МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко про Кучмо-трьоп.

03/07/2003 | Микола з Черкас
Юля Володимирывна як завжди б'є в око.

ЗАЯВА ФРАКЦІЇ БЛОКУ ЮЛЇ ТИМОШЕНКО
06.03.2003 13:58

Вчорашні ініціативи президента України Леоніда Кучми щодо так званої "конституційної і політичної реформи" мають за мету:


по-перше, продовжити термін свого президентства ще на два роки, що викладено в пропозиції про одночасне проведення виборів президента, Верховної Ради та місцевих рад в один рік;

-по-друге, суттєво посилити його повноваження і остаточно монополізувати владу в країні, адже саме так можна розцінювати пропозиції щодо права президента розпускати Верховну Раду, та обрання двопалатного парламенту, що дозволить безконтрольно маніпулювати законодавчим органом:

-по-третє, дати Конституційному Суду України додаткові підстави для ухвалення рішення щодо балотування президента Леоніда Кучми на посаду президента на третій термін, наче б то через суттєву зміну положень Конституції

-по-четверте, відвернути увагу громадськості від Всеукраїнської акції протесту "Повстань, Україно!", що продовжиться 9 березня 2003 року.

Окрім того, президент Кучма хоче перекласти всю відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в країні на Верховну Раду Україну та Кабінет міністрів, залишивши у своїх руках всі реальні важелі впливу: призначення керівників всіх силових структур, ключових міністерств, право розпускати парламент. Після цього диктатура матиме закінчену форму.

Пропозиція Кучми щодо двопалатного парламенту зруйнує Україну, як цілісну унітарну державу, внесе хаос та нестабільність в роботу Верховної Ради України.

Беззмістовними і спекулятивними пропозиціями щодо змін в системі управління державою, президент прагне залишити абсолютну владу в своїх руках і віддалити хвилину свого остаточного політичного краху та банкрутства.

Такі пропозиції президента абсолютно розходяться з ініціативами демократичних опозиційних сил щодо принципів справжньої демократичної політичної реформи. На відміну від влади, демократична опозиція прагне провести реальну політичну реформу, поставити владу під дієвий контроль народу, обмежити необґрунтовані і недоцільні повноваження президента.

Особливо цинічною є апеляція президента Кучми до народу України, над яким він та його оточення знущається впродовж восьми з половиною років. Людина, яка не має авторитету серед народу, яка несе безпосередню відповідальність за те, що переважна частина народу живе в злиднях та бідності, не має морального права звертатися до народу за підтримкою чергових згубних ініціатив.

Демократичні опозиційні сили України не дозволять перетворити зміну системи влади на ганебний політичний фарс на догоду президенту Кучмі і його фаворитам. Всі, хто відчуває себе патріотом, кому не байдуже до майбутнього нашої держави, хто ще здатен нести відповідальність за ситуацію в країні, зобов'язані об'єднатися, щоб не допустити проведення реформ по-кучмівськи та повної і остаточної монополізації й узурпації влади в Україні.

Ми повинні домогтися дострокової відставки Кучми і проведення дострокових президентських та парламентських виборів на пропорційній основі. Тільки після того, коли ця владна команда буде усунута з політичної сцени, ми матимемо право і можливість говорити про зміни в Конституції та політичну реформу. До того ж часу, доки Україною керує Кучма та його оточення, всі їх так звані політичні ініціативи викликані тільки бажанням посилити свою владу, страхом та примітивним інстинктом самозбереження.

Від Кучми весь український народ чекав і чекає лише одного звернення. Тільки одна заява з його вуст буде зрозуміла і прийнята народом України. Це заява про добровільну дострокову відставку з посади президента України!

6 березня 2003 р.

Відповіді

 • 2003.03.07 | Сашко з Ужгорода

  Re: Тимошенко про Кучмо-трьоп.

  Все брехня.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.08 | Technar

   Модераторіал. Закінчуйте.

   Розмови сам з собой під різними ніками заборонені правилами. Всі наступні парні виступи "Миколи" і "Сашка" підуть на смітник.
 • 2003.03.07 | Остап!

  Все просто супер. Тимошенко - молодчина! (-)

 • 2003.03.08 | Роман ShaRP

  Добре, як на мене, те ...

  що опозиція має (якщо я не помиляюся) практично єдину позицію з питання підвищення весняної активності кучма.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua