МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна Кошерна

02/28/2003 | Нестор Мазепа
Disclaimer. Надто ємні поняття використовую задля стислости викладу. У даному тексті це припустимо, бо його метою є не пошук однодумців, а пошук шляху для однодумців, тобто хто не зрозуміє -- тому й не треба.

Отже дивлюсь я на це К., та й думку гадаю... З останніх видатних досягнень: святкування року Голодоморії в Україні, дня Захисника Вітчизни від Героїв Крут, на черзі -- 350-ї річниці Державної Залежности України. ЦеКа під проводом натхненного (ким?проте, яка різниця?) указопідписувача аґресивно проводить кампанію з нівелювання в Українській Ноосфері різниці між Добром і Злом. Мета очевидна: коли ніхто не бачить різниці, можна Зло діяти безкарно.

"Побічним ефектом" цього нівелювання є самознищеня українського суспільства, бо ж протиставлення Добра і Зла виникло з так само очевидною метою: запобігти самознищенню суспільства. Для віруючих програмістів: суспільства -- це ґенетичні програми з аварійним виходом у разі досягнення серед популяції критичної маси особин, що не задовільняють Критеріям, які сформулював пан Б-г (у версіях на J++ та C++ їх 10 штук).

Отже необхідною (для віруючих -- також і достатньою) умовою виживання України є перехід до домінування Добра від сучасного домінування Зла. Для повноти перерахую всі шляхи розв'язання, які я бачу. Отже:
1) фізичне винищення Зла Злом (винищення Зла Добром неможливе, див. Критерії);
2) пришвидшене розмноження Добра;
3) максимальна ізоляція Добра від Зла;

Якщо хтось може сформулювати инші варіянти в тих же макросах -- дуже прошу. З названих, на перше ми можемо лише сподіватися (але наша історія нам не радить). Для другого можемо дещо зробити (хто молодий або Василенко), але також не дуже перспективно (зауважте, що винищення Добра Злом задовільняє Критеріям). Отже дієвим видається лише 3-й шлях. (Для програмістів -- виділити Добро в окрему нитку виконання і замкнути ресурси)

Для останнього існують успішні реалізації. Про одну з них нещодавно довідався кожен українець: FATF. Инша -- "свій до свого по своє" у міжвоєнній Галичині. Власне, це й пропонується адаптувати до сучасних умов. Тут пропоную повчитися в жидів. Отже, у J++ споживання некошерних продуктів є Злом. Ізоляція досягається налагодженою системою сертифікації. Якщо виробник хоче, аби справжній жид придбав його продукт, останній мусить бути схвалений рабинами. На продуктах тоді ставиться відповідний знак кошерности. Межа між Добром і Злом проста й зрозуміла, і попри будь-які ворожі піар-кампанії, навіть якби всі телеканали належали двом нацистам, кожен жид легко може розібратися.

В принципі, учасники форуму вже заявляли, що ніколи не купують труби в Інтерпайпу й иншим не радять. Я також. Але далеко не кожен українець має на руках повну й найновішу базу власників та акціонерів усіх підприємств. Отже задача зводиться до створення СБУ (Сертифікаційного Бюро України, as opposed to етой страни), яке би ставило на всьому знак кошерности. Якби для того було достатньо однієї людини, я би, як будь-який нормальний Шутер, запропонував голограму "Схвалено Ющенком" і заспокоївся.

Проте ми ВЖЕ МАЄМО ДОСВІД, на якому Шутер не хоче вчитися (йому не дуже й треба, а нам таки дуже). Цей досвід каже, що одній людині не під силу виконати необхідний обсяг роботи. Після певної кількости разів, коли покупець відкриє сертифіковану коробку й побачить там щербаня, межа між Добром і Злом знову щезне, і разом з нею наші шанси на відродження. Отже СБУ мусить включати відділ безпеки для відфільтрування щербанів, юридичний відділ для активного переслідування підробників, розгалуджену систему на місцях для того, щоб постійно спостерігати за виробниками, власне службу сертифікації (аналог Суду) щоб присуджувати і відбирати сертифікати, прес-службу для пропаґування серед виробників та споживачів приєднання до програми сертифікації. Але хтось усі ці відділи повинен сформувати.

Отже тут стикаємося з наслідками діяльности ЦК: як же знайти Добро, коли в нас по всіх площах щось розмазано? (див. творчість Мартинюка) . У жидів однозначним осередком Добра, від якого можна поширювати експансію, є рабини. Яким чином виділити таке ядро у нас? Потрібно, щоб якось знайшли одні одних і об'єдналися група (Ядро) людей, для якої виконувалися б такі умови:

1) Ядро мусить мати досить людино-годино-доляро-кваліфікацій для формування (набору кадрів і постановки завдань для) вищеописаної організації.
2) Ядро мусить викликати довіру у певної критичної маси виробників та споживачів, після чого приєднання вже йтиме за законами ланцюгової реакції .
(Виробники бачать, що існує достатня кількість жидів, щоб вигідно було сертифікуватися як кошерний, жиди бачать, що є достатня кількість кошерних виробників, щоб могти відмовитися від некошерного).

Мій життєвий досвід дає впевненість, що серед нас є достатньо і "рабинів" і "жидів". Потрібно лише щоб знайли одне одного українці Ядра, яке створить Бюро, яке створить Україну.

Для невіруючих: навіть атоми якось знайшли одні одних, щоб зародилося життя. Мусить бути спосіб і для українців. Для віруючих: це мусить бути Задум Божий, інакше як би я таке вигадав? Для програмістів: як нам тут реалізувати bootstrapping?

Відповіді

 • 2003.02.28 | Самбодь Іван

  Спочатку - Чорну Дошку

  занести на неї не падлюк, які ніколи не будуть з нами: Кучма, Литвин, Симоненко та ін, бо цих треба заносити на гранітні скрижалі. А занести таких як Щербань, Бойко (з середнього руху), Долганов, Джангіров, Скачко, Лапікура - усякого, хто смів будь-коли ляпнути проти України чи зробити їй шкоду. Кандидатури на Чорну дошку пропонувати з обґрунтуванням. Дозволити громадського адвоката - нехай хоч сам відмазується. Поки що Чорна Дошка хай буде неформальна - наприклад при Майдані, аби всяк міг зазирнути й побачити ху є хто. Треба ж відокремити зерно від плевел. А то пам'ять людська коротка і тому кондомові, який ще вчора очолював кгб і висилав людей на край світа, сьогодні курять фіміям...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.28 | Михайло Свистович

   Re: Ідея Чорної Дошки мені імпонує.

   Я, до речі, колись робив щось подібне, назвавши це "Список". Тоді я відійшов від політики, однак слідкував за подіями. Список спочатку був на папері, а, коли я почав працювати у "Градобанку", то переніс його на комп"ютер, і це було помилкою. Бо паперовий список загубився, а комп"ютерний я не забрав з собою, коли переходив до іншого банку, сподіваючись зайти пізніше і переписати (потрібно було багато часу і дискет). Але коли прийшов, виявилось, що комп"ютер заглючив і жорстукий диск на ньому переформатували. Я досі шкодую.

   Тільки на дошку я б заносив усіх, бо дехто вже Литвина до потенційних наших записує у певній ситуації, що мені аж ніяк не подобається.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.01 | президент

    Свистович бреше про необхідність "багато" діскет (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.02 | Михайло Свистович

     Re: Остапе, нєрвішкі шалят? :))) (-)

   • 2003.03.01 | Самбодь Іван

    То виділіть на Майдані закуток.

    Щоб міг заносити прізвища ворогів усяк, але обов'язково з фактажем, з коротким обґрунтованням. І щоб усяк міг написати контрфактаж (типу "адвокат диявола"). Або зробити голосування (віртуальний "суд присяжних"): "Хто за те шоб унести такого то на Чорну Дошку ворогів України".
  • 2003.03.07 | Cварожич

   Re: Спочатку - Чорну Дошку

   Про Добро попліткували, Зло навколишнє всує згадали. Жидів, знову ж таки, в приклад поставили (дивись тему повідомлення).
   А висновок, то, висновок: "найшли ж атоми одне одного, тож і українці знайдуть".
   Вже, вже знайшли: "яке їхало, таке здибало" (автор той же).
   Та те Зло, яке тут паплюжиться і є виплід колективної творчості всіх українців нині сущих. (які вже є, такі є).
   Та більшість нас тут українців за самоусвідомленням! Абсолютна більшість (майже 80%)! А відтак, те, що ця більшість робить (зокрема і погоджуючись зі сценаріями пропонованими ублюдками, які при переписі, часто-густо, назвали іншу національну приналежність, яких тут в приклад ставили) - і є сучасна н е з а л е ж н а У К Р А Ї Н А!
   Ура, давайте пити "Оболонь" Слободяна, і не питимемо "Сармат" Ахметова! Давайте, давайте, щоб коли з'явиться наступний Чорновіл (ну ніяк Бог, якого українці забули, їх не залишить, тож і посилає періодично на їх тортури та пожирання всіх тих Шевченків, Міхновських та інших Стусів), щоб було з яких коштів черговий УНР йому в пику створити! А від УНРа до КАМАЗа - пів року, ну рік. А те, що за кермом сидів якийсь тупий хлоп, куделя?, кучма?,.. не пригадую, так таких на "ку.." в кожному українському "чайкіні" - що, даруйте, лайна. Тож, за кермом завжди найдеться кому посидіти, з битами по під'їздах походити, щоб пізніше здохнути від "серцевого нападу", побутового тріпака чи туберкульозу ("собакам собача смерть" - совєтська масова культура). КАМАЗи теж "сертифікуватимемо"? А УНРи?

   Виявляється, в жидів так все добре з "сертифікацією" бо в них рабини є! Тож, наплодимо своїх рабинів, встановимо на майдані чорну дошку замість обіцяного "музею державності" (щоправда там жиди з російської "Альфагруп" (ті самі, що частково Ющенка фінансують) разом з претендентом на провідного українського рабина Омельченком вже "Глобус" вирили (підземний, значить такий "глобус" з дешевим ремонтом і цінами на різне лайно якраз в рівень тих лохів з числа українців, хто має на їх думку належний "людино-годино-доляро-кваліфікаційний" рівень рагульства, аби все це в "музеї державності" купувати, чим не правдивий музей правдивої української державності).
   Я наївний думав, що вихідним в розмежуванні Добра і Зла в жидів, як і в будь-кого, як до речі, в москалів чи українців (які б не були - теж люди), є власне, автентичне Богорозуміння. Тобто Бог(и) робить жида жидом, москаля москалем, українців українцями. Той, якого вчення вони сповідують. Бог(и) і є в народів "осередком Добра". Нестор Мазепа вважає інакше - в жидів, мовляв, рабини. Ну, не з моїм досвідом, не з моїми ідеалами. (Не даремно ж автор самоідентифікується з похідним від поєднання непоєднуваного - анархіста-атеїста Махна та деспота-клірикала Мазепи. А можливо, поєднуваного? Щоправда, єдине, що цих наших персонажів єднає - трагічний для України провал та глупа втрата історичних можливостей.)
   Залишусь при своєму: Мірилом народного поняття Добра є Бог, автентичне розуміння якого і робить різними національну мораль різних етносів. Злом для народу є те, що протиставляється його Богорозумінню.
   Воно не потребує "чорних дошок", воно самовиявляється і самопротиставляється системі цінностей - Світогляду.
   Відтак, ніякого "єдиного" "Ядра" за схемою Івана Махна, даруйте, Нестора Мазепи, в українців не може бути за означенням. Адже, в центрі такого "ядра" в 6 млн. українців - милий польський старушок, що живе в Римі, знає купу мов (російську краще за українську, а польську - поготів), а його агенти (без жодної образи) в Україні взагалі пиво пити не повинні.
   Ще 12 млн., "лобизаючи" рештки різних палестинських та грецьких неопізнаних трупів, свято вірять, що те, що вони споживають (хліб, вино, сало, будинки, школи, літаки та військові ліцеї, пам'ятники Кабзону та художні зображення тих самих неопізнаних трупів з палестин та грецій) має бути "благодатно" з дозволу естонського не то німця, не то жида Рігедера (я порядок літер не переплутав?), агентам якого (за сумісництвом вони ж агенти такого-собі полковника російської розвідки Путіна) "сертифікувати" будь-що все рівно що два пальці... тобто після петровської релігійної реформи - три. До речі, за це "благословення" ті українці, хто сьогодні в Україні мають найбільші "людино-годино-доляро-кваліфікаційні" ресурси платять значно більше, ніж жиди своїм рабинам. Добровільно! Значить люблять. Щиро і щедро.
   Чи Нестор сподівається замінити Алєксія? Тоді починайте спочатку з вступних в печерську семінарію.

   Що там решта понад 20 млн. українців? Лишимо тих, хто вже споживає і так сертифіковану "їжу життя" від Крішни, гуманітарку від ню-йорської "Сторожової Вежі", інших "Церков новомучеників Голосіївських". Залишаються ті, хто користуючись з "маємо те, що маємо" (не певен чи українська, але точно не народна і не мудрість) в центр свого "ядра" ставить подєльніка автора попередньої сентенції, ще одного полковника КГБ. Одне лишень питання, його ми і в українські рабини і на чорну дошку, чи тільки в рабини? Але тут, Вам, Несторе, зась - тут чистокровний рабин Корчинський зі своїм "братством" та арійським православним каналом 1+1 "сертифікуватиме". Думаю, через рік-другий його "сертифікації" взагалі нічого не питимемо і не їстимемо.
   Але найсмішніше (чи найфатальніше?), що українське "зосереддя Добра" не тільки перебуває в ручному управління далеко не одного кучми та медведчука, але купи різних авторитетів світового, регіонального, вітчизняного і містечкового рівнів, а те, що переважна більшість здеорієнтованих, розсварених, морально опущених українців намагаються переконувати одне-одного і Світ, буцімто щиро вірять в те, що один (правдивий до речі) жидівський рабин і є їх Бог, "зосереддя Добра", моральний авторитет та абетка ("Я є альфа і омега"). Це той самий, що взагалі заперечував право нашого етносу на існування ("не буде ні еліна ні скита" - скит, це про нас, див.Геродотову "Історію..."). Як діти малі вони святкують 1000 хрещення Руси і знищення доволодимирської писемности, культури, освіти та моралі; "покрову" - в пам'ять про чудесне урятування Константинополя від "навали варварів Русь" (Прокопій Кесарійський, якщо не помиляюсь, немає під рукою з чим звіритись)десь-так в 860-х роках. Чим гірше "святкування року Голодоморії в Україні, дня Захисника Вітчизни від Героїв Крут, на черзі -- 350-ї річниці Державної Залежности України"? Нас вже років так 1012 привчають до урочистого святкування власних принижень та поразок.
   Не подобається ювілей Щербицького? "неморально"? "принизливо"? "по-бидлячому"? Припиніть! Святкуєте ж сотні років по своїх же ж церквах, як в краї так і на поселеннях, (добровільно!) дні всіх тих святих Йосафатів та Павлів, що продавали вас як не Москвам то Варшавам.
   Читаємо "Українську Правду" і аж заходимося від праведного гніву!
   Укази Кучми! Ай-йай-ай-вей-вей! Аморально то як, "указопідписувач аґресивно проводить кампанію з нівелювання в Українській Ноосфері різниці між Добром і Злом." Жах! Таку криштальночисту "ноосферу" загажувати! А ми то думали, що той рудий собака - вершина моральності, а він нас так розчарував.
   Ну нічого, в нас є інші моральні авторитети, інше, українське ("пан-українське")розуміння Добра. "Тільки аморальний чоловік напише бруд про жінку, це нижче чоловічого достоїнства" сказав недавно співавтор "листа трьох" від 13.02.01 (хто не пам'ятає, це день, коли Юлю в Лук'янівську в'язницю запроторили, а цей Леонідович її тоді ватажком фашистів обзивав). Ну нічого, скаже Нестор, ну не те в нього тоді було "достоїнство", зараз всохло, підтягнулось, тепер це вже для нього ("достоїнства") занизько, тепер вже Нестор пише: "я би, як будь-який нормальний Шутер, запропонував голограму "Схвалено Ющенком" і заспокоївся." Заспокойся, Несторе!
   Скільки тих моральних авторитетів, всіх зараз не пригадаєш, а, покаянні Дзюби не бачили, нє? Чи коли проти Стуса, то це лишень Медвидчук? Чи хто такий Медведчук кияни не знали коли на початку 90-х, на практично безадмінресурсних (принаймні в Києві) виборах обирали цього покидька до Києвради та ВР. А листи Грушевського совєтам не читали? А юдофільські статті Петлюри від 1918 року, він тоді не тільки статті писав, він ще й "погромників" наших розстрілював, з числа вояків армії УНР, видно багато їх в нього було, могли б Красну Армію завалити, не було б тоді ні 23 лютого, ні 9 травня, ні 7 листопада, до речі ні 8 березня, ні 24 серпня ні 11 вересня теж тоді б не було. (Сильно це Петлюрі допомогло в 1926?). Про "Відродження нації" Винниченка не говоримо, і так все зрозуміло...
   Одним словом "ноосфера" ще та.., чиста прозора, от Кучму на Януковича, Януковича на Ющенко, Тимошенко замість Медведчука, Медведчука - послом в оновлений Ірак, Симоненка в спікери, Мороза в лідери оновленої опозиції. (До речі, слово оте "ноо-щосьтам", придумане україноненависником, ідейним противником нашої незалежності, але "умним" таким, "харошим", його ще начальником першої в Українській історії Української же Академії Наук Гетьман призначив (не той, який спочатку проти Акту Незалежності голосував, а потім Шефом скаженої інфляції та оцінки всієї тієї незалежної України в 1 купон був, потім ... - див.сов.мас.культ. - а зараз знову "авторитет" - один месія з нього іконки нам вимальовує). Так ось, неологізми тих, хто сам себе на чорну дошку Української історії виніс будемо сертифікувати, чи без того вживатимемо?


   Тільки тоді, коли відтвориться (сформується) Українське Богорозуміння, яке б ставило своє рідне, питоме, яко Богом дане, понад усе (для цього Він нас і створив У К Р А Ї Н Ц Я М И, а не, як це не засмутить декого, жидами чи москалями), Богорозуміння що об'єднає принаймні декілька мільйонів, які не захочуть себе ідентифікувати з тими, хто цілує попам руки чи мерцям кістки або бандюків взасос, хто не слухає "Радіо Ватикану" чи "Русскоє радіо", не знає хто така Ала Пугачова чи свята Варвара, для кого Катерина - це шевченків мегаобраз, а не римська матрона, а день студента не є днем Св.Татяни, бо, по-перше, це в тих дикунів москалів вищу школу відкрили в "її день" тільки в ХVIIIст., а по друге, не зрозуміло, чому це "її день"?
   Коли кожен день УКРАЇНСЬКОГО календаря буде днем УКРАЇНИ в тих чи інших ЇЇ проявах,
   коли кожна гривна Українська йтиме тільки на те, аби цей день був світлим, мирним, життєрадісним і неголодним для Українців,
   коли гривна буде як і в Руси рубатися на рублі, а не копійки (коли Ющенко, чи може його кумир, йшов на те, аби в нас лишилася "копійка" він, такий розумний, хороший, не міг не усвідомлювати, що в масах його народу гривну будуть обзивати рублем, і надалі принижуючи українське перед Москвою. А коли розмінне від гривні буде рубль, хто себе дискомфортно почуватиме? Правильно.),
   коли всі посади держави та провідні місця в суспільстві займатимуть українці,
   коли в Україні розвиватиметься українська культура, бо іншої в Україні бути не може,
   коли Україна буде для Українців, бо для них Її створив Бог (як Ізраїль для жидів, Росію для євреїв, а Ефіопію для фалашів),
   коли українська книга друкуватиметься українською, а українська школа навчатиме українською (яке нахабство, вигукне мій співгромадянин-українець!),
   коли в Українців буде один Бог, і його українське Богорозуміння,
   ТІЛЬКИ ТОДІ
   ми не тільки зможемо сформувати свою касту своїх Священнослужителів, ми не будемо їх обтяжувати "сертифікуванням", бо для цього існуватиме штрих-код, де перші цифри “482...” вказуватимуть, куди йдуть податки цього виробника, хто отримує роботу на його підприємствах, якою мовою говорять його діти. Адже це буде код Української України!

   І останнє, "скільки ж тоді Українців залишиться?" спитає мене песиміст, "ми втратимо цілі регіони".
   Можливо, хоча й навряд. ("Щоб так, так ні" - жидівська народна мудрість). В усіх випадках, це єдина можливість зберегти саме Україну, а не ненависну всім, з її громадянами включно, державу з такою назвою. А там, українська жінка захоче народжувати, український чоловік - працювати і творити, аби збагачувати свою родину, український вояк, коли треба - вмерти, аби захистити територію та інтереси своєї України, старші українці, - заслужені та шановані люди – будуть хотіти і могти жити в заможній Україні. Нас, з часом, ставатиме все більше і більше, а території, з часом повернемо (коли треба ми як Японці впродовж десятиліть не визнаватимемо їх втрати), а з часом, напевне й збільшимо за рахунок етнічних територій.
   “Ось, бачите, - продовжить дискусію оптиміст, – а без цього нас, за даними ООН на 2050 рік гарантовано буде 24 мільйони, за планами Солженіцина і Бзежинського - ми будемо гарантовано приєднані до братніх єдиновірців (кожен до своїх). І взагалі, мало хто з тих, хто це читає до того часу доживе.”
   Дорогі оптимісти і песимісти, коли ви Українці не тільки за переписом – я готовий з вами спілкуватись, дискутувати і навіть вживати тільки те, що ви “про сертифікуєте”!
 • 2003.02.28 | Тестер

  Re: Ця кошеризація подібна на безкінечну виборчу кампанію

  "Лупайте цю скалу, нехай ні жар ,ні холод не спине вас...".
  Хоча ідея непогана.
  Тут є один момент. Потрібно доходити до кожної людини.
  Є приклад всяких віруючих християнських протестантських напрямків та нових релігій. Багато вони нарекрутували народу?. Я думаю, що небагато.
  Якщо листівочні варіанти в почтовий ящик - гроші потрібні. Телебачення для нас практично закрите.
  Агітація по чужих хатах та квартирах. Або не пустять зовсім, просто закриють двері перед носом, а можуть і морду дати і копняка під сраку.
  Чи по методі проповідників на вулицях. "Извините, как пройти.... Как Ви думаете, почему мы так плохо живем...".
  Потім запитання. Хто буде ходити?. Члени партій, активісти? За рахунок чого та їхні сімї житимуть?
  Особисто я цей етап проходив. Потрібне конкретне фінансування. Давайте пропозиції!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.02.28 | Михайло Свистович

   Re: Ця кошеризація подібна на безкінечну виборчу кампанію

   Тестер пише:
   > "Лупайте цю скалу, нехай ні жар ,ні холод не спине вас...".

   А іншого шляху для становлення громадянського суспільства не існує.

   > Тут є один момент. Потрібно доходити до кожної людини.

   Це реально.

   > Є приклад всяких віруючих християнських протестантських напрямків та нових релігій. Багато вони нарекрутували народу?. Я думаю, що небагато.

   Ви помиляєтесь. Якби опозиція мала стільки нарекрутованих, то Кучма вже б відійшов у історію.

   > Якщо листівочні варіанти в почтовий ящик - гроші потрібні.

   Такі гроші в опозиції є. До того ж при масштабній організації люди (хто має доступ до техніки) самі б робили ці листівки.

   > Агітація по чужих хатах та квартирах. Або не пустять зовсім, просто закриють двері перед носом, а можуть і морду дати і копняка під сраку.

   Ви колись ходили по хатах? А я це роблю постійно. Обійшов тисячі квартир і хат (якщо не десятки тисяч). Ексцеси з мордою і сракою можу перелічити по пальцях однієї руки. А те, що зачинять двері, хіба так страшно?

   > Чи по методі проповідників на вулицях. "Извините, как пройти.... Как Ви думаете, почему мы так плохо живем...".

   Теж нормально, тільки треба мати до цього природній хист. В мене є такі знайомі, що займаються саме такою агітацією - на вулицях і в траснспорті. В них це чудово виходить, а от я так не вмію.

   > Потім запитання. Хто буде ходити?. Члени партій, активісти? За рахунок чого та їхні сімї житимуть?

   Ходити треба у вільний від роботи час. А для цього потрібна велика кількість активістів. Бляха-муха! Ну чому ми в Ірпені вже вийшли на той рівень, коли можемо дійти до кожної людини без проблем?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.02.28 | franko

  Вiдповiдь вiруючого програмiста...

  Ви класну тeму пiдняли, дякую. Я змушeний тут бути нeоригiнальним: християнська мораль в сучасному виглядi - цe та рiч, яка повинна бути таким набором критeрiiв, bootstrapom для кожноi людини, яка народжуeться, i опeрацiйною систeмою (kernel), в якiй вона виконуe своi завдання. В рeлiгiйному форумi якраз обговорюeться подiбна тeма, дe я обстоюю чiтку позицiю: Християнство, i тiльки Християнство даe чiтку систeму "Добро -- Зло", згiдно якоi людина можe чiтко позицiонуватися. Занeпад сучасноi моралi нe в тому полягаe, що людина нeздатна втриматися вiд творeння зла, а в тому, що нe маe чiткоi дeфiнiцii "Добро -- Зло" : e.g. дошлюбний сeкс - зло чи нe зло? I скiльки чeрeз то проблeм, ---- нeзважаючи на тe, що Христос чiтко сказав: зло, i особисто я нe бачив людeй, якi згодилися б iз цим i шкодували про цe.

  Алe я добрe розумiю утопiчнiсть iдei: Християнство як критeрiй i як спосiб життя. Розумiю настiльки добрe, що пробагую i голосую нe за "християнських дeмократiв", а за тих людeй, якi здатнi в данiй нeвтiшнiй ситуацii шукати i знаходити шляхи виходу з кризи. Бо, - якщо вiрити, - iснуe така похабна iстота як рогатий пацан, який з цieю iдeeю - Християнська мораль як полiтичний устрiй - будe максимально воювати.

  Отже необх?дною (для в?руючих -- також ? достатньою) умовою виживання Укра?ни ? перех?д до дом?нування Добра в?д сучасного дом?нування Зла. Для повноти
  перерахую вс? шляхи розвьязання, як? я бачу. Отже:
  1) ф?зичне винищення Зла Злом (винищення Зла Добром неможливе, див. Критер??);
  2) пришвидшене розмноження Добра;
  3) максимальна ?золяц?я Добра в?д Зла;


  Усi 3 мeтоди добрi. Тому, що вони нe виключають однe одного i здатнi працювати паралeльно. I навiть нe потрeбують синхронiзацii, як обробники GUI events в Javi.

  Для останнього ?снують усп?шн? реал?зац??. Про одну з них нещодавно дов?дався кожен укра?нець: ФАТФ. Инша -- "св?й до свого по сво?" у м?жво?нн?й
  Галичин?. Власне, це й пропону?ться адаптувати до сучасних умов. Тут пропоную повчитися в жид?в.


  Облиштe. Усi сучаснi апологeти сходяться на думцi, що заповiдi стосовно iжi були данi Богом eврeям винятково з гiгieнiчних мiркувань, - бо iм було тяжко пояснити, що такe iнфeкцiя. Я нe знаю сучасних проблeм, якi eврei вирiшили чeрeз утримання вiд пeвних видiв iжi (я нe говорю тут про пiст).

  я би, як будь-який нормальний Шутер, запропонував голограму
  "Схвалено Ющенком" ? заспоко?вся.


  При всiй повазi до Ющeнка - вiн нe e критeрieм добра i зла. Алe в ньому цього добра бiльшe. Ним (добром) всe можна вимiряти. Шкода, що нeмаe унiвeрсального "добромeтра", - тодi всe було б значно простiшe ;): (Алe я розумiю, що то ви для прикладу.)

  У жид?в
  однозначним осередком Добра, в?д якого можна поширювати експанс?ю, ? рабини. Яким чином вид?лити таке ядро у нас?


  У мeнe особисто цe - Бiблiя, написана значно кращe i зрозумiлiшe, нiж help по будь-якiй програмi. Цe практична i офiгiтeльно корисна книжка. Вона унiвeрсальна по своeму впливу на будь-якe полe дiяльностi. Цe - базис простору, в якому ми всi e вeкторами. Шкода, що то розумie поки що дужe нeбагато людeй.

  1) Ядро мусить мати досить людино-годино-доляро-квал?ф?кац?й для формування (набору кадр?в ? постановки завдань для) вищеописано? орган?зац??.
  2) Ядро мусить викликати дов?ру у певно? критично? маси виробник?в та споживач?в, п?сля чого при?днання вже йтиме за законами ланцюгово? реакц?? .
  (Виробники бачать, що ?сну? достатня к?льк?сть жид?в, щоб виг?дно було сертиф?куватися як кошерний, жиди бачать, що ? достатня к?льк?сть кошерних
  виробник?в, щоб могти в?дмовитися в?д некошерного).


  Wow :): Цe круто i я в цe нe дужe в'iхав
 • 2003.03.01 | Andrij

  Re: Починаймо нашу працю на Майдані

  Головна проблема з вашою пропозицією - занадто амбіційна та замало практична. Які "рабини"? Хто їх призначатиме? Яка ймовірність того, що система не буде миттєво корумпована та знеславлена? Візьміть туж саму ідею української самооборони. Це ж просто геніальна ідея самозахисту українців від бандитів, котру КГБ успішно перевело у русло УНСО. Багато зараз прихильників в УНСО? Щось не помітно.

  Треба почати з малого. Зробити на Майдані "чорний список". Навіть не стільки людей (бо кому ті скачки потрібні, врешті), скільки компаній та товарів, які поповнюють кишені українофобів. Після копіткої спільної роботи Майдану, врешті отримаємо список джерел антиукраїнських грошей. Цей список можна буде надрукувати та роздати простим українцям. Але спочатку варто багато попрацювати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.03.01 | Homo Sovieticus

  Слущна ідея щодо чорного списку

  До речі, минулої осени це пропонувала Юля, та й взагалі ця ідея літала в повітрі. Щось на кшталт дос'є зі стислим дописом найбільш вагомих вчинків, якими вони зрадили українскький народ.
 • 2003.03.01 | Українець

  Браво, чорт забирай ! Браво ! (-)

 • 2003.03.01 | Franko

  Якщо вжe запроваджувати чорний список, то потрiбно

  подiйти до цього максимально сeрйозно, бо проблeми постають справдi сeрйознi.

  ( Ги :): Мeнi думка щойно прийшла, що в СБУ на кожного з нас e досьe, i будe прiкол, якщо в кожного з нас будe досьe на СБУ :): )

  Найпeршe - визначити жорсткi критeрii "чорностi". В нас тяжко бути абсолютно чорним i абсолютно бiлим. Таких нeма. Наприклад, Бeзсмeртний: в 2001 роцi цe була людина, яка опозицiю дiставала чи нe найбiльшe. Тeпeр, блiн, опозицiонeр. Таких "пeрeбiжчикiв" будe щe ой багато, тим бiльшe, чим ближчe ми до виборiв. Як класифiкувати iх?

  Можливо, замiсть чорного списку трeба ввeсти пeвний "бал шкiдливостi", "fuzzy logic".

  Знов-таки, якщо робити його колeктивно, то кожeн будe намагатися внeсти туди своi особистi антипатii. Якщо хтось будe робити одноосiбно, то (1) стабiльнiсть систeми рiзко падаe, бо всe залeжить вiд однiei критичноi точки, i (2) список такий, знов-таки, ризикуe бути суб'eктивним. eдина людина, якiй я б довiрив одноосiбнe формування такого списку, то наш Свистович, - з питань об'eктивностi, алe нe з питань стабiльностi, бо в нього нiколи нeмаe часу, вiн зайнятий тим, що мали б робити, по вeликому рахунку, всi ми.

  Так що проблeм постаe бiльшe, нiж здаeться.

  Проблeма, властиво (наскiльки я зрозумiв) нe в самому списку, а в тому, як нe допустити сучасних бандюг до майбутньоi влади так, як нацдeми допустили до влади красних дiрeктароффф. Бо бандюги тi будуть всi хором за Ющeнка, а крастимуть так само.....

  та i сакрамeнтальнe питання: а скiльки в оточeннi Ющeнка (нe найближчому, в цeнтрi, а в "низовому", по сeлищних радах, мeрiях etc) людeй, якi СПРАВДI хочуть змiн?... iх жe в чорний список нe внeсeш............ Одного ж Ющeнка на всiх нe вистарчить....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.02 | Михайло Свистович

   Re: Я б не запроваджував ніяких критеріїв

   Бо це перетвориться у гру, а таке досьє дійсно потрібно. Звичайно, тролі накидають туди багато чого про опозицію, однак це обходиться просто - кожному персонажу окрему гілку і хай кидають. А на сторінці написати, що це не список Майдану, а список всіх відвідувачів сайту, серед яких є і козли, тому не дивуйтесь. Іншими словами, звичайно.
 • 2003.03.02 | У-у

  Re: Україна Кошерна

  "Кошерна" пишите? Молодець, що не "Обрізана" та не "Євнухоїдна". Заклик до вищих стандартів - воно таки "Да". А "Ганебного стовпа" на "Майдані" давно пора б закопати! А то все жмотимось, свистемо ... про банки. А у "Коло Розуму" коли видибаємо?
 • 2003.03.02 | ilia25

  Продовжуємо винаходити велосипеда

  Вперто, при цьому, намагаючись не помічати, що навкруги на цих велосипедах інші так кола і намотують...

  В даному випадку треба так розуміти, що проблема боротьби Добра і Зла є специфічною виключно для України. Тобто в інших країнах буває лише Добро, чи лише Зло, чи вони там просто мирно співіснують. Чи може то лише в Україні добродії винайшли цей прийом -- зтирати грань між Добром та Злом?

  Ню-ню..

  Хоча, в принципі, це дуже націоналістично -- вважати, що в українців має бути свій український велосипед, та що вбивати чергові поколіня займаючись його розробкою, -- це єдиний вихід. Бо зібраний по готовим кресленням їх не влаштує.

  Але тут є такий цікавий момент -- що як в велосипеда може бути лише один працюючий дизайн? І що винайти принципово відмінний, просто не можливо?
 • 2003.03.02 | Нестор Мазепа

  Зачальна відповідь дотеперішні на зауваження -- FAQ

  --Ідея "чорного списку" давно літає в повітрі

  Так, але "чорний список" нетехнологічний. Неможливо (принаймні поки кожен українець не має Palm Pilot) тягати за собою список, щоб з ним звірятися, і тим більше неможливо, щоб кожен виробив свою думку на основі вивчення досьє(ста життів не вистачить). Натомість елементарно взнати у сертифікаційному бюро, чи сертифікований даний виробник (це якщо є сумнів у підробці голограми).

  -- Потрібні гроші

  Безперечно. Я це написав. Але проблема в тому, що гроші є, але немає розуміня, як їх використати (немає технології). Я саме пропоную технологію (хай ще не повну).

  -- Нащо винаходити велосипед?

  Нонсенс. Я навів три приклади, де цей велосипед уже був або є в експлуатації. Я просто запропонував використати велосипеда на іншій дорозі.

  -- Хто буде цим займатися? А їсти що?

  Займатися будуть в основному наймані працівники з 9 до 5. Після початкової інвестиції від Ядра, Сертифікаційне Бюро буде самодостатньою неприбутковою організацією, що існуватиме на плату за сертифікати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.02 | Нестор Мазепа

   Слід читати, "загальна відповідь"(-)

 • 2003.03.07 | Cварожич

  Далеко куцому до зайця (українська народна мудрість)

  Про Добро попліткували, Зло навколишнє всує згадали. Жидів, знову ж таки, в приклад поставили (дивись тему повідомлення).
  А висновок, то, висновок: "найшли ж атоми одне одного, тож і українці знайдуть".
  Вже, вже знайшли: "яке їхало, таке здибало" (автор той же).
  Та те Зло, яке тут паплюжиться і є виплід колективної творчості всіх українців нині сущих. (які вже є, такі є).
  Та більшість нас тут українців за самоусвідомленням! Абсолютна більшість (майже 80%)! А відтак, те, що ця більшість робить (зокрема і погоджуючись зі сценаріями пропонованими ублюдками, які при переписі, часто-густо, назвали іншу національну приналежність, яких тут в приклад ставили) - і є сучасна н е з а л е ж н а У К Р А Ї Н А!
  Ура, давайте пити "Оболонь" Слободяна, і не питимемо "Сармат" Ахметова! Давайте, давайте, щоб коли з'явиться наступний Чорновіл (ну ніяк Бог, якого українці забули, їх не залишить, тож і посилає періодично на їх тортури та пожирання всіх тих Шевченків, Міхновських та інших Стусів), щоб було з яких коштів черговий УНР йому в пику створити! А від УНРа до КАМАЗа - пів року, ну рік. А те, що за кермом сидів якийсь тупий хлоп, куделя?, кучма?,.. не пригадую, так таких на "ку.." в кожному українському "чайкіні" - що, даруйте, лайна. Тож, за кермом завжди найдеться кому посидіти, з битами по під'їздах походити, щоб пізніше здохнути від "серцевого нападу", побутового тріпака чи туберкульозу ("собакам собача смерть" - совєтська масова культура). КАМАЗи теж "сертифікуватимемо"? А УНРи?

  Виявляється, в жидів так все добре з "сертифікацією" бо в них рабини є! Тож, наплодимо своїх рабинів, встановимо на майдані чорну дошку замість обіцяного "музею державності" (щоправда там жиди з російської "Альфагруп" (ті самі, що частково Ющенка фінансують) разом з претендентом на провідного українського рабина Омельченком вже "Глобус" вирили (підземний, значить такий "глобус" з дешевим ремонтом і цінами на різне лайно якраз в рівень тих лохів з числа українців, хто має на їх думку належний "людино-годино-доляро-кваліфікаційний" рівень рагульства, аби все це в "музеї державності" купувати, чим не правдивий музей правдивої української державності).
  Я наївний думав, що вихідним в розмежуванні Добра і Зла в жидів, як і в будь-кого, як до речі, в москалів чи українців (які б не були - теж люди), є власне, автентичне Богорозуміння. Тобто Бог(и) робить жида жидом, москаля москалем, українців українцями. Той, якого вчення вони сповідують. Бог(и) і є в народів "осередком Добра". Нестор Мазепа вважає інакше - в жидів, мовляв, рабини. Ну, не з моїм досвідом, не з моїми ідеалами. (Не даремно ж автор самоідентифікується з похідним від поєднання непоєднуваного - анархіста-атеїста Махна та деспота-клірикала Мазепи. А можливо, поєднуваного? Щоправда, єдине, що цих наших персонажів єднає - трагічний для України провал та глупа втрата історичних можливостей.)
  Залишусь при своєму: Мірилом народного поняття Добра є Бог, автентичне розуміння якого і робить різними національну мораль різних етносів. Злом для народу є те, що протиставляється його Богорозумінню.
  Воно не потребує "чорних дошок", воно самовиявляється і самопротиставляється системі цінностей - Світогляду.
  Відтак, ніякого "єдиного" "Ядра" за схемою Івана Махна, даруйте, Нестора Мазепи, в українців не може бути за означенням. Адже, в центрі такого "ядра" в 6 млн. українців - милий польський старушок, що живе в Римі, знає купу мов (російську краще за українську, а польську - поготів), а його агенти (без жодної образи) в Україні взагалі пиво пити не повинні.
  Ще 12 млн., "лобизаючи" рештки різних палестинських та грецьких неопізнаних трупів, свято вірять, що те, що вони споживають (хліб, вино, сало, будинки, школи, літаки та військові ліцеї, пам'ятники Кабзону та художні зображення тих самих неопізнаних трупів з палестин та грецій) має бути "благодатно" з дозволу естонського не то німця, не то жида Рігедера (я порядок літер не переплутав?), агентам якого (за сумісництвом вони ж агенти такого-собі полковника російської розвідки Путіна) "сертифікувати" будь-що все рівно що два пальці... тобто після петровської релігійної реформи - три. До речі, за це "благословення" ті українці, хто сьогодні в Україні мають найбільші "людино-годино-доляро-кваліфікаційні" ресурси платять значно більше, ніж жиди своїм рабинам. Добровільно! Значить люблять. Щиро і щедро.
  Чи Нестор сподівається замінити Алєксія? Тоді починайте спочатку з вступних в печерську семінарію.

  Що там решта понад 20 млн. українців? Лишимо тих, хто вже споживає і так сертифіковану "їжу життя" від Крішни, гуманітарку від ню-йорської "Сторожової Вежі", інших "Церков новомучеників Голосіївських". Залишаються ті, хто користуючись з "маємо те, що маємо" (не певен чи українська, але точно не народна і не мудрість) в центр свого "ядра" ставить подєльніка автора попередньої сентенції, ще одного полковника КГБ. Одне лишень питання, його ми і в українські рабини і на чорну дошку, чи тільки в рабини? Але тут, Вам, Несторе, зась - тут чистокровний рабин Корчинський зі своїм "братством" та арійським православним каналом 1+1 "сертифікуватиме". Думаю, через рік-другий його "сертифікації" взагалі нічого не питимемо і не їстимемо.
  Але найсмішніше (чи найфатальніше?), що українське "зосереддя Добра" не тільки перебуває в ручному управління далеко не одного кучми та медведчука, але купи різних авторитетів світового, регіонального, вітчизняного і містечкового рівнів, а те, що переважна більшість здеорієнтованих, розсварених, морально опущених українців намагаються переконувати одне-одного і Світ, буцімто щиро вірять в те, що один (правдивий до речі) жидівський рабин і є їх Бог, "зосереддя Добра", моральний авторитет та абетка ("Я є альфа і омега"). Це той самий, що взагалі заперечував право нашого етносу на існування ("не буде ні еліна ні скита" - скит, це про нас, див.Геродотову "Історію..."). Як діти малі вони святкують 1000 хрещення Руси і знищення доволодимирської писемности, культури, освіти та моралі; "покрову" - в пам'ять про чудесне урятування Константинополя від "навали варварів Русь" (Прокопій Кесарійський, якщо не помиляюсь, немає під рукою з чим звіритись)десь-так в 860-х роках. Чим гірше "святкування року Голодоморії в Україні, дня Захисника Вітчизни від Героїв Крут, на черзі -- 350-ї річниці Державної Залежности України"? Нас вже років так 1012 привчають до урочистого святкування власних принижень та поразок.
  Не подобається ювілей Щербицького? "неморально"? "принизливо"? "по-бидлячому"? Припиніть! Святкуєте ж сотні років по своїх же ж церквах, як в краї так і на поселеннях, (добровільно!) дні всіх тих святих Йосафатів та Павлів, що продавали вас як не Москвам то Варшавам.
  Читаємо "Українську Правду" і аж заходимося від праведного гніву!
  Укази Кучми! Ай-йай-ай-вей-вей! Аморально то як, "указопідписувач аґресивно проводить кампанію з нівелювання в Українській Ноосфері різниці між Добром і Злом." Жах! Таку криштальночисту "ноосферу" загажувати! А ми то думали, що той рудий собака - вершина моральності, а він нас так розчарував.
  Ну нічого, в нас є інші моральні авторитети, інше, українське ("пан-українське")розуміння Добра. "Тільки аморальний чоловік напише бруд про жінку, це нижче чоловічого достоїнства" сказав недавно співавтор "листа трьох" від 13.02.01 (хто не пам'ятає, це день, коли Юлю в Лук'янівську в'язницю запроторили, а цей Леонідович її тоді ватажком фашистів обзивав). Ну нічого, скаже Нестор, ну не те в нього тоді було "достоїнство", зараз всохло, підтягнулось, тепер це вже для нього ("достоїнства") занизько, тепер вже Нестор пише: "я би, як будь-який нормальний Шутер, запропонував голограму "Схвалено Ющенком" і заспокоївся." Заспокойся, Несторе!
  Скільки тих моральних авторитетів, всіх зараз не пригадаєш, а, покаянні Дзюби не бачили, нє? Чи коли проти Стуса, то це лишень Медвидчук? Чи хто такий Медведчук кияни не знали коли на початку 90-х, на практично безадмінресурсних (принаймні в Києві) виборах обирали цього покидька до Києвради та ВР. А листи Грушевського совєтам не читали? А юдофільські статті Петлюри від 1918 року, він тоді не тільки статті писав, він ще й "погромників" наших розстрілював, з числа вояків армії УНР, видно багато їх в нього було, могли б Красну Армію завалити, не було б тоді ні 23 лютого, ні 9 травня, ні 7 листопада, до речі ні 8 березня, ні 24 серпня ні 11 вересня теж тоді б не було. (Сильно це Петлюрі допомогло в 1926?). Про "Відродження нації" Винниченка не говоримо, і так все зрозуміло...
  Одним словом "ноосфера" ще та.., чиста прозора, от Кучму на Януковича, Януковича на Ющенко, Тимошенко замість Медведчука, Медведчука - послом в оновлений Ірак, Симоненка в спікери, Мороза в лідери оновленої опозиції. (До речі, слово оте "ноо-щосьтам", придумане україноненависником, ідейним противником нашої незалежності, але "умним" таким, "харошим", його ще начальником першої в Українській історії Української же Академії Наук Гетьман призначив (не той, який спочатку проти Акту Незалежності голосував, а потім Шефом скаженої інфляції та оцінки всієї тієї незалежної України в 1 купон був, потім ... - див.сов.мас.культ. - а зараз знову "авторитет" - один месія з нього іконки нам вимальовує). Так ось, неологізми тих, хто сам себе на чорну дошку Української історії виніс будемо сертифікувати, чи без того вживатимемо?


  Тільки тоді, коли відтвориться (сформується) Українське Богорозуміння, яке б ставило своє рідне, питоме, яко Богом дане, понад усе (для цього Він нас і створив У К Р А Ї Н Ц Я М И, а не, як це не засмутить декого, жидами чи москалями), Богорозуміння що об'єднає принаймні декілька мільйонів, які не захочуть себе ідентифікувати з тими, хто цілує попам руки чи мерцям кістки або бандюків взасос, хто не слухає "Радіо Ватикану" чи "Русскоє радіо", не знає хто така Ала Пугачова чи свята Варвара, для кого Катерина - це шевченків мегаобраз, а не римська матрона, а день студента не є днем Св.Татяни, бо, по-перше, це в тих дикунів москалів вищу школу відкрили в "її день" тільки в ХVIIIст., а по друге, не зрозуміло, чому це "її день"?
  Коли кожен день УКРАЇНСЬКОГО календаря буде днем УКРАЇНИ в тих чи інших ЇЇ проявах,
  коли кожна гривна Українська йтиме тільки на те, аби цей день був світлим, мирним, життєрадісним і неголодним для Українців,
  коли гривна буде як і в Руси рубатися на рублі, а не копійки (коли Ющенко, чи може його кумир, йшов на те, аби в нас лишилася "копійка" він, такий розумний, хороший, не міг не усвідомлювати, що в масах його народу гривну будуть обзивати рублем, і надалі принижуючи українське перед Москвою. А коли розмінне від гривні буде рубль, хто себе дискомфортно почуватиме? Правильно.),
  коли всі посади держави та провідні місця в суспільстві займатимуть українці,
  коли в Україні розвиватиметься українська культура, бо іншої в Україні бути не може,
  коли Україна буде для Українців, бо для них Її створив Бог (як Ізраїль для жидів, Росію для євреїв, а Ефіопію для фалашів),
  коли українська книга друкуватиметься українською, а українська школа навчатиме українською (яке нахабство, вигукне мій співгромадянин-українець!),
  коли в Українців буде один Бог, і його українське Богорозуміння,
  ТІЛЬКИ ТОДІ
  ми не тільки зможемо сформувати свою касту своїх Священнослужителів, ми не будемо їх обтяжувати "сертифікуванням", бо для цього існуватиме штрих-код, де перші цифри “482...” вказуватимуть, куди йдуть податки цього виробника, хто отримує роботу на його підприємствах, якою мовою говорять його діти. Адже це буде код Української України!

  І останнє, "скільки ж тоді Українців залишиться?" спитає мене песиміст, "ми втратимо цілі регіони".
  Можливо, хоча й навряд. ("Щоб так, так ні" - жидівська народна мудрість). В усіх випадках, це єдина можливість зберегти саме Україну, а не ненависну всім, з її громадянами включно, державу з такою назвою. А там, українська жінка захоче народжувати, український чоловік - працювати і творити, аби збагачувати свою родину, український вояк, коли треба - вмерти, аби захистити територію та інтереси своєї України, старші українці, - заслужені та шановані люди – будуть хотіти і могти жити в заможній Україні. Нас, з часом, ставатиме все більше і більше, а території, з часом повернемо (коли треба ми як Японці впродовж десятиліть не визнаватимемо їх втрати), а з часом, напевне й збільшимо за рахунок етнічних територій.
  “Ось, бачите, - продовжить дискусію оптиміст, – а без цього нас, за даними ООН на 2050 рік гарантовано буде 24 мільйони, за планами Солженіцина і Бзежинського - ми будемо гарантовано приєднані до братніх єдиновірців (кожен до своїх). І взагалі, мало хто з тих, хто це читає до того часу доживе.”
  Дорогі оптимісти і песимісти, коли ви Українці не тільки за переписом – я готовий з вами спілкуватись, дискутувати і навіть вживати тільки те, що ви “про сертифікуєте”!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua