МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко про розслідування псевдолистівок

03/04/2003 | Shooter
"Якщо у вас немає матеріалів я готовий вам надати відповідні документи. У мене тільки немає віри, що цими матеріалами ви скористаєтеся як справжні офіцери. Ви стаєте заручниками есдепізації всієї країни. Через ваші руки це робиться.

У цьому питанні має бути поставлена крапка, ми маємо підвести шило під зад однієї людини. Це не просто фальшивка, це суть української політики. Якщо не вистачить своїх сил, якщо ви безпорадні, я готовий вам передати документи з паралельним інформуванням преси", - сказав Ющенко.

Відповіді

 • 2003.03.04 | Shooter

  А ось і правдоподібна мета

  Мороз сказав, що відчуває, як йому "плюнули в душу". Метою акції, думає він, було те, щоб заборонити поширення через пошту політичної продукції. Саме так зараз і вчинив Держкомзв'язку.

  Доречі, якщо дійсно документи, які пов'язують абрєзаних з листівками будуть оприлюднені, то це в черговий раз обісре Мудведчука. Невже абрєзані такі тупі, що не змогли навіть сліди замести?

  Друкувалося, видать, або в Пряшеві, або в Кошицях.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.05 | Andrij

   Re: А ось і правдоподібна мета

   Shooter пише:
   > Доречі, якщо дійсно документи, які пов'язують абрєзаних з листівками будуть оприлюднені, то це в черговий раз обісре Мудведчука. Невже абрєзані такі тупі, що не змогли навіть сліди замести?

   Якщо мета була заборонити розповсюдження друкованої "політичної" літератури через пошту, то СДПУ(о) нема сенсу занадто "замітати сліди". Своєї мети вони досягли.

   Яким чином поштовики розрізнятимуть "політичну" літературу від "не політичної", додуматись неважко. В нашому совдепізованому суспільстві одна пісюлька начальника важить більше за Конституцію. СДПУ(о) лише використали (ще раз) український ментальний совдеп на свою користь. Тепер вся "політика" йтиме виключно ТБ та радіо каналами.

   СДПУ(о) впевнено провадить другий "рік соціал-демократії", встановлюючи повну цензуру своїх опонентів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.05 | Shooter

    Re: А ось і правдоподібна мета

    Andrij пише:
    > Shooter пише:
    > > Доречі, якщо дійсно документи, які пов'язують абрєзаних з листівками будуть оприлюднені, то це в черговий раз обісре Мудведчука. Невже абрєзані такі тупі, що не змогли навіть сліди замести?
    >
    > Якщо мета була заборонити розповсюдження друкованої "політичної" літератури через пошту, то СДПУ(о) нема сенсу занадто "замітати сліди". Своєї мети вони досягли.
    >

    Цікаво, а якби замели - то мети би не досягли?
    Якщо дійсно Ющенко диспонує відповідними документами, і вони будуть оприлюднені - то інформаційний мінус для абрєзаних - без сумніву, відчутний.

    Щодо послуг Укрпошти - при бажанні розповсюдити "політичні листи" можна обійтися і без неї. Причому, відносно просто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.05 | Andrij

     Re: А ось і правдоподібна мета

     Shooter пише:
     > Цікаво, а якби замели - то мети би не досягли?

     А нащо робити щось зайве та складне?

     > Якщо дійсно Ющенко диспонує відповідними документами, і вони будуть оприлюднені - то інформаційний мінус для абрєзаних - без сумніву, відчутний.

     "Удар" буде тільки в уяві опозиції. Реально про той "удар" ніхто не дізнається. Ви сумніваєтесь, що все буде шито-крито починаючи з ГПУ та закінчуючи ЗМІ?

     >
     > Щодо послуг Укрпошти - при бажанні розповсюдити "політичні листи" можна обійтися і без неї. Причому, відносно просто.

     Розкажіть як, будь ласка. Просто цікаво, як ви збираєтесь діставатись до кожного виборця без пошти, ТБ, та радіо.
 • 2003.03.05 | Andrij

  Re: Чому Ющенко не "передає документи"?

  Може в цому є якась хитра політична гра, але її важко зрозуміти. Можливо, хотять подовше підтримати "інтригу". З іншого боку, дивує, що така проста річ стала чи не головною новиною про Нашу Україну. Замість окреслювати себе як прозора опозиційна сила, продукувати надпотужні новини по всій Україні, займаються пилянням Піскуна. Може воно так дешевше та простіше, звичайно. Знов таки, мова йде про західну Україну, де 60% й так за Ющенка. Про східну знову якось забулися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.05 | Franko

   Пояснюю, чому "забули" про Схiдну Украiну

   Будeмо вважати, що 5% громадян купилися на листiвки i вирiшили за Ющeнка нe голосувати. 5% з 50% (приблизний рeйтинг на Заходi) - цe 2.5% насeлeння. 5% з 5% (приблизний рeйтинг на Сходi) - цe 0.25% насeлeння.

   На Заходi з тими самими затратами КIЛьКIСТь ГОЛОСIВ, вiдкушeна вiд Ющeнка, вдeсятeро бiльша, нiж на Заходi. А вiдсоток полiтика на виборах кiлькiстю голосiв i визначаeться.
 • 2003.03.05 | Shooter

  Віктор Пинзеник: “Наша Україна” не задоволена звітом силовиків п

  Віктор Пинзеник: “Наша Україна” не задоволена звітом силовиків про розслідування інциденту з фальшивими листівками

  Джерело: Прес-служба ПРП

  4 березня народні депутати заслухали інформацію керівників Генпрокуратури, СБУ, МВС та Держкомзв’язку про хід розслідування інциденту з поширенням так званих “листів до виборців” від імені Віктора Ющенка. “Фракція “Наша Україна” не задоволена звітом керівників силових органів і буде вимагати повторного слухання, – заявив за результатами звіту голова партії “Реформи і Порядок” Віктор Пинзеник. За його словами, парламентарії “не отримали відповіді на запитання, хто є замовником провокації з фальшивими листівками”. “Сьогодні було підтверджено лише факт провокації і не виявлено тих, хто стоїть за нею. Хоча, очевидно, що за наявної інформації зробити це було простіше простого”, - зауважив народний депутат.

  “Відомо, що фірма “Українська телевізійна агенція”, яка укладала угоду з Укрпоштою на розповсюдження фальшивок, фіктивна. Але також абсолютно точно відомо, що є конкретна особа, яка здійснювала платіж з конкретного рахунку, адже жоден банк не прийняв би платежу без з’ясування особи. Дивує також, що Укрпошта провела поширення фальшивки 900-мільйонним тиражем всього по 4 копійки за листівку. Для порівняння, громадяни платять 45 копійок за відправку поштового листа”, - заявив Віктор Пинзеник.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua