МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віртуальні методи Гебельса в використанні адміністрації.

02/19/2003 | Цікавий
Для "генерації" віртуальної нестабільности
http://www.krytyka.kiev.ua/articles/s1_11_2003.html

Відповіді

 • 2003.02.19 | Цікавий

  Re: Віртуальні методи Гебельса в використанні адміністрації.

  Доповнення до терористичних методів Гебельса в використанні адміністрації:

  http://www.radio.org.ua/reports/?id_numb=1805

  Хто знає, чи зміна територіального поділу вимагає референдуму і змін Конституції, щодо територіальної нерухомості і недоторканості ?

  Незрозуміло чому "науковцві" не запропонували перерозподілити райони Дніпропетровської области між Запорізькою, Полтавською, Харківською, Миколаївською областями ? Щоб їх населення було однакове для зручності керівництвом і ліквідувати штучне та неісторичне утворення КПSS область імені петровського ?

  Тернополяни можуть непогано відповісти терористам-послідовникам Гебельса, П'єтровського, Бр'єжнєва, Щ'єрбіцького, і ін. - об'єднатися з Львівською областю, так, що Львівсько-Тернопільська область завеликою 4.3 млн. для терористичних екпериментів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.20 | Цікавий

   Re: Віртуальні методи Гебельса в використанні адміністрації.

   Чергова Гебельсівська пропаганда ...

   Табачник пообіцяв 13 мільйонам українців безбідне існування
   http://ukr.for-ua.com/news/2003/02/20/120838.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.27 | Цікавий

    Re: Віртуальні методи Гебельса в використанні адміністрації.

    http://www.radio.org.ua/news/?eid=6557

    Табачник призначений головою комiтету з пiдготовки святкування 350-рiччя Переяславської Ради

    Головою оргкомiтету з пiдготовки i святкування 350-рiччя Переяславської Ради призначений вiце-прем'єр України Дмитро Табачник указом президента України Леонiда Кучми "Про змiни у складi органiзацiйного комiтету з пiдготовки i святкування 350-рiччя Переяславської козацької ради 1654 року".

    До складу оргкомiтету також увiйшли держсекретар Мiнiстерства освiти i науки Вiталiй Журавський, глава Черкаської обладмiнiстрацiї Вадим Лешенко i керiвник головного управлiння з питань внутрiшньої полiтики адмiнiстрацiї президента Олег Рафальський.

    Крiм цього, в складi оргкомiтету затвердженi народний депутат України, вiце-президент Нацiональної академiї наук (за згодою) Iван Курас i голова Держкомiтету телебачення i радiомовлення Iван Чиж.

    Разом з тим зi складу оргкомiтету виведенi колишнiй глава адмiнiстрацiї президента Володимир Литвин, колишнiй вiце-прем'єр Володимир Семиноженко, колишнiй держсекретар Мiносвiти Валентин Зайчук, колишнiй глава Черкаської обладмiнiстрацiї Володимир Лук'янець i секретар Спiлки письменникiв Юрiй Мушкетик.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.02.27 | Цікавий

     Прем'єр Італії Джуліо Андреотті осуджений на 24 роки каже АП.

     Прем'єр Італії Джуліо Андреотті осуджений на 24 роки.

     АП поширила серед українських медіа спеціальний документ: "Надсилаємо вам добірку матеріалів про стан із свободою слова у різних країнах світу. Ознайомлення з ними дасть можливість глибше зрозуміти проблемні питання, які існують за кордоном у сфері функціонування незалежних ЗМІ (додаються)".

     Цитата з документа АП: "Колишній прем'єр Італії Джуліо Андреотті осуджений на 24 роки ув'язнення за замовлення вбивства журналіста".
 • 2003.02.20 | Navigator

  Що («Украина.ру» спить i бачить

  "Для України зіткнення північного заходу з південним сходом означатиме саме варіянт політичної термоядерної війни. Зникне єдина держава. («Украина.ру», 4 квітня)"
  Оце десь в той час шовiнiстична частина преси Росii заголосила про "несостоявшиеся государства" i необхiднiсть захисту народу Грузii шляхом вiдчленування П.Осетii i Абхазii.
  Потiм, як по командi, замовкли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.27 | Цікавий

   Виконавці методів Гебельса в використанні адміністрації.

   http://www.radio.org.ua/news/?eid=6642

   У Києвi міліцією "затримано" ще одного члена міліцейської банди перевертнiв, до якої входили спiвробiтники мiлiцiї.

   До керiвництва угруповання, що дiяло з 1997 року, входили троє старших офiцерiв мiлiцiї: ...спiвробiтник київського УБОЗ, спiвробiтник секретної оперативної служби мiлiцiї i працiвник мiнiстерства. Основною "спецiалiзацiєю" злочинцiв були викрадення людей з метою викупу. Викрадених частiше за все вбивали. На рахунку угруповання, принаймнi, 10 вбивств, останнє з яких було скоєне в 2002 роцi.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.02.27 | Майдан

    До речі зараз йде тотальна чистка київської міліції.

    Те що там , як всюди в українських силових органах можна знайти бандитів та первертнів не підлягає сумніву. Однак кампанія чистки київської міліції схоже має під собою якесь інше, політичне підгрунтя.

    Для непосвячених лише нагадаю що Омельченко зараз займає свій пост лише тому що АП у свій час зрозуміла що не зможе її використати для силового усунення Омельченка з кабінету після відповідного "Указу президента", подібно до того як це робиться з іншими непокірними мерами та іншими керівниками по всій Україні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua