МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс екологічного прес-клубу з невеликим коментарем

03/09/2003 | Чучхе
ВІД себе: хотів би звернути увагу, що конференція "Довкілля для Європи" то є дуже визначальна подія в житті континенту і багато поглядів буде звернено на Україну. Багатьом з нас доведеться ще те зібрання пікетувати (чув версію, що для нього буде заброньовано Палац спорту), тому не зле знати, що то за конференція 55 міністрів і з чим її їдять.

Чучхе
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Екологічний прес-клуб
"Засоби масової інформації
у 5-ій Пан’європейській конференції міністрів екології "Довкілля для Європи"

21-23 травня, в Києві зберуться на п’яту конференцію "Довкілля для Європи" міністри довкілля 55 країн регіону Європейської Економічної Комісії ООН (ЄЕК ООН). До цієї події активно готуються ЄЕК ООН, Європейська Комісія, міністерство екології та природних ресурсів України, створено Національний оргкомітет з підготовки та проведення конференції на чолі з прем’єр-міністром України. Громадські екологічні організації, як міжнародні, так і українські, також збираються взяти участь в конференції та паралельному екофорумі міжнародної громадськості.

Чи відомо про всі ці приготування і про саму подію громадянам України?
Як важливий міжнародний екологічний рух "Довкілля для Європи" та конкретні рішення урядовців впливають на повсякденне життя пересічного громадянина України?
Що пишуть журналісти про майбутню конференцію?
Як буде організовано висвітлення конференції міністрів?
Чи цікаво журналістам писати про цю подію та про рух "Довкілля для Європи" взагалі? Що саме може бути їм цікаво?
Де брати інформацію?

Всі ці питання неодноразово обговорювалися учасниками спільного проекту голландської неурядової організації МільоКонтакт Ост Європа та українських НУО назустріч конференції "Київ-2003", зокрема робочою групою проекту "Довкілля та ЗМІ", на різноманітних зустрічах, семінарах, конференціях, а також в електронному списку розсилки. Численні проблеми щодо інформування населення про хід підготовки до конференції поки що залишаються невирішеними. На засіданні прес-клубу ми спробуємо знайти відповіді на поставлені запитання разом з представниками Національного оргкомітету та його секретаріату, з представниками громадського оргкомітету, учасниками проекту МКОЄ та журналістами, які цікавляться проблемами захисту довкілля.

На засідання прес-клубу запрошені учасники проекту МКОЄ, співробітники Мінекоресурсів, Держкомітету з питань інформації, представники Національного оргкомітету з підготовки конференції, оргкомітету громадських організацій України, Спілки журналістів України, комітетів Верховної Ради з екополітики та свободи слова, представники міжнародних програм.

Засідання прес-клубу відбудеться 11 березня о 12.00 в інформаційному прес-центрі
(вул. Хрещатик, 27а, 2-й пов., приміщення Спілки журналістів України).

Контактні телефони: (044) 476 8428, 477 3110 – інформаційний центр “Зелене досьє”, організатор прес-клубу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua