МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ShaRP-івці заохочують вбивати українців

02/08/2003 | Гайди До Байди
Довго потребують ShaRP-івці, доки не перевів свою втечу від відповідальности і нацькування на українців.

Під іменнуванням Радянського Союзу здійснювали зросійщення. З допомогю російського населення виморили і запроторили десятимільйонів українців у Воронежчині, Курськщині, Поволжі, північному Кавказі, Кубані, Пинщині, Лівобережжі і Правобережжі та оселювали Україну з насаленням російських околиць, як ось із Орловської і Тамбовської областей. Доказна придибачка це держзрадник і запроданець Л. Кучма. Він записався РОСІЯНИНОМ, а не радянином. Тому ми мовимо про зросійщення в Україні, а не про радянизацію.

"Акція Висла" - та тимчасові втрати корінних земель по теперішній Польщі, чи такі перекрутки в укр. Волині, у першу чергу завдячуємо Москві. Тобто, без московського наїзництва не стали б були великоваршавські зазіхання для українського і польського населення загрозою. За великопольські мрячіння Варшава дала на поталу цілу Європу, що довело на кінці до ДСВійни. Проте поляки завдячують саме українцям, що Червона Армія не завоювала Варшаву, а не таким гітлерівцям, як ось польському послу в Києві. Він тільки завдяки Л. Кучмі послом.

Отож, ми українці маємо тут до діла з мафійозним законодавством з почерку намісницького Л. Кучми у теперішній Україні. Воно вможливлює таким злочинцям, як ось ShaRP-ові закликати безкарно на продовження десятимільйонного вбивання українського люду.

Треба ставити такі відкидання україновбивста під суворе скарання, як і в теперішній Європі карають оспорювачів Авшвіцу. Це по-моєму означало б, що таких злочинців, як ShaRP-а треба скарати з десятилітнім строком до довічного з громадською роботою на користь жертвам кремлівського жахіття.


bsentschuk@web.de
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
Kuchmists

Відповіді

 • 2003.02.08 | Роман ShaRP

  Страшно, аж жуть © В. С. Высоцкий. Одповідь Гайду до Маразму

  Але глюки, глюки ...

  1) Вперше дізнався , що існують "ShaRP"івці. Приємно, як тому старому єврею з відомого анекдоту.
  2)
  > Під іменнуванням Радянського Союзу здійснювали зросійщення. З допомогю російського населення виморили і запроторили десятимільйонів українців у Воронежчині, Курськщині, Поволжі, північному Кавказі, Кубані, Пинщині, Лівобережжі і Правобережжі та оселювали Україну з насаленням російських околиць, як ось із Орловської і Тамбовської областей. Доказна придибачка це держзрадник і запроданець Л. Кучма. Він записався РОСІЯНИНОМ, а не радянином. Тому ми мовимо про зросійщення в Україні, а не про радянизацію.

  Ви ще підіть москалів під ліжком пошукайте. Більшовицька імперія постала на костях імперії російської, то факт. То, що іншої мови крім російської (змі-не-но-ї, тому що радянська російська -- то ЗОВСІМ не те, що російська "імператорська") у більшовиків не могло бути -- то такий самий факт. Таким чином з історичних обставин "російщення" збіглося з "совєтізацією". Але то був збіг, а не "російські інтереси". Див. ту саму книгу Суворова.


  3)
  > "Акція Висла" - та тимчасові втрати корінних земель по теперішній Польщі, чи такі перекрутки в укр. Волині, у першу чергу завдячуємо Москві. Тобто, без московського наїзництва не стали б були великоваршавські зазіхання для українського і польського населення загрозою.

  Доведення? Історія проти вас. Там, де переставали бути "москалі" одразу з*являлися татари, чи то румуни, чи то ще хтось. А поляки -- у першу чергу.

  4)
  > За великопольські мрячіння Варшава дала на поталу цілу Європу, що довело на кінці до ДСВійни. Проте поляки завдячують саме українцям, що Червона Армія не завоювала Варшаву,

  Це ж як?

  > а не таким гітлерівцям, як ось польському послу в Києві. Він тільки завдяки Л. Кучмі послом.

  5)
  > Отож, ми українці маємо тут до діла з мафійозним законодавством з почерку намісницького Л. Кучми у теперішній Україні. Воно вможливлює таким злочинцям, як ось ShaRP-ові закликати безкарно на продовження десятимільйонного вбивання українського люду.

  І де ж це я до цього закликав, "на продовження безкарного вбивання" ? "Огласітє вєсь спісок, пожалуйста"?

  6)
  > Треба ставити такі відкидання україновбивста під суворе скарання, як і в теперішній Європі карають оспорювачів Авшвіцу. Це по-моєму означало б, що таких злочинців, як ShaRP-а треба скарати з десятилітнім строком до довічного з громадською роботою на користь жертвам кремлівського жахіття.

  Де ж я відкидав та заперечував вбивства, скоєні радянською владою?
  Ніхто не забрехався, га?  Все це має дуже просте пояснення. Засліплені скаженці, а-ля Гайд НЕ здатні сприймати ніц крім своєї вивихнутої програми ;):. Коли програма дає збій і трапляється щось незапрограмоване (я, наприклад -- навряд чи програматори Гайдів передбачили такого як я ;):), вона всеодно намагається звести це до запрограмованого. Але в тім то й справа, що виходить криво. Дуже криво. Бо живі люди вище запрограмованого нацикізму.
  А запрограмований нацикізм -- це ті висунуті мені обвинувачення. Мовляв, якщо я не підтримую мазо-шовіністичної політики кривоГайду , отже я маю з усіх сил захищати радянську владу і кучму. Інакше з точки зору нацикізму бути не може.
  ОТ ТАКИЙ МА-РАЗМ
  Страшно. Аж жуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.08 | Правник

   Шарпе, та Ви страшна людина:) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.08 | Роман ShaRP

    "I know" © Mr. Zorg ("5-й елемент"). (-)

  • 2003.02.08 | Гайди До Байди

   Re: Звична глупота, наказала напоспіх

   1.)

   Тільки тому, що не володієте українською, то це далебі не означає, що я чогось написав таке, на яке ніби і зліплено і з поспіхом відповідаєте. Мабуть, не тільки тому, у першій вашій точці нічого зліпити докупи. Червоне царство це було пряме продовження чорного царства, як і нинішня злочинна влада просте зросійщувальне продовження.

   Явище радянського комунізму, нічим не зв'язкований з джерелами комунізму, а в цьому відбивається общинний устрій Москви. Ваше баламутство тільки має на мету відкинути відповідальність за московське наїзництво. Тобто не збіглося, але було ЗАМІРЕНО. І тому, що не володієте українською кидаєте слово "факт" та ніби все мало б стати на місці? Це попросту кремлівське самовілля, котрому треба суворо відповідати з садженням в укр. в'язницю, хоча б В. Путіна.


   3.) Аг, татари з'явилися перед москвичами?

   Усе, що навели, це заново без зв'язку. Та, кінець-кінцем, це наслідки наїзництва Кремля на Україну. Коли комусь зацікавить битописні події може цьому легко знайти відповідні доведення. Проте Ви знову з боку кремлівського злочинця побоїтесь, що татари в Кремлі витиснули б вас звідти. Отже, Вам було б безпечніше в українській в'язниці. Українці з татарами справляться в Криму, бо Крим усе ж таки український, сліди, що Кремель від Катерини ІІ небачено стирав та золотом скитським, яким Москва нині пишається. Його, і такі московські розкольники! Адже мені здавалося, що росіяни, не те, що споріднені з тюрськими народами.


   4.)
   Замість підхлібничати для намісницького Л. Кучми, був би, вряди-годи, натомість прочитати якусь книжку з якоюсь людською мовою.

   5.)
   Чому таки лицемірно запитаєте? Ваше закликання основане на відкидання. Себто, не було, то і для майбутнього навстіж відчинині ворота. З таких самих причин осуджують оспорників Авшвіцу. Авшвіц, котрий Гітлер тільки здіснив з допомогою Кремля, тобто й з вашими божками.


   6.) Ви відкидаєте беззаперечно, бо безглуздо закидаєте вину за вбивство закатованим Москвою українцям, щоб мати оправдання, продовжуючи зросійщення, тобто визискання України і українського народу.


   Коли натякнув на довготривалість ваших відповідей, мав на увазі довгий реченець для перекладу ваших безмізтовостей. Ото, дали б собі більше часу задля мізкування над вашими напоспіх зліпленими словами.


   bsentschuk@web.de
   Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
   Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
   Кutschmisten
   Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
   Kuchmists
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.08 | Роман ShaRP

    Бити так бити.

    Гайди До Байди пише:
    > 1.)
    > Тільки тому, що не володієте українською, то це далебі не означає, що я чогось написав таке, на яке ніби і зліплено і з поспіхом відповідаєте. Мабуть, не тільки тому, у першій вашій точці нічого зліпити докупи. Червоне царство це було пряме продовження чорного царства, як і нинішня злочинна влада просте зросійщувальне продовження.

    Саме це, саме це, саме це і означає. Точніше, *нове явище*, яке я назвав би "політичним дальтонізмом" у сполученні з ДУЖЕ тупим биттям головою об стінку з вигуками "москалі, москалі, москалі її поставили аби я бився".

    Жодного документального підтвердження моїм "злочинам", як я й гадав, ви не наводите,
    суперечки з вами особисто мене анітрохи не цікавлять -- так що.

    Hasta la vista!
    Привіт лікарю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.08 | Гайди До Байди

     Re: Не здатний мізкувати

     той глухий перець, покликається останньою соломиною на: "Москалі, москалі, москалі"


     Геп, і позаточно, що спілкувати Вам з нічим. Не треба здивуватися, що хазяйсто 2003 нічим і не покривати.     bsentschuk@web.de
     Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
     Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
     Кutschmisten
     Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
     Kuchmists
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.08 | Clevinger

      Re: гробмастер безенук на дроті

      Овладели почтой гробмастера москальские вирусы - и он гайды до байды.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.08 | Clevinger

       Re: безенчук

       После кучмистов я больше всего ненавижу антикучмистов.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.02.08 | franko

        Re: безенчук

        А вiд Вас тiльки тe й чути, що "нeнавiжу", "тупость", "нацюк", "ишшо большe нeнавiжу".

        Троль обикновeнний.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.08 | Clevinger

         Re: послушай, рагуль

         Транзитный поезд через Украину

         Версія до друку // Відповісти // Тема повністю // Редагувати // Стерти // переглядів: 48 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1044651689

         Транзитный поезд через Украину
         (Проигрыш на тему "Милый мой дедочек")

         Наш плацкартный вагончик полон граждан унылых
         Пахнет рыбой, носками, табаком, грязным полом.
         Проводник неопрятный с покосившимся рылом
         Продает жидкий чай по цене "пепси-колы".
         У него жизнь плохая, у него язва ноет,
         И жена изменяет, и пусто в карманах.
         Он весь мир ненавидит, и вагон он не моет,
         И сортир закрывает, и плюет нам в стаканы.
         Вот наш поезд подходит к украинской границе.
         Вот мелькают уже самостийные паны,
         Самостийные хаты, самостийные лица,
         Незалежный кабан спит в грязи иностранной.

         Заходят бравые ребята,
         Таможенник и пограничник.
         У них большие автоматы
         И маленькая зарплата.
         Законность олицетворяя,
         Сержант в моих пожитках шарит,
         А я в глазах его читаю:
         "Шо, москали? Попались, твари!"

         Это мы, москали, его сало поели,
         Это мы не даем ему нефти и газа
         И в Крыму шухарили на прошлой неделе,
         И за это москаль должен быть им наказан.
         Я от нервного стресса стал весь жовто-блакитный.
         Что там в сумке моей? Вот трусы, вот котлеты.
         Да какое оружье? Это ж нож перочинный!
         Да какая валюта! И рублей даже нету!
         Это — презервативы, мне жена положила.
         А в аптечке таблетки. Да какие колеса!
         Да какое "экстази", небесная сила!
         Просто слаб животом — вот и взял от поноса

         А помнится, была держава —
         Шугались ляхи и тевтоны.
         И всякая пся крев дрожала,
         Завидя наши эскадроны.
         Нас жизнь задами развернула,
         Судьба-злодейка развела.
         Ох, как ты ж мене пидманула,
         Ох, как ты ж мене пидвела!

         (Проигрыш на тему "Пидманула-пидвела")

         Слуште, пан офицер, я ведь, правда, хороший,
         Уважаю галушки и Тараса Шевченко.
         Я бы вам заплатил, да откель в мене гроши?
         Тильки стал працювать, не зробив и малэнько.
         Я ведь свой, шо ж ты тычешь в меня автоматом?
         Да вы что, одурели, паны, хлопцы, ребята?
         Да берите вы флот! Да вступайте вы в НАТО!
         Но меня отпустите до родимой до хаты.
         И вот еду я дальше, нервным тиком страдая,
         Жутким стрессом придавлен до холодного пота,
         И дивлюсь я на нибо тай думку гадаю:
         Чому же я, сокил, не летел самолетом?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.02.08 | Clevinger

         Re: безенчук франка - UVMOD (0. Підміна обговорення теми образа

  • 2003.02.08 | Пернач

   Ну що, Ромцю, допомогли України твои ляхи?

   Фашизм, це колі далекі арійци е друзями, а близьки співвітчізникі та сусіди е ворогами.

   "Майданек", в натурі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.08 | Роман ShaRP

    Я не вмію відповідати на маразм (-)

 • 2003.02.08 | Roller

  Хай Гитлер(-)

 • 2003.02.08 | Пернач

  Re: ShaRP-івці заохочують вбивати українців

  "Майдан" прогресуе.

  Прогресука "байди до гайди" опилась вина в костёле. Иезуиты не бдят.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.08 | Роман ShaRP

   UVMOD, п. 1 Тупа провокація, чи то "просто випад" (-)

 • 2003.02.08 | Рюген

  Не трогайте Гайду! Он адекватный (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.08 | Clevinger

   Re: И к тому же репрезентативный (-)

 • 2003.02.08 | Clevinger

  Re: Беда с Романом

  Сошлись базис и надстройка и раздавили прослойку.
 • 2003.02.08 | Гура

  Маразматик разошелся! Ти ба! Дурне, та ще й кусається! :-))) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.08 | CACTUS

   Re: Маразматик разошелся! Ти ба! Дурне, та ще й кусається! :-))) (-)

   А кусается больно? Наверное ДА , иначе - бы такой слон как Вы на укусы комара или "мухи" не обратил бы внимания.Правда ведь?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.08 | Роман ShaRP

    Та просто страшно. Особливо мені сподобалося "насАлення"

    >насаленням російських околиць
    CACTUS пише:
    > А кусается больно? Наверное ДА , иначе - бы такой слон как Вы на укусы комара или "мухи" не обратил бы внимания.Правда ведь?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua