МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція проти відзначення річниці Щербицького

02/17/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Біля Національної філармонії України представники
кількох молодіжних організацій пікетують фотовиставку, присвячену Володимиру Щербицькому.

Акція організована молодіжними організаціями "Самостійна Україна", "Молодий Рух", "Молодий КУН", "Молодь -надія України", "Український молодіжний Собор".

Близько двадцяти учасників акції тримають портрети репресованих, серед яких Василь Стус, Валерій Марченко, Олекса Тихий та інші. Перед входом до філармонії розгорнуто плакат з написом "Репресії, зросійщення, Чорнобиль - "Этапы большого пути". В.Щербицкий".

Учасник пікету, заступник голови "Молодого руху" Тарас Шамайда зазначив, що пікет є "формою обурення проти відзначення ювілеїв катів України".

Представник громадської організації "Український молодіжний Собор" Віктор Гуменюк заявив, що молодь хоче звернути увагу на те, "що епоха Щербицького не була такою чудовою, як хочуть зараз показати". "Треба пам'ятати, що із Щербицьким пов'язано дуже багато чорних сторінок України, а репресовані в той час виборювали незалежність України", - наголосив В.Гуменюк. Він також заявив, що молодіжні організації, які пікетують Національну філармонію, будуть й надалі протистояти відзначенню річниці з дня народження Володимира Щербицького.

УНІАН

Відповіді

 • 2003.02.17 | len

  Re:И воздастся Вам по делам Вашим!

  Вельмишановное панство! Пока , нравится это кому или нет, эпоха Щербицкого- это наивысший в истории украинского народа уровень жизни, наибольшая численность населения. Наиболее высокий уровень развития науки, спорта, искусства. Наиболее высокий уровень состояния здоровья населения. Щербицкого боялись в Москве и уважали в Вашингтоне.
  Панове , национал-дементы! Советую Вам молчать и не питридеть про Щербицкого. А то от Ваших бредней народ начинает сравнивать ту жизнь и нынешнию. Вот когда лет через 15-20 Украина на 0,00000000000000000000001% обгонить Украину Щербицкого хотя бы по уровню жизни, вот тогда и начните гудеть про "досягнення".
  С уважением Len. r.Киев 17 февраля 2003 года
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.17 | Василь

   Re:И воздастся Вам по делам Вашим!

   Шановний Len! Справжнім невіглаством є те, що Ви спробували тут нам "втирати". Чим вимірюється Ваша "найвищість" розвитку України? Може, тим, що батькам дали право позбавляти своїх дітей змоги вивчати рідну мову? Може тим, що моїм батькам у Києві гарчали "Ви не можете гаваріть па-чєлавєчєскі?", коли вони зверталися українською? Може тим, що в кожному переході на Лук"янівці стояли бабусі і жебрали копійчину, а моя класна керівничка попереджала і близько до них не підходити? Може, тим, що я мав таке щастя бігати під радіоактивним дощем у трані 86-го? Може тим, що режим таких щербицьких гноїв у таборах найкращих синів і дочок моєї нації? А може, черги за цукром і милом? Це найвищі досягнення? А може, його "бойові подвиги", коли він упадав на фронті за санітарочками, а потім, покористувавшись ними, виводив у поле і розстрілював? Про останнє я чув ще до московської перестройки. А щодо найбільшої кількості населення - так кількість українців практично не змінилась, порівняно з 89-м. Це росіян дещо поменшало, але то вже цілий комплекс причин. Про них я залюбки подискутую з Вами окремо. Вчіть матчастину, таваріщ Len(in...)!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.17 | len

    Re:Чем думаем пан Василь?

    Вельмишановный пан Василь! Вы читать умеете? Я же перечислил только малую часть!
    Например, сколько олимпийских чемпионов-украинцев приезжало с олимпийских игр при Щербицком и при колониальном режиме(1991-2002 год)??? Когда на Украине имела место эпидемия туберкулеза?? При Щербицком??
    Сколько фильмов снималось при Щербицком и сколько при колониальном режиме??
    Об кого вытирают ноги на Западе: об Щербицкого или Кравчука с Кучмой??
    Какая средняя зарплата при Щербицком (201 рубль) и какая сейчас в колонии (450 гривен). Не пытайтесь переводить на доллары в стиле пана Шутера( нелепо и безграмотно) а сравните по покупательной способности шербицкие 201 рубль и 450 гривен колониальной Украины.
    И так все стороны жизни при Щербицком и теперь.
    У Вас "Може, тим, що батькам дали право позбавляти своїх дітей змоги вивчати рідну мову?"
    Не плетите всякую чушь! На Украине существовали десятки тысяч украинских школ и все, кто хотел то учил своих детей на украинском. Более того моя жена учительница и она вспоминает что в украинские классы загоняли силой, родители хотели учить на русском. Все вывески в Киеве были на украинском, газет на украинском было в несколько раз по числу больше чем сейчас , а по тиражу так наверно в сотни раз. Политбюро ЦК КПУ при Щербицком несколько раз издавало постановления о поддержке украинского языка.
    У Вас очередная брехня ( не ложь и не вранье а брехня): "Може тим, що моїм батькам у Києві гарчали "Ви не можете гаваріть па-чєлавєчєскі?", коли вони зверталися українською?".
    Не буду разбирать далее Вашу нелепость про старух ( это при пенсии в те времена в 2-5 раз выше!!!).
    У Вас "А може, черги за цукром і милом? ".
    Эти очереди появились уже после Щербицкого и были созданы искуственно , чтобы настроить народ против СССР.
    У Вас "А щодо найбільшої кількості населення - так кількість українців практично не змінилась, порівняно з 89-м. Це росіян дещо поменшало, але то вже цілий комплекс причин. Про них я залюбки подискутую з Вами окремо. ".
    Мне с Вами не о чем дискутировать по причине Вашей некомпетентности.
    Можете и дальше думать, что россиян уменьшилось а украинцев осталось на прежнем уровне! В приличной компании Вас примут за идиота, могу только посочувствовать и даже пытаться Вас защищать. Можете считать что миллионы дешевой рабочей силы, бежавшие с Украины, это россияне.
    Еще раз повторяю: "Вот когда лет через 15-20 Украина на 0,00000000000000000000001% обгонит Украину Щербицкого хотя бы по уровню жизни, вот тогда и начните гудеть про "досягнення".".
    А пока сидели бы и молчали .
    С уважением Len. r.Киев 17 февраля 2003 года
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.18 | Адвокат ...

     Негайно встанте з гольови та перестаньте

     імітувати процеси мислення за допомогою дупи!

     Ви забули, коли в Україні пропало вщент вершкове масло? Нагадати? А м'яса у держкрамницях Ваша жінка багато купляла на 201 рубель?

     Не п*здіт про бздосягнення, голімпійських шампіньйонів, розквіт медицини! Якщо Вас харчили ( за совка ) зі спецрозподільнику,-- не варто розповсюджувати власний "передовий" досвід на всю країну. Не всі були в (КП)SS. ;):
    • 2003.02.18 | Скачко

     Len

     Лен, ну с кем вы спорите? Вы же правильно написали: "В приличной компании Вас примут за идиота, могу только посочувствовать и даже пытаться Вас защищать. Можете считать что миллионы дешевой рабочей силы, бежавшие с Украины, это россияне.
     Еще раз повторяю: "Вот когда лет через 15-20 Украина на 0,00000000000000000000001% обгонит Украину Щербицкого хотя бы по уровню жизни, вот тогда и начните гудеть про "досягнення".".
     А пока сидели бы и молчали." Он не кажется идиотом -- он им есть. По жизни. И самое главное и интересное -- идиотом он будет всегда: у таких это ментальное, украинское, точнее хохлобыдлячье. Это оних Шевченок писал: славных прадедов великих правгуки поганые". Они даже не поганые , а ху....ые. На всю голову. А ви с ними пытаетесь спорить...
   • 2003.02.22 | Богдан

    Не розкидайте бысер перед свиньми, Василю

    Лэн і всілякі рюгени патологічно ненавидять Україну і їх шляк трафляє, що їхня імперія здохла. То ж хай гавкають. Особисто мені їх безсильна лють тільки задоволення приносить.

    Приємно побавитися з гадюкою, якій вирвали ядовиті зуби. То ж і ви з гумором віднесіться до дописів Лєна та Ко, які вже не можуть вбити жодного українця, а можуть тільки гавкати.
  • 2003.02.18 | Чучхе

   А як щодо святкування ювілею гауляйтера Коха?

   Адже кажучи об"єктивно при ньому економічні показники були вищі ніж навіть за сталінських часів
   його також боялись в москві і поважали у Вашингтоні


   len пише:
   > Вельмишановное панство! Пока , нравится это кому или нет, эпоха Щербицкого- это наивысший в истории украинского народа уровень жизни, наибольшая численность населения. Наиболее высокий уровень развития науки, спорта, искусства. Наиболее высокий уровень состояния здоровья населения. Щербицкого боялись в Москве и уважали в Вашингтоне.
   > Панове , национал-дементы! Советую Вам молчать и не питридеть про Щербицкого. А то от Ваших бредней народ начинает сравнивать ту жизнь и нынешнию. Вот когда лет через 15-20 Украина на 0,00000000000000000000001% обгонить Украину Щербицкого хотя бы по уровню жизни, вот тогда и начните гудеть про "досягнення".
   > С уважением Len. r.Киев 17 февраля 2003 года
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.18 | len

    Re: Когда думать будете?

    Вельмишановный пан Чучхе! Когда Вы пойдете на прием к психиатру , то советую сообщить ему Ваш опус: "Адже кажучи об"єктивно при ньому економічні показники були вищі ніж навіть за сталінських часів".
    Немедленная госпитализация Вам обеспечена, а самое главное изоляция от общества.
    После предоставления Вам психиатрической помощи советую познакомиться с историей Украины времен Второй Мировой. Из неё Вы узнаете, что Ерик Кох был не гауляйтером а рейхкоммисаром. Ваша национал-деменция , вызванная малороссийским сепаратизмом, не позволяет нам надеятся что Вы сможете уловить огромную разницу между рейхкоммисаром и гауляйтером. А Вам полезно было бы подумать почему Кох был рейхскоммисаром???? И не только Вам. Искренне желаю выздоровления.
    С уважением Len. r.Киев 18 февраля 2003 года
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.18 | Адвокат ...

     То вшануємо,-- Коха?

     Адже він був не те що ґауляйтером,-- рахскомісаром!!!

     ... Я вбив шерифа.
     Не кого сь там депутата...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.02.19 | len

      Re: Почему не слушаете советов?

      Пан Адвокат! Я же советовал подумать над терминами: гауляйтер и рейхскоммисар! Что они обозначают? Советую почитать Майн Кампф. С уважением len
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.02.20 | Navigator

       А вас раджу хоч на старостi почитати iсторiю (-)

    • 2003.02.22 | Чучхе

     щодо посади Коха

     Я не знаю сильної різниці між термінами "гауляйтер" та "рейхскомісар", у книзі Медвєдєва "сільниє духом" він називається і так і так. Офіційно ж я думаю, голова райхскомісаріату має бути райхскомісар - така думка на приходила вам у голову? Гауляйтер же така ж неформальна назва, як, приміром, наш "держслуж".

     Я не сильний знаток німецької, але мені здається (вибачте, якщо помиляюсь) що гауляйтер це щось типу "назначєнєц". Тобто підходить і до Щербицьго.
  • 2003.02.20 | Augusto

   Вони вбили мільйони, а нагодували ЛЄНа.

   ЛЄН, русонацист, вже в цій гілці встиг закликати читати "Майн Кампф".

   19-02-2003 17:30, len
   Почему не слушаете советов?

   http://maidan.org.ua/n/free/1045668607

   Пан Адвокат! <...> Советую почитать Майн Кампф. С уважением len
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.22 | Смогитель Вадим\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Re:Не розумшю чого ЛЮДИ говорять людською мовою до тварини len-a

 • 2003.02.18 | Andrij

  Re: А хто організував фотовиставку?

  Хто такий Щербицький та скільки "користі" він зробив для України й так добре відомо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.18 | Адвокат ...

   Шукайте десь поблизу Ку-чма!

   Його нинішні ідийолопи з останніх штанів випадають,-- аби поновити "дніпропетровський міт" в макітрах елєторату.

   Не буду здивований, коли почую, що й Брєжнєва,-- теж,-- на державному рівні шануватимуть в Ку-чмо-їні. Зємлякі ж, бля!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.22 | Andrij

    Re: А точніше можна? Дякую (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.22 | Адвокат ...

     Нажаль,-- не можу: бракує надійної інхви. ;-(((

     А зайве ображати тий вилупків,-- не хочу: їх і так Господь зобідив,-- розум забрав. ;):


     Гадаю, що ті "ґерої" скоро самі вилізуть, до корита, за дукачами та "хавчіком".
 • 2003.02.20 | МАРТИНЮК

  Повтор листа Щербицькому

  Відкритий лист нащадків запорозьких козаків Першому секретарю ЦК КП Украіни Щербицькому В. В.  Ти, посібник колонізаторів, всесвітній брехун і зрадник українського народу, душителів Волі і Слова брат і товариш, а самого нагородженого свояк.


  Який ти в чорта українець, коли не знаєш мови української. Чорт ..., а ти і всі посібники русифікації пожирають. Не будеш ти годен нащадків запорожців від Мови Української відучити, твоїх жандармів ми не боїмося - за Мову, за Волю будемо битися з тобою, і не вдасться тобі сховати від нас історію нашу, спадкоємець ти царський, а кар'єрист Верхньодніпровський, Лук'янівський ти катюга, санітар з психіатрички, пацюк з подільських нужників, хуліган ти з Холодної вулиці, Печерський позаштатний інформатор, Кремлівський ...лиз, тричі орденопросець. Проламають твої груди ордени за українське добро. Знаємо, що ти з України вивозиш, злодюко, бо вкрадене у народу ні в які мішки не сховаєш.


  Тобі не терпиться, ти поспішаєш, щоб ще за свого запроданого життя русифікувати Україну. Але запам'ятай, професор: дужче тиснеш - швидше тріснеш. Українці зрозуміли тактику твоїх хазяів. Вони вже у нас на гачку і не зіскочуть тепер, не допоможуть їм ні тимчасові відступи, ні компроміси, бо колоніалізм, у яку одежину його не замаскуй, залишається колоніалізмом.


  Голос твій, Іудо, нам не подобається, бо часто лижеш холодні московські зади. Спокусник ти шансонеток, Черепановогірський тіфозі. Не простять тобі українці славного козака Шелеста - любив він мову нашу, беріг він Мову нашу від денаціоналізаторів. Всесвітній ти колотун, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча ... , різницька собака, нехрещений лоб, а твою матір чорт ..., тому такого й вилупила, запроданця.


  Отак тобі діти України кажуть, плюгавче. Невгоден ти жити на святій Українській землі.


  Числа не знаємо, бо календаря не маємо, місяць у небі, а рік у книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за це в ... нас. Тобі не звикати.


  Ніякі не буржуазні, а діти робітників і селян,
  нащадки запорозьких козаків, не запроданці,
  а Українці.  ======================================================================
  Цій листівці більше 20 років.
  Колись, на початку восьмидесятих я випадково знайшов її у книжному магазині, вкладеною в університеський підручник теоретичної фізики. Невідомі автори чи розповсюджувачі листівки безпомилково вгадали як знайти тих хто їх повністю підтримає – в той час треба було мати неабиякий запал і повагу до рідної мови аби вивчати теоретичну фізику по дуже рідкому тоді ( і зараз напевне) україномовному підручнику...
  Хто написав цю листівку і хто її розповсюдив не зміг сказати ніхто з відомих дисидентів, з якими мені потім довелося зустрічатися. Ні Горинь, ні покійний Чорновіл не знали про цих людей і цю листівку.
  Можна лише догадуватися про тих , хто все це здійснив. Автори листівки напевне були киянами або дніпропетровцями, добре знайомими з географією Києва та Дніпропетровська та з нюансами біографії Щербицького. Листівка була вкладена у книгу ще десь на фабриці, оскільки її краї були обрізані разом із краєм книги. Видавництво, яке випустило підручник – харківське, а книгу я побачив ( і купив) у львівському книжному магазині.
  Якщо хтось щось знає про людей, причетних до цієї листівки та їх подальшу долю, напишіть будь ласка мені на електронну пошту


  martyniuk@ukr.net
  Володимир МАРТИНЮК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua