МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лідери ПРП проти "реформ" пропонованих Кучмою

03/07/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Відбулася прес-конференція керівників партії “Реформи і Порядок”. В ній взяли участь Віктор Пинзеник, Ігор Гринів та Сергій Соболєв. Вони виразили своє бачення недавньої інціативи Леоніда Кучми щодо проведення чергових змін політичної системи в Україні.

Голова партії Віктор Пинзеник заявив що пропонований проект і оприлюдненні пропозиції щодо зміни законодавства не вирішує існуючих в Україні проблем.

На думку Ігоря Гриніва президент у своїй законодавчій ініціативі свідомо або несвідомо намагається створити в Україні політичну систему, яка копіює теперішню політичну систему Казахстану.

Нагадаємо що в Казахстані є двопалатний парламент, лише три політичні партії ( інші просто не реєструються), які за пропорційною системою змагаються аж за 10 місць у парламенті.

Загалом на думку Гриніва суттю президенських ініціатив є подальше збільшення реальних повноваженнь президентаи з одночасним подальшим обмеженням його відповідальності за стан справ у державі і країні.

Заступник голови ПРП, член Конституційної комісії Верховної Ради, Сергій Соболєв зауважив що президентські ініціативи зокрема можуть мати за мету створити привід для продовження терміну перебування Кучми при владі шляхом перенесення дати президентських виборів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua