МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МФ "Відродження" вимагає від Кічігіна спростування

02/18/2003 | Майдан-ІНФОРМ
У розповсюдженій заяві відділу зв’язків з громадськістю МФВ на адресу редактора тижневика “2000” Сергія Кічігіна, зокрема, йдеться про необхідність спростування на шпальтах тижневика "2000" хибної інформації, оприлюдненої у номері за 9-13 лютого 2003 року.

У статті “Нами правит “SS”” неправдиво стверджується, що Богдан Гаврилишин є, начебто, головою Наглядової Ради Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ). Фонд "Відродження" офіційно повідомляє, що з червня 1998 року пан Гаврилишин цієї посади не займає і жодного відношення до Фонду не має, зокрема і як кавалер так званого ордена, що виник в Україні 1999 року.

Вичерпну інформацію про МФВ, його діяльність та керівництво можна отримати як шляхом безпосреднього звернення до Фонду, так і завітавши на його веб-сторінку www.irf.kiev.ua, а також з надрукованих річних звітів МФВ за останні роки, йдеться у заяві.

Відповіді

  • 2003.03.02 | Челленджер

    Так його! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua