МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Загроза фізичної розправи над журналістом з Донеччини

03/01/2003 | Майдан-ІНФОРМ
У Маріуополі місцева опозиція виступає на захист головного редактора "Азовських новин" Володимира Кривохижі.
Містом було поширено листівку - звернення з приводу загрози життю Володимира Кривохижі. Під час виборчої кампанії 2002 р. "Азовські Новини" вже зазнавали серйозних переслідувань, було вилучено усесь тираж номеру, де йшлося про блок Віктора Ющенка "Наша Україна". Подаємо текст листівки.

Шановні маріупольці!

Мафіозні клани міста, користуються аідтримкою влади, нещодавно провелим розмову по “понятіям” з головним редактором газети “Азовські новини” журналістом Кривохижою В.І. і поставили умову: або він залишає місто або його життю може загрожувати небезпека.

Всім політично не заангажованим маріупольцям відома активна позиція Кривохижі В. І в питаннях розбудови демократії в нашому місті. Газету закривали за відкритість під час виборів, газету закривали за її гостре слово у відношенні влади, контролюючих установ та комерційних підприємств.

В Україні при теперішній владі стало нормою загибелі журналістів, поліитиків, активних громадян. На жаль, ця теперішня дійсність виникла на ґрунті проґресуючої корупції, безвідповідальності та правового ніґілізму з мовчазної згоди основної частини українського народу.
Патріоти України вимагають від міської влади припинити тиск на журналіста Кривохижу В. І., забезпечити безпеку його родині.

Заявляємо, що у випадку подальшого переслідуванння журналіста Кривохижі В. І. Чи інших патріотів міста, ми звернемося до Верховного суду, верховної ради України,до уповноваженого по захисту прав людини Ніни Карпачової.
Люди! Докладайте як хто може своїх зусиль до розвитку демократії у в незалежній Україні, тоді всім нам буде краще жити!

З нами Бог, честь і правда!
Слава Україні! Героям слава!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua