МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борис Олійник визнав справжність плівок

02/11/2003 | Правник
БОРИС ОЛІЙНИК ПІДТВЕРДИВ ДОСТОВІРНІСТЬ ПЛІВОК МЕЛЬНИЧЕНКА

www.ПРАВДА.com.ua, 11.02.2003, 13:36, оновлено о 13:54

Народний депутат України Борис Олійник підтверджує автентичність його розмови з президентом, записаної екс-майором державної охорони України Миколою Мельниченком.

Про це він заявив у вівторок у ході засідання парламентської слідчої комісії у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе та іншим резонансним справам.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", запрошеним на засідання народним депутатам було запропоновано прослухати записи їх розмов з президентом України Леонідом Кучмою, які ніби мали місце у кабінеті глави держави, і були записані Мельниченком.

На початку засідання, відповідаючи на питання голови слідчої комісії Григорія Омельченка, Олійник підтвердив, що зустрічався з Кучмою у червні 2000 року в адміністрації президента. До прослуховування аудіофайлу Олійник відповів на ряд питань щодо змісту цієї розмови.

Розказане Олійником співпадає за змістом з прослуханим аудіозаписом. Депутат також підтвердив, що один голос на плівці належить йому, інший - Кучмі.

На даний момент засідання триває. Планується, що за тією ж схемою свідчитиме народний депутат Іван Драч (фракція КПУ). Запрошений для прослуховування аудіозаписів журналіст В'ячеслав Піховшек на засідання поки не прибув.

Відповіді

 • 2003.02.11 | Адвокат ...

  Шлявко і не прибуде. ;-)

  Свого часу він довго про "годинника у кабінеті Ку-чма" розпатякував... Тож, у кращому випадкові,-- надішле рошифроку- транскрипт одного з своїх "гЕпі- центрів".
 • 2003.02.11 | Адвокат ...

  Іван Драч,-- теж.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-33435.html

  Депутат Драч впізнав свій голос на плівках Мельниченка, зроблених у кабінеті Президента [11.02.2003 16:29]

  Народний депутат Іван ДРАЧ впізнав свій голос на плівках, зроблених колишнім майором Державної служби охорони Миколою МЕЛЬНИЧЕНКА у кабінеті Президента України. Про це народний депутат заявив членам тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, яка розслідує обставини вбивства журналістів Георгія Гонгадзе, Ігоря Александрова та інші резонансні справи. (УНІАН: сьогодні народний депутат Борис ОЛІЙНИК також підтвердив, що справді мав розмову з Президентом України Леонідом КУЧМОЮ, яку записав М.МЕЛЬНИЧЕНКО).

  Як передає кореспондент УНІАН, прослухавши запис своєї розмови з Президентом України Л.КУЧМОЮ, І.ДРАЧ зазначив: "Ці два голоси я впізнаю. Вони. Тільки не видно, де це пише".

  Говорячи про суть записаної розмови, І.ДРАЧ зазначив, що мова йшла, зокрема, про створення у Москві україномовної газети та про вирішення деяких питань Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення, який на той час очолював І.ДРАЧ. Саме ці питання зафіксовані на плівках М.МЕЛЬНИЧЕНКА.

  Голова тимчасової слідчої комісії Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, говорячи про необхідність виклику на засідання комісії народних депутатів Б.ОЛІЙНИКА та І.ДРАЧА, зазначив, що їхні зустрічі та розмови з Президентом, які записав М.МЕЛЬНИЧЕНКО, відбулися 12 червня 2000 року - у день, коли Л.КУЧМА мав розмову з тодішнім головою СБУ Леонідом ДЕРКАЧЕМ щодо журналіста Георгія Гонгадзе.

  Всі ці розмови, як зазначив Г.ОМЕЛЬЧЕНКО, "містяться на одному файлі запису, тому ми хочемо встановити хронологію розмов Президента у цей день з тими, хто до нього телефонував, або приходив". Водночас Г.ОМЕЛЬЧЕНКО зазначив, що названий ним файл тричі пройшов експертизу в американській експертній установі "Бек Тек" і щоразу експерти підтверджували їх автентичність.

  UNIAN
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.02.11 | Рюген

  ...народний депутат Іван Драч (фракція КПУ).

  Це як?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.11 | Адвокат ...

   То Ви в очей своїх спитайте... ( - )

 • 2003.02.11 | Мир жесток

  А Удовенка почему не пригласили (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.11 | Адвокат ...

   Я розумію: Ви нє чітатєль, Ви,-- піс-с-сатель. ( - )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua