МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенку у США дали "домашнє завдання"

02/07/2003 | Спостерігач
Ющенку у США дали "домашнє завдання"
www.ПРАВДА.com.ua, 7.02.2003, 11:42

Від перемоги демократії в Україні залежить конфігурація майбутньої Європи. Про це заявив лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко під час візиту до Вашингтону.

В інтерв'ю українській службі Бі-Бі-Сі, "Німецькій хвилі", інтернет-агенції "Washington profiles" та тижневику "Брама", Ющенко зазначив, що охолодження стосунків між українською владою та урядом США, це "проблеми українського керівництва".

"Саме влада повинна знайти у собі мужність для відновлення діалогу, а "Наша Україна" намагатиметься поглиблювати політичні та міжпарламентські стосунки між двома державами", - наголосив народний депутат.

Говорячи в інтерв'ю "Німецькій хвилі" про мету й перші результати свого візиту до США, Ющенко сказав, що приїхав до Америки, "щоб розтопити лід в нинішніх українсько-американських відносинах і розвіяти пануючу тут думку, що Україна - це країна втрачених можливостей".

"Я так не вважаю,- сказав Ющенко,- ми ще маємо шанс й ми доведемо, що вміємо використовувати можливості". "Американці,- сказав він,- не ідентифікують Україну з якоюсь однією особою. Вони готові, попри все, допомагати нам. Але вони розгублені, вони хочуть знати: з ким Україна, куди вона прагне й хто керуватиме нею завтра". Зі слів Ющенка, він переконував Чейні в тому, що демократичні сили в Україні мають величезний потенціал, а альтернативи демократії в Україні немає.

Лідер "Нашої України" зауважив, що в Америці, як і в усьому світі, до України нині ставляться як на початку 90-х років - з настороженістю й острахом. "Саме задля того, аби змінити таке ставлення, я й приїхав сюди, а після закінчення візиту до США відвідаю ще й кілька європейських країн",- цитує Ющенка "Німецька хвиля".

Ющенко також відзначив, що під час зустрічей американська сторона неодноразово заявляла, що потребує об'єктивної інформації щодо українських реалій, зокрема щодо роботи парламенту, боротьби з відмиванням брудних капіталів, напрямків співпраці з FATF.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи існують формальні стосунки між українськими та американськими партіями, лідер "Нашої України" зазначив, що з жодною партією США блок не має офіційних стосунків, подібних до співпраці з російським Союзом правих сил. "Ми співпрацюємо з американськими колегами по окремим напрямкам в рамках загальних програм. Наприклад, щодо підготовки спостерігачів для виборів", - повідомив Ющенко.

Він також наголосив, що його візит до США не слід розглядати як оглядини напередодні президентських виборів. "Було б принизливо для України і для мене особисто серйозно ставити таке питання", - додав Ющенко. "Мене як українця принижувало б, якби мені хтось вказував перстом, кого і як обирати. Ми маємо пам'ятати про самодостатність і гідність, щоб сповідувати європейські традиції демократії," – підкреслив лідер "Нашої України".

Ющенко також зазначив, що подолання кризи у країні це – "домашнє завдання Україні". На його думку всі стратегічні партнери України – ЄС, Росія і США – зацікавлені в стабільній демократичній Україні. "Після проведених діалогів у мене додалося оптимізму щодо перспектив нашої держави", - заявив Ющенко.

Член фракції "Наша Україна" Роман Безсмертиний у ході візиту заявив, що саме Ющенко, "який має підтримку третини виборців, уповноважений представляти країну на міжнародній арені". "Тому активна позиція Ющенка щодо міжнародного поглиблення співпраці "Нашої України" з колегами з інших країн виправдана і правильна", - Безсмертний.

Проте за його словами, "для дискредитації візиту Ющенка до США будуть задіяні всі механізми, зокрема, заангажовані медіа спеціально подаватимуть неправдиву інформацію", - цитує Безсмертного прес-служба "Нашої України".

Відповіді

 • 2003.02.07 | Жрец Велеса

  А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.07 | CACTUS

   Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

   Жрец, ты наверное пережрался! Если Ющенко будет меньше ездить по курортам в Испанию,то с заданием справится. Ктстати в своих конфиденциальных документах Эврокомиссии у Ющенка найлучшая характкристика. "Наименее корумпированный политик". Поэтому Ющенку доверяют не только в США но и в ЭС и хотели бы видеть его Президентом Украины и иметьс ним дело. С Кучмой же на всех направлениях, с его Йоб...ной многовекторностью в среднюю Азию все дипломатические потуги и все . чего было в дипломатии достигнуто Тарасюком накрылось фиолетовыми простынями со значком "SS".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.07 | Жрец Велеса

    Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

    CACTUS пише:
    > Жрец, ты наверное пережрался! Если Ющенко будет меньше ездить по курортам в Испанию,то с заданием справится.

    Не говори "гоп", пока не оступился.

    > Ктстати в своих конфиденциальных документах Эврокомиссии у Ющенка найлучшая характкристика. "Наименее корумпированный политик". Поэтому Ющенку доверяют не только в США но и в ЭС и хотели бы видеть его Президентом Украины и иметьс ним дело.

    А может, дело не в том, что ему приписали "самый, самый, самый", а в том, что он - послушная шестерка в руках американцев? Неужели ты в всерьез считаешь, что ЕС или США не плевать, есть в Украине коррупция или нет? Им не плевать только на собственные интересы, запомни это!

    > С Кучмой же на всех направлениях, с его Йоб...ной многовекторностью в среднюю Азию все дипломатические потуги и все . чего было в дипломатии достигнуто Тарасюком накрылось фиолетовыми простынями со значком "SS".

    Пока такие как ты видишь только Ющенко и Кучму, ничего хорошего с Украиной не произойдет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.07 | SLAVKO

     Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

     Жрец! Ну так назви достойных! Это те ,что в мантиях "SS"? Или Мороз? Для Мороза уже есть намордник в виде американского "бизнесмена" Литвиненка. К стати последний заряжал ворованными бабками и Мороза и Мельниченка. Странное совпадение! Не так ли? А может президентом станет премьер у которого за шиворотом три судимости? (Погашеных,бл...я)А может шакал Медведчук? Его братан так западных инвесторов швырнул во Львовской области. Ого! Много тех кто вставлял бабки в Украине при его помощи обанкротились. И сами звонят кореспондентам "Радио Свобода", чтоб заявить о вымогательстве взяток от братца Медведчука. Со временем и это пойдет в ход. Ну тогда кто ,по твоему следующий президент? Ну Может Юля Тимошенко. К ней на западе тоже питают симпатию. А появиться из норы новому человеку уже поздно. Массы не поймут. Тогда кто? Кто? Кто? Ведь пусто место не бывает!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.07 | Жрец Велеса

      Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

      SLAVKO пише:
      > (скип) А появиться из норы новому человеку уже поздно. Массы не поймут. Тогда кто? Кто? Кто? Ведь пусто место не бывает!

      Еще не поздно и массы поймут. Но, вообще то я думаю, что Литвин или Тигипко, кто-то из них станет президентом, но никак не холуй - Ющенко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.07 | SLAVKO

       Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

       Жрец! Это ты серьезно,или прикалываешся? Литвиненко в полном говне по делу Гонгадзе! Причем самый первый подстрекатель накатить на Гонгадзе. Об Этом знает весь мир! А Тигипка в мире знают как крадуна денег из Международного Валютного Фонда! Ты че очумел? Тигипка МВФ при первой попытке баллотироваться так так раздолбает. Не беспокойся, деньги у них для этогот найдутся, чоб провести такую пиар-атаку, что Тигипко будет искать пятый угол. А как он красиво обосрался c "KROLL"!!!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.07 | Жрец Велеса

        Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

        SLAVKO пише:
        > Жрец! Это ты серьезно,или прикалываешся? Литвиненко в полном говне по делу Гонгадзе! Причем самый первый подстрекатель накатить на Гонгадзе. Об Этом знает весь мир! А Тигипка в мире знают как крадуна денег из Международного Валютного Фонда! Ты че очумел? Тигипка МВФ при первой попытке баллотироваться так так раздолбает. Не беспокойся, деньги у них для этогот найдутся, чоб провести такую пиар-атаку, что Тигипко будет искать пятый угол. А как он красиво обосрался c "KROLL"!!!

        Причем тут дело Гонгадзе? Это старое и уже давно ничего не значащее дело, которое отсвечивает только на Мороза, как зачинщика и Кучму, как обвиняемого.
        А Ющенко в мире знают, как крадуна из банка "Украина". МВФ все равно будет исполнять команду "фас", за Ющенко, от янков, так что на это - плевать, все равно это будет. А центральная позиция не у МВФ и не у янков и не у России, а у того, как три "русскиговорящих" клана Украины смогут договориться. Клан - Тигипко, Клан - Литвина (Януковича), Клан Медведчука. Если они договорятся, то Ющенко будет 4ккать в сторону еще в первом туре, если нет, то одному из них надо будет прорваться во второй тур и он и станет президентом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.08 | СACTUS

         Re: А что? Этот "жест шестёрки" можно еще компрометировать?(_)

         Вот с донецкими и решим! В начале марта!
         И Янукович будет держать ответный! Но Не удар.К ним он привык, а ответ по существу!
        • 2003.02.08 | С........

         ТЫ ОТВЕЧАЕШЬ ЗА СПЕВКУ :ЛИТВИНЕНКО -ЯНУКОВИЧ?

       • 2003.02.08 | SLAVKO

        Жрец! По Тигипко и Литвиненко свалил с темы?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.08 | Жрец Велеса

         Читай ветку!(_)

      • 2003.02.07 | Scubo

       А Вам не здається, що Ви самі шестірка та холуй ?

       І ненависть Ваша до Ющенка виключно холуйська - холуя з комсомольсько- партійних стаєнь. Стиль поведінки - безцеремонне холуйське хамство.

       А Захід вирішив поставити на Ющенка саме тому, що врешті решт зрозумів що користання колишніми московськими холуями типу Кучим, Тігіпка та почесного інтернет-холуя Жори Велесова йде йому тільки на шкоду.

       Ющенку в часи премєрства "колоніально-міжнародні" фонди не дали жодного кредиту, і навпаки заставили виплачувати ті кредити , які колись були дані холуям Кучмі, Пустовойтенку та іншим.
       Однак політики заходу вже зрозуміли згубність своєї попередньої політики, коли вони надавали підтримку холуям комсомольсько-партіяйного походження, а ті взамін здавали економіку і все інше.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.07 | Жрец Велеса

        Вы когда пишетею. не проговаривайтесь о своих реальных мотивах.

        Scubo пише:
        > А Захід вирішив поставити на Ющенка саме тому, що врешті решт зрозумів що користання колишніми московськими холуями типу Кучим, Тігіпка та почесного інтернет-холуя Жори Велесова йде йому тільки на шкоду.

        Кому "ему"? Западу? А Украине выгодно то, что выгодно Западу? Не думаю. Но, всем, давно понятно, что для Shooter, важно не то, ЧТО НУЖНО ЖИТЕЛЯМ УКРАИНЫ, А ТО, ЧТО НУЖНО ЗАПАДУ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.07 | Scubo

         Просійському лоббі в Україні потрібен бардак і хаос

         Заходу ж навпаки потрібна стабілізація. Принаймі зараз.
        • 2003.02.07 | Wim Kok

         Провокатор Жрец, вы как-то

         соскочили с темы. Так кто холуй - Кучма и Пустовойтенко или Тигипко, которые посадили страну на иглу кредитов, или Ющенко, который ее оттуда снял?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.02.07 | Жрец Велеса

          Провокатор Кок - а годна это Ющенко снял страну с иглы?

          Назовите дату или прекратите врать!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.02.08 | Shooter

           Cам зрозумів, що написав?

           Жрец Велеса пише:
           > Назовите дату или прекратите врать!

           Повідомляю: в 2000 році уряд України (нагадую -тоді його очолював Ющенко) сплатив 2.3-2.4 млрд. УСД зовнішнього боргу з 12 млрд. на початок того ж року.
       • 2003.02.08 | С......

        Re: А Вам не здається, що Ви самі шестірка та холуй ?

        Скубо! Ти ненече натякаєш? Ось так і так. А воно буде ТАК!!!!!!1
 • 2003.02.07 | Shooter

  Полюбляють в УП епатажувати публіку

  "Домашнє завданння" в устах Ющенка - внутрішня справа України.
  УП-івська трактація - США дали Ющенку "домашнє завдання".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua