МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посол Німеччини вважає історію з газовим консорціумом “безкінечн

02/07/2003 | Спостерігач
Посол Німеччини вважає історію з газовим консорціумом “безкінечною”
ForUm

Посол Федеративної Республіки Німеччина Дітмар Штюдеманн вважає ситуацію з міжнародним газовим консорціумом “безкінечною історією створення”. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, посол заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

За його словами позиція по консорціуму повинна паралельно вирішуватися у двох площинах – домовленостей самих газових компанії, а також створення політичного даху, який розробив би політичні засади існування цього консорціуму. Тому за словами посла, остаточне створення консорціуму можливе тільки тоді, коли буде створено дах політичних рішень трьох країн.

“Ми так розуміємо слова президента України: існує політична пропозиція – створити міжнародний консорціум. Та від дня санкт-петербурзької заяви про його створення у напрямку політичних рішень нічого не змінилося”, – зазначив він.

Німецький посол так і не прояснив ситуацію, з вини якої сторони - України, Росії чи Німеччини – не відбулася зустріч з питань газового консорціуму, яку було заплановано на 3-4 лютого. Штюдеманн лише зазначив, що зустріч не відбулася “з певних міркувань часу”, “адже узгодити час для шести високо посадовців дуже нелегко”.

Штюдеманн також наголосив, що він розуміє, що об’єднати інтереси трьох країн у газовому консорціумі буде нелегко. Але додав, що “драматизувати ситуацію довкола консорціуму не слід”.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua