МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко, Тимошенко і Мороз відзначили день народження Звягільског

02/26/2003 | Shooter
Ющенко, Тимошенко і Мороз відзначили день народження Звягільского

www.ПРАВДА.com.ua, 26.02.2003, 11:06

"Звягільский Юхим Леонідович – це особистість легендарна. І в нього на дні народження (у Києві) були всі керівники опозиційних партій і фракцій. І Мороз був, йому надавалося слово, і Юлія Тимошенко. Ну, будемо говорити, геть усі", - заявив у середу у Донецьку заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак.

Як повідомляє Центр досліджень соціальних перспектив, на урочистостях у Донецьку також побували провідні політичні діячі.

За словами Рибака, "був Віктор Андрійович (Ющенко) і Іван Степанович (Плющ)". Представник уряду у парламенті практично "стежив" за екс-прем'єром: "Ющенко у Донецьку був з 17 години 30 хвилин – прилетів - і о 20 годині – полетів".

Володимир Рибак запевнив, що політичних переговорів Ющенко в Донецьку не проводив: "Ніяких зустрічей не було, усе це було на моїх очах. Він з повагою ставиться до Звягільского. Ну, дві з половиною години й все. Це було на моїх очах, він відразу з аеропорту приїхав до "Олімпу" (готель, де святкувався ювілей), сказав заздоровницю, посидів ще, поспілкувалися за столом. І відразу - до аеропорту".

За словами інших очевидців, за святковим столом Віктор Андрійович "невимушено розмовляв" з Ринатом Ахметовим. Юхим Звягільский особисто посадив лідера НУ на заздалегідь приготоване місце поруч із президентом ФК "Шахтар".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua