МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жирний хрест у Кремлі - попри Чмове роблення хвиль

03/07/2003 | Мертві Бджоли Загудуть
Нещодавний хід конем, чи пак „звернення до народу” від Чма Давиловича – сигнал того, що Вова Пу-цзінь налякав нашого Чма вже по самі помідори. Аякже, під час останнього сабантуя в Першопрестольній, нашому тупуватенькому Льоніку було недвозначно просигналізовано семафорами в пику – або Україна нарешті припиняє балаган з „незалежністю”(це ще м'яко кажучи) або Льоніку конкретні кранти.

Цей Вова не жартує - він дзю-дом уміє в сортирах мочити кого треба й нетреба!

Чмо Давилович злякався, хутко піджав хвоста та мерщій додому до хати. Тут він заходився своїм прочухана давати – чого б такого мудрагельного вигадати, щоб Вовіку в Кремлі догодити та Юща зовсім у могилу звести, фігурально висловлюючися звісно, у політично-реформістському контексті тобто. Кучмова челядь заходилася напружувати свої рогульскі мізкі й виродила оце звернення.

Однак, у бухгалтерській книзі кремлівського Вовіка навпроти Чма Давиловича вже стоїть жирний хрест. Що б це значило?

Як людину homo sapiens Чма Давиловича може б і шкода було, але занадто вже він гидотний. Сам собі таку карму обрав, сам тепер нехай і випорсується з невідворотньої халепи. Але для Юща ця ситуація може бути занадто неприємною та небезпечною. При нагоді передайте Ющу, нехай він серйозно готується до великої несподіванки. І нехай пильнує непомітні рухи Віці Мудьвечука.

Пані й панове, чи вже маєте план евакуації на випадок ВЕЛИКОЇ ХАЛЕПИ, яку вам готують міжнародні терористи з Кремля?

Відповіді

  • 2003.03.07 | CACTUS

    Те що протягом всенародних акцій протесту

    Кучма уриє в Словаччину. Це вже щось значить. Цього року в нього немає бажання покласти квіти до підніжжя постаменту Кобзареві.Вистачило глузду не реанімувати мертвих бджіл.

    Дуже дякую за мовні поправки, але 1) "шуточки" це слово гаранта і використовувалось навмисно як іронія, 2) криса --це жаргон із лексики визначеної категорії людей і немає нічого спільного із гризуном щурем. Крисити це значить підлотити тихою сапою. А що до вашого "жирного хреста". то в українській мові немає слова жирний --є "товстий". Тому якщо ви вже такі прискіпливі, то на Москві можна ставити ТОВСТИЙ хрест, а не "жирний".

    А про УНА-УНСО, я сказав не даремно ,бо саме цю організацію вважають право-радикальною і ектремістською і будуть списувати на унсовців усі драматичні провокації. Ні для кого не секрет що УНА-УНСО контактує з чеченами, тому списати що якомусь мєнту пробили камінцем голову наскрізь на унсовців, то це як два пальці... Тому й застерігав, щоб ви не крисятили (нехай буде щурятили (якщо вам так миліше)) на УНА-УНСО. Якщо ж чеченський слід веде не до УНА-УНСО а в КРЕМЛЬ до Пуціна, то тут з вами не можу не погодитись.Варто було б відразу й конкретизувати тую адресу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua