МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вироблений альтернативний шовіністичному антивоєнний документ!!!

02/14/2003 | Олег Верник
Спільне звернення до української та світової громадськості

Людство увійшло у третє тисячоліття з великою кількістю невирішених проблем. Нажаль правлячи еліти (Буш, Путін, Шарон, Хусейн тощо) намагаються вирішувати їх через військові агресії. Перед нашими очами криваві приклади таких спроб у Чечні, Курдистані та Палестині.
Імперіалістичні держави часто приховують свої колоніальні війни під маскою “антитерористичних операції”. Сьогодні вже не доводиться сумніватися щодо того, чи розпочне адміністрація Буша військові дії проти Іраку. Аналітики сперечаються лише стосовно “часу Х”, коли “спецоперація” почнеться. Протягом війни в Перській Затоці, Чечні, Курдистані та Палестині загинуло мільйони людей, більшість з яких цивільне населення. Кількість жертв в війні, що насувається навіть важко передбачити.
Ці жертви необхідні, як запевняють правлячі еліти США, «заради демократії та боротьби з світовим тероризмом». Та чи не знаходиться під загрозою демократія у самих Штатах? Досі ще мало кому відомо, що у США тільки-но був повернутий до дії мак-картістський Закон про патріотизм (USA Patriot Act), який на чотири роки практично припиняє дію багатьох конституційних прав для власних громадян. Відтепер будь-кого можуть заарештувати і утримувати у якості в’язня, без права на юридичну допомогу адвоката.
Не відстають від світового жандарму і російські імперіалісти. “Антитерористичне” законодавство вже обмежило громадян Росії не тільки в праві на отримання достовірної інформації, але й фактично вводить у всій країні жорсткий режим “міліцейської” диктатури.
Заклопотані тим як всидіти на обох стільцях українські можновладці також роблять спробу розпочати наступ на права та свободи наших громадян. На розгляд Верховній Раді вже запропоновані сумно відомі урядові “антитерористичні” законопроекти.
Щоб виправдати та приховати цю реакційну хвилю американською адміністрацією нагнітається брутальна шовіністична істерія. Чого Буш нам не скаже, так це правди про те, чому зараз збираються воювати. Біда близькосхідного диктатора Саддама Хусейна полягає в тому, що він сидить на другому за обсягом запасі нафти в світі. Якби не нафта, Хусейн міг би катувати своїх власних громадян скільки завгодно, як кожного дня роблять це проамериканські режими в Пакистані та Єгипті. Якби не нафта, США вже давно би дозволили Хусейну знищити волелюбний курдський народ, чому вони щиро та відверто сприяють в турецькій частині майбутнього Курдистану.
Військова могутність США підминає під себе інші країни і чи не єдиний спосіб протистояти цьому – це організація масових актів протесту пересічного населення різних країн.
Не забарилися за дивідендами із світової “антитерористичної” параної і шовіністичні кола Ізраїлю. Уряд цієї країни використовує ситуацію для посилення репресій проти арабів на окупованих територіях та розгортання все більш масштабних військових операцій та “мирних” зачисток, що залишають за собою нові та нові купи трупів жінок та дітей.
Об’явивши Ічкерію ще одним “фронтом боротьби зі світовим тероризмом” путінський уряд Росії також розраховує на те, що чеченський геноцид зійде йому з рук.
Сотні тисяч людей вже вийшли на вулиці Вашингтону, Сан-Франциско, Лос-Анджелесу, Чикаго, Клівленду аби сказати своє рішуче “НІ” військовій агресії США і висловити солідарність з населенням Іраку, що не має відповідати за ганебні дії тиранів при владі.
“Бомбіть Техас, там також є нафта!”, “Киньте Буша, а не бомби!”, “Зупиніть війну: іракці також люди!”, “Не можна міняти кров на нафту!” вигукували рядові американці впродовж багатьох акцій антивоєнного опору у всіх великих містах США. Загалом, демонстрації вже відбулися у біля 60 країнах, в тому числі в Японії, Великій Британії, Іспанії, Німеччині, Канаді, Єгипті, Пакистані, Австрії, Росії тощо.
Надзвичайно важливо відзначити, що у наших російських братів, що вийшли на антивоєнні акції протесту у багатьох містах Росії, серед гасел були поширені гасла, які засуджували несправедливу імперську війну Російської наддержави проти волелюбного чеченського народу.15 лютого 2003 року – Всесвітній День антивоєнного опору.

У демократичних, екологічних та правозахисних сил з’являється унікальний шанс об’єднати зусилля у справі боротьби з усіма проявами імпершовіністичного мислення та мілітарного вирішення наболілих проблем світового суспільства.
В цей день ми не можемо не приєднатися до справедливих вимог всіх поневолених народів світу, які вимагають свого національного та соціального звільнення.
Ми підтримуємо вимоги волелюбного чеченського народу, який зі зброєю в руках вимушений виборювати своє невід’ємне право на самовизначення, який не один рік чинить героїчний опір російському мілітаризму.
Ми приєднуємося до справедливих вимог багатостраждального народу Палестини, який вже десятки років позбавлений права на отримання своєї державності, внаслідок брутального порушення владою Ізраїлю відповідного рішення про це Генеральної Асамблеї ООН.
Ми приєднуємось до справедливих вимог курдського народу, який був державно розділений внаслідок колоніальної політики наддержав і який був змушений взятися за зброю, тому що міжнародне співтовариство досі не наважується взятися за вирішення цієї проблеми відчуваючи брутальний тиск з боку тих сил, що підтримують окупаційний стан речей у цьому регіоні.


Гасла нашого українського антивоєнного об’єднання прості та зрозумілі кожному пересічному громадянинові США, України, Іраку та, взагалі, будь-якої держави світу:


· Буш, займайся любов’ю, а не війною!
· Путін, зупини війну у Чечні!
· Саддам, піди у відставку!
· Ні війні в Іраку, Чечні, Курдистані та Палестині!
· Ні війні за нафту!
· За право чеченського, курдського та палестинського народів на самовизначення!
· Люди Землі – вирішімо свої проблеми самі!
· Глобалізованому капіталу є альтернатива!


Українські організації та громадські ініціативи,
що приєдналися до даного звернення на вечір 12 лютого
(відкрито для підписів):
Інститут \"Республіка\"; \"Робітничий спротив\", Студентське братство, Українське братство (Одеса), СДПУ (Буздуган), Інститут постмодерну...

Збір учасників альтернативного пікетування Представництва ООН 15 лютого у рамках всемірної акції \"Stop the war\" о 10-30 біля виходу з метро \"Арсенальна\".

Відповіді

 • 2003.02.14 | Боровик

  Так, це дійсно антивоєнний документ. Підтримую. (-)

 • 2003.02.14 | Жрец Велеса

  Опять, "Взять всё и поделить". Читайте лучше, Робинзона Крузо(_)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.14 | Олег

   Для жерця, мій російський друже, ви надто безграмотний (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.14 | Жрец Велеса

    Видимо, Вы писали двум людям, но, отвечу только я.

    Такой безграмотности, которую Вы показали своим постингом, в Ваших предложениях, не в силах был показать и тов. Шариков.

    Милейший, вот Вам наводящие вопросы, ответы на которые покажут, на сколько Вы - Шариков и дадут огромный заряд смеха, над Вами, либо покажут, что Вы знаете экономические и политические реалии и просто обладаете нестандартным мышлением.

    Впрочем, я уверен, что Вы просто не в состоянии будете ответить хоть как ни будь.

    Итак:
    1. Палестина - Израильский конфликт, Вы утверждаете, что палестинцам надо дать свою страну, но она у них была, до момента постоянного конфликта с израильтянами.

    Что это за конфликт? Который, является основным камнем преткновения между израильтянами и палестинцами.

    2. Известно, что мусульманство не однородно также как и христианство, в нем есть свои течения. В христианстве существуют течения, которые можно оценить как не толерантные, по отношению к другим религиям. Существуют ли такие в мусульманстве? Какая численность мусульман поддерживает эти течения? В каких странах, такие мусульмане проживают, в основном, и что они уже показали миру?
 • 2003.02.14 | tmp

  підтримую (-)

 • 2003.02.14 | Фідель

  підтримую також (-)

 • 2003.02.14 | Хтось

  Пане Верник, зазирніть сюди

  Я трохи, нашвидкуруч, підредагував ваш документ, бо не дуже оковирні фрази там трапляються. Може, знадобиться?

  Спільне звернення до української та світової громадськості

  Людство увійшло в третє тисячоліття з великою кількістю невирішених проблем. На жаль, правлячі еліти (Буш, Путін, Шарон, Хусейн тощо) намагаються вирішувати їх через військові агресії. Перед нашими очами криваві приклади таких спроб у Чечні, Курдистані та Палестині. Імперіалістичні держави часто приховують свої колоніальні війни під маскою "антитерористичних операцій". Сьогодні вже не доводиться
  сумніватися щодо того, чи розпочне адміністрація Буша воєнні дії проти Іраку. Аналітики сперечаються лише стосовно "часу Х", коли
  "спецоперація" почнеться. Під час воєн у Перській Затоці, Чечні, Курдистані та Палестині загинули мільйони людей, більшість з яких -
  цивільне населення. Кількість жертв у війні, що насувається, навіть важко передбачити. Ці жертви необхідні, як запевняють правлячі еліти США, "заради демократії та боротьби зі світовим тероризмом". Та чи не
  перебуває під загрозою демократія у самих Штатах? Досі ще мало кому відомо, що у США тільки-но був повернутий до дії маккартистський Закон про патріотизм (USA Patriot Act), який на чотири роки практично припиняє дію багатьох конституційних прав для власних громадян. Відтепер будь-кого можуть заарештувати й утримувати як в'язня, без права на юридичну допомогу адвоката. Не відстають від світового жандарма і російські імперіалісти. "Антитерористичне" законодавство вже обмежило громадян Росії не тільки в праві на отримання достовірної інформації, але й фактично запроваджує у всій країні жорсткий режим "міліцейської" диктатури. Заклопотані тим, як усидіти на обох стільцях, українські можновладці також роблять спробу розпочати наступ на права та свободи наших громадян. На розгляд Верховної Ради вже запропоновано горезвісні урядові "антитерористичні" законопроекти. Щоб виправдати та приховати цю реакційну хвилю, американською адміністрацією нагнітається брутальна шовіністична істерія. Чого Буш нам не скаже, то це правди про те, чому зараз збираються воювати. Біда близькосхідного диктатора Саддама Хусейна полягає в тому, що він сидить на другому за обсягом запасі нафти в світі. Якби не нафта, Хусейн міг би катувати своїх власних громадян скільки завгодно, як це щодня роблять проамериканські режими в Пакистані та Єгипті. Якби не нафта, США вже давно б дозволили Хусейнові знищити волелюбний курдський народ, чому вони щиро та відверто сприяють у турецькій частині майбутнього Курдистану. Військова могутність США підминає під себе інші країни і чи не єдиний спосіб протистояти цьому - це організація масових актів протесту пересічного населення різних країн.
  Не забарилися за дивідендами зі світової "антитерористичної" параної і шовіністичні кола Ізраїлю. Уряд цієї країни використовує ситуацію для посилення репресій проти арабів на окупованих територіях та розгортання дедалі масштабніших військових операцій та "мирних" зачисток, які залишають за собою все нові й нові купи трупів жінок та дітей. Об'явивши Ічкерію ще одним "фронтом боротьби зі світовим тероризмом", путінський уряд Росії також розраховує на те, що чеченський геноцид минеться йому безкарно.
  Сотні тисяч людей уже вийшли на вулиці Вашингтона, Сан-Франциско, Лос-Анджелеса, Чикаґо, Клівленда, щоб сказати своє рішуче "НІ"
  воєнній агресії США та висловити солідарність з населенням Іраку, що не має відповідати за ганебні дії тиранів при владі. "Бомбіть Техас, там теж є нафта!", "Киньте Буша, а не бомби!", "Зупиніть війну: іракці теж люди!", "Не можна міняти кров на нафту!" вигукували рядові американці під час багатьох акцій антивоєнного опору у всіх великих містах США. Загалом, демонстрації вже відбулися приблизно в 60 країнах, зокрема в Японії, Великій Британії, Іспанії, Німеччині, Канаді, Єгипті, Пакистані, Австрії, Росії тощо.
  Надзвичайно важливо відзначити, що в наших російських братів, які вийшли на антивоєнні акції протесту в багатьох містах Росії, серед
  гасел були такі, що осуджували несправедливу імперську війну Російської наддержави проти волелюбного чеченського народу.

  15 лютого 2003 року - Всесвітній День антивоєнного опору.

  У демократичних, екологічних та правозахисних сил з'являється унікальний шанс об'єднати зусилля для боротьби з усіма проявами
  імпершовіністичного мислення та мілітарного вирішення наболілих проблем світового суспільства. У цей день ми не можемо не приєднатися до справедливих вимог всіх поневолених народів світу, які вимагають свого національного та соціального визволення. Ми підтримуємо вимоги волелюбного чеченського народу, який зі зброєю в руках вимушений виборювати своє невід'ємне право на самовизначення, який не один рік чинить героїчний опір російському мілітаризму. Ми приєднуємося до справедливих вимог багатостраждального народу Палестини, який уже десятки років позбавлений права на отримання своєї державності, внаслідок брутального порушення владою Ізраїлю відповідного рішення про це Генеральної Асамблеї ООН. Ми приєднуємось до справедливих вимог курдського народу, який був державно розділений внаслідок колоніальної політики наддержав і який був змушений взятися за зброю, оскільки міжнародне співтовариство й досі не наважується взятися за вирішення цієї проблеми, бо відчуває брутальний тиск з боку тих сил, що підтримують окупаційний стан речей у цьому регіоні.


  Гасла нашого українського антивоєнного об'єднання прості й зрозумілі кожному пересічному громадянинові США, України, Іраку та, взагалі, будь-якої держави світу:


  · Буш, займайся любов'ю, а не війною!
  · Путін, зупини війну в Чечні!
  · Саддам, піди у відставку!
  · Ні війні в Іраку, Чечні, Курдистані та Палестині!
  · Ні війні за нафту!
  · За право чеченського, курдського та палестинського народів на самовизначення!
  · Люди Землі - вирішімо свої проблеми самі!
  · Глобалізованому капіталу є альтернатива!


  Українські організації та громадські ініціативи, що приєдналися до даного звернення на вечір 12 лютого (відкрито для підписів):

  Інститут \"Республіка\"; \"Робітничий спротив\", Студентське братство, Українське братство (Одеса), СДПУ (Буздуган), Інститут постмодерну...

  Збір учасників альтернативного пікетування Представництва ООН 15 лютого у рамках всемірної акції \"Stop the war\" о 10-30 біля виходу з метро \"Арсенальна\".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.14 | Олег Верник

   Re: Велике спасибі всім за допомогу та підтримку!!!

  • 2003.02.14 | 123

   "Палестинського народу" в природі не існує (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.14 | Олег Верник

    Re: "Палестинського народу" в природі не існує (-)

    Влада Туреччини, також як і ви каже, наприклад, що не існує "курдів". Існують так звані "гірські турки", які чомусь помилково називають себе курдами і чомусь помилково виборюють свою незалежність :) :) :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.14 | 123

     Фахівець... Але заяви -- пише! (-)

   • 2003.02.14 | Фідель

    Ви це говорите серйозно?

    Не личить українцю повторювати брехню ізраїльської пропаганди 30-ти річної давнини... Навіть їх, врешті решт, примусити визнати факт існування палестинської арабської нації.
    Не думаю, що вам сподобається, коли який небуть русо-нацик буде стверджувати, що української нації не існує, а є лише "русскій народ"...
    Будьте послідовними, панове.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.15 | 123

     Логічно. Дуже. (-)

   • 2003.02.14 | Михайло Свистович

    Re: І дійсно не існує

    Бо яка в Палестині природа? Там рівень урбанізації чи не найвищий у світі. Та і термін "в природі не існує" якийсь зоологічно-геологічний.

    А народ палестинській існує, і це - об"єктивна реальність.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.15 | 123

     Ню-ню

     Михайло Свистович пише:
     > Бо яка в Палестині природа? Там рівень урбанізації чи не найвищий у світі. Та і термін "в природі не існує" якийсь зоологічно-геологічний.

     Пане Михайло -- з Вами все горазд? Якісь коментарі незрозумілі, щонайменше...

     > А народ палестинській існує, і це - об"єктивна реальність.

     Об'єктивна реальність? То, може, з точку зору историчного матеріалізму -- він і існує. Разом із сувецьким народом (див. нижче). Народи-брати.

     Але я мав на увазі той самий народ, про який було сказано у "заяві", як я її зрозумів -- значення 3 з енциклопедії (див. нижче). Як значення 1 його зрозуміти не можна взагілі, бо страни "Палестина" не існує, а йдеться про те, що той "народ" має право її одержати через те, що він "народ". Тобто якщо виходити з визначення 1 -- матимите тавтологію: народ є, бо є страна, а страна є -- бо народ. Не переконливо. Так можна довести, що й Ельфостан існує -- бо є єльфи, які існують тому, що є Есльфостан.

     Якщо Ви під терміном "народ" щось інше розумієте, якесь визначення, яке в енциклопедії не включають -- то я з Вами, може, й погодився б; сперечатися про терміни -- то дурна справа. А якщо ж те ж саме -- що ж, будь ласка, поясніть мені відмінності між (1) "палестинським народом", (2) "арабами", (3) "іорданським народом", (4) "об*єднано-арабсько еміратським народом" і (5) "йєменським народом". Якщо між якоюсь парою відмінностей немає -- вважатимемо це тим самим народом.     http://encycl.yandex.ru/cgi-bin/art.pl?art=bse/00051/30500.htm&encpage=bse
     Народ, 1) в широком смысле слова - всё население определённой страны. 2) В историческом материализме - Н., народные массы, социальная общность, включающая на различных этапах истории те слои и классы, которые по своему объективному положению способны участвовать в решении задач прогрессивного развития общества; творец истории, ведущая сила коренных общественных преобразований. Н. - подлинный субъект истории; его деятельность создаёт преемственность в постулативном развитии общества. Место и роль Н. в истории впервые раскрыл марксизм-ленинизм, устранивший один из главных пороков идеалистической социологии, которая игнорировала решающую роль Н. в общественном развитии, приписывая её выдающимся личностям (см. В. И. Ленин, Полное собрание соч., 5 изд., т. 26, с. 58).

     Марксизм-ленинизм впервые вскрыл социальное содержание понятия "Н." и установил, что характер Н. изменяется на разных ступенях истории. Для первобытнообщинного строя, когда не было классового деления общества, термины "население" и "Н." не различаются. В антагонистических формациях в состав Н. не входят господствующие эксплуататорские группы, ведущие антинародную реакционную политику. Только с ликвидацией эксплуататорских классов при социализме понятие "Н." охватывает все социальные группы общества.

     Марксизм-ленинизм выясняет объективное различие в положении отдельных классов, слоев и групп населения и на основе учёта их классовых интересов приходит к выводу о составе Н. На всех ступенях общественного развития основой Н., его большинством являются трудящиеся массы - главная производительная сила общества. В классовом обществе Н. может включать в себя слои населения с весьма различными и даже с противоположными интересами. К Н. принадлежит, например, буржуазия, боровшаяся против феодализма в буржуазных революциях, буржуазия, участвующая в национально-освободительной борьбе против империализма и колониализма. "Употребляя слово: „народ”, - писал В. И. Ленин, - Маркс не затушевывал этим словом различия классов, а объединял определенные элементы, способные довести до конца революцию" (там же, т. 11, с. 124).

     Марксизм-ленинизм отличает революционный Н., сплочённый идейно и организационно и способный вести борьбу за решение назревших задач общественного прогресса, от тех масс, которые по своему положению заинтересованы в социальных преобразованиях, но не принимают участия в активной политической борьбе. В политическом пробуждении и организации Н. главную роль играет его авангард, передовой класс, возглавляемый партией. "Политику в серьезном смысле слова могут делать только массы, а масса беспартийная и не идущая за крепкой партией есть масса распыленная, бессознательная, не способная к выдержке и превращающаяся в игрушку ловких политиканов..." (там же, т. 24, с. 66).

     Конкретно-исторический подход к Н. позволяет коммунистическим партиям проводить гибкую политику, учитывающую изменения в позициях различных классов, вовлекать в ряды народного движения наряду с пролетариатом и крестьянством и др. группы населения: мелкую буржуазию, интеллигенцию и при определённых условиях и отдельные слои др. классов, блокироваться с другими общественными организациями, союзами, объединениями, в том числе и с буржуазными партиями, позволяет выковывать широкий народный фронт, объединяющий все прогрессивные элементы населения, способные вести борьбу за мир, национальную независимость, демократию и социализм.

     Опора на Н., изучение его опыта, запросов и устремлений - характерная особенность деятельности коммунистической партии. "... Мы можем управлять, - писал Ленин, - только тогда, когда правильно выражаем то, что народ сознает" (там же, т. 45, с. 112). Коммунистическая партия является коллективным вождём Н., направляющей силой, обеспечивающей своей организаторской и воспитательной работой рост сознательности трудящихся, сосредоточение их усилий на решении исторически назревших задач. Политика и деятельность Коммунистической партии направлены на широчайшее вовлечение Н. в историческое творчество. Развитие общества подготавливает материальные и духовные предпосылки для всё более широкого и активного участия Н. как в разрушении старого, так и в создании нового общественного строя. Созидательная деятельность и активность Н. является решающим фактором в строительстве социализма и коммунизма.

     В области теории правильное понимание содержания понятия "Н." позволяет раскрыть закономерности деятельности Н. в отдельных общественно-экономических формациях, а также на разных ступенях их зрелости, раскрыть специфику народных движений в этих формациях на разных этапах и в разных странах, показать качественно новое содержание понятия Н. в период пролетарской революции и строительства социализма, роль народных масс в период строительства коммунизма. 3) Термин, употребляемый для обозначения различных форм этнических общностей (племя, народность, нация).

     В условиях развитого социалистического общества в СССР сложилась новая историческая общность - советский народ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.15 | 123

      Наразі надам мої джерела

      Довідник "Країни світу", В.М. Юрківський, Київ, Либідь, 1999 р.

      Йорданія. Населення -- 98% арабів. Значна кількість біженців з Палестини.

      ОАЕ. Населення -- відсотки на надані, просто вказано, що корінне населення -- араби. Візьмемо замість нього "саудівський народ".

      Саудівська Аравія. Населення -- 90% араби.

      Ємен. Відсотки не вказано -- просто араби і афро-араби.

      Ізраїль. Держава в іст. області Палестина. Населення -- 82% євреї, 18% -- переважно араби.

      Як бачимо, в усіх цих (і інших) країнах живуть араби, а палестинців -- йок. Палестинцями можна називать і євреїв, і арабів -- й ті, й інші живуть в Палестині.
 • 2003.02.14 | Augusto

  Олеже, це скоріше вже стаття ніж просте гасло.

  Я майже абсолютно підтримую (на 95%) все, що ти написав, але з таким вже не станеш на лопаті для сніга (чи простирадлу) над головою.
  А будь-якій інший варіант моментально обсеруть русонацюки та інши фашисти, там буде "бєй жидов!", "смерть всім, окрім русонаці!", "Саддам Хуссейн стучить в серці нашому!", "Потопим жидов в хахляцькой крові!".
  Тим більше якщо розмовляти про нафту, сподіваюся ти знаєш, що в РФ величезні контракти та розробки в Іраці? "Зарубєжнєфть", "Союзнєфть", "Лукойл", всі мають жахливо великі інтереси в підтриманні людожерського режима Хуссейна. Як і Франція, бо там теж відносно високі інтереси в розробці нафти під вже підписаними договорами з Саддамом, а ти ж знаєш, що дєрібанщика ТіГиГипка за героічне втоплення української цементної індустрії в інтересах французьского великого капітала навіть нагородили пофарбованою залізякою на стрічці в самому Парижі? РФ та Франція постачають зброю Іраку, тому для них кінець Саддама буде кінцем великих заробітків.
  Хоча знов-таки, я підтримую твою статтю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.14 | Олег Верник

   Re: Здається вперше Аугусто та Верник порозумілися :)

   "Так дєржать!!
 • 2003.02.15 | Мертві Бджоли Загудуть

  Олеже, Ви отримали корисну консультацію у Жіріновського

  при підготовці свого "альтернативний шовіністичному антивоєнний документ!!!"

  Браво! Хай живе великий друг українського народу Садам Гуслеїн!
  Гайда звільняти знедолений американський народ від зграї Буша, яка усіляко порушує людські права своїх пересічних громадян!

  Олеже, мерщій збирайте усю зграю своїх миролюбців і гада в Багдад. Хряцнете там у кабаку з Вашим улюбленим соратнічуом юристом Жіріновським. Може там разом усіх вас і накриє влучна американська чудо-бомба!:hot:

  Такі от сцикливі миролюбці у Мюнхені віддали Чехію Гітлеру, заради миру. І потім мали Другу світову. Злочинця треба карати. Така його карма! Він сам обрав собі такий шлях, який призвів його до провалля. Туди йому й дорога. Таким був його власний вибір.

  Найкраще, щоб узагалі не було війн, зброї масового знищення, військ, диктаторів, поліції, міліції, тюрем і в*язниць, гвалтівників і вбивць, абортів і гомофобів, м"ясоїдів і педофілів, але... поки ми живемо у сучасному світі сьогодні. У реальному світі, а не у світі ілюзій.

  Тоді краще, щоб тепер загинули тисячі невинних іракців, ніж потім -мільйони невинних американців чи західно-європейців!

  Причини й наслідки. Дія й протидія. Закони карми непорушні. На Багдад скоро почнуть сипатися бомби...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.15 | Englishman

   В Мельбурні на антивійськову демонстрацію вийшло 100 тис чол (+)

   І це тільки початок. Сильний вплив має Жиріновський на світову громадську думку, га?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.15 | Мертві Бджоли Загудуть

    Австралія - найбільш войовнича країна англомовного світу

    У пропорційному відношенні, звичайно, до загальної кількости населення й економічної потужности країни.

    Австралійці воювали як несамовиті починаючи з англо-бурської, Галіполі й Дарданел, 2-а Світова, Корея, В"єтнам, Перська затока, нещодавно - Східний Тімор, ще дотепер - Афганістан, а незабаром - Ірак. Завжди на чужій території. І завжди - тільки добровольці, яких там завжди було аж занадто, щоб десь поподорожувати й комусь пику набити...

    І взагалі, чого б австралійців з кенгуру й коали порівнювати з українцями з кучмами і януковичами. У нас зовсім різні пріоритети й проблеми.
  • 2003.02.15 | franko

   Бджоли погано гудуть

   Хай нададуть докази, що Хусeйн становиить загрозу, а тодi хай мочать iракцiв, життям яких ви так лeгко розпорядилися.

   Мeнe харить писок Буша з Блeром коли вони розказують, що нe надали "solid evidence" iнспeкторам, бо "i так всe ясно, вони i так всe знають" (Blaire, BBC).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.15 | юрко

    ще не так давно

    на форумі були гострі суперечки, що не мають американці жодних доказів проти бин Ладена. Ну, просто чіпляються до нього, щоб було на кого звалити провину за терористичну атаку. Дехто довго розводився, що самі американці це вчинили. І, що немає жодного міжнародного права дати копняка в задницю талібанові, котрий також вимагав доказів провини терориста і був легітимним урядом країни.

    А тоді, раптом, бин Ладен почав хвалитися, навіть на відео увіковічнився, як то він все добре зорганізував, навіть сам не сподівався такого ефекту. І закликав правовірних об'єднатися і далі дрючити американів. Істерика навколо миролюбного афганського народу тривала довго, протести і акції були організовані в цілому світі. Де вони тепер, ті акції? Адже, саме час ще більше протестувати - американці повністю окупували Афганістан, чому тепер ніхто із захисників невинності терориста не згадає про це, чого так швидко забули свій праведний гнів?

    Де вони, ті протестуючі, поділися і чому тепер ніхто з них не скаже, що був ідіотом і помилявся, але швиденько знайшов собі ще одного невинного для захисту.

    І тоді була альтернатива війні - талібан міг видати бин Ладена американцям, вони йому це пропонували. І тепер є альтернатива - Хусейн має відмовитися від влади, йому також це пропоновано. Чому пацифісти і словом не обмовляться про цю можливість і не проведуть акції заклику Хусейна відмовитися від влади, щоб уникнути війни? Це ж було б справедливе розв'язання проблеми - і війни немає, і тирана немає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.15 | Englishman

     Ваш погляд є упередженим.

     Навіть у зверненні Верніка є заклик "· Саддам, піди у відставку!", читайте уважніше. Але не в цьому річ: якщо він в черговий раз покаже, що чхати він хотів на іракський народ (я в цьому не сумніваюся), хіба це буде казус белі для американців для вбивства тисяч невинних?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.15 | юрко

      ага, упереджений, я живу тут

      відповідь була не Вєрніку, а франкові на його: "Хай нададуть докази, що Хусeйн становиить загрозу, а тодi хай мочать iракцiв, життям яких ви так лeгко розпорядилися."

      Якби франко прочитав вчорашню доповідь голови інспекційної комісії ООН Blix, то знайшов би там таке: "Another matter and one of great significance, is that many proscribed weapons and items are not accounted for. To take an example, a document which Iraq provided suggested to us that some 1,000 tons of chemical agent were unaccounted for. One must not jump to the conclusion that they exist; however, that possibility is also not excluded. If they exist, they should be presented for destruction. If they do not exist, credible evidence to that effect should be presented."

      Отже, він визнає, що Ірак не надав доказів, куди поділася тисяча тон хімікатів. Також, з того документу випливає, що Хусейн відпускає інформацію порціями. Його притиснуть після чергової доповіді, він і подасть часткову інформацію. І так тягнеться і тягнеться, попри те, що резолюція ООН вимагає негайного, безумовного і повного подання всієї інформації. Тобто, Хусейн бавиться в хованки.

      Звичайно, що комісія таким чином може працювати там роками і безрезультатно. Під безрезультатністю розуміється, що не буде чітких доказів, що є зброя масового знищення, чи, що її немає. Справді, в такій ситуації немає формальної причини на війну - вини не доведено. Як її було б не доведено і щодо бин Ладена перед війною з Афганістаном. Тому, Хусейн має піти без війни. Ага, розігнався.

      Згодіться, що такі поступки Хусейна відбуваються лише тому, що під боком в нього американці згромадили 150 тисячну армію. Якби її не було, то і поступок не було б, Хусейн лише кілька місяців тому дозволив впустити в Ірак інспекцію. Французи і німці можуть довго чекати, вони ж не потребують утримувати і оплачувати свою армію біля Іраку. Якби їх воля, вони б і чути не хотіли про Хусейна, терористів і т.д. Правда, при тому б не мали нічого проти, щоб американці сповняли свої союзницькі зобов'язання щодо них, як це було у війні з Югославією.

      Отже, маєте формальну рацію, американці не мають чого воювати. Є, правда, невелика проблема. Так би той режим і існував собі далі, якби не сталася терористична атака на Америку і не готувалися і готуються нові атаки не лише на Америку - недавня знахідка рицину в Англії, чи групи терористів в Іспанії, Італії. Якщо французи чи німці вважають, що їх це обійде, то їм краще це видно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.15 | franko

       Re: ага, упереджений, я живу тут

       Звичайно, що ком?с?я таким чином може працювати там роками ? безрезультатно. П?д безрезультатн?стю розум??ться, що не буде ч?тких доказ?в, що ? зброя
       масового знищення, чи, що ?? нема?.


       "We have solid evidence of that Iraq is developing weapons of mass destruction! We have solid evidence of that Iraq is developing weapons of mass destruction! We have solid evidence of that Iraq is developing weapons of mass destruction! We have solid evidence of that Iraq is developing weapons of mass destruction! ... ... .."

       1000 тон хiмiкатiв - цe solid evidence?
   • 2003.02.15 | Мертві Бджоли Загудуть

    franko, коли ці Бджоли Загудуть Вам стане моторошно!

    Шановний франку,

    Поцікавтеся - тих доказів гори! Садама треба було б перевести у минулий час ще дуже давно. Разом із десятком інших диктаторів і людожерів.

    Америка нарешті виходить на стежу війни. Першому скальп знімуть Садамові, а далі - за списком.


    franko пише:
    > Хай нададуть докази, що Хусeйн становиить загрозу, а тодi хай мочать iракцiв, життям яких ви так лeгко розпорядилися.
    >
    > Мeнe харить писок Буша з Блeром коли вони розказують, що нe надали "solid evidence" iнспeкторам, бо "i так всe ясно, вони i так всe знають" (Blaire, BBC).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.15 | franko

     Бджолам

     Мeнe нeпокоiть тe, що нeмаe жодноi вiльно доступноi iнформацii про цi докази. Йдeться про ВIЙНУ. Цe сeрйозно. Один вeбсайт з трьома фотографiями i п'ятьма докумeнтами, якi "солiдно доводять", що Хусeйн дiйсно робить зброю,

     мало б бiльший eфeкт, нiж дeсятки тон пропаганди, якою займаються Bush i Blaire,

     . нe здаeться цe вам логiчним?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.15 | Мертві Бджоли Загудуть

      франкові - Join the Army!

      franko пише:
      > Мeнe нeпокоiть тe, що нeмаe жодноi вiльно доступноi iнформацii про цi докази. Йдeться про ВIЙНУ. Цe сeрйозно. Один вeбсайт з трьома фотографiями i п'ятьма докумeнтами, якi "солiдно доводять", що Хусeйн дiйсно робить зброю,

      мало б бiльший eфeкт, нiж дeсятки тон пропаганди, якою займаються Bush i Blaire,

      . нe здаeться цe вам логiчним?


      Шановний franko,

      Ні, не здається.

      А чи Ви пробували звернутися в ті установи, які дійсно мають вичерпну інформацію, що Вас так цікавить? Запишіться до ЦРУ, АНБ, РУМО чи до подібних установ у Великій Британії. Отримайте усі необхідні доступи i clearances. Почніть працювати над питаннями Іраку. Тоді, можливо, дістанете те, що Вас так цікавить. А поки що - треба довіряти тому, що кажуть ДЕМОКАРАТИЧНО ОБРАНІ ЛІДЕРИ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ. Ми ймемо тим двом чомусь більше довіри, ніж Вашому улюбленому диктаторові Гусеїну, чи його вбогій подобі Кучмакові:gun:

      Життя суворе - або з"їдять Вас, або Ви мусите з"їсти їх.
      За винятком тих щасливих випадків, коли ви дотримуєтеся вегетаріанства, як оце ми. І полюбляєте солодкий мед:love:
 • 2003.02.15 | Богдан

  На кого розрахований цей документ?

  На дурнів? Адже тільки дурень може повірити, що Хусейн прочитавши його проковтне всю свою біологічну та хімічну зброю та подасть у відставку посмертно. А якщо в це не вірити, то наступне питання: Буш свою частину ваших закликів виконає і війни не буде. А далі що? Хусейна совість замучить чи може він і надалі буде вдосконалювати свою зброю та засоби її доставки. І з часом Ірак перетвориться в Північну Корею, тобто країну, яка шантажує весь світ. І що тоді ви запропонуєте робити? Напишете нове звернення?

  На лівих та противників США? Це вже ближче до істини. Бо саме вони не проронили ні пари з вуст поки в Чечні йшла бойня сотень тисяч мирних жителів, а тепер "сотні тисяч в Мельбурні виходять на антивоєнну демонстрацію". Тепер ви сором"язливо згадуєте в своїй заяві війну в Чечні, але знову ж мимохом. Хоча США ще не вбило жодного іракця, в Чечні вже загинули сотні тисяч. Все це дуже і дуже видає вашу зацікавленість і ангажованість саме в антиамериканізмі. І ваш "гуманізм" це тільки ширма в боротьбі проти США.

  Висновок: Заява ця дурна і лицемірна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.15 | 123

   Угу (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua