МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Вірменії арешти опозиціонерів

02/22/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомила Майдану прес-секретар Народної партії Вірменії Руссана Хачатрян у ніч на 22 лютого 2003 року були затримані близько сто довірених осіб опозиційних кандидатів у президенти Вірменії. За її словами, на цей час арешти продовжуються. Жодних пояснень при затриманні не робиться.

Нагадаємо, що 19 лютого у Вірменії відбувся перший тур президентських виборів, на яких перемогу здобули теперішній президент Вірменії Роберт Кочарян та лідер опозиційної Народної партії - Степан Демірчян. Опозиційні та міжнародні спостерігачі зафіксували величезну кількість порушень та числені факти фальсифікацій виборів. Опозиція вимагала перерахунку голосів, але, замість цього, отримала арешти.

Головою виборчого штабу діючого президента Вірменії є Серж Саркісян – міністр оборони та голова Ради національної безпеки, у підпорядкуванні якого знаходяться усі силові структури Вірменії. Раніше він стверджував, що силові структури не будуть втручатися у хід виборів, оскільки вони впевнені у перемозі Роберта Кочаряна.

За повідомленням АРМИНФО, прес-служба поліції Вірменії категорично відкидає цю інформацію.

Докладніше про перебіг виборів у Вірменії: www.ames.kiev.ua

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua