МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Модераторіал. Гав-гави на смітнику. (++)

02/23/2003 | Майдан-Інформ
Суботні змагання з віртуального дрочіння та росмату опинилися в місцях, означених у правилах. Панове та товарищи Адвокат, Clevinger, Жрец Велеса, Shooter слухайте мене сюди. Кнопка delete невсипно пильнує над вашими діалогічними побрехеньками, і як бачить вас разом, надсилає адмінам телепатичні сигнали - kill them all! Можливі жертви серед "мирного населення" (постів, що притулилися поруч із гавканиною), за що ми каємося і перепрошуємо випадкові жертви заздалегідь. Зробіть із цього єдино праивльні висновки!

+ Герої кнопки delete, не треба мені тут відповідати, все одно приберу. Хочете побалакати про життя бігом у "Про Майдан".

++ З десятого разу герой побіг у відповідний форум із закликом "Попридержите свои матюгальники"
http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_about&key=1045967185&first=&last=

Спілкування продовжуйте там. "Пан поліцай" все сказав.

Відповіді

  • 2003.02.23 | Мертві Бджоли Загудуть

    Фунція поліції - забезпечувати громадський порядок

    і водночас охороняти права чемних громадян у цивілізованому суспільстві.

    Майдан - це віртуальний макрокосмомс більшого суспільства в реалі. Функцію поліції тут чудово виконують Модератори й Адміни. Поліція - для захисту нас в вами, чемні пані й панове, які дотримуються Правил поведінки. А для хуліганів і москальських блазенів - це погана новина.


    Отож, щира подяка Пану Поліцаю за наведений тут порядок. :):


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua