МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Наша Україна” ініціює парламентські слухання на тему українсько

02/06/2003 | Shooter
“Наша Україна” ініціює парламентські слухання на тему українсько-російських відносин
05.02.2003 // 13:27

Джерело: Прес-служба "Нашої України"


Представники парламентської фракції “Наша Україна” виступили з ініціативою провести у Верховній Раді слухання на тему: “Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи”. Народні депутати занепокоєні нинішнім станом відносин між двома державами, оскільки за минулий рік товарообіг значно скоротився. Численні антидемпінгові розслідування призвели до справжніх “торгових воєн” між провідними галузями України та Росії, завдавши вітчизняній економіці збитків на суму в понад півмільярда доларів.

Проект Постанови Верховної Ради України внесли народні депутати – представники “Нашої України” Віктор Ющенко, Віктор Пинзеник, Роман Безсмертний, Ігор Гринів та Олег Рибачук.

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань

“Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи”

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 березня 2003 року з 10 години у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання “Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи”.

2. Комітетам Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції та у закордонних справах здійснити необхідні заходи щодо організації проведення парламентських слухань з вищезазначеного питання, запросивши на них представників Федеральних зборів Російської Федерації, ділових кіл України та Російської Федерації, представників органів державної влади України, політичних партій та громадських організацій.

3. Кабінету Міністрів України визначити доповідача на парламентських слуханнях.

4. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України внести пропозиції і здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua