "ґ" (наприклад, "ґанок") та ще запозичених, звук "г" вимовляється глухо.

               Отож: ґазета та ґенераль,-- питомі українські слова! Ласкаво прошу до Мовного Хворуму. :):


               > "Ґекання" абсолютно не властиве укр. мові. Але деякі наші видатні інтелектуали, які укр. мову почали вивчати років 10-12 тому, а до цього її зневажали, уважають, що чим більше вони ґекають, чи мавпують під галичанина, тим більше враження своїм "знанням мови" справлять на слухача.

               Господи! А Вам що ж таке гидке галичани скоїли?.. :(:


               > Деякі з них навіть поміняли прізвище, щоб бути більш святими, аніж папа (наприклад, з "СкуратОвського" на "СкуратІвського").

               Не ображайте пана Вадима! Він,-- добра людина. Хоч і дещо ажітована.


               > Це Ви з "нового СкуратІвського" смієтеся? Я в захваті. Але не передавайте куті меду, Ви ж, здається, порядкуєте на мовному Майдані? Скрипалю на волосянці не личить грати, навіть жартома. Та й галичанин з Вас, як з одного Вашого органу, мірошник.

               Ви дещо своєрідно розумієте модерацію. :): Яко й гру на скрипці. Я, на приклад, страшенно люблю слухати Владіміра Співакова. Особливо, коли він се стьобає.


               > А втім, вправляйтесь, якщо отримуєте задоволення.

               Дякую! Красно дякую!!! Розгублено, демократично та толєратно. :):
            • 2003.02.10 | Бегемот Замбезький

             Питання не по темі до Вівчара

             Пане Вівчар,

             в мене до Вас питання зовсім не в тому плані, про шо тут іде мова,
             але про Є.К. Мені пригадується, що Є.К. намагався створити щось на
             зразок політичного союзу з Ю.В.Тимошенко. Яка була мета і чим це закінчилось?

             Я якось випустив свого часу це зі свого поля зору.
             Наперед вдячний за відповідь.
             З повагою,
             Бегемот Замбезький.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.02.10 | Адвокат ...

              Теж, не по темі, але в сенсі синхронізації...

              ... це він, часом, не тоді хтів, як цькував Юлю, та всіма силами "павишал роль Азарова"?

              Бо, якщо так,-- кльова була "димова завіса",-- супер!!!
             • 2003.02.10 | Вівчар

              Re: Питання не по темі до Вівчара

              Бегемот Замбезький пише:
              > Пане Вівчар,
              >
              > в мене до Вас питання зовсім не в тому плані, про шо тут іде мова,
              > але про Є.К. Мені пригадується, що Є.К. намагався створити щось на
              > зразок політичного союзу з Ю.В.Тимошенко. Яка була мета і чим це закінчилось?
              >
              > Я якось випустив свого часу це зі свого поля зору.
              > Наперед вдячний за відповідь.
              > З повагою,
              > Бегемот Замбезький.

              Шановний пане-добродію, це, напевно, виключено. Не можу навіть змоделювати ситуацію у різні життєві і політичні періоди обох персон, щоб наповнити якоюсь інформацією, а потім подивитися, що з цього вийде. Єдиний проміжок часу, - коли у березні 1998 року Ю.В. (як член "Громади") прийшла у Верховну Раду, а Є.К. був депутатом по списку СДПУ (о). Але й тоді їхні позиції були настільки різні (при реальній наявності в Раді Лазаренка), що важко уявити не тільки про політичний союз, але й про будь-які контакти.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.02.11 | Бегемот Замбезький

               Re: Питання не по темі до Вівчара

               І все ж таки, коли Ю.В. перебувала в Лук'янівці, Є.К. публічно
               заявив, що він передасть їй квіти на 8 березня, бо він "завжди
               на 8 березня поздоровлює усіх своїх жінок". Це було процитовано
               у джерелах, яким я не маю причин не довіряти. Можливо я щось
               неправильно тут зрозумів? Чи все таки якісь контакти таки були?

               Якщо мався на увазі інтим, то бог з ними, мене це не цікавить.

               З повагою,
               Бегемот.
            • 2003.02.11 | Бегемот Замбезький

             Ще одне питання до Вівчара

             По-перше, дякую за відповідь і дозвольте ще одне.
             Мені не зрозуміло, чого це Кучма так тримається за Є.К.,
             що навіть готовий був, якщо вірити Вам, прийняти його
             умови при призначенні на секретаря НРБО? І, Є.К. чи не
             єдиний, хто зберігає свою посаду вже скоро 4 роки!

             За що? За порядність та професіоналізм? Чи за щось інше?

             З повагою,
             Бегемот.
          • 2003.02.09 | Предсказамус

           Спасибо.

           Примерно понял, благодарю.

           > 7) Ви вважаєте, що в "таборі ЛДК" усі повинні бути негідниками і корупціонерами? Що не може в нашій країні людина, займаючи державну посаду, вести себе чесно? Ні таке може бути.

           Результат деятельности группы людей определяют не отдельные действия, а вектор движения, полученный в результате. Поэтому негодяем и коорупционером можно не быть, но объективно действовать во вред интересам народа.

           > Дякую Вам за людяність.

           Не за что ;)
         • 2003.02.09 | Адвокат ...

          Re: Неясный вопрос.

          У тій кампанії Мар-чук "із вельми достойною дяки" точністю повторив "великий подвиґ", що його утнув за рік до того у Моськальщині ґенерал Лєбєдь. Стійкі антипатики Мар-чука, ще впродовж передвиборчих перегонів,-- настійливо обзивали його "засланим козачком". Засланим Ку-чмом у табір опозиції. Однак, доволі багато людей сприйняли анти- ку-чмівську риторику "екс- полум'яного борця із дисидентством", якуо щиру правдоньку,-- та й проголосували "за ґенерала". Майже 99,6% з них потім се картали за той вчинок...

          Коли спливло трохи часу, стало се зрозуміло: "стрімкий рейд ґенерала Мар-чука тилами опозиції" мав на меті,-- і досяг тієї мети,-- не допустити Олександра Мороза до другого туру виборів. Бо за ситуації "Ку-чмо проти Мороза", "папікові" сяяла цілковита поразка.


          Але, одне питання се залишає і в мене: навіщо Мороз пішов на альянс із Мар-чуком? Адже він ще добре пам'ятав, які то вони,-- оті ґебісти...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.10 | Вівчар

           Re: Неясный вопрос.

           Адвокат ... пише:
           > У тій кампанії Мар-чук "із вельми достойною дяки" точністю повторив "великий подвиґ", що його утнув за рік до того у Моськальщині ґенерал Лєбєдь. Стійкі антипатики Мар-чука, ще впродовж передвиборчих перегонів,-- настійливо обзивали його "засланим козачком". Засланим Ку-чмом у табір опозиції. Однак, доволі багато людей сприйняли анти- ку-чмівську риторику "екс- полум'яного борця із дисидентством", якуо щиру правдоньку,-- та й проголосували "за ґенерала". Майже 99,6% з них потім се картали за той вчинок...)))

           Ви провели соціологічне дослідження? Я маю інші дані, але не зі стелі.
           >
           > Коли спливло трохи часу, стало се зрозуміло: "стрімкий рейд ґенерала Мар-чука тилами опозиції" мав на меті,-- і досяг тієї мети,-- не допустити Олександра Мороза до другого туру виборів. Бо за ситуації "Ку-чмо проти Мороза", "папікові" сяяла цілковита поразка.
           >
           За жодних обставин Мороз до 2-го туру не потрапив би, та цього він і не хотів. Його поведінка і ставлення до Іванченка підтвердили, що ніякої політичної перспективи він не мав. Йому допомогли трохи реанімуватися "плівки Мельниченка", коли не вдалося - "змова масонів" тощо. Ви хотіли бачити на посаді Президента задрипаного компартапаратника з відповідною ідеологією?
           Виборці більше довіряли Симоненкові, аніж Морозу, тому що Симоненко все ж щирий, Мороз - брехун, фігляр і повія. Зустрічне запитання: На які кошти функціонує вся мережа Соцпартії, адже підприємництвом вона не займається? Кому десять разів дзвонив Мороз вночі під час останньої зустрічі четвірки? Дайте довідку з мокрою печаткою. Не маєте - не колупайтесь.

           > Але, одне питання се залишає і в мене: навіщо Мороз пішов на альянс із Мар-чуком? Адже він ще добре пам'ятав, які то вони,-- оті ґебісти...)))

           З вами, шановний Адвокате, навіть прапорщик ГБ не стане збирати гриби на одному гектарі. Даю сто баксів проти 1 грн.: поставити поряд найпересічнішого гебіста і вас і протестувати на предмет, починаючи з освіченості і кінчаючи вихованням, ви будете мати вигляд блідої поганки. Отже, заткніться щодо своєї оцінки ГБ, не провокуйте на відповідь тих, хто дуже багато знає, тому і сумний.
           Ви смішні, коли починаєте перекручувати прізвища. Це - сумнівний дотеп, я з прізвища, наприклад, Свистович, за пів-хвилини напридумаю декілька десятків найуїдливіших покручів, набагато вищого креативного рівня, аніж запозичене вами з інших джерел Ку-чмо чи Мар-чук, але я ніколи цього не роблю і не зроблю. Ви провокуєте? Заткніться, провокаторе.
           І щось ви перестали косити під псевдогаличанина? Правильно. Не калічте хоча б мову, перестаньте ґекати, хай ґекають москалі і СкуратОвський, йому треба гроші заробляти. А вам то навіщо корчити із себе блазня (Юзя з вас не вийде, ви на відміну від талановитого Вінничука - нездара)? Послухайте мову справжнього СкуратІвського - Василя, прекрасного етнографа і письменника. Зрозумійте, із-за таких провокаторів, як ви, реформи укр. правопису ніколи не буде. Адже її противники кожен раз (як і до цього) будуть брати зразки вашого "мовлення" і запитувати: "Ви хочете, щоб вся Україна так говорила?". Отже, заткніться, провокаторе, і в цьому випадку. Читайте свої улюблені морозівські "Срані".
           Чи все ж таки "Тєлєграф"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.02.10 | Адвокат ...

            Про гриби та ґебівню.

            Вівчар пише:
            > Адвокат ... пише:

            > Ви провели соціологічне дослідження? Я маю інші дані, але не зі стелі.

            Я,-- провів. Тей хвакт, що мої дані не співпадають із Вашими, ніяк не підвищує ваги Ваших даних.

            > За жодних обставин Мороз до 2-го туру не потрапив би, та цього він і не хотів. Його поведінка і ставлення до Іванченка підтвердили, що ніякої політичної перспективи він не мав. Йому допомогли трохи реанімуватися "плівки Мельниченка", коли не вдалося - "змова масонів" тощо. Ви хотіли бачити на посаді Президента задрипаного компартапаратника з відповідною ідеологією?

            "У нас все билі в СС." Пам'ятаєте звідки ця фраза? ;): Не утруднюте си добанням клявіатури, аби довести, що що один бувший компартійник є ліпшим за іншого. Марна праця.


            > Виборці більше довіряли Симоненкові, аніж Морозу, тому що Симоненко все ж щирий, Мороз - брехун, фігляр і повія. Зустрічне запитання: На які кошти функціонує вся мережа Соцпартії, адже підприємництвом вона не займається? Кому десять разів дзвонив Мороз вночі під час останньої зустрічі четвірки? Дайте довідку з мокрою печаткою. Не маєте - не колупайтесь.

            Не дам! Бо я Вам,-- не начальник. Одначе,-- я Вас за язика не тяг. Ви самі ті телехвонування Морозові згадали. Та ще й доволі настирно натякали, що все про них знаєте. "Знаю, но нє скажу"? Ну, ну! :):


            > З вами, шановний Адвокате, навіть прапорщик ГБ не стане збирати гриби на одному гектарі. Даю сто баксів проти 1 грн.: поставити поряд найпересічнішого гебіста і вас і протестувати на предмет, починаючи з освіченості і кінчаючи вихованням, ви будете мати вигляд блідої поганки. Отже, заткніться щодо своєї оцінки ГБ, не провокуйте на відповідь тих, хто дуже багато знає, тому і сумний.

            Дивні слова Ваші! То Ви апольоґетикою ґебівні се займаєте, то зверхньо си про прапорщиків тієї ж ґебівні пишете. Яка сь то в Вас подвіна корпоративна мораля... ;):
            А замість того, що би сумувати,-- познайомте громадськість із Вашими потаємними знаннями. І сум Ваш,-- пройде. Ато масоньсьтво яке сь виходить, їй бо!


            > Ви смішні, коли починаєте перекручувати прізвища. Це - сумнівний дотеп, я з прізвища, наприклад, Свистович, за пів-хвилини напридумаю декілька десятків найуїдливіших покручів, набагато вищого креативного рівня, аніж запозичене вами з інших джерел Ку-чмо чи Мар-чук, але я ніколи цього не роблю і не зроблю. Ви провокуєте? Заткніться, провокаторе.

            От і пана Михайла "за вуха" притягли. Нашо? Адже мова про ґенераля Мар-чук-а була. Про Ваші ж креативні здібності,-- Вам краще видко. Яко й про те, де і як си ними користати: аж до,-- "маю та не користаю" включно.
            Але слівце "Заткніться",-- дуже примітне у контексті Ваших подальших мені порад. :):


            > І щось ви перестали косити під псевдогаличанина? Правильно. Не калічте хоча б мову, перестаньте ґекати, хай ґекають москалі і СкуратОвський, йому треба гроші заробляти. А вам то навіщо корчити із себе блазня (Юзя з вас не вийде, ви на відміну від талановитого Вінничука - нездара)? Послухайте мову справжнього СкуратІвського - Василя, прекрасного етнографа і письменника. Зрозумійте, із-за таких провокаторів, як ви, реформи укр. правопису ніколи не буде. Адже її противники кожен раз (як і до цього) будуть брати зразки вашого "мовлення" і запитувати: "Ви хочете, щоб вся Україна так говорила?". Отже, заткніться, провокаторе, і в цьому випадку. Читайте свої улюблені морозівські "Срані".

            Мабуть ті, хто є, на Вашу думку, прихильниками рехворми правопису "тащутся", коли чують оте Ваще "заткніться". Яке воно милозвучне, яе українське! А моськалі, як не знаєте,-- вельми охоче та прироньо "гекають", к ото бувший ґенсек КПSS Ґорбачьов.

            Про "Ґрані". Ви не уважно читали мої попередні відповіді Вам. Не читаю я тієї ґазети. Не цікаво.
            Писав же я Вам, що палко любив ґазету "День", допоки вона се не перетворила на "(...)День". З тих пір, на превеликий жаль, іншої цікавої ґазети в Україні не залишило сь... :(:


            > Чи все ж таки "Тєлєграф"?

            Теж,-- ні. Себто: не читаю. Та й натяки Ваші,-- ( ІМНО ),-- не дотягують до задеклярованого Вами рівня Ваших літературних талантів. То може підете з пасторів? По гриби, із най- найпересічнішим ґебістом- прапорщиком. Може у такий начин,-- та й підвищить се Ваш вівчарський потенціял. Широ зичу "повного кошика"!


            До речи: а що сь окрім прасування ґенерльського мундиру та виливання отриманого бруду на Мороза,-- Вас цікавить? Ось, хоча б,-- та ж правописна рехворма? Чи: як опозиції перемогти ку-чма-ків у бою, що немає правил?
        • 2003.02.09 | vujko

         Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

         Вівчар пише:
         >
         > Шановний вуйку:
         > 1) Я вказав і ви зголосилися, що фактів, які б потребували спростування, у вас немає; ви вибрали метод запитань. Мудрий чоловік сказав, що один дурень може поставити стільки запитань, що на них і сто професорів не зможуть відповісти. І справа не тільки в кількості запитань, а в тому що дурень ставить дурні запитання, прочитавши (вислухавши) які, можна тільки розвести руками. Але цей же мудрий чоловік також сказав, що не буває дурних запитань, бувають дурні відповіді. Така от дихотомія. Тому, виходячи з останнього постулату, я намагаюсь вести з вами розмову. Ви поставили запитання щодо фінансового забезпечення, я вам відповів. СБУ (Управління "Т") під керівництвом двох генералів, прізвища яких закінчуються однаково на -ський і які мають спільне луганське походження, керували досить значною групою шавок із СБУ (після виборів вони отримали дуже солідні заохочення), які уважно моніторингували усю виборчу кампанію Марчука, щоденно у визначені ЗМІ запускали різну дезу про Марчука, яка вироблялась безпосередньо в СБУ, а також в так званому Центрі оцінки політичних ризиків Деркача-юніора. Крім відвертої дези, нічого в тих публікаціях не було. Ніяких фінансових порушень, у тому числі і морального плану, у виборчій кампанії Марчука допущено не було.


         Ви навмиснe нe розумieтe моiх запитань? Я ж Вас нe про порушeння питаю - про джeрeла. Ну наприклад пожeртви доброчинцiв, власнi грошi кандидата i такe iншe. Фiнансовий звiт цi данi мiстить?

         > На підтвердження я надав вам адреси додаткових джерел. Ви відмовляєтесь від моєї пропозиції, отже вас не цікавить істина, ви звичайнісінький ПРОВОКАТОР. Які там "забобони", про що ви варнякаєте? У чому смисл "забобону"? Ви були стукачем? Зараз ви стукач чи "списаний в архів" і за старою звичкою займаєтесь провокаціями?

         Така риторика часто послуговуe однiй цiлi - помiняти тeму.

         >Вам щось неприємне зробили органи (КГБ, СБУ?). Що конкретно?

         Дeколька члeнiв моei сiмi надзвичайно вдало пожартували з офiцeрiв i гeнeралiв НКВД. Тобто вдалi були жарти, подальшi долi моiх родичiв - нi.


         > 2) Віктор Воротніков (Сєргєй Романовскій) - ніякий не журналіст (хто мені заперечить??????????!!!!!!!!!), він не збирає інформацію. Працюючи в Центрі оцінки політичних ризиків Дерк.-юн. після невдалого виконання завдання стосовно розвалу газети "Грані" (вона переєструвалась на "Грані+"), він виконує завдання Деркача щодо дискредитації Марчука за новим місцем фінансування. Який же з нього журналіст? Якщо вам ліньки клікнути два рази мишкою і прочитати ту "інформацію", яку отримав Воротніков по інету на свою фальшиву e-mail і свої звернення, розкажу, що там були два пости глюковатого плану: перша щось про студентів Львова, друга про те, що член виборчого штабу Марчука Василь Сітар нібито допускав якісь фінансові порушення. Сітар під час виборчої кампанії 1999 р. працював далеко за кордоном у нашому представництві, єдине, що він міг зробити на користь Марчука, то проголосувати за нього.
         > І крапка. Ніякої компри на Марчука немає. Є соплі Деркача та його челяді, які жують соплі Стрешинського, а також намагаться ще пережувати ті соплі, які майже чотири року тому продукували під час виборчої кампанії. Запитайте про "канівську четвірку", а ще краще про сімейне життя Марчука. Я плюну вам у вашу погану провокаторську морду. І все.

         Лeгко бути вiдважним на вiдстанi.

         > 3) У нас з вами різні уявлення про те, що значить спілкуватись.

         Нe зiскакуйтe з тeми, нe iмiтуйтe iстeрику

         > З провокаторами не спілкуються, а б'ють їх (по тім'ячку, по морді, стусаном під зад тощо).

         Лeгко бути вiдважним на вiдстанi.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.10 | Вівчар

          Re: говоримо конкрeтно: розкажiть нам, хто фiнансував

          vujko пише:
          >
          > Ви навмиснe нe розумieтe моiх запитань? Я ж Вас нe про порушeння питаю - про джeрeла. Ну наприклад пожeртви доброчинцiв, власнi грошi кандидата i такe iншe. Фiнансовий звiт цi данi мiстить? )))

          З сухою печаткою чи мокрою?
          Знову повторюю - зверніться в ЦВК. Там все є, у тому числі відповіді на поставлені запитання. Це передбачено законом.

          > Така риторика часто послуговуe однiй цiлi - помiняти тeму.
          А тему я не змінював.
          >
          > Дeколька члeнiв моei сiмi надзвичайно вдало пожартували з офiцeрiв i гeнeралiв НКВД. Тобто вдалi були жарти, подальшi долi моiх родичiв - нi.)))

          Продовжуйте жартувати далі. Зичу вам подальшої гарної долі. Якщо хочете мати медаль постраждалого від репресій, я вам виготовлю за власний кошт. Мав нагоду переглядати десятки тисяч справ для підготовки висновків стосовно реабілітації. Там дуже цікаві були матеріали. У багатьох випадках жертви були катами чи навпаки. По кожній справі спочатку був донос, а потім реагування. Назвіть прізвища своїх родичів, можливо, я про них читав (чи зараз можу дізнатись). Але довідку дам особисто тільки вам. Тим часом, вивчаючи матеріали, інколи дуже дивувався, чому дехто так наполегливо вимагав реабілітації, адже вони наразі не приховували, що боролися проти радянської влади. І вимагати реабілітації? Абсурд. Це однаково, якби Лєнін порушив питання про свою реабілітацію за ту свою (злочинну) діяльність, яку він здійснював проти царського режиму (злочинну з точки зору царського режиму).
          >

          > Лeгко бути вiдважним на вiдстанi. )))

          Без проблем. Якщо буде нагода безпосередньо зустрітися і хтось у моїй присутності буде вести себе по-свинському, копну під зад і задам траєкторію польоту бидла метрів на 5. Без застосування прийомів. Бидло треба бити відповідно.
          >
          > Нe зiскакуйтe з тeми, нe iмiтуйтe iстeрику)))
          Без коментарів.
          >
          > Лeгко бути вiдважним на вiдстанi.)))
          Читай вище.
 • 2003.02.09 | Тарамтарам

  Яка буде користь державі з ордену С.Станіслава

  Після остаточної перемоги Національної Революції і проведення широкої санації політичного життя України від усих органів влади будуть відокремлені всі без винятку шевальє СС, переможці "Людини року" та "Золотої фортуни" - за списками (що стануть із наградних проскребційними) та в абетковому порядку.

  Проти кожного члена ордену буде заведено кримінальну справу. Кожен шевальє буде зобовязаний просидіти не менше року в буцегарні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.09 | Адвокат ...

   Ви,-- садист, перепрошую! ;-)

   Я се уявив, як ото буде. Оц преможе Революція, та й замінять отого моськалюгу Смірнова на якого сь з його нинішніх не перших заступників. І як заходить він се "крутити" свого бувшого шехва! :):

   Таке кіно буде. X(:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.09 | С.....

    Re: Ви,-- фшист, перепрошую! ;-)

    Так-таки -так! На останньому раунді вибочих перегонів, Марчук тихо звалив. Були підстави? Якшо він каже щиро, то загроза під час виборів існувала! Або комуніст Симоненко?Або...
    Кілька фраз з виступів Симоненка!: "Тарасюк представитель НАТО при МЗС уКРАИНЫ", Кузьмук -- денщик НАТО, ЕС -- одна и таже дудка. Хто в нее дует, тот первым пойдет на нары" ... "Но самым первым пойдет отбывать наказание Леонид Кравчук" . Это была открытая агрессия. Поэтому сейчас рулюет Кучма! Марчук свалили! Хотя за него были настроенны массы. Один редактор одной западноукраинской газеты построил свое издание на пропаганде Марчука.Судится с Бауером и продолжает в том же духе. Но Взгляните сейчас в глаза редактора газеты "Час" Петра Кобевка!!!" Положите хотя бы один цветок на могилу Тараса Шевчука редактора " Газеты "ВІЧЕ".
    Но почему ГЕНЕНРАЛ тогда замолчал? Лучше Ублюдок Кучма ублюдка Симоненка?
    Тогда , ведь он все знал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Убийство Чорновола! Была касета--нет кассеты, потерял! Вотрите это в укромное место. Марчук не тот человек, чтоб "ТАКИЕ" видео - кассеты держать в оном экземпляре!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.09 | Адвокат ...

     Що то є "фшист",-- не знаю.

     Тож і не знаю: дякувати Вас, чи матюкати. :):


     Однак і досі певен: інтриґа тих перегонів була не пустити Мороза у другий тур. Бо він був тоді з претендентів єдиний, хто міг перемогти Ку-чмо. Симоненко,-- не міг. Але Мороза б він підтримав. Натомість Марчука,-- ні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.10 | C......

      Re: Що то є "фшист",-- не знаю.

      Хоч дякуйте, а хоч матюкайте. Мені байдуже.Я вам навів гасла комуніста-Симоненка. Комуністична практика зарекомендувала себе як диктатура. Я це розумію як фашизм. Тобто ототожнюю комунізм з фашизмом!
      Перед людьми постав вибір без вибору: або фашизмо-комунізм ,або Кучма. Тоді простий люд не знав ,що ще існує бандито-диктатура котру змайстрував у державі Кучма із своїми "SS"шевальйонами".
      Доречі мені , можливо ,здалось що в назві Вашого посту було написане саме слово "фашист", але доки яписав відповідь слово "фашист" було змінене на "садист". Маєте добрий шанс взяти мепне на кпини! Розважайтеся наздоров"я!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.10 | Адвокат ...

       Не буду! Нічім тут си розважати. ;-(

       C...... пише:
       > Хоч дякуйте, а хоч матюкайте. Мені байдуже.Я вам навів гасла комуніста-Симоненка. Комуністична практика зарекомендувала себе як диктатура. Я це розумію як фашизм. Тобто ототожнюю комунізм з фашизмом!

       Але маю заперечити: не одне вони ( комунізм з фашизмом ) те саме. Вельми схожі, однак,-- не тожні.


       > Перед людьми постав вибір без вибору: або фашизмо-комунізм ,або Кучма. Тоді простий люд не знав ,що ще існує бандито-диктатура котру змайстрував у державі Кучма із своїми "SS"шевальйонами".

       Не хтів знати, однак,-- міг і бачив. За це й страждає. :(:


       > Доречі мені , можливо ,здалось що в назві Вашого посту було написане саме слово "фашист", але доки яписав відповідь слово "фашист" було змінене на "садист". Маєте добрий шанс взяти мепне на кпини! Розважайтеся наздоров"я!

       Від самого початку було: "садист". Було,-- і було,-- і є. А далі,-- Subj!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.10 | С.....

        Re: Не буду! Нічім тут си розважати. ;-(

        Тоді вибачайте, стосовно назви сабжу!А ви не змогли б просвітили в чому практичні озбіжності між комунізмом часів Сталіна,і фашизмом Гітлера і нинішнім Кучмізмом. Концтаборів може немає? Так їх і не порібно. Нині Україна нагадує суцільний концтабір.
   • 2003.02.10 | Тарамтарам

    Це помітив ще Джордж Оруел

    Коротко: суспільство складається з вищих середніх і нижчих. Вищі намагаються утримати владу, середні - зайняти місце вищих. Для своєї перемоги середні долучають на свій бік нижчих. Таким чином середні і вищі еліти часом міняються при владі. Нижчі не приходять до влади ніколи.

    Так, Смірнова замінять на Смирненка. Але ж яка буде втіха народу під час розправи!

    Panem et circenses!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.12 | СACTUS

     Вівчар зараппартавался!

     Зворушливо читати що п"ятилітня дитина( його тоді мабуть звали Женя)в бурю,дощ і проти вітру біг 20!!! кілометрів. Спортсмени кажуть ,що то був унікалтний п"ятилітнє хлоп"я, ім"я якого негайно слід занести до книги Гінненса. Йому тому п"ятилітньому хлопчаку лишалось ше подолати 20 кілометрів і192 метри щоб стати таким же ж легендарним воїном елліном,який пробіг 42км. і 192м. від містечка Марафон до Афін.
     Чому ж тоді , той хлопчик ,я кий вже виріс зійшов з дистанції у президентських перегонах, адже він мав так багато вболівальників?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.12 | Користувач

      Re: Вівчар зараппартавался!

      СACTUS пише:
      > Зворушливо читати що п"ятилітня дитина( його тоді мабуть звали Женя)в бурю,дощ і проти вітру біг 20!!! кілометрів. Спортсмени кажуть ,що то був унікалтний п"ятилітнє хлоп"я, ім"я якого негайно слід занести до книги Гінненса. Йому тому п"ятилітньому хлопчаку лишалось ше подолати 20 кілометрів і192 метри щоб стати таким же ж легендарним воїном елліном,який пробіг 42км. і 192м. від містечка Марафон до Афін.
      > Чому ж тоді , той хлопчик ,я кий вже виріс зійшов з дистанції у президентських перегонах, адже він мав так багато вболівальників?

      Шановний CACTUSe,
      1) не беріть приклад з провокатора-модератора-адвокатора - на форумах спілкування анонімне (для того згідно з форумними правилами користуються ніками), будь-які дії будь-якого нишпорка, який намагаєтьсмя розкрити чужий нік чи робить якісь натяки, розцінюються, як (приблизно так, якби у пристойному товариству у вас почалися проблеми із шлунком); до того ж моє ім'я - не Женя, у президентських перегонах я участі не брав, а марафонські дистанції долав, - звичайно, не в дитячому віці;
      2) вчитайтесь в мій пост: коли, в якому віці і що я робив; не пересмикуйте, знову ж - не вдавайтесь до методів провокатора-модератора-адвокатора; вівці я почав пасти з 10 років і до 14, потім працював (під час літніх канікул) у Міжколгоспшляхбуді, після закінчення школи - будівельником;
      3)я просив вас сприймати мою розповідь про овець (прЕамбулу) без метафор, зараз додам - я хотів сказати "і без іронії", думав, що Ви зрозумієте; ви позбавлені нормальних, людських форм спілкування?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.12 | Бєлочка

       А відповідь де?

       Я заплуталася. Вівчар, це ви? Де відповіді на питання Бегемота та Адвоката? Цікаво ж почути - і про Юлю, і про Мороза.
      • 2003.02.12 | CACTUS

       Дивні ділаТвої "ФОРУМЕ"

       Вчора нитка в одній послідовності, а нині в іншій. З матеріалів зникають цілі купюри. Вік живи ,вік вчись , але недовіряй нікому!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua