МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борис Тарасюк став рухівцем

03/06/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Відбулося засідання Політради НРУ, на якому рухівці обговорили сучасну політичну ситуацію в державі та завдання НРУ.

- Політрада розглянула заяву Бориса Тарасюка про вступ до партії. Члени Політради одноголосно прийняли ухвалу про прийом Бориса Івановича до Народного Руху України та побажали йому успіхів у партійній роботі. У своєму виступі Борис Тарасюк наголосив, що він буде робити все для того, щоб його досвід та знання слугували зміцненню позицій Народного Руху України, його впливу на політичне життя держави.

- Я йду в Народний Рух не за посадами, а задля реалізацї свого громадського обов’язку - сприяти зміцненню легендарної політичної сили, що привела український народ до відновлення своєї державності і незалежності і покликала кожного свідомого громадянина зробити свій внесок у повернення до демократії, побудову процвітаючої держави європейського зразка, зауважив політик.

- Як сприйняли Ваше рішення вступити до Руху колеги з ПРП?

- В ПРП з розумінням поставилися до мого кроку. І це природньо – адже обидві партії завжди прагнули до більш тісної співпраці, склали ядро політичного блоку В. Ющенка “Наша Україна”, виступали і виступають за об’єднання всіх паріотично-демократичних сил в єдину партію. Не випадковим було підписання В. Чорноволом у 1998 році разом з В. Пинзеником Угоди про спільні дії.

- Центровим патріотичного єднання, либонь, бачите НРУ?

- Я йду в Рух працювати. Працювати важко, але натхненно. Сподіваюся, мій приклад підтримають інші вітчизняні політики, мислителі, бізнесмени, працівники інтелектуальної праці й робітники.

Ми мусимо зібратися в цій партії, з тим, щоб в ній сконцентрувати національний інтелект, модернізувати й висунути програму національного розвитку.

Я хочу, щоб Рух розвивав свій потенціал. Сподіваюся, що мій прихід до Руху матиме продовження та допоможе певною мірою акцентувати увагу суспільства на рухівській програмі.

Гадаю, настав час відновити рухівську єдність. Одночасно, треба все робити задля об’єднання всіх патріотично-демократичних сил у політичному блоці Віктора Ющенка “Наша Україна”.

Відповіді

 • 2003.03.06 | SLAVKO

  Re: Борис Тарасюк став рухівцем

  Тисни клавішу "відповісти"! А Що тут тиснути! Знаючи Б. Тарасюка ,то саме там його місце. І Він, а не Юдовенко повинні керувати Рухом. Сподіваюсь, так воно і буде! І тоді коса ляже на камінь. І старому каменю звиздець. Ось та людина з непередбачених надр!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.07 | Боровик

   Цікаво, хто кого знищить першим... (-)

   Цікаво, хто кого знищить першим.
 • 2003.03.06 | visitor

  Тарасюк - чудова кандидатура на посаду премьера (-)

  *
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.06 | SLAVKO

   Re: Тарасюк - чудова кандидатура на посаду премьера (-)

   Тарасюк! чудова кандидатура,щоб всіх построїти по відповідних шеренгах!
  • 2003.03.06 | Михайло Свистович

   Re: Фігова кандидатура (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.07 | SLAVKO

    Re:Чудова кандидатура!!!

    Це у Вас Михайле мабуть від жовчі , через особисті проблеми. А те що Тарасюк деб не з"явився то ставить чи то в посольстві, чи в МЗСі чи будь де справу на рівні ноги. Його підлеглі коли допускаються помилок нароблюють відразу в штани і шукають 5-го кута. Підходи до питань у Тарасюка конструктивні. Авторитет у світі має.
    Приведи контр-аргументи.
    Згадався випадок! Тарасюка призначили Послом в Брюсселі. Тарасюк там всіх поставив, як ВОХРА зеків раком. Військовий аташе офігів. Небачене. Він же ж колишній ГРУшнік СРСР не сподівався що і його поставлять в позу і змусять працювати. Так що за Тарасюка я спокійний і наваіть радий, якщо він очолить РУХ, і не тільки!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.07 | Михайло Свистович

     Re: Мій жовчний міхур працює як новий мотор

     В мене немає особистих проблем, тим більше я не можу звинуватити в них Тарасюка. Я до нього як до людини взагалі претензій не маю. Мені він нічого поганого не зробив.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.07 | SLAVKO

      Re: Мій жовчний міхур працює як новий мотор

      Тоді чому Тарасюк "фігова кандидатура"?
      Запитання чітке, зрозуміле?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.07 | Михайло Свистович

       Re: Мій жовчний міхур працює як новий мотор

       Тому що Кабмін - це трохи більше ніж МЗС.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.03.07 | CACTUS

        Re: Мій жовчний міхур працює як новий мотор

        МЗС трохи менший за КАБМІН, але іще менший , як держадміністрація Донекцька!
     • 2003.03.07 | Остап!

      То чого патякаєте? (мали шанс промовчати) (-)

    • 2003.03.07 | Боровик

     Re:Чудова кандидатура!!!

     Може для ВОХРА Тарасюк і добрий, але він так нічого і не зробив, щоб старих пердунів по посольствах та консульствах повідправляти на пенсію, а на їх місце набрати нормальних людей. В цьому відомстві як були блатні та бидлюки до нього так і при ньому так і після нього. І дддуже багато з небагатьох нормальних просто покинули МЗС.
     Замість того, щоб займатися офігізацією ГРУшників краще б подбав про те, щоб підлеглі знали українську мову та мову країни перебування, а то серед його підлеглих було і залишились після нього багато "чорномірдіних" що не знали жодної мови.

     Між іншим, Кравченко теж непоганий ВОХР, але мєнти залишаються бути падлюками з чи ненайнижчими людськими якостями.

     SLAVKO пише:
     > Це у Вас Михайле мабуть від жовчі , через особисті проблеми. А те що Тарасюк деб не з"явився то ставить чи то в посольстві, чи в МЗСі чи будь де справу на рівні ноги. Його підлеглі коли допускаються помилок нароблюють відразу в штани і шукають 5-го кута. Підходи до питань у Тарасюка конструктивні. Авторитет у світі має.
     > Приведи контр-аргументи.
     > Згадався випадок! Тарасюка призначили Послом в Брюсселі. Тарасюк там всіх поставив, як ВОХРА зеків раком. Військовий аташе офігів. Небачене. Він же ж колишній ГРУшнік СРСР не сподівався що і його поставлять в позу і змусять працювати. Так що за Тарасюка я спокійний і наваіть радий, якщо він очолить РУХ, і не тільки!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.07 | SLAVKO

      Re:Чудова кандидатура!!!

      ОТ саме Тарасюк зобов"язав розмовлятиі в МЗС і в посольстві в Брюсселі говорити УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Він змусив навіть військових офіцерів з місії України при НАТО говорити Українською.Це було кумедно спостерігати ,як військові з місії морщили чоло в пошуках українських слів розмовляючи з Тарасюком.Бордель в МЗС відновився після його відставки в нікуди. Щодо молодого персоналу то саме оновлення молодими дипломатами розпочалось за часів Тарасюка! Тут ви пане пальцем в небо. А послів - пердунів Тарасюк не мав права викурити з блатних місць --призначати і відкликати послів -- прерогатива Кучма!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.07 | CACTUS

       Re:Чудова кандидатура!!!

       Дозвольте додати! Тарасюк , хоч не казав такого , але нелюбив і не любить СБУшників що працюють під дахом дипломатів. Їх найбільше змушував працювати. Ставив їх роботу під контроль. Зобов"язав "дипломатів" - СБУшників звітувати за з"їджений бензин і за наїжджений кілометраж. А то такий собі СБУшник їде на зустріч з резидентом, а по дорозі додому п"яний в дим врізається в чуже авто, а в поліцейській дільниці ще й наблює. Такі справи могли б прикриватись елементарно , але не за умов коли керівник Тарасюк. Через тиждень такий дипломат з доганою опинявся в рідному Києві. І розповідав своєму патрону, який то є нелюд отой Тарасюк , не дасть нормально й пива попити.
       Ви пане Боровик, не з тієї кампаші? З тієї-тієї! Бо нормальним людям гріх на Тарасюка криві слова казати, за просто так він нікому зла не робив. Він доречі на відміну від деяких нинішніх керівних дипломатів , якщо комусь щось обіцяв, то обіцянки на відміну від інших ті обіцянки виконував завжджи.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.03.07 | Боровик

        Знав би що ти є то не чіпав би (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua