МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмі вдалося досягти неймовірного

03/02/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Леоніду Кучмі в Україні , як колись Адольфу Гітлеру у Франції, вдалося об'єднати вічно непримиренних супротивників – основні українські політичні сили як правого так і лівого спрямування демонструють непереборний потяг до об'єднання.

Ідея об'єднання і координації сил для повалення олігархічного режиму Кучми виявилася основною ідеєю з'їзду народних депутатів всіх рівнів – від Верховної до сільських рад. Єдинодушність депутатів найрізноманітніших спрямувань і їхнє прагнення робити безпосередні практичні кроки до об'єднання і координації своїх зусиль просто вражає.

Найбільш разючі приклади об'єднання опозиції демонстрували у своїх виступах депутати місцевих Рад. Виявляється процес об'єднання на місцях далеко випередив доволі незвичну співдію лідерів правих та лівих опозиційних сил.

Перед учасниками з'їзду з вельми оптимістичними і конструктивними доповідями виступили Мороз, Симоненко та Юлія Тимошенко. Остання зокрема оприлюднила “платформу для об'єднання” яка складалася з 12 пунктів. Потім виступив Віктор Ющенко, який також констатував незворотність процесу об'єднання антиолігархічної опозиції.

Присутність у залі людей середнього і старшого віку (такими у більшості є українські депутати всіх рівнів) додавало серйозності атмосфері цього заходу. Враження цієї серйозності стало особливо відчутним коли депутат Андрій Шкіль під час свого виступу закликав вшанувати хвилиною мовчання всіх хто був фізично знищений теперішнім режимом. З'їзд на пропозицію Шкіля прийняв звернення до політвязнів, які зараз знаходяться в тюрмах України.

А на вулиці тим часом стояв пікет з молодих людей , як і сором'язливо ховали свої обличчя за антиющенківськими плакатами. На запитання , про організацію, яку вони представляють, молоді люди заявили що то “Україна Молода”. Як виявилося про існування однойменної газети вони не знають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua