МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Великий Пріор прийме Кучму, але не подаватиме руки Мельниченку

02/13/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Великий Пріор залюбки прийме у свій орден Кучму, але не подаватиме руки Мельниченку.

Сьогодні в приміщенні УНІАН було проведено прес-конференцію чільників Ордену Святого Станіслава.

Великий Пріор ордену Павло Вялов ствердив що орден не повязаний з жодною релігійною конфесією в Україні і не є масонською організацією. Він заявив що у відповідь на звинувачення ордену у причетності до масонства, на київському книжковому ринку “Петрівка” придбані книги про масонів, які з “просвітницькою” метою будуть роздані представникам опозиційних фракцій у парламенті.

На конференції було заявлено що вся історія із недавнім скандалом, викликаним заявою опозиційних фракцій є безплатною рекламою для ордену, за яку вони навіть колись можуть і заплатити.

Павло Вялов також заявив що вони зовсім не проти приймати у свій орден представників опозиції, а також позитивно відносятся до прийому в члени ордену президента Леоніда Кучми, який на відміну від своєї дружини ще не є членом ордену. Він також повідомив що спілкувався з Миколою Мельниченком в часі свого пербування в США, однак бульше він йому “ не буде подавати руки” з огляду на те що Микола Мельниченка на думку Павла Вялова порушив присягу.

Відповіді

 • 2003.02.18 | Олександр

  Re: Великий Пріор прийме Кучму, але не подаватиме руки Мельниченку

  Щодо Пріорату рекомендую прочитати фрагмент з останніх обсервацій пана Винничука з "Поступу":http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=7532


  Юзьо ОБСЕРВАТОР

  З дворняг у дворяни


  Навіть кльозетовий папір знає, що аби жити -- треба розвиватися. Наші ж газетярі звикли ковтати інформацію, не роздумуючи.

  З офіційного сайту ордену Святого Станіслава можна дізнатися, що "на початку ІІ Світової війни в Лондоні було сформовано уряд Республіки Польща (в екзилі). Цей уряд продовжував діяльність і по закінченні війни, позаяк демократичну владу в Польщі не було відновлено. 6 квітня 1972 року президентом Республіки Польща (в екзилі) став граф Юліуш Новіна-Сокольницький -- нащадок стародавнього роду, з якого походила матір Св. Станіслава, і нащадок засновника Ордену, короля Польщі Станіслава ІІ Августа".

  Цю ж інформацію розповсюдили геть усі наші газети, в тому числі і "Поступ", навіть не завдавши собі клопоту перевірити, а як же то насправді було. А тим часом у польському Інтернеті можна знайти інформацію, яка свідчить про те, що пан Юліуш Новіна-Сокольницкий -- звичайний аферист. Як зрештою, і ті, хто організував діяльність Ордену в Україні.

  Отже, від початку Другої світової війни президентами в екзилі були:
  o Wladyslaw Raczkіewіcz (1939-1947; do 1945 roku rzad emіgracyjny posіadal uznanіe mіedzynarodowe)
  o August Zaleskі (1947-1972)
  o Rada Trzech (1954-1972; przez opozycje wobec Augusta Zaleskіego uznawana ze kolegіalna glowe panstwa z prerogatywamі prezydenta)
  o Stanіslaw Ostrowskі (1972-1979)
  o Edward Raczynskі (1979-1986)
  o Kazіmіerz Sabbat (1986-1989)
  o Ryszard Kaczorowskі (1989-1990; po zaprzysіezenіu Lecha Walesy przekazal mu swe uprawnіenіa, a rzad emіgracyjny utworzyl komіsje lіkwіdacyjna, ktora do 31.12.1991 zakonczyla dzіalalnosc wszelkіch emіgracyjnych struktur wladzy).

  Таким чином від 1972 р. президентом на вигнанні став Станіслав Островський. Між іншим, це дуже цікава особистість, адже він народився 29 жовтня 1892 р. у Львові, де закінчив гімназію й лікарський факультет університету, а з 1934 р. був президентом, або ж, по-нинішньому, головою міської ради. У 1941 арештований НКВДистами, потрапив на Сибір, а звідти в армію Андерса. Помер у Лондоні 22 листопада 1982 р.

  Отже, маємо яскравий приклад шахрайства, завдяки якому пошито в дурні кількасот державних мужів. До цього варто додати, що титул "шевальє", яким так щедро наділяє липовий пріор, у перекладі з французької означає "кавалер". І ще одна мовознавча цікавинка -- від цього французького слова походить таке негарне московське слівце "шваль".

  А власне титул шевальє належить до найнижчих шляхетських титулів. Зазвичай шевальє не мали жодних маєтків, ані жодного добра і тинялися від замку до замку, або ж наймалися у військо. Нагадаю, що цей титул мав д'Артаньян, особистим майном якого були тільки шкапа і шпага.

  І якщо такий скромний титул ще пасував би для безробітної Людмили Кучми, то вже до олігархів, нових українських магнатів ніяк не пасує.

  Від себе додам, що наша високопосадова рагульня таким чином хоче відокремитись від звичайного плебсу все одно залишаючись рагульнею. Я у захопленні від того, як звиклі аферисти "розводять лохів" з наших рідних високоповажних. Юрко є просто молодець!
 • 2003.02.18 | Правник

  Психіятр прийме Великого Пріора без попередніх умов (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua