вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцле
03/04/2003 | Щик
31 липня 1919 - Установчі збори, що проходили у Веймарі, прийняли нову конституцію Німеччини - вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцлера і міністрів, був головнокомандуючим, мав право розпуску парламенту, призначення нових виборів і введення надзвичайного стану!!!!!!
Першим президентом Веймарської республіки став соціал-демократ !!!!Фрідріх Еберт. Веймарська республіка припинила своє існування в 1933 році з установленням фашистської диктатури.
Першим президентом Веймарської республіки став соціал-демократ !!!!Фрідріх Еберт. Веймарська республіка припинила своє існування в 1933 році з установленням фашистської диктатури.
Відповіді
2003.03.05 | Роман ShaRP
UVMOD Оффтопік.
Де тут зв*язок з українською політикою?Щик пише:
> 31 липня 1919 - Установчі збори, що проходили у Веймарі, прийняли нову конституцію Німеччини - вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцлера і міністрів, був головнокомандуючим, мав право розпуску парламенту, призначення нових виборів і введення надзвичайного стану!!!!!!
> Першим президентом Веймарської республіки став соціал-демократ !!!!Фрідріх Еберт. Веймарська республіка припинила своє існування в 1933 році з установленням фашистської диктатури.
2003.03.05 | Учасник розгрому барикади
Зв"язок прямий - В Україні попереду фашизм ...(-)
2003.03.05 | Роман ShaRP
З таким коментарем міг би погодитися. (-)
2003.03.05 | Мертві Бджоли Загудуть
Якби ті кретини не встановили срану республіку, а залишили б
кайзера - не було б фашизму. А якби німці й австріяки протрималися б ще рік-два, поки Гетьман Скоропадський зміцнив би свою владу в Україні - то не було б і сталінізму в Україні.Монархія - найкраща система державного правління для багатьох цивілізованих народів навіть і сьогодні, від Британських островів до Японських. Правила б тепер Україною династія Скоропадських - горя б не знали. Срані соціалісти винниченки, петлюри, грушевські просрали Державу!
2003.03.05 | Володимир Щербина
Про авторитарне керування
Про переваги та недоліки авторитарної моделі управління див.:Олекандр ШМОРГУН “Авторитарна модель: мистецтво неможливого”
(http://www.perehid.org.ua/doc/p2_2001/7-06.zip)
Володимир ЩЕРБИНА “Авторитарна модель управління з точки зору сучасного менеджменту”
(http://www.aratta.org.ua/lecture/7.html)
А якщо живете в Києві, то можна завітати на дискусію на цю тему в читацькому клубі "Перехід-IV". Перша така дискусія буде 7 березня в 18:00. Наступна зустріч читацького клубу - 21 березня.