МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна і Польща створюють міжпарламентську асамблею

02/26/2003 | Andrij
Верховна Рада України найближчим часом має намір затвердити свою частину міжпарламентської асамблеї України і Польщі, співголовою якої від української сторони буде віце-спікер Олександр Зінченко, передає “Інтерфакс-Україна”.

Про це повідомив у вівторок, 25 лютого, у Києві на зустрічі зі співголовою консультаційного комітету президентів України і Польщі, державним секретарем канцелярії президента Польщі, головою Бюро національної безпеки цієї країни Мареком Сивцем спікер українського парламенту Володимир Литвин.

Голова Верховної Ради висловив надію, що в роботі цієї асамблеї будуть "брати гору не політичні емоції, а здоровий прагматизм". Він також висловився за необхідність контролю з боку асамблеї за всіма напрямками співробітництва між Україною і Польщею - в економічній, політичній, культурній сферах.

У свою чергу, Марек Сивець повідомив, що свою частину міжпарламентської асамблеї Польща планує створити на початку березня 2003 року, після чого цей орган може розпочати свою роботу.

Домовленість про створення українсько-польської парламентської асамблеї була досягнута під час візиту Володимира Литвина в Польщу в листопаді минулого року.

Кореспондент.net
Лютий 25, 17:56


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua