МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Мікрософт" збільшує свою монополію

02/28/2003 | Майдан-ІНФОРМ
А Кабмін ніколи не побудує для себе надійну систему "Електронний Уряд", бо підписує довгострокову угоду з найбільш відомим постачальником закритих стандартів, закритого коду та програмових "дірок" у світі.Кабінет Міністрів має намір продовжувати розвивати електронну інформаційну
систему "Електронний Уряд" разом з корпорацією Microsoft.
Це питання обговорювалося під час зустрічі прем'єр-міністра Віктора Януковича з президентом компанії Microsoft у Європі, на Близькому Сході та в Африці Жаном- Філіпом Куртуа. Сторони обговорили на зустрічі намір підписати довгострокову угоду. Сторони обговорили питання про захист прав інтелектуальної власності в Україні, а також питання розвитку розробки програмного забезпечення і підготовки відповідних фахівців в Україні.

Як повідомляло агентство, в листопаді 2002 року Кабмін підключив єдиний веб- портал органів виконавчої влади до мережі Інтернету.

Система "Електронний Уряд" має забезпечити інформаційну взаємодію органів виконавчої влади між собою, а також з громадянами і юридичними особами.

У 2002 фінансовому році (з 31 червня 2001 року до 1 липня 2002 року) корпорація Microsoft збільшила обсяг продажу програмного забезпечення в Україні на 327%.

Українські Новини

Не чекаючи на прийняття закону про вільне програмове забезпечення , авторами якого є колектив на чолі з депутатом Б. Олійником ("Майдан" писав про цей закон), Кабмін приймає рішення про співпрацю з "Дрібном"якими", вчергове демонструючи далекоглядність масштабу довжини свого носа.

Відповіді

 • 2003.02.28 | Цікавий

  А чого Олійник з помічниками так довго чухається ?

  Вже пів року пройшло, а закон так і не прийнято.
 • 2003.03.03 | Jorj_K

  Re: "Мікрософт" збільшує свою монополію

  1 - Сразу в антимонопольный комитет
  2 - В отдел по борьбе с коррупцией
  3 - Выяснить как силовые структуры "прогавили" такую афёру.
  4 - Обратить внимание президента на прямую угрозу государственной безопасности в связи с применением в гос учереждениях програмного обеспечения неизвестного происхождения, в которое возможно встроены деструктивные и шпионские функции.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua