МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцле

03/04/2003 | Щик
31 липня 1919 - Установчі збори, що проходили у Веймарі, прийняли нову конституцію Німеччини - вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцлера і міністрів, був головнокомандуючим, мав право розпуску парламенту, призначення нових виборів і введення надзвичайного стану!!!!!!
Першим президентом Веймарської республіки став соціал-демократ !!!!Фрідріх Еберт. Веймарська республіка припинила своє існування в 1933 році з установленням фашистської диктатури.

Відповіді

 • 2003.03.05 | Роман ShaRP

  UVMOD Оффтопік.

  Де тут зв*язок з українською політикою?

  Щик пише:
  > 31 липня 1919 - Установчі збори, що проходили у Веймарі, прийняли нову конституцію Німеччини - вона стала республікою, в котрій президент призначав рейхсканцлера і міністрів, був головнокомандуючим, мав право розпуску парламенту, призначення нових виборів і введення надзвичайного стану!!!!!!
  > Першим президентом Веймарської республіки став соціал-демократ !!!!Фрідріх Еберт. Веймарська республіка припинила своє існування в 1933 році з установленням фашистської диктатури.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.03.05 | Мертві Бджоли Загудуть

  Якби ті кретини не встановили срану республіку, а залишили б

  кайзера - не було б фашизму. А якби німці й австріяки протрималися б ще рік-два, поки Гетьман Скоропадський зміцнив би свою владу в Україні - то не було б і сталінізму в Україні.

  Монархія - найкраща система державного правління для багатьох цивілізованих народів навіть і сьогодні, від Британських островів до Японських. Правила б тепер Україною династія Скоропадських - горя б не знали. Срані соціалісти винниченки, петлюри, грушевські просрали Державу! :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.05 | Володимир Щербина

   Про авторитарне керування

   Про переваги та недоліки авторитарної моделі управління див.:

   Олекандр ШМОРГУН “Авторитарна модель: мистецтво неможливого”
   (http://www.perehid.org.ua/doc/p2_2001/7-06.zip)
   Володимир ЩЕРБИНА “Авторитарна модель управління з точки зору сучасного менеджменту”
   (http://www.aratta.org.ua/lecture/7.html)

   А якщо живете в Києві, то можна завітати на дискусію на цю тему в читацькому клубі "Перехід-IV". Перша така дискусія буде 7 березня в 18:00. Наступна зустріч читацького клубу - 21 березня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua