МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

03/03/2003 | Shooter
Не прямо, проте була.

На вибори 2004 висуваються всі 4 опозиційні лідери. Проте перед виборами з "трійки радикальних" залишається один, а решта двоє знімають свої кандидатури, закликаючи голосувати за нього.

Зрозуміло, що компромісною фігурою серед 3 є Мороз. Якщо Пєця на це піде, то вже в першому турі на кучмонавтобандюках можна ставити хрест.

Пара "Ющенко" + "Мороз" (за підтримки Юлі і Пєці) їх шапками закидає.

Відповіді

 • 2003.03.03 | Спостерігач

  Плагіатом займаєтесь ;-) Було: Нарешті здогадались!!!

  http://maidan.org.ua/n/free/1046643715
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Shooter

   Не бачив :) Відповів там же.

   Тепер мені, доречі, виглядає зрозумілішою тактика НУ і заяви Рибчука.

   Цікаво, що саме собі в даний момент обкусює Мудведчук...
 • 2003.03.03 | Пробачте

  Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

  вперторогий Пеця, Мороз(без епітету покищо) - були увесь час зрадниками - хіба не ясно? ці позалаштункові речі з політиками старої формації - безперспективні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Shooter

   Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

   Пробачте пише:
   > вперторогий Пеця, Мороз(без епітету покищо) - були увесь час зрадниками - хіба не ясно? ці позалаштункові речі з політиками старої формації - безперспективні.

   Мови немає. "Політики" "нової формації" - тігіпки, мудведчуки чи хорошковські там всякі - без сумніву набагато "перспективніші".

   Тьху...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.03 | Пробачте

    Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

    Та від усіх їх верне і їм усім плювати на народ. Зрозуміло, що від тих бухгалтерів ще наплачеться вже не Європа, а Україна...

    Їм тільки дай владу - он що витворяють - кишені вже рвуться у тих інтеграстів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.03 | Shooter

     Імєна, сєстра, імєна!!

     Щоб полегшити Вам задачу, я розпочну список:

     бандюк, брехун і камсамолець Харашковскій
     бандюк і кґбістський сексотик Мудведчук
     бандюк і камсамолець Тігіпка
     бандюк і рецидивіст Янукович
     партапаратчик Литвин (майже янгол на фоні, що вище)
 • 2003.03.03 | Franko

  Скажiть мeнi, зeлeному...

  Якi пeрспeктиви в Сiманeнка як у лiдeра КПУ залишаться пiсля того, як вiн знiмe свою кандидатуру? Я нe знаю тeпeрiшнiх розкладiв в КПУ; нeвжe нe будe проблeм? А якщо народ нe паймьот-с i рiшeнням з'iзду дружно скажe йому, "пацан, або-або"? З Морозом i Юлeю проблeм я нe пeрeдбачаю, алe комунiсти, навiть тeпeрiшнi - народ затятий...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Спостерігач

   А чому Симоненко має знімати свою кандидатуру?

   З трійки М-Т-С в нього найбільший рейтинґ. За Планом (якщо це справді План...) до другого туру виходить Ющенко і Симоненко. Симоненко займає почесне друге місце і стає центром опозиції до Ющенка ;-)

   До того ж участь опозиційного кандидата є ґарантією того, що Ющенка не знімуть з реєстрації.

   Franko пише:
   > Якi пeрспeктиви в Сiманeнка як у лiдeра КПУ залишаться пiсля того, як вiн знiмe свою кандидатуру?
  • 2003.03.03 | Shooter

   Не думаю, що Ви зелений ;)

   Franko пише:
   > Якi пeрспeктиви в Сiманeнка як у лiдeра КПУ залишаться пiсля того, як вiн знiмe свою кандидатуру? Я нe знаю тeпeрiшнiх розкладiв в КПУ; нeвжe нe будe проблeм? А якщо народ нe паймьот-с i рiшeнням з'iзду дружно скажe йому, "пацан, або-або"? З Морозом i Юлeю проблeм я нe пeрeдбачаю, алe комунiсти, навiть тeпeрiшнi - народ затятий...

   В тому, звісно, є проблема. Більше того - в Сіманєнкі персональний рейтинґ буде однозначно більший як в Мороза. Проте Сіманєнка також розуміє, що шанс - другий тур "бандюк" + "Ющ" є досить високий. А то для нього би було ще гірше, ніж відмовитися від своєї кандидатури на користь Мороза в першому турі.

   Крім того, не виключено й навпаки - Мороз підтримує Сіманєнку. Тоді Юлі не залишається нічого іншого, ніж зняти свою кандидатуру на користь двох невладних кандидатів.

   Фішка якраз в цьому - два невладні кандидати у форматі Ющ + Мороз-чи-Пєця.
 • 2003.03.03 | Зараза

  Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

  Можливо, в мене паранойя. Але на мою думку, якщо Юля зниме свою кандидатуру, то після цього Ющенко не проживе й трьох днів. Результат: маємо у другому турі Мороз + бандит. В кого шансів більше?

  До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Костя

   От Зараза! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.03 | Зараза

    Re: От Костя! :-))) (-)

  • 2003.03.03 | Shooter

   Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

   >Можливо, в мене паранойя. Але на мою думку, якщо Юля зниме свою кандидатуру, то після цього Ющенко не проживе й трьох днів.

   Тоді знімати потрібно за день до виборів ;): Якщо серйозно, - фізична ліквідація когось із претендентів під час передвиборчої кампанії могла би принести стільки проблем бандюкам, що навіть Пєця – президент би їм здавався благом.

   >Результат: маємо у другому турі Мороз + бандит. В кого шансів більше?

   Якщо всі четверо закликають голосувати за Мороза – однозначно в Мороза.

   >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.

   Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.03 | Спостерігач

    Трошки помиляєтесь щодо мети

    Shooter пише:

    > >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
    >
    > Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.

    Головне, аби протягнути Мороза/Симоненка у другий тур. Ющ бо там буде по любому.

    А проблема, як на мене, не в Симоненкові, а в Юлі. Бо якщо все піде за вищенаведеною схемою, а не за вже класичною Ющ-Юля-Мороз (президент-прем'єр-спікер), то в неї немає жодних ґарантії на поствиборчий період (і оточення Юща і комуняки її вже зараз готові розідрати ;-)). І тому в неї можуть здати нерви, і вона не зніме свою кандидатуру...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.03 | Shooter

     Не думаю

     Спостерігач пише:
     > Shooter пише:
     >
     > > >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
     > >
     > > Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.
     >
     > Головне, аби протягнути Мороза/Симоненка у другий тур. Ющ бо там буде по любому.

     То те саме, що кажу я, тільки з іншого кута погляду. ;):

     > А проблема, як на мене, не в Симоненкові, а в Юлі. Бо якщо все піде за вищенаведеною схемою, а не за вже класичною Ющ-Юля-Мороз (президент-прем'єр-спікер), то в неї немає жодних ґарантії на поствиборчий період (і оточення Юща і комуняки її вже зараз готові розідрати ;-)). І тому в неї можуть здати нерви, і вона не зніме свою кандидатуру...

     і? буде вічно шуганою, як, не дай Боже, президентом стане бандюк? Юля не є настільки дурною, щоб накидати собі на шию зашморг власними руками

     доречі, ще один арґумент на користь Мороза в парі Мороз-Симоненко - Юля легко погодиться на підтримку Мороза, проте зі скрипом - на підтримку Симоненка. Як і те, що виборці Юлі набагато більше симпатизують Морозу, ніж Симоненку
     залишилось переконати Пєцю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.03 | Спостерігач

      Re: Не думаю

      Shooter пише:
      > Спостерігач пише:
      > > Shooter пише:
      > >
      > > > >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
      > > >
      > > > Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.
      > >
      > > Головне, аби протягнути Мороза/Симоненка у другий тур. Ющ бо там буде по любому.
      >
      > То те саме, що кажу я, тільки з іншого кута погляду. ;):

      Не зовсім.
      Кандидат від трійки має бути такий, щоб симпатики инших двох проголосували саме за нього, а не, не дай Боже, за Юща ;-)
      Таким ніби бачиться Мороз. Але десь з половину комуністичного електорату (10%), якщо не більше, проголосують в такому разі не за нього, а за провладного.
      З иншого боку, якщо таким буде Симоненко, то за нього не проголосують "юліні", а це лише 7%.
      Отже виглядає, що Пєтя.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.03 | Shooter

       Re: Не думаю

       Спостерігач пише:
       > Shooter пише:
       > > Спостерігач пише:
       > > > Shooter пише:
       > > >
       > > > > >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
       > > > >
       > > > > Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.
       > > >
       > > > Головне, аби протягнути Мороза/Симоненка у другий тур. Ющ бо там буде по любому.
       > >
       > > То те саме, що кажу я, тільки з іншого кута погляду. ;):
       >
       > Не зовсім.
       > Кандидат від трійки має бути такий, щоб симпатики инших двох проголосували саме за нього, а не, не дай Боже, за Юща ;-)
       > Таким ніби бачиться Мороз. Але десь з половину комуністичного електорату (10%), якщо не більше, проголосують в такому разі не за нього, а за провладного.

       чому?
       Мороз - "достатньо" лівий
       крім того, якщо комуністи щиро його підтримуватимуть і розвернуть відповідну аґітацію - 15% комуністичного електорату його підтримають.

       > З иншого боку, якщо таким буде Симоненко, то за нього не проголосують "юліні", а це лише 7%.
       > Отже виглядає, що Пєтя.

       рахуєм
       Мороз: 7% + 15%(коммі) + 3,5 (БЮТ)% - 25,5%
       Пєця: 20% + 4,5% ("морозівці") + 2% (БЮТ) - 26,5%

       можлива похибка в 1,5% їх шанси вирівнює

       одним словом, соціологічних опитувань їм не минути.
       (мені персонально набагато більше подобається "Мороз + Ющ" :): )
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.03.03 | Спостерігач

        А Ви подумайте ;-)

        Shooter пише:
        > Спостерігач пише:
        > > Shooter пише:
        > > > Спостерігач пише:
        > > > > Shooter пише:
        > > > >
        > > > > > >До речі, як Ви вважаєте, який відсоток прихільників коммі віддасть свої голоси за Мороза, навіть якщо Симоненко закличе до цього? Те ж саме питання щодо прихільників Тимошенко.
        > > > > >
        > > > > > Якщо мову ведем про 1-ий тур і з “живим Ющенком” – проґнозую 80 відсотків прихильників Пєці. У випадку з Юлею то навіть легше – майже 100% її прихильників голосуватимуть або за Мороза, або за Юща, причому проґнозую розподіл голосів приблизно порівну. Останнє, в принципі, не суттєве - головне, що голоси не підуть в бандюківську скарбничку.
        > > > >
        > > > > Головне, аби протягнути Мороза/Симоненка у другий тур. Ющ бо там буде по любому.
        > > >
        > > > То те саме, що кажу я, тільки з іншого кута погляду. ;):
        > >
        > > Не зовсім.
        > > Кандидат від трійки має бути такий, щоб симпатики инших двох проголосували саме за нього, а не, не дай Боже, за Юща ;-)
        > > Таким ніби бачиться Мороз. Але десь з половину комуністичного електорату (10%), якщо не більше, проголосують в такому разі не за нього, а за провладного.
        >
        > чому?
        > Мороз - "достатньо" лівий
        > крім того, якщо комуністи щиро його підтримуватимуть і розвернуть відповідну аґітацію - 15% комуністичного електорату його підтримають.
        >
        > > З иншого боку, якщо таким буде Симоненко, то за нього не проголосують "юліні", а це лише 7%.
        > > Отже виглядає, що Пєтя.
        >
        > рахуєм
        > Мороз: 7% + 15%(коммі) + 3,5 (БЮТ)% - 25,5%
        > Пєця: 20% + 4,5% ("морозівці") + 2% (БЮТ) - 26,5%
        >
        > можлива похибка в 1,5% їх шанси вирівнює

        Є вельми суттєва різниця між електоратом Мороза і Симоненка. Морозівці, котрі не підтримАють Симоненка в разі висування його кандидатом від трійки, голосуватимуть за Юща, а симоненківці, в аналогічній ситуації, - за бандюка. Що збільшує ризик, завдяки фальсифікаціям, потрапляння останнього у другий тур.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.03.03 | Shooter

         Ви двічі сам собі радили? ;)

         Спостерігач пише:
         >
         > > рахуєм
         > > Мороз: 7% + 15%(коммі) + 3,5 (БЮТ)% - 25,5%
         > > Пєця: 20% + 4,5% ("морозівці") + 2% (БЮТ) - 26,5%
         > >
         > > можлива похибка в 1,5% їх шанси вирівнює
         >
         > Є вельми суттєва різниця між електоратом Мороза і Симоненка. Морозівці, котрі не підтримАють Симоненка в разі висування його кандидатом від трійки, голосуватимуть за Юща, а симоненківці, в аналогічній ситуації, - за бандюка. Що збільшує ризик, завдяки фальсифікаціям, потрапляння останнього у другий тур.

         Тут цей...є 100% голосів, котрі візьмуть участь в голосуванні. Тому, передбачаючи результат за "нашими", неважко вирахувати, що отримають "їхні" (- балласт, звичайно). Себто якісними характеристиками, які Ви наводите, можна просто знехтувати.

         І опиратись на ще вищенаведені розрахунки. ;):
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.03.03 | Спостерігач

          Не сміхом, а ділом ;-)

          Shooter пише:
          > Спостерігач пише:
          > >
          > > > рахуєм
          > > > Мороз: 7% + 15%(коммі) + 3,5 (БЮТ)% - 25,5%
          > > > Пєця: 20% + 4,5% ("морозівці") + 2% (БЮТ) - 26,5%
          > > >
          > > > можлива похибка в 1,5% їх шанси вирівнює
          > >
          > > Є вельми суттєва різниця між електоратом Мороза і Симоненка. Морозівці, котрі не підтримАють Симоненка в разі висування його кандидатом від трійки, голосуватимуть за Юща, а симоненківці, в аналогічній ситуації, - за бандюка. Що збільшує ризик, завдяки фальсифікаціям, потрапляння останнього у другий тур.
          >
          > Тут цей...є 100% голосів, котрі візьмуть участь в голосуванні. Тому, передбачаючи результат за "нашими",

          От я Вам і намагаюсь пояснити, що сумарний результат за "наших" залежить від того, хто піде від трійки.

          > неважко вирахувати, що отримають "їхні" (- балласт, звичайно). Себто якісними характеристиками, які Ви наводите, можна просто знехтувати.

          Ви завжди шкультигали на арихметиці, Шутере ;-)
          Припустимо, що влада в чистому вигляді має 20% (ЗаЄДУ + СДПУ(о)). Якщо Симоненко віддасть свої голоси на користь Мороза, то мінімум 5% з них проголосує за владного, от і отримаємо 25%, а за певної "ловкості рук" - самі розумієте.
          В разі ж, коли Мороз віддасть свої голоси Симоненкові, то десь 2-3% його не послухають, але проголосують натомість не за бандюка, а Ющенка. Він, звісно, все одно 50%+1 не отримає, але й бандюк у другий тур не потрапляє.
          Ну, Шутере, невже примусите пояснювати втретє? ;-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.03.03 | Спостерігач

           згоден з http://maidan.org.ua/n/free/1046704610 (-)

          • 2003.03.03 | Shooter

           Мови нема

           Спостерігач пише:
           > Shooter пише:
           > > Спостерігач пише:
           > > >
           > > > > рахуєм
           > > > > Мороз: 7% + 15%(коммі) + 3,5 (БЮТ)% - 25,5%
           > > > > Пєця: 20% + 4,5% ("морозівці") + 2% (БЮТ) - 26,5%
           > > > >
           > > > > можлива похибка в 1,5% їх шанси вирівнює
           > > >

           > Ви завжди шкультигали на арихметиці, Шутере ;-)

           Хех :)) Хто би казав.
           Як там, доречі, здоров'я моєї Тиси? ;):

           > Припустимо, що влада в чистому вигляді має 20% (ЗаЄДУ + СДПУ(о)). Якщо Симоненко віддасть свої голоси на користь Мороза, то мінімум 5% з них проголосує за владного,

           5% комуняк за бандюка - не погоджуюсь. Мороз далеко не Ющенко

           >от і отримаємо 25%, а за певної "ловкості рук" - самі розумієте.
           > В разі ж, коли Мороз віддасть свої голоси Симоненкові, то десь 2-3% його не послухають, але проголосують натомість не за бандюка, а Ющенка. Він, звісно, все одно 50%+1 не отримає, але й бандюк у другий тур не потрапляє.

           Воно більш-менш вірно, якщо буде Янукович. Менше вірно, якщо буде Мудведчук. Мало-мало вірно, якщо буде Тігігіпко чи Кирпа. І неймовірно, якщо буде Литвин. - ті 5% чи скільки їх там буде.

           Заодне трішки зробими жорсткішими крайові умови: від Юлі за Сіманєнка проголосує 2%, від Мороза - 4%, запуском Грача Пєцю опустять на 15% - ось і маємо тих самих 21%...скільки там в бандюка? 20%?

           Рахуємо інакше - Пєця дає 13% за Мороза, 7 за Грача.
           13%+7%(Мороз)+4%(Юля)=24%...що дещо більше, ніж 21% - погодьтеся.

           Як Вам така "Спостерігачева арихметика"? ;):
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.03.03 | Shooter

            Взагалі-то, якщо виходити з пари Ющ-Симоненко, ...

            ...то тоді найпродуктивнішим є висування всіх чотирьох і зняття перед виборами своїх кандидатур Морозом на користь Пєці, Юлею - на користь Юща і Пєці.

            Що дасть 25% Симоненку і 30% Ющу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.03.04 | Спостерігач

             Ви весь час забуваєте про Мету

             А Мета - непотряпляння владного у другий тур.


             Shooter пише:
             > ...то тоді найпродуктивнішим є висування всіх чотирьох і зняття перед виборами своїх кандидатур Морозом на користь Пєці, Юлею - на користь Юща і Пєці.
             >
             > Що дасть 25% Симоненку і 30% Ющу.

             Щодо 25% в Симоненка у цьому випадку - не певен.
             Ющ буде мати значно більше 30%. Але й владний буде мати як мінімум 20, плюс трохи домальованих.
             Одним словом всім треба працювати на трійку, навіть такими фантастичними методами a la Доній, як зпропоновано у
             http://www.maidan.org.ua/n/free/1046706913
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2003.03.04 | Shooter

              Впертий Ви

              І зовсім не арифметик. ;):

              Якщо Юля закличе своїх прихильників голосувати тільки за Симоненка, то різниця в порівняні з ситуацією, коли Юля закличе голосувати за Ющенка і Симоненка буде навіть "від'ємною". Бо певна частина Юлиного електорату скаже "за комуняку - ніколи!" і все одно буде голосувати за когось інакшого. Без прямого ж заклику Юлі голосувати і за Юща - частина проголосує за "третю" (тьху) силу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.03.04 | Спостерігач

               Впертий Я

               Shooter пише:
               > І зовсім не арифметик. ;):
               >
               > Якщо Юля закличе своїх прихильників голосувати тільки за Симоненка, то різниця в порівняні з ситуацією, коли Юля закличе голосувати за Ющенка і Симоненка буде навіть "від'ємною". Бо певна частина Юлиного електорату скаже "за комуняку - ніколи!" і все одно буде голосувати за когось інакшого. Без прямого ж заклику Юлі голосувати і за Юща - частина проголосує за "третю" (тьху) силу.

               Головне, аби не за владного ;-)
               А взагалі я просто намагаюсь закцентувати на иншому: треба шукати технологічні схеми попадання кандидадта від трійки в другий тур. І пам'ятати про можливість зняття ЦВК з перегонів не Ющенка, а Симоненка...
        • 2003.03.03 | Боровик

         Re: А Ви подумайте ;-)

         Бандюк - надто абстрактно. Ну не голосуватиме електорат Симоненко за Тагипка і не дуже за Медведчука.
         Тільки з Януковичем Симоненко має (може мати) спільний електорат.
         >
         > Є вельми суттєва різниця між електоратом Мороза і Симоненка. Морозівці, котрі не підтримАють Симоненка в разі висування його кандидатом від трійки, голосуватимуть за Юща, а симоненківці, в аналогічній ситуації, - за бандюка. Що збільшує ризик, завдяки фальсифікаціям, потрапляння останнього у другий тур.
    • 2003.03.03 | Боровик

     Re: Трошки помиляєтесь щодо мети

     А зараз для Юлі післявиборчі наслідки просто неактуальні в разі приходу опозиції до влади.
     Юля не працює на перспективу, юля ппрацює проти сучасного, яке її найбільше незадовільняє. І юля ради зміни сучасного легко відмовляється від майбутнього журавля в небі чи синиці в руці.
     Перспективи важливіші найбільше для Симоненка та трохи для Мороза.
     І якщо зараз хотіти втрясти можливі проблеми, то треба найбільше працювати в напрямку Симоненка і комуністів. Тобто їм треба гарантувати якусь пристойну задовільну нішу на "потім".
     До того ж нема проблем віддати їм в майбутньому весь соціальний пакет, профспілки, пенсії, матдопомоги і подібне.
   • 2003.03.03 | борець зі словами

    Скільки проблем? Які проблеми?

    >Тоді знімати потрібно за день до виборів Якщо серйозно, - фізична ліквідація когось із претендентів під час передвиборчої кампанії могла би принести стільки проблем бандюкам, що навіть Пєця – президент би їм здавався благом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.03 | Shooter

     Остап, моя Вам порада:

     купіть собі ґумову ляльку

     подейкують, то набагато приємніше, ніж Майдан. і ефективніше ес велл
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.03 | борець зі словами

      А по суті? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.03 | Franko

       По сутi тут, на жаль, нiхто нiчого нe скажe :-(

       Справа в тому, що, за опосeрeдкованими спостeрeжeннями, тут всi надають пeрeвагу натуральному. Тому, якщо хочeш конкрeтно модeль, тип, eластичнiсть i особливостi характeру, то йди на спeцiальний сайт, який тобi тeж тут, на жаль, нiхто сказати нe зможe, бо нe знаe.
   • 2003.03.03 | Зараза

    Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

    вважаю, що ще зарано вирішувати конкретну конфігурацію - хто буде знімати свою кандидатуру. Це залежить від конкретного кандидата від влади. Наприклад якшо це буде Янукович, то можливо (можливо!!!!), буде треба намагатися протягти на друге місце Юлю. А ось якщо це буде Медведчук, то навпаки - Юля має пожертвувати собою заради другого місця у Пєті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.03 | Shooter

     Маєте правду -

     - ще ранувато.

     Проте, як на мене, Юля непрохідна у будь-якому випадку (хіба "ліквідують" Юща).

     Такщо їй свою кандидатуру так чи інакше доведеться знімати. Питання тільки - на чию користь.
    • 2003.03.03 | Боровик

     Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

     Тобто, можна вивести формулу виграшу:
     Висувається Ющенко та Юля, Мороз, Симоненко.
     Ющенко не знімається.
     Якщо від влади іде Янукович, то Юля і Мороз в певний момент зходять з дистанції.
     Якщо Медведчук, то Мороз і Симоненко знімаються.
     Якщо від влади буде Тагипко-Литвино-Кирпо-подібне, залишається Мороз із трійки.
     Другий тур - Ющенко і 1/3.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.03 | Shooter

      Коректива

      Юля нє катіт в будь-якому випадку. Вона є стабільно серед лідерів неприязні серед українських політиків.

      Такщо або Мороз, або Пєтя.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.03 | Боровик

       Re: Коректива

       Ми тут обговорюємо варіант недопущення бандюка в друге коло.
       До другого туру мають шанс пройти всі з четвірки, +бандюк.
       У Юлі негативний рейтинг перевалює за 50%, але у неї високий позитивний рейтинг.
       Якщо висунеться Медведчук, то хто його переграє Симоненко чи Мороз?
       Ніхто.
       А Юля переграє.
       Медведчук отримає якихось 8-10%, а Юля десь так 15 і Ющенко за 20.
       Якщо буде не Юля (Мороз-Симоненко), то Ющенко отримає трохи більше і Медведчук трохи більше, більше ніж Симоненко чи Мороз.
       В Україні є прошарок електорату, який не тупий, відносно освідчений, дивиться різні шоу по ТБ, читає про НЛО та про російську попсу... Це так званий нестійкий електорат який може вірити як в соціал-демократію у виконанні а ля Медведчук, так і просто в слова Юлі, але ні Морозі ні Петі не вірять. Тому проти Медведчука саме Юля може стати. Дивіться минулі вибори в ВР.       Shooter пише:
       > Юля нє катіт в будь-якому випадку. Вона є стабільно серед лідерів неприязні серед українських політиків.
       >
       > Такщо або Мороз, або Пєтя.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.03.03 | Shooter

        Re: Коректива

        Боровик пише:
        > Ми тут обговорюємо варіант недопущення бандюка в друге коло.
        > До другого туру мають шанс пройти всі з четвірки, +бандюк.
        > У Юлі негативний рейтинг перевалює за 50%, але у неї високий позитивний рейтинг.

        Він низький - на рівні 7-8% (саме як рейтинґ кандидата в президенти)

        > Якщо висунеться Медведчук, то хто його переграє Симоненко чи Мороз?
        > Ніхто.
        > А Юля переграє.
        > Медведчук отримає якихось 8-10%, а Юля десь так 15 і Ющенко за 20.

        Задумайтеся, як поділяться решта відсотків.

        > Якщо буде не Юля (Мороз-Симоненко), то Ющенко отримає трохи більше і Медведчук трохи більше, більше ніж Симоненко чи Мороз.

        Мудведчук з його 7% ніколи не отримає більше ніж Пєця з його 15-20%.

        Якщо вже так наполягаєте на Юлі - то її можна залишити в якости "ліквідатора" Мудведчука за умови здачі Морозом своїх голосів Симоненку.

        "Олігарх, який покаявся, красива жінка і тверда антикучмістка" порівняно неважко би мала зачмирити "бандюка з мачете".
     • 2003.03.03 | Зараза

      Re: Найцікавіша ідея, озвучена 2 березня

      Десь так.

      Але ще треба передбачити різні варіанти висування на неподівані випадки: що треба буде робити, якщо Ющ потрапить під КАМАЗ, чи якщо Юлю буде затримано за особливо жорстоке згвалтування, чи якщо Мороза буде застрелено на місці при спробі збройного пограбування, and so on...
 • 2003.03.03 | Antiku

  http://www.glavred.info/?art=69888425

  http://www.glavred.info/?art=69888425
 • 2003.03.03 | Богдан

  Ідея справді цікава

  Але потребує філігранного виконання.

  1) Варіант коли Мороз і Юля знімають на користь комуністів не підходить, бо прихильники БЮТ за Пєтю голосувати не будуть, навіть якщо Юля накаже. Це генетична пам"ять мільйонів замордованих комуністами.

  2) Варіант коли Юля - на користь Юща, а Мороз - на користь Пєті, теж не підходить, бо Мороз і Пєтя разом не здолають бандита і не пройдуть в другий тур.

  Коротше як не крути, а доведеться Пєті наступати на горло власній пісні. Все впирається в амбіції Симоненка. Якщо він і Юля знімають на користь Мороза, то за нього проголосують майже всі їхні прихильники в повному складі. І тоді реально взяти друге місце після Юща.

  Симоненко повинен розуміти, що такий вихід є єдиним. Досить подивитися, як в Росії зараз гвалтують в усі дири Зюганова. З Пєтєю бандити зроблять теж саме. Але є одне але. Бандити оголосять Пєтю зрадником і висунуть Грача, який в них на короткому повідку. Тому якщо буде політична воля реалізовувати цей варіант, то Пєтя повинен на розкол іти зараз, а не перед виборами, щоб встигнути комуністам пояснити хто такий Грач.

  Є ще одна небезпека - вбивство Юща. Тому Юля і Пєтя повинні знімати свої кандидатури безпосередньо перед самими виборами, а Ющ повинен за день до того виїхати в Америку чи Швейцарію і результатів виборів чекати там. Інакше точно вб"ють.

  В цьому випадку Пєтя втрачає найбільше, а девідентів буде мати найменше. Якщо в нього вистарчить сміливості на це піти, то я (бандерівець) зніму перед ним шапку і вклонюся :-))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Зараза

   Re: Ідея справді цікава

   Є ще одна небезпека - вбивство Юща. Тому Юля і Пєтя повинні знімати свої кандидатури безпосередньо перед самими виборами, а Ющ повинен за день до того виїхати в Америку чи Швейцарію і результатів виборів чекати там. Інакше точно вб"ють.
   ----
   Буду писать по русски - мне все же легче так свои мысли выражать. Тут есть одна деталь. Если Юлия или Педя снимут кандидатуры за день до выборов - их избиратели просто не успеют сориентироваться. То есть снимать-то они могут и за день, но объявить об этом должны заранее. Как только какндидат от власти станвится явным (раньше нельзя!), тройка (черверка) решает кто кем жертвует , и объявляет об этом. А само снятие - действительно, за день до выборов, или за неделю (какой там срок в законе установлен, не помню).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.03 | Shooter

    І ще що є цікавим

    Юлі, Пєті і Морозу домовитися між собою буде набагато легше, ніж бандюкам.

    Доречі, є ще один варіант.
    Але про це - дещо пізніше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.03 | Franko

     Так отож :-(((

     Спiльний ворог eднаe украiнцiв поки що кращe, нiж спiльна мeта. НЕПРАВИЛьНО ЦЕ! Отак в 89-му всe було чiкi-пукi, в 91-му дивився я Чeрвону Руту (фeстиваль) i бачив, - там УКРАIНА свiтилася в тих очах. А потiм ворог пропав (точнiшe, полiморфно зашифрувався) - i нашi розслаааааабилися, а там i Кучмо подоспeло.

     Боюся я, друзi, що вiзьмe опозицiя владу, i чeрeз 4 роки..... знову щось в лiсi здохнe.

     Алe зараз нe про то. Зараз опозицiя мусить прийти до влади.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.03 | Shooter

      Офф-топік

      "Франко" і "франко (реджістеред)" - це одна і та ж особа?
      Чи то як "трагічно-комедійний" Янус? ;):
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.03 | Franko

       Братикiв i сeстричок наразi нe помiчалося :-)

       Просто пароль маe звичку дужe нeпомiтно робитися expired, i воно тихо валить далi в нeзарeeстрованому рeжимi. Пeрeпрошую, цe вводить в оману :(:
  • 2003.03.03 | Боровик

   Re: Ідея справді цікава

   Ну в такому випадку, Симоненко не програє, а саме виграє, бо він вийде з поля маргіналів, і перед ним зніматимуть капелюха не тільки ви а дуже дуже багато громадян по всій Україні.
   Можливо, що у Симоненка появиться можливість очолити по справжньому лівий рух, який займеться в кінці кінців соціальними проблемами селян, пролетаріату та і просто тих верств населення, що не можуть самі себе захищати соціально.
   При цьому опоненти Симоненка втрачають аргументи "проти".
 • 2003.03.03 | Зараза

  І ще ідея на межі божевілля...

  Чи зможе у разі потребі Ющенко "поділитися" у першому турі виборцями з іншими кандидатами (перш за все з Юлею чи Морозом)? Теоретично це можливо. Наприклад якшо хтось авторитетний у невеличких селищах, де люди як правил знаюьь один одного, проведе координаційну роботу, такого типу: Треба віддати частину голосів Морозу. Нас тут 10 чоловік, ми всі збираємось голосувати за Ющенка. Нехай двоє з нас (ти и ти) проголосують за Мороза.

  Звичайно, тут потрібно дуже чітко усе вивірити та організувати.
  (пам_ятаю, десь так років 15 тому футбольна збірна Бельгії дуже вміло робила "штучний офсайд" на полі)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Доктор Про

   Згінь, троль! (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.04 | Зараза

    Слухаюсь! Дозвольте бігом, пане виповзню!

    А тепр поясніть мені, що тут такого тролячого? Чи пан вбачив якусь провокацію?
 • 2003.03.04 | Зараза

  Деякі новини

  До речі, цікавий збіг - вже другий раз обговорення тактики опозиції перед виборами на Майдані передує опублікуванню результатів чергового опитування :-)

  http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/march/4/news/8.shtml

  60% УКРАЇНЦІВ ГОТОВІ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА "АНТИКУЧМУ"

  www.ПРАВДА.com.ua, 4.03.2003, 14:21

  На майбутніх президентських виборах в Україні 66% населення готові проголосувати проти кандидата, що підтримує політику нинішнього глави держави, а 59% згодні віддати голос за людину, що виступає проти політики Леоніда Кучми.

  Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Українським інститутом соціологічних досліджень і центром "Соціальний моніторинг". Опитування проводилося 16-21 лютого у всіх регіонах України. Опитано було більше 2 тис. осіб.

  Коментуючи на прес-конференції у вівторок результати опитування, директор центру "Соціальний моніторинг" Ольга Балакірєва зазначила, що на наступних виборах "ідея наступника нинішнього президента Кучми не буде сприйнята, або для цього необхідно буде важко попрацювати".

  Відповідно до опитування, якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю, за лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка проголосувало б 24%, за лідера Компартії Петра Симоненка - 11%, за Юлію Тимошенко - 7%, і по 5% - за лідера Соцпартії Олександра Мороза і прем'єр-міністра Віктора Януковича.

  По 4% отримав би чинний президент Леонід Кучма і глава його адміністрації Віктор Медведчук.

  По 2% голосів набрали б голова Верховної Ради Володимир Литвин, лідер Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах, лідер Прогресивної соціалістичної партії (ПСПУ) Наталя Вітренко, по 1% - міністр транспорту Георгій Кирпа, глава Нацбанку Сергій Тігіпко і міністр економіки Валерій Хорошковський.

  Разом з тим, Ющенко, за даними опитування, є політиком, до якого прихильні близько 9% електорату Юлії Тимошенко, 4% електорату Олександра Мороза і близько 3% Віктора Януковича.

  Відповідаючи на запитання про те, наскільки підвищаться шанси у випадку, якщо опозиція висуне єдиного кандидата, Балакірєва зазначила, що це залежить від особистості цього кандидата. Зокрема, якщо ним стане Ющенко, його шанси значно збільшаться, і, можливо, не знадобиться навіть другий тур виборів.

  Інтерфакс-Україна
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.04 | Зараза

   Ще продовження результату опитув. Прошу Шутера звернути увагу...

   ...на те, що у своїх підрахунках Ви дуже переоцінили Симоненка. Якось, приблизно з місяць тому, я вже звертав Вашу увагу на те, що Симоненко традиційно має персональній рейтинг десь на чверть нижчий за рейтинг його партії, тому не треба виходити з того, шо він отримає 20%. Але зараз ми маємо навіть не на чверть, а майже у 2 рази нижчий. (до речі, майже всі пероналії мають особистий рейтинг трохи нижчий за рейтинг очолюваних ними партий, але ж не настільки!)Тому ще велике питання, чи варто його виставляти проти Януковича.


   http://uatoday.net/news?class=1&categ=1&date=1046777831&mat=16100&.html


   В рейтинге партий лидируют "Наша Украина", КПУ и БЮТ (14:49)

   Блок партий "Наша Украина", Коммунистическая партия и Блок имени Юлии Тимошенко лидируют в рейтинге политических партий и блоков, которых готовы поддержать избиратели.

   Об этом свидетельствуют данные социологических исследований центра "Социальный мониторинг" и Украинского института социологических исследований, представленные директором центра Ольгой Балакиревой и научными сотрудниками института Дмитрием Дмитруком и Еленой Бабак.

   По данным исследования, "Наша Украина" пользуется поддержкой 25% населения.

   Наиболее популярен блок в западных регионах — 47%, в Киеве — 36% и центре страны — 26%, при этом самая низкая популярность "Нашей Украины" отмечается на востоке — 6% и в Крыму — 3%.

   Второе место в рейтинге партий занимает Компартия, которая пользуется поддержкой 16% населения, имея высокие показатели в Крыму — 21% и в восточных регионах — 20%.

   В центральных регионах Компартию поддерживают 17% населения, в южных регионах и в Киеве по 13%, на севере 15% , на западе коммунисты имеют наименьшую поддержку населения — 3%.

   Согласно данным опроса, БЮТ занимает третье место по уровню поддержки населения, который составляет 10%.

   При этом БЮТ одинаково популярен на западе и в Киеве — по 19%, а также в центре — 14%.

   Сравнительно низкие показатели блока на севере — 8%, юге — 9%, востоке — 2% и в Крыму — 3%.

   6% населения поддерживают Социалистическую партию, Социал-демократическую партию (объединенную), Партию зеленых и блок партий "За единую Украину".

   По 3% населения поддерживают объединение "Женщины за будущее", Блок имени Натальи Витренко и 2% выразили поддержку Команде Озимого Поколения.

   В ходе опроса респонденты могли назвать до 3 партий, которым выражают свою поддержку.

   25% респондентов заявили о том, что не поддерживают ни одну политическую партию, и 12% опрошенным было сложно определиться с ответом на вопрос.

   Социологические исследования проводились с 16 по 21 февраля во всех регионах страны.

   В ходе исследования было опрошено 2009 респондентов старше 18 лет.

   Социологическая погрешность данных составляет 1,3-2,2% при достоверных 95%.

   При написанні використані матеріали: Українські новини
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.04 | Shooter

    Кожне опитування кульгає

    Я погоджуюсь з Вами про те, що в Симоненка популярність нижча, ніж в КПУ. Більше того, - якщо пам'ятаєте, перед останніми виборами згідно соцопитувань популярність коммі була суттєво меншою (відсотків на 4%, думаю, мінімум), ніж скільки вони взяли реально. Думаю, останнє моєна пояснити тим, що серед тих, хто не знає до останнього моменту за кого буду голосувати, є дуже значний відсоток тих, хто голосує за комуністів.

    Такщо, думаю, 20 % Симоненку ("його кровних") в першому турі ґарантовано.
 • 2003.03.05 | Andrij

  Re: Про "канівську домовленість" вже забули?

  Просто дивує, яка коротка в українців пам'ять. Ну не буде Симоненко знімати свою кандидатуру. Це ясно як день. Як кучмівський козачок Марчук "домовлявся" з Морозом, так абсолютно саме робить і Симоненко.

  Хочеться, навіть дуже, вірити, що Симоненко перевтілився у "європейського комуніста". Але цього нема та й не буде. Симоненко досі заперечує факт штучного голоду в 1933. Про яку "європейськість" може йти мова? Людина ненавидить Україну.

  Боюсь, що українська опозиція знову проспить, як вона проспала парламентські вибори. Знову всі будуть тихенько сподіватись на диво, на Симоненка, на що завгодно, тільки не на власні сили. Вірний шлях до поразки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua