МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На діячів з АП можна подавати черговий позов в суд.

03/07/2003 | Майдан-ІНФОРМ
На цей раз за "щирі" поздоровлення "від Кучми" всім жінкам до 9 березня, проплачені - ми вірим в це! - за рахунок скромної зарплатні гаранта. Cьогодні Верховна Рада підтримала депутатський запит голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Миколи Томенка до генерального прокурора України Святослава Піскуна та голови Рахункової палати Валентина Симоненка щодо розміщення на зовнішніх рекламних носіях у більшості населених пунктів України привітання Президента України зі святом 8 березня. Як повідомили у комітеті ВР, у запиті зазначається, що перед новорічними святами громадяни України вже отримували привітання Президента, оформлені під новорічні листівки та які не містили жодних вихідних даних. Перевіркою Рахункової палати було встановлено, що на виготовлення і розміщення новорічної листівки Президента були використані спонсорські кошти у розмірі 1444474,93 грн. Як зазначається у запиті, таке формулювання є абсурдним, адже з цього виходить, що Президент фактично функціонує за рахунок спонсорських внесків, що може трактуватися як прихована форма хабарництва. За даними експертів у сфері реклами, розміщення нових привітань Президента України, цього разу з 8 березня, у такій великій кількості неможливе без залучення значних матеріальних ресурсів або без застосування владного тиску на місцеві органи виконавчої влади. За інформацією органів місцевої влади, напередодні свята 8 березня адміністрація Президента України звернулася до обласних державних адміністрацій з проханням забезпечити розміщення рекламними агенціями привітань Президента на 10% від рекламних площ, що відводяться під зовнішню рекламу.

Дані вказівки, наголошується у депутатському запиті Томенка, є грубим порушенням законів України, конституційного принципу свободи підприємницької діяльності та є формою перевищення владних повноважень, відповідальність за що передбачено Кримінальним кодексом України.

УНІАН

Відповіді

 • 2003.03.07 | Адвокат ...

  Президентська десятина???

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  ... За інформацією органів місцевої влади, напередодні свята 8 березня адміністрація Президента України звернулася до обласних державних адміністрацій з проханням забезпечити розміщення рекламними агенціями привітань Президента на 10% від рекламних площ, що відводяться під зовнішню рекламу.

  ??? :):

  Чергові "пропозиції" рудого барбоса ( щод змін до Конституції України ),-- вельми вірогідно,-- будуть містити в собі обов'язкову президентську десятину:

  -- в усих бізнесах, що є в Україні;
  -- в усих угодах, що уклаждають си в Україні;

  а також, податок на кожний 10-й подих кожного "сітуаєна" України.
 • 2003.03.07 | Адвокат ...

  Перепрошю, що в друге. :-)

  Шановні укладачі "Майдану"!

  Варто писати: "до суду". :): "в суд",-- то каціпською, суржиком, або моськальською...
 • 2003.03.07 | len

  Re: Ни совести ни чести ни мозгов!

  Вельмишановное панство! Посетитель по имени Майдан-информ в своём репертуаре.
  У него" ми вірим в це! - за рахунок скромної зарплатні гаранта.".
  Не надо верить а надо думать! 8 марта - государственный празник и поздравить женщин не право а ОБЯЗАННОСТЬ президента. А никто не обязан выполнять свои служебные обязанности за счет своей зарплаты.
  Майдан-информ человек бессовестный а самое главное антиукраинец. Недавно , одна американская организация отказалась выполнить постановление Кабмина и освободить здание и передать его законному владельцу.
  Он , конечно, ни слова не сообщил о том , что законный владелец в присутствии госисполнителей и милиции в установленном законом порядке вселился в здание, которое он занимал десятилетиями. А изобразил их как бандитов, покусившихся на янки. Желающие могут почитать на http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1046900162&first=1047051222&last=1046989622
  Всему этому событию придал антироссийскую окраску, хотя Россия тут совершенно ни при чем. Когда его разоблачили и приперли к стенке , то постинг про его ляпсус стерли.
  Все чаще подобные методы становятся главным методом у хозяев Майдана. Но ничего. Они все равно проиграют борьбу с народом Украины.
  С его историей, верой и судьбой. Так и будет.
  Без уважения Len
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.07 | DevRand

   браво! длітєльниє, нєпрєкращающієся апплодісмєнти! ;))) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua