МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Болгарський журналіст залишається за гратами

02/25/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Приморський районний суд Одеси санкціонував утримання під вартою на період проведення досудового слідства болгарського журналіста Венціслава Відінські- Райлеску, затриманого міліцією в Києві за підозрою в шахрайстві.

Про це повідомили в слідчому відділі Приморського районного відділу Одеського міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області. Зараз Відінські-Райлеску перебуває під вартою в Одеській лікарні, куди був госпіталізований у передінфарктному стані

на початку лютого 60-річний Відінські-Райлеску був
затриманий міліцією в Києві за постановою Жовтневого районного суду Одеси. Міліція підозрює його в одержанні шляхом обману більше 0,2 млн. доларів у жителів Одеси, а також у квартирних махінаціях.
Кримінальна справа проти Відінські-Райлеску та його дружини Парасковії Райлеску була порушена в 1998 році прокуратурою Одеської області за статтею 143 ч.2 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Після затримки в Києві Відінські-Райлеску був перевезений в Одесу.


Родина Райлеску та його друзі стверджують що справа фальсифікована: близькі до "правоохоронних" органів Одеси
шахраї таким чином відібрали у сім"ї Райлеску дві квартири в Одесі.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua