МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПОТЕБЕНЬКО "НАЇХАВ" НА ПІСКУНА

02/18/2003 | Спостерігач
ПОТЕБЕНЬКО "НАЇХАВ" НА ПІСКУНА

www.ПРАВДА.com.ua, 18.02.2003, 12:34

Депутат Верховної Ради, колишній Генеральний прокурор Михайло Потебенько обвинувачує Генпрокурора Святослава Піскуна у зловживанні службовим становищем.

"Мені, як колишньому Генеральному прокуророві сумно говорити про свого спадкоємця", — сказав Потебенько, виступаючи з парламентської трибуни.

За словами екс-генпрокурора, Піскун покриває групу співробітників податкової міліції, які незаконно вилучають майно і товари у фірм із наступною реалізацією серед своїх знайомих.

"Як встановило слідство, окремі працівники слідчого управління нодаткової, котрими раніше керував нинішній спостерігач за законністю, зайнялися звичайним рекетом — незаконно вилучали товари і майно за заниженими цінами", — заявив Потебенько.

В якості прикладу Потебенько навів фірму "Рекорд", через яку податкова міліція реалізовувала серед знайомих автомобілі, цукор і борошно.

Потебенько також заявив, що він неодноразово звертався до Генпрокурора із запитом з приводу зловживань деяких співробітників міліції і прокуратури, однак Піскун ігнорував це.

"Сам головний правоохоронець не зацікавлений у припиненні беззаконня", — сказав Потебенько.

У червні 2002 року президент Кучма призначив Святослава Піскуна Генпрокурором. До цього 44-річний Піскун працював заступником начальника податкової міліції - начальником слідчого управління податкової міліції.

Раніше з липня 1998 року посада Генерального прокурора займав Михайло Потебенько.

Українські новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua