МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Побувши на самоті" Ющенко вирішив, що краще бути з опозицією

02/13/2003 | Shooter
"Побувши на самоті" Ющенко вирішив, що краще бути з опозицією

www.ПРАВДА.com.ua, 13.02.2003, 17:30

Провідні опозиційні політики привітали наміри лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка активно підтримати березневі антипрезидентські акції протесту.

Таких заяв від Віктора Ющенка чекали вже давно, сказав в інтерв'ю "Німецькій хвилі" політичний консультант Блоку Юлії Тимошенко Віктор Шишкін. Він нагадав заклики до об'єднання зусиль, які раніше виголосили Юлія Тимошенко та лідер соціалістів Олександр Мороз.

Один з провідних депутатів фракції Соцпартії Юрій Луценко вважає, що Ющенко повернувся з поїздки до Сполучених Штатів людиною, яка ухвалила для себе остаточне рішення.

Луценко спростував припущення щодо навіювання Ющенкові більш рішучої позиції його американськими співрозмовниками: "Це улюблена тема про його особливі зв'язки зі Сполученими Штатами. Думаю, що це абсолютно не так. Просто людина побула на самоті і приїхала готовою до рішучих дій".

На думку Луценка, найважливішим тепер є формування єдиної опозиційної команди для перемоги на президентських виборах і жоден із лідерів опозиції не має права говорити про політичну ціну підтримки єдиного кандидата.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua