МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А.Зинченко указывает фракциям на необходимость согласовать позиц

02/17/2003 | Shooter
А.Зинченко указывает фракциям на необходимость согласовать позиции по Закону о выборах

"Если фракции накануне дня голосования не согласуют свои позиции по поводу Закона о выборах народных депутатов на пропорциональной основе, у него не будет шансов пройти в сессионном зале", - такое мнение высказал вице-спикер Верховной Рады Украины Александр Зинченко на состоявшейся пресс-конференции.
При этом, как передает корреспондент Центра "ЛИГА", Александр Зинченко отметил, что "потенциал согласования позиций" еще не исчерпан. Он также выразил сожаление, что сегодня народные депутаты голосуют за тот или иной закон в зависимости от того, кто является автором этого документа.

Вице-спикер Верховной Рады считает, что уже наступило время голосовать за содержание законопроектов. Он также отметил, что если на протяжении этого полугодия "мы не проживем в режиме сближения позиций", то "будет очень сложно провести избирательный марафон".LIGA ONLINE

Відповіді

 • 2003.02.17 | Адвокат ...

  Його,-- певно,-- хто сь, таки, а за язика тягне...

  http://www.unian.net/ukr/news/news-33795.html


  Зінченко застерігає від поспішних висновків щодо начебто причетності СДПУ(О) до розповсюдження фальшивих листівок від імені Ющенка
  [17.02.2003 16:16]

  Заступник голови українського парламенту Олександр ЗІНЧЕНКО застерігає від поспішних висновків щодо начебто причетності СДПУ(О) до розповсюдження фальшивих листівок від імені Віктора ЮЩЕНКА із звинуваченнями на адресу Юлії ТИМОШЕНКО.

  Як передає кореспондент УНІАН, відповідаючи на запитання журналістів в ході традиційної прес-конференції керівництва ВР, О.ЗІНЧЕНКО попросив зачекати з висновками до з'ясування обставин появи цих листівок.

  О.ЗІНЧЕНКО зауважив, що факти використання брудних технологій, на жаль, сьогодні є непоодинокими. "Не думаю, що це кращий засіб довести свої політичні переваги", - підкреслив він. О.ЗІНЧЕНКО думає, що з цієї події будуть зроблені належні висновки, особливо в світлі того, що незабаром на Україну чекають нові виборчі перегони. Він переконаний, що має бути зроблено все, щоб під час виборів відбувалось "торжество бюлетеня, а не піар-технологій".

  Довідка УНІАН. 14 лютого в кількох областях Західної України, а потім в інших регіонах країни, зокрема, в Києві, було розповсюджено листівку у формі відкритого листа ніби-то В.ЮЩЕНКА до виборців. У ньому начебто лідер "Нашої України" пояснює свої відносини з лідером БЮТ Юлією ТИМОШЕНКО.

  Зокрема, в листі нібито В.ЮЩЕНКО заявляє, що він " ніколи не відкидав той незаперечний факт", що всі реальні успіхи його уряду "цілком і повністю є заслугою віце-прем'єра Юлії ТИМОШЕНКО", оскільки йому як "визнаному Символу і Надії Нації, було б просто непристойно самому порпатися в брудних "розбірках" наших доморощених олігархів", крім того, " це було б і не зовсім безпечно". Але, ніби-то заявляє В.ЮЩЕНКО, "після того, як уся брудна робота була зроблена, пані Тимошенко повністю вичерпала свою корисність", і "сама стала серйозною проблемою", бо "замість скромної та тихої господарської роботи зайнялася створенням свого політичного іміджу". "Заради збереження надії на довгі роки роботи свого уряду, який я вважав урядом національної консолідації, - заявляє ніби-то В.ЮЩЕНКО.- Тимошенко мала залишити свою посаду. Як кажуть у народі, - "Мавра зробила своє діло, мавра повинна піти..."

  Далі нібито В.ЮЩЕНКО заявляє, що "будь-хто, кому насправді дорога наша Україна, будь-хто, для кого ідеї Національного Відродження - світлий ідеал, а не пустий звук", буде " змушений визнати, що для нашої боротьби Юлія Тимошенко приносила набагато більше користі, перебуваючи в ув'язненні у Лук'янівському ізоляторі". Тепер же, стверджує нібито В.ЮЩЕНКО, "діяльність Тимошенко вносить сум'яття й хаос у свідомість наших спільних прибічників". "Сам факт її існування може завадити мені стати Президентом!" - заявляє ніби-то лідер "Нашої України". "У Національного Відродження може бути лише один лідер, і кожний, хто опиняється у мене на дорозі, свідомо чи несвідомо стає знаряддям наших ворогів" - констатує ніби-то В.ЮЩЕНКО.

  "Зрештою, не так вже важливо, вкрала чи ні Юлія Тимошенко ті сотні мільйонів доларів, які інкримінує їй Генеральна прокуратура (будемо відверті - усі ми не без гріха). Важливо те, що повернувшись у Лук'янівський ізолятор, Тимошенко перестане бути проблемою, і навпаки, - стане частиною рішення" -стверджує нібито В.ЮЩЕНКО. Відтак, ніби-то повідомляє він, за нове подання Генпрокуратури проти Тимошенко "члени фракції голосуватимуть, як підкаже кому совість".

  "Наша Україна" та БЮТ вимагають від правоохоронців з'ясування авторів і виконавців цієї фальшивки.

  UNIAN


  ==========

  Зауважу: УНІАН подало "витяги" з того листи, щонайменьше, у двох своїх розгорнутих повідомленнях. Скидає на те, що "партія пріказала донесті правду до всєх і каждоґо". :(:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.17 | Shooter

   :)

   Адвокат ... пише:
   >
   > Зауважу: УНІАН подало "витяги" з того листи, щонайменьше, у двох своїх розгорнутих повідомленнях. Скидає на те, що "партія пріказала донесті правду до всєх і каждоґо". :(:

   Погодьтеся, що ті, для кого доступний інтернет, можуть лише пожаліти те дефектне створіння, котре подібного листа готувало. Себто в даному випадку "розгортка" УНІАН дає скоріше користь, ніж збитки. Інша справа - побачимо, як на це відреаґує БТБ (бандюківське телебачення) та їхні ж "баєвиє лісткі".

   Ну і сам факт масового розсилання листівки через Укрпошту не може не насторожувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.17 | Адвокат ...

    Схоже!

    Shooter пише:
    > Адвокат ... пише:
    > >
    > > Зауважу: УНІАН подало "витяги" з того листи, щонайменьше, у двох своїх розгорнутих повідомленнях. Скидає на те, що "партія пріказала донесті правду до всєх і каждоґо". :(:
    >
    > Погодьтеся, що ті, для кого доступний інтернет, можуть лише пожаліти те дефектне створіння, котре подібного листа готувало. Себто в даному випадку "розгортка" УНІАН дає скоріше користь, ніж збитки. Інша справа - побачимо, як на це відреаґує БТБ (бандюківське телебачення) та їхні ж "баєвиє лісткі".

    Ту листівку готували поспіхом. Можливо,-- у відповідь на викриття "масоно- цуциків". Писали,-- "ат всєй душі", тож,-- не думали забагато. ;):

    УНІАН навело, як на мене,-- "ударні" мислєвіруси. Головний з яких,-- "та шо там, бля,-- долґо чірікать! П*зділі,-- всє. А в тюрьмє сідеть,-- Юлє!!! Вот і Вітя,-- нє протів. ;):"

    >
    > Ну і сам факт масового розсилання листівки через Укрпошту не може не насторожувати.

    Кирпа,-- їхній "поштар Пєчкін",-- дещо передав куті меду. ;):
   • 2003.02.17 | Адвокат ...

    А ось

    Ви з Томенком,-- мов у одну воду дивили сь...


    http://www.unian.net/ukr/news/news-33807.html

    Томенко вважає, що замовників фальшивої листівки нібито від Ющенка можна буде "вирахувати" [17.02.2003 17:15]

    Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО вважає, що замовників фальшивої листівки нібито від Віктора ЮЩЕНКА можна буде "вирахувати" по тому, як розкручуватимуть цю тему телевізійні канали, що належать до тих чи інших політичних груп.

    В інтерв'ю УНІАН він висловив думку, що достатньо буде подивитись випуски новин і побачити, які канали покажуть "псевдопікет", влаштований сьогодні під стінами Верховної Ради, під час якого люди, що не мають жодного відношення до фракції БЮТ, скандували гасла на підтримку Юлії ТИМОШЕНКО і ганьбили Віктора ЮЩЕНКА.

    Крім того, М.ТОМЕНКО вважає, що можна дуже легко знайти замовників цієї провокації, дізнавшись, хто підписував угоди на друк фальшивої листівки з друкарнею та "Укрпоштою". Водночас, депутат висловив сумнів, що правоохоронні органи будуть цим займатись.

    Довідка УНІАН. 14 лютого в кількох областях Західної України, а потім в інших регіонах країни, зокрема, в Києві, було розповсюджено листівку у формі відкритого листа ніби-то В.ЮЩЕНКА до виборців. У ньому начебто лідер "Нашої України" пояснює свої відносини з лідером БЮТ Юлією ТИМОШЕНКО.

    Зокрема, в листі нібито В.ЮЩЕНКО заявляє, що він " ніколи не відкидав той незаперечний факт", що всі реальні успіхи його уряду "цілком і повністю є заслугою віце-прем'єра Юлії ТИМОШЕНКО", оскільки йому як "визнаному Символу і Надії Нації, було б просто непристойно самому порпатися в брудних "розбірках" наших доморощених олігархів", крім того, " це було б і не зовсім безпечно". Але, нібито заявляє В.ЮЩЕНКО, "після того, як уся брудна робота була зроблена, пані ТИМОШЕНКО повністю вичерпала свою корисність", і "сама стала серйозною проблемою", бо "замість скромної та тихої господарської роботи зайнялася створенням свого політичного іміджу". "Заради збереження надії на довгі роки роботи свого уряду, який я вважав урядом національної консолідації, - заявляє нібито В.ЮЩЕНКО. - ТИМОШЕНКО мала залишити свою посаду. Як кажуть у народі, - "Мавра зробила своє діло, мавра повинна піти..."

    Далі нібито В.ЮЩЕНКО заявляє, що "будь-хто, кому насправді дорога наша Україна, будь-хто, для кого ідеї Національного Відродження - світлий ідеал, а не пустий звук", буде " змушений визнати, що для нашої боротьби Юлія ТИМОШЕНКО приносила набагато більше користі, перебуваючи в ув'язненні у Лук'янівському ізоляторі". Тепер же, стверджує нібито В.ЮЩЕНКО, "діяльність Тимошенко вносить сум'яття й хаос у свідомість наших спільних прибічників". "Сам факт її існування може завадити мені стати Президентом!" - заявляє нібито лідер "Нашої України". "У Національного Відродження може бути лише один лідер, і кожний, хто опиняється у мене на дорозі, свідомо чи несвідомо стає знаряддям наших ворогів" - констатує нібито В.ЮЩЕНКО.

    "Зрештою, не так вже важливо, вкрала чи ні Юлія Тимошенко ті сотні мільйонів доларів, які інкримінує їй Генеральна прокуратура (будемо відверті - усі ми не без гріха). Важливо те, що повернувшись у Лук'янівський ізолятор, Тимошенко перестане бути проблемою, і навпаки, - стане частиною рішення", - стверджує нібито В.ЮЩЕНКО. Відтак, ніби-то повідомляє він, за нове подання Генпрокуратури проти Тимошенко "члени фракції голосуватимуть, як підкаже кому совість".

    "Наша Україна" та БЮТ вимагають від правоохоронців з'ясування замовників і виконавців цієї фальшивки.

    UNIAN


    ==========


    Знов, зверніть увагу: УНІАН нстійливо "популяризує "ударні" тези". Таки,-- "партія сказала: надо!!!" І УНІАН...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.18 | Shooter

     І ще одна ідея

     От подумалося...

     Як тільки Ющ про людське око "помирився" з Кучмою, данєцкі перестали плясать беззастережно на нуту абрєзаних - а тут тобі на, Юща вчергове підштовхують до голосних прокламацій типу "Юля - моя найліпша коліжанка" (зі всіма наслідками)

     Взагалі-то, чесно кажучи, ця версія мені видається найправдоподібнішою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.18 | Адвокат ...

      Є питання! ( updated )

      То хто ж БТБ'істів найбільше ПіАрив "листівки"???
      "Абрєзаниє"?
      "Пінчук-кчі"?
      Чи, все ж,-- безсоромні вороги "білого та пухнастого ґенераля",-- "Дрюка-чуки"???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua