МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОСТАННІ ПОДІЇ!!! "РС" за захист Чечні відсторонений від концерту

02/15/2003 | Олег Верник
www.antiglobalizm.net.ua
www.workres.kiev.ua

Остання інформація!
На останньому засіданні Координаційной Ради з організації антивоєнних акцій (під проводом КПУ-ПСПУ) організатори рок-концерту з "Робітничого спротиву" були спеціяльним рішенням відсторонені від керування ходом концерту. Єдиною аргументацією цього брутального рішення було звінувачення РС у підтримці волелюбного народу Ічкерії. Роль ведучого покладена рішенням Коордради на колишнього депутата від КПУ Терещука.

Рок-гурти дружньо підтримали "Робітничий спротив" проти окреслених антидемократичних рішень, однак тільки що на спільній нараді РС та рок-спільноти було прийнято рішення не зривати антивоєнного концерту.

11-00 - пікетування ООН
12-00 - антивоєнний концерт на Майдані

Геть сталіністських вбивць!!!
Ні війні!!!
Хай живе соціялізм!!!

Відповіді

 • 2003.02.15 | Serhiy Hrysch

  Це дійсно ганьба. точно, що за Ічкерію? (-)

 • 2003.02.15 | Правник

  Не можу погодитися, що "хай живе соціялізм", але

  погоджуюся, що це свинсьтво та мудизм. А від Вітренчихи що ще чекати? Тому Ви дарма дивувалися, що та частина правих, що проти війни, не виявили великого ентузіазму щодо участі у відповідних акціях разом з ПСПУ та іже з ними.
 • 2003.02.15 | Len

  Re: Они Вас просили?

  Вельмишановный пан Верник! У Вас "підтримці волелюбного народу Ічкерії.". Вы хоть раз были в Чечне? И что Вы знаете о ней? Думаю Вам лучше не беспокоиться о том, о чем Вас не просят. Чеченский народ скоро придет на референдум и в очередной раз скажет, что он думает о бандитах. Выберет президента. Парламент. А "президенты" - Дудаев( в Индонезии) и Масхадов пусть отдыхают.
  С уважением Len. r.Киев 15 февраля 2003 года
 • 2003.02.16 | Augusto

  Тримайтеся.

  Хоча вам можуть ще один раз дати проїздний на трамвай (хтось з моїх принципових знайомих за місячний проїздний хутко побіг записуватись до КПРС(о)), але ... не беріть.:): Війна з неясних причин це завжди погано, чи це в Ічкерії, чи в Персидській Затоці, напади неясної лютi нехай би лікували терапевти довгими розмовами на канапі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua