МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Битва гігантів: Піскун vs. По*бенько

03/03/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Відбувся третій раунд ( 12 - раундового ?) поєдинка за звання чемпіона в надважкій прокурорській категорії. По*бенько за допомогою серії коротких ударів зліва примусив Піскуна трохи похитнутись, проте нокдауна не сталося.Подейкують, що вже сам Дон Кінг (Don King) звернув увагу на молодих та перспективних боксерів.

Михайло По*бенько назвав останнє інтерв'ю генерального прокурора Святослава Піскуна, в якому він звинувачує
першого у намаганні закрити справу Георгія Гонгадзе, намаганням
відволікти громадськість від звинувачень, які По*бенько висунув проти
самого генерального прокурора. Про це він заявив сьогодні на Погоджувальній раді парламенту.

Також, Потебенько вже знов наполягає на створеннi слiдчої комiсiї парламенту з перевiрки фактiв зловживань посадових осiб ДПАУ i ГенпрокуратуриКоротка історія подій в попередніх раундах:

18 лютого у ВР По*бенько заявив, що окремі працівники Слідчого управління ДПАУ(якими керував нинішній генпрокурор Святослав "ХочуБутиНероном" Піскун), за сприяння органів прокуратури, займалися "звичайним рекетом у формі законного вилучення в комерційних структурах товарів за ціною, значно нижчою їх фактичної вартості". Він повідомив, що ці товари реалізовувалися через структуру під назвою "Рекон". За словами По*бенько, прагнучи заволодіти "за безцінь автомобілями імпортного виробництва, при надходженні їх на територію України на адресу товариства "Прометей" вони вилучались, а потім без судових рішень розподілялись між своїми знайомими за цінами нижчими в 2,5-3 рази їх фактичної вартості".


28 лютого в інтерв'ю тижневику "2000" генеральний
прокурор України Святослав "WannabeNeron" Піскун заявив, що По*бенько, будучи генеральним прокурором України, звертався до керівництва СБУ з проханням припинити слідство у справі Георгія Гонгадзе.
Піскун підкреслив, що тепер "будемо давати йому оцінку. Це дуже серйозно".

Крім того, генпрокурор підтвердив інформацію про те, що через декілька днів
після зникнення Г.Гонгадзе По*бенько усунув від слідства свого першого
заступника Сергія Винокурова і начальника головного слідчого управління
Генпрокуратури Василя Чернікова. Їх було усунено без будь-якої мотивації. Як сказав шевальє Піскун, " причин відсторонення не пояснили. Нікому не
пояснили. І передали справу Баганцю, хоча слідство - не його
дільниця. А справу вилучили зі слідчого управління".

Відповідаючи на запитання: "Ви випадково у По*бенька не цікавилися,
чому?", Піскун сказав що "Ще поцікавимося... Треба буде - допитаємо."

З захопленням та нетерпінням чекаємо на продовження бійки!

Відповіді

 • 2003.03.03 | YZ

  Треба змінити назву на "Битва титанів":) (-)

  .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.03 | Shooter

   Тоді вже на "битва титаніків" ;) (-)

 • 2003.03.04 | Shooter

  Омельченко просить Піскуна порушити проти Потебенька кримінальну

  Омельченко просить Піскуна порушити проти Потебенька кримінальну справу

  www.ПРАВДА.com.ua, 4.03.2003, 11:00

  ВР підтримала депутатський запит депутата Григорія Омельченка, який просить Піскуна порушити кримінальну справу проти колишнього Генерального прокурора Михала Потебенька.

  Запит депутата стосується проведення досудебного слідства та обставин зловживання службовим становищем колишнім генпрокурором Михайлом Потебеньком під час розслідування "справи Гонгадзе" і зловживань, зроблених їм у корисних цілях і особистих інтересах.

  Григорій Омельченко звертається до Піскуна у зв'язку з листом Михайла Потебенька на ім'я екс-голови СБУ Леоніда Деркача, де екс-генпрокурор просить утриматися від проведення заходів у зв'язку з розслідуванням справи про зникнення Георгія Гонгадзе.

  "Мною отримана інформація, що на підставі цього листа й інших усних указівок колишнього Генпрокурора Михайла Потебенька, МВС і СБУ були змушені зупинити проведення активних оперативно-розшукових заходів у рамках справи Гонгадзе", говориться у запиті Омельченка.

  Депутат також повідомляє, що Потебенько "дав усну вказівку" колишньому прокуророві Київської області не виїжджати на місце знаходження обезголовленого тіла у Таращанському лісі і не проводити огляд місця поховання. "Прокуророві і слідчому Таращанського району була дана вказівка приховати речові докази, знайдені на тілі", говориться у запиті.

  Як відзначається в запиті, Потебенько дав указівку скасувати постанову про визнання Лесі Гонгадзе потерпілою в рамках кримінальної справи.

  Омельченко звертає увагу Піскуна на публікації в ЗМІ про зловживання службовим становищем Потебеньком при покупці їм і його родичами гаража, автомобілів, квартир, оформленні пенсії, інвалідності.

  В якості прикладу Омельченко наводить той факт, що Потебенько тричі змінював ступінь втрати своєї працездатності – у 1993 році медкомісія встановила Потебенькові втрату профпрацездатності на 90%, у 1994 році – на 60%, у 1998 – на 80%. "Незважаючи на явні ознаки зловживання службовим становищем, перевірка цих фактів не проводилася і правова оцінка діям Генпрокурора не давалася".

  За запит проголосували 167 народних депутатів з 430, що зареєструвалися у залі (для ухвалення рішення необхідна одна третина голосів депутатів, які брали участь у голосуванні).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua